Březnové Sněhurky a pět trpaslíků

luckamb
12. zář 2008

Tak snad tohle téma přinese štěstí i nám 5 trpaslíkům 😀

jitie
21. únor 2013

@tercie jen to ne 😀 😀

tercie
21. únor 2013

@jitie tak třeba zejtra, to by šlo ne? Zrovna takovej pěknej datum 🙂

jitie
21. únor 2013

@tercie kamarádka mi to taky předpověděla na zítra, ale nevim nevim..no necháme se překvapit 😀

tercie
24. únor 2013

@jitie Tak co, ani dnešní datum se prckovi nelíbí? 🙂 A nebo už je na světě jenom to nevíme? 😉

luckamb
autor
25. únor 2013

@jitie
@tercie jsem zvědavá :D

jitie
25. únor 2013

nelíbí 😀 jemu se nic nelíbí, asi čeká na teplo 😀 nebojte, až se narodí, tak vám dám vědět 🙂

luckamb
autor
1. bře 2013

@jitie čeká na 6.3. na moje narozky :D :D

tercie
1. bře 2013

@luckamb Noooo moment, já mám dojem, že Jitie to má za sebou, ne? Daniel, něco kolem 3600g a 50cm, a tuším že 26.2. ? Jiti kdyžtak mě oprav 🙂 a tímto moooc gratuluju!!!

Přišla mi totiž po půlnoci sms, a já neměla číslo v seznamu, jak jsem loni přišla o telefon, neměla jsem v novým všechny čísla co předtím, takže jsem nejdřív musela mooooc špekulovat, ke komu malej Daník vlastně patří 😀

luckamb
autor
2. bře 2013

@tercie aha tak to jsem nevěděla, takže
@jitie gratuluju!!!!!!!!!!!!

jitie
3. bře 2013

ahojky, ano je to tak 27.2.2013 v 0,17, 3620g a 51cm, jmenuje se Daniel 😀
moc díky holky

tercie
3. bře 2013

@jitie Jiti je krásnej, koukala jsem na fotky na fb 🙂 A co porod, všechno v pohodě?

jitie
7. bře 2013

kopíruji popis porodu:
Jinak porod velice rychlý, dle mého za to může ten zázračný nápoj na "vyvolání porodu" dle Ingeborg Stadelmannové (je tu o tom i diskuze na koníkovi) v 18 jsem si ho namíchala, byl to teda pěkný hnus, tak jsem vypila jen kapičku a vylila to, šla jsem se umýt v 20:20 začali kontrakce po 4 min, ve 21 mi začala odtékat voda, tak jsem dobalila tašku, v půl 10 jsme vyjeli,ve 22 jsme dorazili do porodnice, kontra pořád 4 min, ale už tedy horší, udělali mi monitor, vyřídili papíry, otevřená na 4 prsty,kolem 11 jsem byla na porodním pokoji, udělali mi klistýr, po klistýru jsem už byla otevřená tak, že jsem si mohla pomalu přitlačovat, PA mě pomáhala a snažila se víc otevřít, když v tom se dostala strašný strach a začal se třást, že nechci rodit, vzpoměla jsem si na první porod a měla totální zásek, že prostě ne, tak mě PA i manžel utišovali, že to zvládnu, když přišla dr, tak jsem se nějak uklidnila a začala spolupracovat. Malý byl na 3 kontrakce venku, jen tedy mi slábli kontrakce, tak nejhorši bylo, když byl kousek hlavou venku a kontrakce nikde a já nemohla tlačit a jen čekat, tak to sem funěla jak ďas, museli mi píchnout oxytocin, aby přišla kontrakce, jinak bych tam snad čekala ještě teď :-/ no a pak už to bylo šup šup, vyklouzl jako po másle nástřih žádný, jen trochu natržená hráz, ale šlo to, u prvního bylo šití šílený, tady se to dalo vydržet. Jen teda malého museli odnést ze sálu, nemohl se pořádné nadechnout a roztáhnout plíce, takže moc nebrečel, jen tak natahoval, ale teď už je všechno v pořádku

tercie
7. bře 2013

@jitie Tak to je krááásný, to je skoro idylka 😉 Jsem zvědavá, co sem budu psát já 😀

luckamb
autor
15. bře 2013

@jitie Jíťo tak to je super!!!

luckamb
autor
30. črc 2013
luckamb
autor
30. črc 2013

KOukám, že spousta holek už je neaktivních....víte o nich něco?

amelie001
30. črc 2013

@luckamb -gratulace k tehotenstvi,at to jde dobre🙂 No my prazdninujem a novinky zadne velke,Dan je stredne tezky alergik a ma astma.

luckamb
autor
30. črc 2013

@amelie001 ježiš chudák malej....to je mi ho líto.

amelie001
30. črc 2013

@luckamb -nj no,jsou na tom deti I hur,s lekama jsme pod kontrolou

tercie
30. črc 2013

@luckamb já jsem aktivnííííííííííííí ale spíš víc na fb, no... 😉

luckamb
autor
30. črc 2013

@amelie001 tak alespoň že tak

@tercie to vím 😀

misa.ottovka
30. črc 2013

Ahoj holky!! Ja uz jsem aktivni minimalne a uz i FB mam z osobnich duvidu zrusen..U nas nic noveho Simca je v pohode ted o prazdninach po babickach..no a ja plne v pracovnim nasazeni mam ted pred justicnima zkouskama tak kariera..deti uz dalsi ne. tak vsem hezky zbytek leta. 🙂

luckamb
autor
4. srp 2013

@misa.ottovka a já si říkala, že jsem tě tam nějak neviděla na FB.

lehna
5. srp 2013

ahoj holky,
taky vás tady zdravím, ale fpřihlašuju se tady úplně minimálně 🙂
Však se vidíme na fcb 😀, ještě , že existuje, co? .-D

Užívejte léta, papa 😉

tercie
8. zář 2013

Tak jsem nakoukla, jestli to tu žije 🙂 Všechny zdravím 🙂

luckamb
autor
9. zář 2013

@tercie a nežije co 😀

tercie
9. zář 2013

@luckamb no, trošku skomírá 😀

maky82
20. lis 2013

Ahoj holky,
všechny vás zdravím...

luckamb
autor
20. lis 2013

@maky82 ahoooj, jak je? Co noveho? Co kluci?