Březnové Sněhurky a pět trpaslíků

luckamb
12. zář 2008

Tak snad tohle téma přinese štěstí i nám 5 trpaslíkům 😀

lehna
14. kvě 2009

Maky, no já měla oboje i ty 3-6kg a jak se malý nardil,tak u byly akorát ty 2-5kg, myslím.že je bude mít dobré i ten tvůj 🙂. přece nebude mít 5kg 😕 😅 😀
Látkové plíny jsem nepoužívala i když jsem chtěla, ale nějak to nevyšlo. neměla jsem na to sílu☹. mám jich 15 a používám je jen pod hlavičku, jako utěrák po krmení a tak. 😉

maky82
14. kvě 2009

Já si 2látkový nachystala do porodky taky na utírání při krmení(normálně ani nevím, co jsem tam používala se Šimonem...oni v Boskovicích vlastně měli látkový). Teď půjdu do toho Brna a tam mají napsaný jen papírový. A 2barevný pod hlavu.

misa.ottovka
15. kvě 2009

Holky ahoooooooj 🙂
Jdu jen na skok pozdravit. Moc děkuju všem za gratulace, mám kdyžtak nějaké fotky v albíku. Moc vás všecny zdravím 😵 😵 😵

puckalucka
15. kvě 2009

Ahojky Míšo, tak jak Vám to s malinkou princeznou jde? Je kouzelná 😵 . A co taťka pomáhá?
Maky, já látkové budu používat jen pod hlavičku atd. na prdelku budeme kupovat papírové. Proč si zbytečně přidělávat práci ještě s plínkama a vracet se v čase, ne 😉 . Kdyby jsme náhodou potřebovali široké balení, tak to udělám jako to dělala Kačenka25 a dám tu látkovou na tu papírovou 😉 .Jinak díky, za rady s těma kilama na papírovkách, hned jsem radši zkoukla jestli máme ty 2-5kg 🙂 , abysme neměli zbytečné nehody 😀 .

maky82
16. kvě 2009

ahoj holky, přeji vám hezký víkend, i když počasí nevypadá dvakrát hezky 🙂

maky82
16. kvě 2009

Tak holky z června 2009 začaly rodit...to je síla...já asi dostávám strach, jak to poznám, jak to zvládnu... 😕

Mějte se hezky, jdu odpočívat k tv, jsem nějaká unavená... 🙂

tercie
17. kvě 2009

Ahoj holky, přeju všem krásnou neděli, a hlásím, že už nám funguje čistička 🙂
Maky však už jsi to jednou prožila, myslím, že si to nespleteš 🙂

maky82
17. kvě 2009

Terc, mně porod vyvolávali...ale ono to nějak dopadne, třeba to poznám... 🙂

Zítra jdu ještě k holiči trochu prostříhat konce, dneska mě ségra barvila, ještě musím některý den smontovat postýlku...

Normálně se mi asi zbláznil tchán...on dneska topí!!!!!!! Je tu teplo jak v... 😀

maky82
18. kvě 2009

ahoj holky,no tady to teda žije 😀 Jak se máte? Snad dobře. Co mimísci? Nezlobí? Já na dnešek špatně spala, malej byl nějakej teplej, spala jsem s ním, včera si stěžoval na bolest břicha, špatně jedl...Jsem unavená a nic se mi nechce. Aspoň prádlo musím pověsit...

kacenka25
18. kvě 2009

čaaauuuu holky,

pardoneček, že nějak nestíhám, asi jsem si to představovala jinak 😀 😀 Je to záhul, ale člověk má pro co žít..... Máme téměř 5 měsíců, 63 cm, 6790 g a na světě se Kubínovi zatím líbí. Jasně, někdy ho prudíme, jako když musí na očkování nebo do kočárku ausgerechnet když si chce hrát. Teď má chudák rýmu, co chytil ode mě a já zas od dalšího v rodině.... Si to předáváme ☹ Tak je trochu mrzutý večer, když už je unavený. Ale i přes ty plný oči rýmy se snaží občas usmát, je takový celkově klidnější, je vidět, že mu není dobře. Ale už bych se potřebovala vyspat 😒 Jsem taková trochu hin, z nevyspání.

Gratuluju Míše k miminku, ať se vám líbí společný život a ať se těší pevnému zdraví princezna i maminka 😵

maky82
18. kvě 2009

Ahoj Katy, to je fajn, že sis na nás udělala čas, moc tě zdravíma přeju vám, ať se brzo s malým uzdravíte 🙂 krásně rostete, už je to kus chlapa...

kacenka25
19. kvě 2009

ahojda, jak je hezky, taky hodně trajdáme po venku (to je úchylka, páč jsem pracovala dlouho a tak jsem si sluníčko v létě neužila). Děkuji za pochvalu, jo, roste jak z vody, jsou to fofry.... Tuhle mi mobil připoměl, že to byl rok, co jsem našla pozitivní test a to ve mě teda hrklo, jak to všechno strašně letí!

Řešíte plínky? Maky, já ty látkový dávala jen preventivně chvilku, tak týden. Kubovi se to nelíbilo, tak jsem se na to vyprdla. Jináč bez látkovek si to teď nedovedu představit, když krmím z lahvičky. Jedna je na rameni pro odříhnutí, druhou má pod hlavou v postýlce, třetí v hrací dece, čtvrtou se ňuchňá večer před usnutím, pátá je pořád v pohotovosti (dost si ublinkává), šestá v kočárku pod hlavou a sedmou dávám jako clonu před sluncem... Ty pod hlavičkou a na ubrkávání měním každý den, tak to je nějaká spotřeba.... Pořád to strká do pusinky, je to celý mokrý fuj, měnit se to musí. Ještěže jich mám tolik. Ale zasejc kdybych kojila, byla by potřeba menší, to určo.

jitie
19. kvě 2009

ahoj 🙂
kačenko, všechno nejlepší k narozeninám 😵

maky82
19. kvě 2009

ahoj holky, tak já domontovala postýlku....to byla dřina... 😀 je sice x let stará, ale svůj účel snad splní. Ještě mám zálusk na ty mantinely, aby se trochu oživila... 😉

jitie
19. kvě 2009

luci, na stáří nezáleží, hlavně, že bude plnit svůj účel 😉
a co ty, jak je???

jitie
19. kvě 2009

tam mělo být maky 😀

maky82
19. kvě 2009

chybička se vloudila 😀 😀

Jitie, dneska žádná sláva, jestli na mě nějak působí ta změna počasí, nevím...od rána mě bolelo břicho a teď mám křeče v podbřišku, pomáhá mi předklon...kéž už by to něco znamenalo 😉

Jinak protilátku prý mám v normě a těším se na zítřejší monitor. Jenom malýmu dneska začalo týct trochu z očí...odpoledne, jak pro něj pojedu do školky, musím se stavit pozeptat v lékárně.

A co ty Jitie? Mimi ok? Kdy máš kontrolu? Jsi doma? Nepracuješ?

jitie
19. kvě 2009

maky, to by mohli být poslíčci, už máš na to nárok 😉
malej může mít alergii, ale zkus se zeptat v lékárně, určitě ti doporučí nějaké kapičky do očí

jinak já sem OK, jen mě bolí záda jako čert, dr mi řekl, že má počkat po 12tt a pak se objednat na nějaké rehabilitace, že prý to bude horší a horší 🙄 jsem doma na PN a už se začínám pěkně nudit, sem zvědavá co budu dělat za půl roku 😀

maky82
19. kvě 2009

taky mě to napadlo...poslíčci...a břicho mi hodně tvrdne už přes týden 😒 a nebo to nic není a já se moc sleduju 🙂

No já abych ti pravdu řekla, co se týče bolesti zad, nejhorší to bylo v půlce těhu a teď už je to v poho. Já to ale připisuju tomu, že jsem chodila do práce a tam měli úplně šílený židle. Pak jsem od tam odešla a bolest zmizela.

jitie
19. kvě 2009

já doufám, že mě to taky opustí, i když já měla problémy se zádama vždycky, mám je zničený z mých mladých let, když jsem intenzivně trénovala 😝 jj, sportem ku trvalé invaliditě 😀
maky nesleduješ se, vždyť máš termín za 3 týdny 😵

maky82
19. kvě 2009

Tak Jitie, valím do školky...právě mi volali, že to má od rána horší, ať si s ním zajdu k dr.
Měj se hezky a opatruj se... 🙂

jitie
19. kvě 2009

tak ať to není nic vážného 😉 paa

amelie001
19. kvě 2009

Ahoj holky,
my po kontrole ok,termín porodu 10.června nejpozději.Ne-li dřív.Malý byl na KTG živý jako stříbro,srdíčko bouchalo o 106.Jinak já už nesmím brát léky,příští týden mě čeká vyšetření pánve,kvůli možné tromboze,pokud otok neustoupí,tak dřív jak příští úterý,jinak musím chodit každý týden na kontrolu a na KTG.

maky82
19. kvě 2009

Dr.nechtěla ani malého vidět, napsala mu antibiotikové kapky, tak snad se to po nich zlepší. Mám hotovou postýlku, načančanou... 😉

Amel, gratuluju ke kontrole a drž se 🙂

lehna
20. kvě 2009

ahojky,

tak Maky a Amelko, vám se to hrozně blížíí,už se těším na zprávičky, hlavně jsme zvědavá,který klučina na nás vykoukne dříve🙂

já jsem dala nějaké nové fotečky do abíčka 😉

maky82
21. kvě 2009

ahojky, Leni, máš moc pěkný fotečky, malej je kouzelnej 🙂 Kašička chutnala?

Já včera na monitoru dobrý, prý je vše v pořádku, jsem prý na 1cm otevřená, akorát jsem pak nemohla dojít na nádraží, jak mi tvrdlo břicho a cítila jsem tlak na pánev...tak jsem si říkala, že se to rozjede, ale ono se to do večera uiklidnilo. Ve středu jdu zas na kontrolu a už teď mám z toho hrůzu, jak půjdu. Manža se totiž nemá k tomu, že by mě tam odvezl 😒

lehna
22. kvě 2009

Ahoj Maky,
no teda, takové poslíčky a na 1cm otevřená? Krása 😵 😵 . to tu bude Adámek za chvíli, musíš mi pak hned poslat sms 😵 .

Manža je vůl teda. hezky si s ním promluv, že teďka už by tě odvézt měl, že se ti může cokoliv po cestě stát, třeba prdnout voda atd. domluv mu!!! 😉

puckalucka
22. kvě 2009

Ahojky,
Léňa to napsala přesně, kurňa, co je to za chlapa!!! Ať pohne volantem a hodí Tě tam 🙂 .
Lení, Štěpánek je úžasnej a sám sobě se taky moc líbí, co 😀 😀 . Je to usměvavé zlatíčko.
Dneska na mě myslete, jsem poslední den v práci a bude tu trapná rozlučka s chlebíčkama, zákuskama atd. 😅 .
Pak mi začíná volníčko před bouří 😀 , musím potrénovat na sousedovic třítýdenním miminku, přece si to nebudu trénovat pak na svým 😀 .

petis
22. kvě 2009

Ahoj holky,

zdravím vás !!!

Karolínka mi roste jako z vody a už je to oficiální slečinka s náušničkama !!!

Ve středu měla 5 měsíců a váha u Dr. navážila 7,9kg a naměřili jsme už 71 cm. Je to můj čahounek.

Leni,
krásné fotečky, Štěpi je úžasný !!!

Maky,
ať tě tam manžel pěkně odveze, je on normální, aby ses tahala vlakem, když už máš kousek do porodu???

Puci,
tak zmákni poslední den v práci a pak už si budeš jen užívat těhu a těšit se na mimi !!!!!!!!!!!!!!

petis
22. kvě 2009

Jitie,

mám něco pro tebe ... budeš mít taky skoro vánoční miminko - nechtěla bys takový ten vánoční overálek, co měla Kája, jak byla malá?? Je to z Tesca Newborn a malá ho měla na sobě 1x, pak mám taky vánoční body a bavlněný overal. Že bych ti to poslala, kdybys chtěla ... nevím, jestli se s druhým mimi trefíme zase na Vánoce 😉