Březnové Sněhurky a pět trpaslíků

luckamb
12. zář 2008

Tak snad tohle téma přinese štěstí i nám 5 trpaslíkům 😀

jitie
5. srp 2009

to se ti ani nedivím, já bbych už asi do práce nevstala 😎

luckamb
autor
5. srp 2009

počkej ty už nechodíš od práce???

jitie
5. srp 2009

nee, já jsem doma hned od začátku, takže už 4 měsíce, už sem si zvykla 😉

luckamb
autor
5. srp 2009

aha, tak to jsem nevěděla.

jitie
5. srp 2009

nechal mě rovnou na rizikovým, ale vycházky mám dle potřeby, takže si dělám co chci 😎

luckamb
autor
5. srp 2009

tak to máš super. A školu už si skončila nebo máš od září zase jít?

jitie
5. srp 2009

ještě mám jeden rok před sebou, takže v září nastupuju

luckamb
autor
5. srp 2009

tak to jsem na tebe zvědavá 😀

jitie
5. srp 2009

to já na sebe taky, ale škola neni tak těžká a hlavně se dá i odložit, takže je to pohoda a už se mi nabídlo spousta tetiček na hlídání,tak toho budu využívat 😉

petis
5. srp 2009

Ahoj holky,

my jsme doma po dovolence v Tatrách, ale jak na potvoru nám nefičí Net. Tak jsem musela honem zaběhnout ke tchánům, když jsem od Leničky dostala krásnou zprávu o Míšiných //. Děkuji, Leni 🙂

Míši,
moc a moc gratuluju, držím všechny prstíky, co mám 😉 Opatruj se, beruško naše 🙂 Krása !!!

Kájka je dnes plačtivá a vidím to, že se nám klube další zoubek. Zítra máme plaváníčko, tak snad nebude mít teplotku, abychom mohli jít, vodičku ona miluje 🙂
Jinak jí už nestačím, ona jak se rozběhne po 4, tak pádí jak střela. A u všeho si stoupá, princezna naše a jak ji chytnu za ručičky, tak zkouší dělat neohrabané krůčky. Až z toho mám velký strach, protože to přišlo moc brzy.
Ale v pátek jdeme k paní doktorce ukázat se a taky na "včeličky", tak jsem zvědavá, co mi poví ...

Jinak my už hluboký kočár dávno uložili do garáže, Káju v něm nemůžu nechat ani spinkat, ptž když se vzbudí, hned si sedne nebo se otočí na břicho a už visí z kočáru dolů. Takže my taky jezdíme ve sporťáku a je tam naštěstí spokojená. Hlavně jak se může v sedě držet madla a koukat ven 😉

Musím končit, snad budeme brzy online, abych se přišla ukázat a vykládat si s váma.

Tak pa pa, ještě jednou moc gratuluji a teď šup šup // k Lucince, ju !!!

tercie
5. srp 2009

Holky jste m oje zlatíčka, fakt, tolika palečků to by bylo, aby už to nevyšlo až do konce 🙂

A jak se tady hned zase rozproudila debata, skvělý 🙂 tak ať se tu potkáváme co nejčastějš 😉

Luci až to budu mít ofiko tak ti pošlu těhubacilů co hrdlo ráčí, abyste se taky už dočkali!!!
Jo, nevím jak je na tom martek, ale stroužek je těhu ale zatím to tají, lezou sem od ní z práce a má to tam nějak blbý tak se o tom nikde nerozšiřujte, toť jen info pro vás, nepředpokládám, že ji tu u nás bude někdo hledat.

sluninka
5. srp 2009

maky... 62cm?? šmarjá to bude model 😀

Kačko..koukám, že jsme na tom stejně - bych spala, ale nejdu spát dřív,protože jim a koukám na koně...no a o tom žehlení ani nemluvim, se k tomu dokopu až když už nemáme co nosit 😀

luci...tak a teď čekáme tu "svatou" zprávičku od Tebe 😉 už aby to bylo, je to fakt radost, ale ono i to samotný snaženíčko je příjemný 😀 pokud to teda netrvá několik let...držím palečky 😉

lehni...to už jste takoví zubáci,jóó tak to my níc 😉 teda tlačí se nám tlačí,ale nechce pořádně vylézt, jen jsme protivný,ale spinkáme super....

petis...a vy už šupajdíte po čtyrech, tak na vodítko a ať neuteče..my se zatím plazíme,ale to je taky věc teda, ji pořád vracím zpátky na to pěnový puzzle,mi zalejzá pod stůl, krámuje věci co najde,ale hračky? to jí nezajímá 😀

luckamb
autor
6. srp 2009

Dobré ráno holky,
ty jo tady se to fakt rozjelo. To je super.
Díky všem za držení palečků a počkejte, ono to po té laparce určitě už vyjde.
JO jinak Martek si teď dáva od snažení pauzičku, takže tak.

sluninka
6. srp 2009

Luci..a kdy že to jdeš na tu laparku? někdy v září?

maky82
6. srp 2009

dobré dopoledne holky, hezky se to tu rozjelo 🙂

Byla jsem na poště, Adam spí už skoro hoďku v kočáře, to je ale úspěch 😉 Šíma je už 3.den u našich na prázdninách, dneska jeli zase na výlet na nějaké vojenské bunkry asi do Jeseníků...nebo tam tím směrem...

luckamb
autor
6. srp 2009

Sluni: jj, někdy koncem září, v první půlce záři bych měla jet na dámskou jízdu do Egypta, tak hned nějak potom.

maky82
6. srp 2009

jo jo Sluni, malej roste jako blázen...spal hodinu, najedl se a jdeme zase ven, aby usnul, je nějakej uřvanej...

maky82
6. srp 2009

mám ostříhaný a obarvený vlasy, jak bude čas, vyfotím...

Tak se tu mějte a já zas na vás mrknu... 😉

luckamb
autor
6. srp 2009

Maky, tak šup, chci to vidět 😀
Holky, tak jsem se dozvěděla že jedna moje spolužačka už čeká druhý mimčo, spolužák ze základky bude mít druhou holčičku za měsíc, to jo to je rachot.

petis
6. srp 2009

Ahoj holky,
tak my máme komplet zavirovaný PC ☹((
Dnes tu byl chlápek, co ho měl opravit, ale ve finále to dopadlo tak, že si máme do zítra zálohovat to, co chceme zachovat a on si náš noťas odnese a bude vše přeinstalovávat. Tak nevím, kdy budu online 😢 😢
Zítra jdeme s Kájou k paní doktorce, tak vám pak budu chtít aspoň od tchánů písnout, jak jsme dopadli atd. Pa pa.

tercie
6. srp 2009

Teda já hledám na tradiční třetí stránce, a petis mě s psaním předběhla 😀

jejda Peti, a co se stalo, že to máte tak zavirovaný? Selhal antivir, nebo jste něco stahovali? Tomu se říká pech, ale snad vám to dají brzo do kupy 😉 A zejtra úspěšnou kontrolu 😉 Páá

luckamb
autor
7. srp 2009

Dobré ráno holky,
Terc můžu tě už napsat do albíčka, že si těhule??? Nebo ještě nechceš?

lehna
7. srp 2009

čusek na chvíli. miminko usnulo, tak jdu na chvíli juknout.
Míšo- koukám,že termínek máš v dubnu. všímáš? předchozí neúspěchy skončiliy v dubnu a do třetice všeho dobrého budeš v dubnu RODIT 😵 😵 😵
mám velikou radost,že se to tak rychle povedlo🙂

no já jdu napsat Pucce jak se mají 🙂

kacenka25
8. srp 2009

dobré ránko Leni bodejď "vítězný duben" 😵 😀

Hlásíme v 7 měsících a 2 týdnech 8040 g a 71 cm, rosteme úspěšně 😀 😀 😀

petis
8. srp 2009

Ahojky,

tak PC máme pořád doma, ten chlápek se pro něj nestavil a má vyplý telefon, takže oprava je v nedohlednu ☹ 😠 A já online taky 😢

Včera jsme byli na očkování 3. hexa + 2. prevenar. Kája tentokrát moc plakala, bobátko naše. Každopádně se jinak paní doktorce pěkně předvedla, dr. říkala, že je vývojově jak 10ti měsíční děti. Malá se jí tam přetočila, sedla si,stoupla.Teď nám nedělala preventivku, na tu jdeme až v září, ale zvážila nás a máme 9,60kg a 75cm. Velké holky 😉

Já se snad zase někdy připojím, ale smolí mě to, bo nejsem vůbec v obraze ☹

lehna
8. srp 2009

ahojík holky,

mám vyřídit pozdravy od Pucky. Matěj chche pít po dvou hodinách,tak jim doktor řekl,že má dávat nutrilon,aby vydržel dýl. no přišlo mi to divné,tak jsme psala,ať nedává, že se to upraví. všechny vás moc zdraví a Míše moc moc gratuluje a drží palečky,aby to vyšlo tak jak má🙂

Kačko-přesně tak- "vítězný duben" bude mít Míša tentokrát!!

Peťko- malá je šikula, jak se předvelda u dr.😀, musel aasi čučet,co? 😀 a veliká holčina je to. no my jsme vám v patách a to jsme o měsíc mladší 😀 😀 😵 😵

kacenka25
9. srp 2009

ahojík

Petis fakticky deset kilo v sedmi a půl měsících? 😲 Ty vogo 😲 😀 macanda. My jdeme na preventivku na ukončeným osmým měsíci, nějako myslím 26.8. že máme objednávku. Už máme všechny hexy a pneumokoky za sebou, hurá. Kájinka je fakt šikulka, to musela mít paní dr. radost, když si i hačla i vstala, fakt šikulka malá. Spíš velká 😀 . Hele myslíte, že ten váhový rozdíl je v jídle, jakože Kubí papá zeleninu i ovoce a Kája mlíčko od mámy a zeleninu? Jakože po mlíčku se víc přibere? Taky je to asi možný ne? Asi blbina, páč zas Kája chodí a asi má víc pohybu na spálení jídla. Ten náš brembrouk jen leze, ale pěkně rychle.

Leni, to se mi taky nezdá, přikrmovat miminko když pije od mamky. To je zas názor od názoru no. Ale aby to nedopadlo jako u Eliiis, přikrmovat a najednou se dítě odstavilo za týden samo. Na to je Matěj malý. Ale co my víme, třeba Matěj málo přibírá, tak jí radili přikromovat. To je taky možný. Třeba má "jalový" mlíčko, tak má hlad. Ale podle mě je u novorozeňátek normální, že pijí co dvě hodiny......

kacenka25
10. srp 2009

čaues třetí stránka jo? Už ne 😀 😀 😀 😀 😀
přeju krásný den, u nás to vypadá zatím na sluníčko, tak asi zas půjdeme ven. Paaa

jitie
10. srp 2009

ahoj holky 🙂
u nás je taky krásně 😵

maky82
10. srp 2009

ahoj holky, u nás docela taky...

přidala jsem fotky...i nový účes 😀