Březnové Sněhurky a pět trpaslíků

luckamb
12. zář 2008

Tak snad tohle téma přinese štěstí i nám 5 trpaslíkům 😀

eximka
19. zář 2008

já včera dělala knedlíky se zeleným a masíčko tak to budeme mít k obídku a k věčeři, kuřátko s brambůrkem mnam mnam, přítel spí po noční tak mám ted klídek ani vařit nemusím , prostě pohodička

kacenka25
19. zář 2008

bramborovej bez řízku. jen k večeři. namažu ho na půlky housek nebo veku, obložím šunkou, sýrem a vajíčkem a trochu to vejce máznu tatarkou a udělám k večeři k telce a scrabblu chlebíčky. mám na ně chuť víš a ty z obchodu se bojím jíst, když jsem těhotná

kacenka25
19. zář 2008

k obídku se klíďo pozvi na španělskýho ptáčka s bram. kaší a v neděli na špenát, špalíčky a uzený.

eximka
19. zář 2008

taky pěkný holky apetit nás nepřechází a to je dobře
já dělala bramborovej salát s kuřecím řízečkem asi před 14 ti dny

lehna
19. zář 2008

ahooooj holkyyy🙂

já furt nějka nestíhám 😅

Terezko, gratulujííí k holčiičce. Tak u mě se Stroozek jako jediné spletla. Tipovala mi kluka a my máme Lexinku🙂

eximka
19. zář 2008

holky víte co jsem napsala že jsem dělala knedlíky se zeleným místo se zelím

eximka
19. zář 2008

ahooooj Leni moc moc díky taky gratuluji holčičky jsou miloučky 😀

ilonkaa
19. zář 2008

Ahoj holky 😅

kacenka25
19. zář 2008

čau Leničko 😵 ahojky

exi nepřechází chutě, u mě spíš teprve přichází 😀 😀 jsem ráda, že mě apetít zas našel 😀 😀

lehna
19. zář 2008

holky, já bramborový salát nedávno dělaal taky, a dala bych si zas. Mám na něho furt chuť 😅
teri: taky díky 😀

kacenka25
19. zář 2008

holčičky jsou miloučký a to teda bude mít Kubíček kamarádek na písek..... ty brďo 😵

tercie
19. zář 2008

Ahoj Leni a Iluu 😉

Exi já si toho všimla, ale přeložila jsem si to, mylslea jsem, žes ho dělala se špenátem... nebo aspoň tu včera někdo mluvil o špenátu, tak jsem si to spojila 😀

lehna
19. zář 2008

Tak mě apeetít nepřešel nikdy, jím pořád stejně. a včera jsem byla na kontorle u doktorky a mám navíc 5kkg 😕

ilonkaa
19. zář 2008

Lehni to neni nic hrozného nahoře 5Kg.
Holky vy jste tu vždy všechny když já mám moře práce!!!
To mě snad děláte sválně,že jo 😲 ??

lehna
19. zář 2008

Ilu, já neříkám,že je to hodně, když to tak vezmu,tak je to každý měsíc 1kg 😀 , to se dá, jen aby to vydrželo 😀
No já zas mám někdy pocit,že když tu přijdu,tak tu nikdo není 😀

ilonkaa
19. zář 2008

No já mám kamošku ta je tedko myslim začátek 10tt a už má nahoře 7,5kg...a pupek má jak blázen!!! 😀

eximka
19. zář 2008

já mám nahoře 8 chichi

martek
19. zář 2008

ja mam nahore 10kg
a nejsem tehule 🙄

lehna
19. zář 2008

ty vo*e, fááákt?? já e furt hrozím toho,že budu mít 100kg a zatím mám 72kg,tak snad to bude do těch 80 a to mi bude stačit už teď si řipadám jak slon 😅

eximka
19. zář 2008

ilonko hod mi do IP icq číslo prosím 😀

ilonkaa
19. zář 2008

Martek taky pěkný ty držíš basu s náma co?? 😅

tercie
19. zář 2008

Leni já mám nahoře 4 od dubna a nejsem těhu 😝 😅 😀

martek
19. zář 2008

ilon, drzim 😀 😀 😀

tercie
19. zář 2008

Mě manža straší, že budu mít 130 🙄 😕 😖 ☹

kacenka25
19. zář 2008

ahoooooooj Ilu 🙂

neděláme to schválně, nemám tu šéfku víš tak můžu psáti. Nevím na jak dlouho.....

Řeknu za týden, kolik kg mám nahoře já 🙂

lehna
19. zář 2008

no holky, aspoń s náma držíte basu,jak píše Ilonka 😀

eximka
19. zář 2008

takže holky žádný trable kila neřešte já to teda neřeším vůbec 😀

lehna
19. zář 2008

Kači, ty jsi ale taky hodně zhubla, takže ty máš tak max. 1kg nahoře. Já nezhubla na začátku vůbec nic

lehna
19. zář 2008

Teri: já to taky neřeším, jen vidím,co už všechno nedopnu, pupek se zvětšuje 😵 , bundu už mám novou, svoje nezapnu

ilonkaa
19. zář 2008

Já vám taky řknu ve středu kolik už mám nahoře,ale podle mě už ted jo.Už to nebude jen 0,5kg 😅
S odpuštěnim žeru jak nezavřená 😀

Exi:maš ip