Březnové Sněhurky a pět trpaslíků

luckamb
12. zář 2008

Tak snad tohle téma přinese štěstí i nám 5 trpaslíkům 😀

tercie
19. zář 2008

Jo tak, když k tobě chodí tak to je na prd

Já taky nevim co budu vařit ale musím něco co vystačí i na zejtra, protože jedu v 11 koncertovat a vrátím se až večer

kacenka25
19. zář 2008

blbý co?

už zítra? budu na tebe myslet

tercie
19. zář 2008

No, mysli, zpívám to sólíčko tak ať to nezkur... 😀 někdy kolem půl pátý na mě mysli 😉

Holky já na něj prdím ať si to tu dělá sám, jdu domů. Nenechám si bojkotovat víkend, navíc mám od půl pátý objednaný nehty tak stejnak musím zmizet.

Tak se berušky zlatý moje mějte krásně, papa v pondělí 🤐

petis
19. zář 2008

Tak jsem objednala žirafky, manža bude mít radost a napsala jsem paní meilíka, jak bude obchůdek pokračovat dál 🙂

Kači, k véči nevařím nic. Málokdy dělám teplé večeře ... Já budu vařit až zítra obídek. Mám mleté maso, tak udělám v troubě takové bochánky a k tomu bramborová kaše.
Taky jsem dnes koupila květák, ale ten bude asi v neděli.

kacenka25
19. zář 2008

já jen mimibazar, aukro neznám 😅

mě nenapadá ani nic studeného. Doma skoro nic není, asi to chce nákup už dneska, ne zítra jak bylo v plánu... Polévka by šla to je nápad!

eximka
19. zář 2008

kukuku

kacenka25
19. zář 2008

jeeeeežiš je tu kukačka mezi námi 😀

ahojky Teri

eximka
19. zář 2008

jojo kukukukukukukukukukukukukukukukukukukukuku
ahojky kačenko

eximka
19. zář 2008

jsem dotedka kreslila obrázekm do památníku jedný holčině tady z bytovky, holky to byl mazec myslela jsem že to nedám

kacenka25
19. zář 2008

to je hnus venku co exi? ještěže nemusíš na vlak a za tmy jet domů......... už je tma v 19,15, jsem si včera všimla 😠 😢

eximka
19. zář 2008

jojo to máš pravdu je to hrozný

petis
19. zář 2008

Já byla na nákup dneska - koupila jsem koblížky a taky křupavý slunečnicový chlebík, k tomu manžovi poličan a mor. uzené, mi postačí sýrek 🙂
A taky ochucený tvaroh aktivia, mňam 🙂

Ahoj kukajdo 🙂

eximka
19. zář 2008

ahoj zlato

petis
19. zář 2008

Jak se máme?

eximka
19. zář 2008

proč si píšeme ve dvou diskuzích když jsme tu sami s kačkou jdeme do prosinec/leden?

kacenka25
19. zář 2008

teče mi z očí a nosu..... asi jsem nastydla či co

kacenka25
19. zář 2008

protože jsme akční těhule Terísku stíháme všechno 😀

jitie
19. zář 2008

ahoooj 🙂

jitie
19. zář 2008

už jsem doma v teple 😉

strouzek
20. zář 2008

ahoj holky sedím tu a nevím jak začít, no asi začnu tím jak mě bolí srdce, sedím tu nemám sílu už ani brečet., manža pláče ale já mám problém i dýchat, nemám už ani slzy. naše cesta za mimíškem skončila. začala jsem večer špinit trošku takže jen tak pro jistotu jsme skočili na pohotovost, bohužel nález který nám doktor sdělil jsme nečekali ani v nejmenším zamklý potrat dítě se už cca 14 dnů nevyvíjí. v pondělí 8 hod. se kapitola uzavře, jdeme na revizi. ptám se proč my? odpověď neexistuje,mě jen strašně štve doktor kdybych chodila co 14 dnů na kontrolu už dávno se to mohlo zjistit, přijde mi že mě odbyl, 5 týdnů jsem čekala na kontrolu která měla proběhnout v úterý a nakonec jsem musela slyšet rozsudek o 4 dny dřív od cizího doktora ve 2 ráno který byl navíc dost arogantní. vůbec nevím jak budeme žít dál, cítím takovou bolest a prázdno, podle doktora se můžeme za měsíc začít snažit ale já v tuhle chvíli vůbec nejsem připravená na nový kolotoč ovu a těhu testů vyšetření a podobné. včera ve mě umřelo kousek mého já, takže začneme žít jako předtím a jednou to přijde. holky myslete na mě v pondělí, občas tu kouknu ale chtěla bych si dát na čas od koníka prázdniny, vyčistit hlavu, zapomenout

ilonkaa
20. zář 2008

Strouzku,kočičko moje!!!!!!

Co tě mám na to napsa 😲 t,je mě to moc moc líto 😢 ,ale nebuj bude líp!!!

Víš je to těžký,ale já k memu doktoru taky chodila po 4 někdy i po 5 týdnech takže on za to nemůže!!!

Prostě se to stalo a nikomu to za vinu nedávej.Sama to tady každou chvilku čteš...

V pondělí to zkončí a zas něco nového začne,nebuj ty to zvládneš máš manž jako podporu a to je nejduležitější a za chvilku se vám to povede a vše bude v pořádku,uvidíš!!!!"!

A my jsme tu pro tebe kdykoliv!!!!!!!!!!!!

lehna
20. zář 2008

Martičko,sluníčko, je mi to moc líto. To není možné.nevím co napsat, asi jen to cípe Ilča☹

Drře se holka

lehna
20. zář 2008

Drž se tam mělo být. Je to smutné, v ponděloí na tebe budu mylset 😔 😢

jitie
20. zář 2008

Martí beruško, moc mě to mrzí, moc dobře vím, jak se cítíš..
Hlavně nevěš všechno na hřebík, musíš si říkat, že to tak osud chtěl. od koníka si samozřejmě odpočiň, počkej pár měsíců až se budeš cítit dobře a budeš připravená a odhodlaná do toho jít znova. Neboj se, všechno bude podruhé určitě dobré!!!Pořádně se vyplač manžovi na rameni,uleví se ti, v pondělí ti budu držet palce a myslim na tebe!!!
Kdybycokoliv,tak napiš!!!!

petis
20. zář 2008

Marti,
je mi to moc líto. Jak píšou holky, drž se, jste silní, s manžou vše zvládnete.
Ilonka má pravdu, i já jsem chodila na kontroly co měsíc, v tomhle by to asi lékař neovlivnil.
Beruško, zase bude lépe, i když teď vše vidíš černě, neboj, zase bude svítit sluníčko.
Opatruj se, myslíme moc a moc na tebe a jsme s tebou.

strouzek
20. zář 2008

děkuju holky snažíme se to s manžou brát tak že je lepší teď než aby se pak narodilo postižené dítě. ta jedna známá taky začala krvácet v tom 11-12 tt no ale mimčo se udrželo, dávali jí léky ale pak se zjistilo že má downa bohužel až po narození, žádný vyšetření na to nepřišlo. tak si říkám příroda opravdu vyřazuje slabé jedince, pláču moc, bolí mě srdce jako by ve mě umřela moje duše, ale slíbila jsem si že to nevzdám, po šestinedělí to zkusíme znova ale tentokrát jinak nebudeme se na to soustředit, žádné ovu testy, nikomu to neřeknem že se snažíme, když se to podaří budeme taky čekat s oznámením na pozdější dobu. hlavně víme že jsme oba plodní, na naše první dítě nezapomeneme, zapálíme mu svíčku a budeme na něho myslet snad nám sešle brzo brášku nebo sestřičku, doufám že smůlu jsme si už vybrali a bude jen dobře.

laada
20. zář 2008

strouží držte se 😔 máš skvělýho muže a jak píšeš víte, že to umíte tak musíte dát hlavu nahoru a jít dál...

petis
20. zář 2008

Marti,
díváš se na to rozumně, jste hodně silní.
Jak píšeš, možná nebylo miminko dost silné, zdravé a tak odešlo samo. Raději dříve než později. Příroda je mocná, že to takhle zařídila, i když je v tom i nespravedlivá.
Bude dobře, tomu věř. Myslím na tebe.

strouzek
20. zář 2008

ladi díky manža se zachoval naprosto skvěle bez něho bych to nezvládla.

petis
20. zář 2008

O tom je manželství, o opoře, o lásce, souznění ... v dobrém i ve zlém.
Spolu tu zvládnete.