Březnové Sněhurky a pět trpaslíků

luckamb
12. zář 2008

Tak snad tohle téma přinese štěstí i nám 5 trpaslíkům 😀

kacenka25
22. zář 2008

mamka říká, že horší než zubař jsou záda. Musela na operaci s plotýnkou a s palcem, nějak se jí zkracoval nebo co a když jí napíchli páteř tou kontrasní látkou, aby mohla do tunelu, tak prej mlátila hlavou do zdi, jak to bolelo. Fuj. Ale je fakt, že byla hrozně zničená v obličeji a zelená a hubená, tak to asi bolelo fest.

Miško teda ty jsi zlato!!! Pak pošli číslo účtu, zaplatím ti to 🙂 těším se 😉

Luci jak nebojíš?????

tercie
22. zář 2008

Ilu zánět je sviňa, dokud se to neotevře, tak to bude bolet, ale pak se ti uleví, uvidíš. Já měla zánět v zubu dvakrát a vždycky hnus. nepomáhal mi ani ten led, jen brufen, a to jen na chvíli ale ten nesmíš... holt vydrž Prťka, vydrž...

misa.ottovka
22. zář 2008

Čus kači, ju je mi líp, už zvracím jen ráno nebo večer 🙂 Ale chci být do 12tt ještě doma 😉

luckamb
autor
22. zář 2008

Kačenko: nebojím se. Moje babička dělala zdravotní sestřičku na zubním a já občas místo do školky chodila s ní do práce, takže to tam znám a nebojím se. 🙂

ilonkaa
22. zář 2008

Terci,ale já už ten zub otevřený mám a stejnak prd....Je jak já bych si dala jednu růžovou tabletku...ani si to neumíš představit... 😅

lehna
22. zář 2008

kači: no, spíš to dopoledne furt kecám tady, takže toho moc teda neudělám☹ 😀

ili: držím palečky, aby to dobře dopadlo.

No já se taky musím objednat k zubařce,když už jsme u toho, v říjnu mám mít kontrolu

ilonkaa
22. zář 2008

Lehni:děkuju...snad už jo,jinak nevim nevim co si počnu...

tercie
22. zář 2008

Jejda Kači za moje krákorání ještě platit? Neblázni to bych spíš měla platit já těm, co to poslouchají 😀

Míšo máš recht, buď doma co to jde, odpočívej relaxuj a žádnej stres 😉

tercie
22. zář 2008

Ilu tak asi ještě než ti vyčistí kanálky... nebo nevím...ale máš to za pár, jedna je za chvíli, už ti pomůžou 😉

misa.ottovka
22. zář 2008

iludržím palce at zub co nejdříve přejde, manža to ted měl taky, tomu otevřeli zub-nepomohlo, tak mu na konzervačním čistili kanálky. Do tý doby skoro rok ho ty zuby braly a zubař nic nezjistil a dopoval se Aulinem

Tercie: ale jo, jemi to sicg trapný,ale v práci se mnou stejně akorát pěkně vořou tak co....Akorát jen tgn plat je menší, ale já stejně v práci beru tak málo, že rozdíl je nepatrný a když manža vydělá na dietách tak jsme na tom stejně 😉 Akorát jsem ted týden doma sama ☹

tercie
22. zář 2008

Miško holt si to doma nějak zpříjemnit, zabavit se, knížka, pěknej film, nebo nějaká ruční práce, aby ti nebylo smutno. A peníze budou, my nebudem, a kvůli pár korunám se nervovat v práci s blbečkama, na to nehraju. Já jakmile otěhu tak jim tu na to házím bobana 😀

ilonkaa
22. zář 2008

Holky,děkuju jste zlaté!!

Dám vám odpoledne vědět a doufám,že už to bude v pohodě 😵

Jinak si ho snad sama vytrhnu 😀 😀

luckamb
autor
22. zář 2008

Míšo nejsi sama máš tam hafánky 😉

kacenka25
22. zář 2008

hele bobani a já za vás budu makat do porodu jo?

kdepak, kdepak 😀

Ilu teda ten zub nezávidím ani náhodou! To já bych už strachy brečela...... Ale ten růžový malý zázrak bych taky chtěla a moc. Moje záda......

Terci, ta bolest je stejná, jak na jaře. Že by ta plotýnka zas vylítla?

luckamb
autor
22. zář 2008

Kačenko nestraš s plotýnkama

tercie
22. zář 2008

Kači to nevím, ale možný je všechno, co si tam zajít a poptat, třeba by nějakou úlevu poradili i když jsi těhulka...? Víš jak, za zeptání nic nedáš...a než trpět...

misa.ottovka
22. zář 2008

Tak to já se chci nejpozději do listopadu do práce ještě vrátit, páce jako taková mi baví, bohužel za ten plat už tolik ne 😀

Tak já tu zábavu mám se psíkama 😀 Jina§ se snažím učit, abych bez té práce nezblbla.....Vzala jsem si i nějaké spisy domů.......Uklizeno už taky mám i s oknama, tak holt v týdnu se pustím do mega praní a žehlení. Jinak jsem rychločtenář, odpolko budu muste zajet pro další nálož do knihovny 😀 Jen nemám žádný vycházky ☹

kacenka25
22. zář 2008

čistili jsme želvě akvárko a asi hodinu jsem seděla v koupelně na zemi a ve sprcháči myla kameny atd, pak mi vyhrkly slzy, to byla bolest. Už jsem se nezvedla, manža mě musel zvednout a pomoct si lehnout. Fuj. Pak jsem zas nevstala z postele na wc, to jsem docela měla bobky. Ale krásně to do rána přešlo, je fakt, že to ještě cítím, že se třeba neotočím na bok, ale už to není ta palčivá akutní bolest. Asi byla chyba, že jsem otěhotněla prakticky hned jak ta plotna vylítla. Asi jsem ty uvolněný vazy brzy zatížila a teď to třeba víc bolí. Těžko říct. Zeptám se pana dr. příští úterý a uvidíme. Třeba je to normální, že takhle bolí záda v těhu.

tercie
22. zář 2008

Jasně třeba to taK zlý ani nebude, a jestli tě to už trochu přešlo holt pupík je navíc, a ač jsi moc nepřibrala tak na záda to zátěž je, víš kdy tě to zlobí, snaž se vyvarovat takových pohybů, a být dlouho v předklonu a tak... líp poradit neumím 😉

kacenka25
22. zář 2008

to víš že jo 😉 jen si to člověk občas neuvědomí, že se neohne...... Zavázat tkaničky už je problém taky 😅 Až nebudu pracovat, bude to taky jiný, nebudu ty záda tolik zatěžovat sezením a bude to taky hned lepší. Pro Kubíčka cokoliv 😵 😵 😵 😵 To jen tak žbrblám, ale takhle vypadá štěstí, absolutní štěstí 😵 😵

misa.ottovka
22. zář 2008

kačia co zkusit nějaký cvičení 😉

tercie
22. zář 2008

Na vyhřezlou plotýnku Miši asi cvičení ne, to myslím chce klid a co nejmíň pohybu... Kači nebo ne?

misa.ottovka
22. zář 2008

to asi ju terci

kacenka25
22. zář 2008

já nevím, po těch kapačkách jsem měla chodit na rehabilitaci, já se na to vykvajzla, páč jsem měla hlavu plnou stěhování a svatby a pak jsem vlastně týden po svatbě už ležela v nemocnici a nějak jsem na to zapomněla. Tak pohyb je asi dobrý, ale nevím jaký. Určo nějaké speciální cviky, aby se uvolnila ta křeč, která to způsobí. Těžko říct.

já mám hlaaaaad.

tercie
22. zář 2008

Já mám taky hlad, čekám na holky až pro mě přijdou a půjdem si dát polívku. Mě už zas pálí žáha... a to jsem měla jen kafe ráno s mlíkem, chlebíček a slaný tyčinky 😀

kacenka25
22. zář 2008

ty s tou žáhou teď docela válčíš....... nemůžeš to mít po nějakých těch kontryhelech atd co piješ?

misa.ottovka
22. zář 2008

co plavani????????

tercie
22. zář 2008

kači já konťas nepiju od ovu... beru akorát babyplan jinak nic teď...

tercie
22. zář 2008

Jo a ještě jsem dneska nehlásila, tak hlásím ..... 25DC 😉

kacenka25
22. zář 2008

aha... tak to nevím, pročpak tě žáha trápí. To se mi nikdy nestávalo, tak nemůžu sloužit. Vím jen, že se má před jídlem (každým!) vypít lžička jedlé sody rozpuštěná ve vodě. 25DC? jeeeeee tak nadějný den bude čtvrtek/pátek/sobota.... to jsem zvědavá. Tenhle týden bude plný zpráv, ty testování, Lucka nový doktor....

Hele Míšo, a ty se chceš vrátit do práce? Většinou holky už pak zůstávají na PN až do porodu..... Nechceš si to rozmyslet? Aby se něco nestalo???? Radši 😉