Březnové Sněhurky a pět trpaslíků

luckamb
12. zář 2008

Tak snad tohle téma přinese štěstí i nám 5 trpaslíkům 😀

luckamb
autor
25. bře 2011

Holky,
mám v albu nové fotky, tak kdo bude mít náladu může mrknout 😉

ilonkaa
28. bře 2011

Ahoj hoky,

Tak popořadě...
Puckalucka..paráda,že je vše v pohodě!!Hlavně at jste zdraví s mimísem..
Leni tak co školka byla jsi??
Max chodí do školky už 3 měsíce a super zatim chodí jen 2 dny v týdnu a od zaří začneme 3 až 4 dny tak uvidíme..do stítní jsem to ani nezkoušela to se nechytám..kamoška byla ma malého v květnu mu budou 3 a nevzali je tak co pak my s Maxou..
Leni..malej je šikulka s nočníkem..u nás to bylo v pohodě a najednou jako když utne a za boha nechce ani za nic...Dudlík sám od sebe zahodil a paráda..jen ten nočník se těch plen asi do smrti nezbavíme..odletáme tedko na dovču tak doufám,že tam zas přijde na chut čurat do písku...a už mu to vydrží!!

luckamb
autor
31. bře 2011

Ahoooj,
kde jste všechny ☹

luckamb
autor
3. dub 2011

Pro ty co to nevědí. Dostala jsem povolení to rozšířit dál - Martek se nám 2.4. vdala a je těhulka :D 😉 Sama vám to říct nemůže, protože jí tu admini odstranili ☹

maky82
3. dub 2011

Jéé, tak to jí srdečně gratuluju a držím palečky, ať je všechno ok 😉 jak dlouho je těhule?

petis
3. dub 2011

@luckamb
Jů, Luci, to je mi teda zprávička 🙂
Moc gratuluju a to k obojímu !!! A co dát si jiný Nick a přijít za náma?

Jinak já se k Martkovi v tom druhém taky připojuju 😉

maky82
3. dub 2011

Ale Petí, no né...tak tobě taky velká gratulace 😉 ať jste zdraví...jak dlouho jsi?

maky82
3. dub 2011

Zrovna včera jsem na tebe Peti a na Kačenku myslela, jestli náhodou nečekáte mimísky...a vida...

petis
3. dub 2011

@maky82
U mě je to zatím hodně moc čerstvé, tak jsem to ještě neprezentovala.
Vím to asi 3 týdny, ve středu jsem byla u dr., mimi v bříšku je, ale bylo ještě moc brzy na srdíčko, na další kontrolu jdu až 29.4., tak to bude moc dlouhé čekání ...

maky82
3. dub 2011

to jo, ale určitě bude všechno ok...

lehna
4. dub 2011

Ahoj holky,

jéé tady jaou krásné zprávičky 😵

@luckamb -vyřiď prosím gratulace obrovské k obojímu 🙂. jsem myslela ,že Martek je vdaná 😅

@petis -taky moc moc gratuluji,mám radost. ať jde vše jak má 😉 😵

@maky82 - jak to jde s nekojením? 😉

no holky, u nás to těhu dopadlo úplně jinak. byla jsem minulý týden ještě u jedné gynekoložky, protože mě tam poslala moje dr. jak přišel nález z té tevize,tak se pořádně nevyvíjelo těhotentství od začátku. vznikly tam nějaké buněčky,které se musely odstranit samozřejmě, a teďka mě nějakou dobu musí hlídat. za tři měsce jdu zase na ultrazvuk. ještě vzala zase hcg,kdy hodnota byla 4,8,sice negativní,ale musí se to hlídat až skoro do hodnoty nula. na ultrazvuk musím aby kontrolovali i vaječníky,vejcovody apod, protože se to může rozlézt i tam a vzniknout z toho nějaký nádor nebo tak. ale jak bude hcg nižší,tak by to snad mělo dobré. no a otěhotnět nemůžu minimálně 6 měsíců,na netu jsem vyčetla i 1rok. takže si zajdu ke svojí dr. pro tabletky a letos se můžu s mímem rozloučit.

@ilonkaa - ve školce jsme byli minulý týden. jsem tam PIpa nepoznávala,jak si hrál i nos si nechal utřít(měl rýmu) ,sotva jsme vyšli před školku,tak jak jsem mu chtěla utřít nos,hned kravál 🙂. tak snad ho taky vezmolu od září na těch pár dní v měsíci. bylo by to fajn 🙂

puckalucka
4. dub 2011

Martkovi moooc gratuluju, takových krásných zpráv najednou 😵 .

@lehna Leni, to mě mrzí, že máš takové komplikace ☹ .
@petis No super, mooooc gratuluju 😵 😵 . A hlavně držím palečky ať je vše v pořádku a příště Tě do očí pořádně"bochne"srdíčko 😉 .

Našemu Matějovi se zase zhoršilo spaní 😒 , budí se normálně jako dřív=takže pořád 😖 a do toho začal mít nějak moc živé sny, že sebou mlátí po posteli a křičí....ach jo, někdy je toho na mě už moc... Jinak je všechno ok, nevím ani, že jsem těhu až na bolení zad večer, jak se všechno v těle povoluje, ale to jsem měla i u Máti a větší únavu z nevyspání.
21.dubna jdeme na 3D, tak už se moc těším až zase uvidím ten čumáček 😉.

Mějte se všechny moc krásně a užívejte slunečného/teplého počasí i když teda dneska je u nás šedivej hnus 😖.

maky82
4. dub 2011

ahoj Leni, jejda, co to čtu...to mě mrzí, že je to blbé ☹ myslím na tebe a snad se to brzo dá do kupy...kojení u nás, teda spíš nekojení je super. Ani jsem nečekala, že to bude tak rychlé a v poho vcelku. 1.večer hysterčil, v noci se budil po hodině, to jsem možná už psala, druhý večer se sice sápal, ale nějak jsem ho zabavila, noc byla lepší, stač mu čaj a pak už se to jen lepšilo a lepšilo. Někdy nepije vůbec, jen se vrtí, něco zakřičí a spí, jindy se třeba párkrát napije čaje nebo minerálky...takže jsme to zvládli velice rychle...odstavit ho. Posledních pár dní je ale strašně upištěnej, řve furt a já bývám hrozně unavená. Adam byl nemocnej, měl atb, kašlal a teď pro změnu kašle Šimon. Uvidíme, jak se to vyvrbí dál.

Luci, to nám Šimon dělával taky, ale až tak mezi 2.a3.rokem. Třeba 2h po usnutí strašně řval, byl celej durch propocenej, musela jsem ho probudit. Stávalo se to i několikrát do týdne. Tvrdil nám, že se bojí hraček, pak lustru - vosy a skončil u mě v posteli. Tam spí jako zabitej celou noc.

kacenka25
4. dub 2011

@lehna Leni to zvládneš, na mimi počkáš a cestu si k Tobě najde.... Mrzí to, viď, to by mě také mrzelo.... Člověk si na tu myšlenku těhu zvykne rychle že jo? 🙂 No nám se to stěhování povedlo bez miminka, tak teĎ zas na druhou stranu jsem docela i ráda, že nejsem na první pokus 😝 páč bych se bála, co jsem zas zvorala jako s Kubíčkem.

@petis Moc gratuluju!!!!!! Věř nebo nevěř, ale měla jsem tucha. Něco mi našeptávalo, že jsem tu dlouho nebyla a že jsi těhotná. No však jo, to jsem ale hvězda 😵 😵 Takže na Vánoce čtyři, to je ale paráááááda 🙂.

@luckamb vyřiď, že moc gratuluju k obému a ať jsou spolu šťastni čím dál víc, když už se rozrostou....

@puckalucka Ty jo, to spaní teda nezávidím, chudák malý, Bůhví, co se mu honí hlavičkou, že má tak živé sny.... U mámy v posteli je stejnak nejlíp, to ví každé dítě 😀

luckamb
autor
5. dub 2011

Ahoj holky,
my jsme zase nemocné ☹ teda kiki juá se držím. Tak už dostala atb. Snad to konečně zabije všechny mrchy v těle ☹
Jinak martkovi vyřídím 😉

luckamb
autor
5. dub 2011

@lehna Leni, rozvedla se a ted se znovu vdala. 😉

luckamb
autor
5. dub 2011

@petis jééééééééééé, já to uplně přehlídla . Taková krásná zpráva. Držím palečky.

lehna
6. dub 2011

@luckamb - no vida, jak s novým chlapem jde vše jinak 🙂. tak ať jde vše jak má 🙂. je taky na FB?

@maky82 - tak to je super,že to šlo tak lehce 🙂. hlavně,že se snad už i líp vyspíš. Kluci zase nemocní, ach jo. štěpi má teďka týden rýmu a nejhorší je,že se nechce vysmrkat, utírám nos jen s kraválem. upištěný a uřvaný je už dlouho a vzteklý. už nevím jak na něho. dochází mi nervy 😔

@puckalucka - ty sny jsou asi normální. Štěpánek jednu dobu měl to samé.a někdy i teďka, zavolá,já jdu a on spí. tak když zavolá, chvíli počkám a pokud se neozve ještě jednou tak spím dál 🙂)

@kacenka25 - člověk si zvykne,to je fakt 🙂. ještě,že jsem šla k té mojí dr a takové věci jsem se dozvěděla. tak teď si chvíli počkáme,než ta Sašenka k nám přijde 🙂.

lehna
6. dub 2011

@luckamb - vidíš, co malá? je to lepší? božatečko malé . ať je Kajulce brzy líp 😉

jitie
6. dub 2011

ahoj holky 🙂
hlásím se po dlouhé době, Filip roste jako z vody, strašně to letí..

gratuluji všem novým těhulkám 😵 😵 ať je všechno v pořádku 😵

marodi ať jsou brzo fit, Filip teď taky stůně, má rýmu a kašel, tak musím dneska zajet do lékárny pro něco na kašel..

jitie
6. dub 2011

@lehna Leni mrzí mě, co se stalo, držím palce,aby to všechno dobře dopadlo a Sašenka byla co nejdřív na cestě 😉

lehna
6. dub 2011

@jitie - Jituško děkuji 🙂. si chvíli ještě počkáme a nebo štěpi bude sám, ještě nevíme 🙂. taky má Štěpi pořád rýmu, nenechá si do nosu ani kápnout,tak pořád soplí.

jo a holky, dneska poprvé spal Pipa v noci bez plíny a bez nehody 😵

puckalucka
10. dub 2011

@luckamb Luci, jak je Káje?
@jitie Ahoj Jitii, zrovna jsem si říkala, co s Tebou je? Jak je Fildovi? Už je z něj velikej chlapák, co? Jak mu jde ťapkání?
@lehna Gratulujeme k bezplenkové a OK noci 🙂 , pokračuje v tom Štěpánek?

jitie
12. dub 2011

@puckalucka Filda je lenoch a zároveň raubíř 😀 lenoch v tom, že nechce moc chodit, začal až teď v 15 měsících a raubíř proto, že ostatní věci jako lezení všude, vytahování věcí a zlobení zvládá na jedničku 😀 jinak se máme fajn, jak je hezky, tak jsme pořád někde venku
akorát teda noci jsou u nás hrůza, budí se několikrát za noc, někdy i s hysterickým pláčem a nejde utišit 🙄

@lehna Štepi sám určitě nebude, ono se to určitě podaří!!! 😉 je šikulka, že už to zvládnul bez plen
s těma nemocema je to na prd, už aby bylo jen hezky a počasí si nedělalo co chce, chvíli zima, chvíli teplo...

lehna
12. dub 2011

ahoj holky,

Štěpánek stále pokračuje ve spaní bez plíny a nehody 😵

@jitie - Štěpi taky začal chodit pozdě, pořádně sám,kdy se nás nepotřeboval pořád držet mu bylo 16měsíců. ale kolem nábytku atd, chodil od 11 měsíce. však neboj,jak se naučí běhat, budeš litovat,že chodí 😀 😀 .
tak vidím, u vás si noci taky užíváte. to je hrůza s těma klukama.
ale vydržte, my se taky dočkali super spánku, přijde to i u vás 😉

maky82
12. dub 2011

Štěpánek je šikulka Leni...já mám na toto kluky extra lenochy...

Teď jsme přišli z venku a začalo se pěkně tmít, asi bude pršet. A to měl jít Šimon odpo na trénink, uvidíme...

puckalucka
12. dub 2011

@jitie Jitii, jak kdybys mluvila o spaní naše Matěje 😒 🙂 ...

@lehna Lení, super, je to šikulka 😉 . My pořád plínkujeme, ještě jsme nezačali s učením, čekáme na hezky venku, aby zjistil co se děje, když čůrá, aby to viděl na vlastní oči 😀 ....
@maky82 Maky, u nás jsou cca od 10hodin přeháňky...chvilku tma jako v pr... a pak nádherně svítí sluníčko...blázinec no 🙂 .

luckamb
autor
12. dub 2011

No holky, díky za optání. Malé už je lépe, ale stejně má pořád rýmu i kašel i po týdnu braní atb. DNes jsme k dr. nesly nudli, tak ve čtvrttek odpo budou výsledky, tak jsem zvědavá.

luckamb
autor
15. dub 2011

TAk nudle negativní. Tak snad konečně bude klid. Doufám 😉
Co vy tě+hulky a mamulky??:D

kacenka25
16. dub 2011

@luckamb věříme, že už bude klídeček a jen pohoda a zdraví na pět let dopředu 😉 . My co jsme se přestali stresovat jsme taky nějak zdraví, tak snad je to tím jarem a přestěhováním 😵 . Mám pořád hlad, za chvíli se nevejdu do dveří, pořád lítáme po venku tak se to snad vyběhá 🙂 Kubi je rychlouš tak mám co dělat abych ho následovala 🙂