Březnové Sněhurky a pět trpaslíků

luckamb
12. zář 2008

Tak snad tohle téma přinese štěstí i nám 5 trpaslíkům 😀

lehna
6. srp 2010

ahojky,

@luckamb - ahoj, vítám,že jsi ještě tady 😀

@kacenka25
@strouzek - jsem na tom holky stejně 😀.taky mám někdy pocit,že o ničem jiném nemluvím. Mám tady kámošku, co má o dva měsíce starší holčičku a s tou probíráme jen ty děti, když jsme spolu přes den. Ale 2x týdně chodím na aerobik s ní a ještě s jednou mojí kámoškou,tak aspoň tam proberem něco jiného 😀, hlavně chlapy, co jiného 😀 😀

@maky82 - teda u vás je to pořád všechno na prd☹. MM taky od pondělí je v nové práci, taky dostal výpověď, končil k poslednímu červenci,naštěstí hned něco našel, tak nastopil teďka od srpna. Tak uvidíme. Hlavně si polepší platově, což my kteří žijem taky od výplaty k výplatě jako vy snad už i něco ušetříme 😅 . JJ,vždycky se něajký bbleček najde,ale tohle bych nevydržela ani já. Určitě se najde něco lepšího. Lukina taky šéf pěkně odrbal na odstupném,ale už neměl sílu se hádat, byl rád že dostane aspoň to co mu řekl a šel. Nejví nás naštvalo, že mu slíbil proplatit dovolenou(13dní) a pak mu řekl, že vlastně má odpracovaný půlrok, tak má nárok jen na ty 3 dny, protože těch dalších 10dní už je jakoby do dalšího půlroku. No to kdyby tušil ,tak je skoro celý červenec radši doma, než tam dělat poskoka a dohánět projekty,které ostatní nechtěli dělat.

luckamb
autor
6. srp 2010

@lehna díky za uvítání 😀 radši bych posílala smsky z porodnice

strouzek
6. srp 2010

maky tak to jo ale i tak, sama to znám stačí rýma a teplota, jdeš si něco koupit na to a stovky lítaj. jít na nemocenskou to je taky šílenost,ležíš doma zadarmo a ještě se bojíš kontroly. chápu to je to hrozná bezmoc, když je člověk sám tak to ani nějak neřeší ale když jsou děcka tak strašák výpovědi v práci je ještě větší. snad to vaši nebudou moc komentovat,ještě to by ti scházelo , u nás díkybohu naši manžu milují spíš ho přemlouvali aby si mě nebral že bude chudák vlastní rodiče 😀 😀 navíc vím že by nás na ten čas založili i tchánovci ale i tak prostě ztráta zaměstnání je hrozný okamžik

maky82
7. srp 2010

Životopis má daný na 3místech, všude jsou dovolený, nabírání nových lidí se bude řešit až po nich, nástup všude od 1.9., takže musíme doufat a čekat ☹

MM říkal, že řekne jejich, že bychom jim neplatili nájem, ale dokud to jde, tak zaplatíme, abychom neměli zbytečně dluhy. A hlavně naše mamka bude všechno řešit a rozebírat...to mě prostě nemine, to vím.

MM mu (zaměstnavateli) vždycky všechno udělal, práci udělal dobře, žádná velká chyba, o prácovní auto se staral, v práci nepil, nikdy se nestalo, že by kvůli alkoholu nešel do práce a jeho šéf teď má za největšího kamaráda kluka, kterej imrvére chlastá, do práce přijde, kdy se mu zachce, je bez odbornýho vzdělání, šéf mu platí kredit, nářadí do práce. MM od něk nikdy nic nedostal, i montérky a boty si vždycky platil sám. Ale co už teď, nic s tím nenaděláme. Ale štve mě, že kvůli jednomu blbečkovi jsme na tom blbě.

luckamb
autor
9. srp 2010

Jdu pouze nahlásit, že jsem stále v jednom kuse 😀 😀 Tak aby jste to věděly 🙂

maky82
9. srp 2010

děkujéém Luci...každý den si na tebe vzpomenu 🙂

luckamb
autor
10. srp 2010

@maky82 a mysli na mě dál, protože jsem stále tady 😀 😀 😀

maky82
10. srp 2010

jóó? Karolínka si to v bříšku pěkně užívá, co? poslíčci pořád zlobí? kdy jdeš Luci ještě na kontrolu?

maky82
11. srp 2010

Dneska jsme byli na další kontrole se Šimonem, všechno se mu hojí a zlepšuje. I když tu ránu ještě úplně zhojenou nemá. Ale míň chrápe, docela mu jde záklon hlavy, líp polyká. Takže snad už to bude ok. Do zítřka je na prázdninách u našich. Adam spí a já valím něco dělat. Mějte se hezky a Luci, stále myslím 😀 😀 😀

kacenka25
12. srp 2010

čauky tak jakpak Luci? 🙂 ještě nic? holky tady je zas vedro, Kubíno chrupká, já vařím obídek a snad až po spinkání vylezeme ven neudusíme se vedrem 🙂. Dneska má můj manžel narozeniny, Luci, tak to by mohla Kájinka vykouknout na náš svět ne? to by se mi krásně pamatovalo.

Je to strašné s tou prací, dneska je divná doba, člověk si nemůže být jist, pak si vezměte úvěr na bydlení atd.....

Kubula je kouzelnej, musim se taky trochu pochválit, drndáme o sto šest, v noci krásně spí a přes den 2 - 3 hodiny!!!!! tak stihnu uvařit a poklidit a někdy i jít si číst a usnout 😀 kolikrát mi to spadne do klína.

Holky, chystáte se některá na druhý mimi? Mě se do toho vůbec nechce, po tý plastice hráze mě to při milování pořád bolí, už si myslím, jestli to nemám snad psychický nebo co..... Jsem téměř 4 měsíce po zákroku a pořád to bolí......

lehna
12. srp 2010

ahoooj,

Luci- tak dneska termínek a Kájuli se teda asi nechce, co? 🙂

Maky- hlavně,že se Šimi lepší a pak to bude dobré, jejda ještě IP jsem neodpověděla. Večer,ju?

Kači- vítej, jak jste se měli? 🙂.Teda tak spaní je super,že se vám tak zlepšilo, nám teda taky, noci taky poslední dobou spí krásně, vstává v 5.30, no co už, hlavně že spí. akorát přes den si to ne a ne protáhnout, spí 1 - 1,30.
Na druhé mimi se nechystáme, ne že bysme s tím měli problémy,ale spíš se na to druhé ani jeden necítíme.

petis
12. srp 2010

Ahoj kočky,
nakukuju, co druhá Karolínka tématu, jestli už se nerozhodla vykouknout a zatím teda ne, ještě se v bříšku krášlí 🙂

My se máme fajn, za týden odjíždíme na dovču do Maďarska, tak snad vše klapne, budem zdarví a vyjde počasíčko 🙂

Kájka v noci teď spaní taky dobré, už se hrozím, až jí začnou lézt poslední zuby, to zase bude na prdlačku, ale nebudu si to teď přivolávat 😉 Spinká cca od 19:30-20 do těch 5, dostane mlíčko a spí ještě do 7-8. A po obídku jde spinkat po 12 hodině a schrupne jak kdy, cca hodinku, někdy i 2...

Kači, my druhé mimi zatím nee, myslím, že bych to s mega živou Kájkou nezvládla, zatím je naše teorie taková, že až bude mít Kája 2 ročky, tak se možná začnem snažit, ale jestli to bude fakt, to ještě uvidíme ...

lehna
13. srp 2010

ahoj,

)koukám Lucka nikde, ni zpráva, tak že by? pátek 13tého 🙂

Peti- ahojky kočky, jéé zase dovča,vy se máte🙂. tak ať vám to všechno vyjde. Spaní u vás super, to jak se Štěpi v 5,30 probudí a dám mu mlíko,tak už nezabere ani za nic, jen leží ,kouká, převaluje se a tak kolem 6-6,30 se hrabe z postele, aspoň,že s ním nemusím tak hned vyskakovat v těch 5,30.

Dneska budík v 5.15 a v 6 se hrabal z postele. No mě nechal ještě v posteli do 7, nosil mi hračky apod.

kacenka25
13. srp 2010

ahoj,

já si vezmu Kubulu k sobě když se probudí, chvíli se válíme, ale to je tak 10 minut a pak vstane a tahá mě za ruku z postele 😀 dneska jsme vstávali v 5,55 😎 bomba ale večer se válel do půl devátý nemohl zabrat chudák.

taky koukám že Luci nikde.... tak že by???? 😉

lehna
13. srp 2010

kačko- to já si ho taky beru k sobě a už nezabere 🙂. ale hlavně,že to spaní se zlepšilo o 100%,že? 🙂

tak že by ta Lucka už něco 🙂

tyjo, venku je pařák, jak máte vy v Čechách, hrůza ty povodně. jdu čistit bazén.....

lehna
13. srp 2010

áááá, vidím Lucku na icq, tak ještě nerodí 😀

petis
13. srp 2010

Ty jo, holky, snad Káji to spinkání vydrží ... vidím to tak do růstu posl. 4 zubů ... dnes v noci super - od 20 hodin do 8:30, luxus 🙂 Probuzení bylo v 5:30 na mlíčko a spalo se dál. Já si Káju k sobě neberu, to by bylo po spaní, ona hned začne po mamince skákat a vymýšlet lotroviny ...
Teď od 12:40 spinká, snad si to hodinku schrupne...

lehna
13. srp 2010

@petis - přesně, taky čekáme na poslení pětky,tak se to spaní zas zhorší ☹ . taky bych si tak dlouho někdy chtěla pospat. zkusím mu taky dát to mlíko do postýlky,ale asi to neprojde ☹. Štěpi už je vzhůru, spal 1,30,tak aspoň tak 🙂

petis
13. srp 2010

Kája ještě spinká, hodinku má za sebou, šikulka 🙂
Až se vzbudí a taťka přijede z práce, jedeme pryč, nejdřív do obchodu a pak ke kamarádce, dnes jsme na noc u našich, uspávat bude mamka, ale ráno už má denní, tak by bylo super, kdyby si i zítra Kája pospala a my s ní, ale moc tomu nevěřím ... však nznáme zákon schválnosti 🙂

luckamb
autor
13. srp 2010

Holky,
Lucka HLÁSÍ, že stále nic. Je mi fajn. Nic mě nebolí, takže asi tak 😀

maky82
13. srp 2010

Luci, ještě si užívej bříška, dokud to jde, taky je to přece pěkný, ne? Měla jsi teď nějakou poradnu? Co ti doktoři řekli?

luckamb
autor
13. srp 2010

@maky82 markét, tak na bříšku opravdu nic hezkého neschledávám a teď na konci už teda opravdu ani ťuk, spíš mi to překáží a jsem vzteklá a prostě už chci bejt bez břicha ale s mimčem. Poradna byla dneska...řekli mi, že mám přijít v pondělí na další KO nebo že by bylo lepší, kdybych do pondělka porodila 😀 Rada nad zlato, fakt.

martek
16. srp 2010

Holky, Lucka je uz maminka 😵 😵 😵 😵 😵

lehna
16. srp 2010

@martek - děkujeme za zprávu 🙂 😵 😵

petis
16. srp 2010

Téééda, fáááááktttt ??????????????? SUPER !!!!!!!!!!!!!

Kde jsou míry, váha atd atd. ? Jsou obě v pořádku? Určitě joo. Jsem moc ráda 🙂

Posíláme velkou gratulaci novopečené mamince 🙂

lehna
16. srp 2010

Peti - no to by mě taky zajímalo,ale nic nevím, ani sms nedorazila 🙂

Jinqak Lucce taky samozřejmě gratulujeme moc moc moc 😵 😵

martek
16. srp 2010

me sms dorazila kolem pulnoci, uz sem spala, najednou se vzbudim a koukam na iphona a nevim proc, neco tam svitilo...si rikam, kdo mi v noci pise? 😀 a dokonce sem zvladla i odepsat. a rano sem nevedela, jestli se mi to zdalo, nebo ne 😀

text sms: Ahoj, jmenuje se Karolina, merim 47cm a vazim 2,90. Narodila jsem se dnes ve 20,52 a s maminkou jsme v poradku

😵 😵 😵 😵 😵

lehna
16. srp 2010

@martek - tak moooooooc děkujeme za zprávu 🙂, taková malá prďolka 🙂.

martek
16. srp 2010

@lehna hele, neni zac 😉 vsak lucka je jak vyzle a jeji manzel taky, nema byt po kom baculata 🙂 no uz se moc tesim na fotky, snad brzy dojde nejaka MMS 😉

lehna
16. srp 2010

@martek - no to máš pravdu,že nemá být po kom baculata 🙂. takjak ti přijde fotečka, tak nám ji tady doufám taky hodíš 🙂.
a co tobě jak se daří?