Březnové Sněhurky a pět trpaslíků

luckamb
12. zář 2008

Tak snad tohle téma přinese štěstí i nám 5 trpaslíkům 😀

luckamb
autor
22. zář 2008

JO Strouží, si silná ženská

tercie
22. zář 2008

Tak tak, už taky mlčím....

Marti je moc dobře, že to bereš takhle, já jsem taky říkala, že z toho nebudu dělat vědu.. kolika holkám se to stalo před námi a jsou z nich teď spokojený mamči nebo těhulky, a my budem taky, já v to věřím 😉

martek
22. zář 2008

dneska jdu k zubakovi
asi po roce 😅 🙄 😒

luckamb
autor
22. zář 2008

já chodím pravidelně každý rok 😉

tercie
22. zář 2008

Já chodím k zubaři několikrát do roka vždycky tam nechám půl vejplyty, hnus fialovej

luckamb
autor
22. zář 2008

terc: jakto???
Já chodím na prevenčky a musím zaklepat, ale krom zubního kamene už mi asi 10let nedělali nic.

tercie
22. zář 2008

luc zdědila jsem po taťkovi děsnej chrup, mám to samou plombu... kolikrát si říkám, co tam ještě může vrtat 😀 a můžu čistri, vyplachovat úst.vodama, čistit nití, a houby platný

luckamb
autor
22. zář 2008

tak to ti opravdu nezávidím.

tercie
22. zář 2008

luc to se ani trochu nedivím 😀

luckamb
autor
22. zář 2008

holky tady je dneska zase nějak mrtvo

tercie
22. zář 2008

No já nevím kam všechny zmizely... těhulky asi šly povídat na společnej termín, ani se nedivím teda

tercie
22. zář 2008

Na společným čéče taky žádná není... tak to se asi pracuje...

tercie
22. zář 2008

Tož jdu taky makat...přihlásím se později kočičky 😵

tercie
22. zář 2008

A mě to ale nebaví, pojďte si někdo povídat.....

luckamb
autor
22. zář 2008

jsem tu terc 😉

kacenka25
22. zář 2008

jsem musela pracovat 😅 no fuuuuuuuuuj

holky, viděly jste někdy kachního sněhuláka? jsem zmrzlá na kost, tady je šílená kosa 😠 tak jsem si udělala čajík, ale žaludku nechutná, no už jsem si myslela, že se to zklidní. Kdepak teplý nápoje prostě nepozřu. A já mám k obídku špan. ptáčka od soboty z obídku mňaaaaaaaaaaam. Udělám si k němu kaši no to se budu mít.

Terci, jsi tu sama? Povííííídej o sobotě, včera jsi to tak nakousla. To dvd můžeš poslat i mailem? Bude to v nějakým rozumným formátu?

luckamb
autor
22. zář 2008

Terci co bylo v sobotu????

kacenka25
22. zář 2008

Luci v sobotu byla Míša za hvězdu, měla sólo v kostele a prý jí to vyšlo a nic nezkazila. Moc jsem na ni myslela, jak jí to dopadne. A vyšlo to 😵

misa.ottovka
22. zář 2008

Ahoj holky 🙂

tercie
22. zář 2008

Už jsem tu, jsem se začetla...

Kači z tý soboty z toho okamžiku, ono to trvalo ani ne 4 minuty takže děsnej fofr😀 mám prostě okno, takže sama jsem zvědavá na to dvd až se uslyším. Já nemám na PC mechaniku na dvd, takže bych ti poslala dvd asi poštou...

lehna
22. zář 2008

ahoj ahoj, jsme byla v obhcodě a věšela prádlo. Koukám hodin jak na kostele, a nic zase zrobené

kacenka25
22. zář 2008

čaaaaaau těhulko, jak je? stále špatně? ☹

jo, hele Lucko, u nás se k zubaři musí chodit po půl roce...... Já jsem tam nebyla asi 5 let, teď jsem byla v lednu a v červenci zas. To jsem musela,kvůli průkazce. Teď už budu chodit pravidelně, páč budu muset s dítětem, tak mi je trapné, abych tam já osobně nešla na prohlídku. Zubaře se příšerně bojím fuj

tercie
22. zář 2008

Kači prej za hvězdu... možná tak sýrů 😀

ilonkaa
22. zář 2008

Ahoj holky,

Srtouzku:drž se bude líp!!

Jinak já ořád zíápasim se zubem v noci jsem nespala a v 13Hod jdu k zubákovi tak už mě stim snad něco udělají nebo zešílim,bolí to jak čert a paralen opravdu moc nezabíráá 😒 ☹

kacenka25
22. zář 2008

Leni ty chodíš do práce kolem tý druhý hodiny každý den? pracovní? To dopolko volný asi stihneš dost věcí doma udělat viď? Sama, manža v práci, to se to pracuje. Odpolko už se nic neudělá, jak jsou doma všichni, nic se neuklidí...... Vrhnu se na generální úklid až budu na MD, už to potřebujeme. Stěhovali jsme se na konci března a od té doby se tam nějak víc neuklízelo. Bylo mi zle a pak už jsem se jen vymlouvala. Všechny skříně otřít zvrchu, vevnitř taky, okna, nějak uspořádat skříně pro dětský oblečení - kam to naše dám? V tomhle máš výhodu

Terci to neposílej, může se to poškodit....... to by byla hrozná škoda

kacenka25
22. zář 2008

čau Ilu, paralen je na prd, to je tak maximálně na chřipku, aby ti pomohl od nastydnutí a teploty. Blbý je, že těhule nemůžou žádný léky.... prý snad ani kapky do nosu 😲

tercie
22. zář 2008

Ahoj Ili... dneska je to tu samej zubař... já se ho bojím jak čert kříže... zuby to je snad nejhorší bolest co jsem zatím zažila, jednou jsem div nelezla po zdi, skoro tloukla hlavou o zeď... fuj, radši rodit 😀

luckamb
autor
22. zář 2008

Holky tak to já se zubaře nebojím

tercie
22. zář 2008

Kači nechám udělat kopii jen pro tebe 😉 tož si s ní pak nalož jak uznáš za vhodné 😉

ilonkaa
22. zář 2008

No prý existujou náke čípky,které můžou i těhule,ale to mě na pohotovosti pochopitelně nenapsali takže trpim jak zvíře.
Terci přesně měla jsem asi tak cca před 7 lety zánět okosnice a nikomu bych to nepřála kdyby jste se na hlavu postyvily nic nepomůže,ale jednu výhodu to mělo od té doby se zubaře nebiójim a chodim k němu každých ani ne půl roku...Radší 3x zbytečně než pak tohle..

No na pohotovosti mě řekli,že tam mám zánět takže leduju leduju a hovno hovno zlatá rybko 😅