Březnové Sněhurky a pět trpaslíků

luckamb
12. zář 2008

Tak snad tohle téma přinese štěstí i nám 5 trpaslíkům 😀

tercie
22. zář 2008

Marti i nám naděje skončila v 8tt.... a my srdíčko ani neviděli...

kacenka25
22. zář 2008

Terci 😢

tercie
22. zář 2008

Holky já tu Jonášovku taky zkoušela počítat, ale mě to hází ovu když mám mrchu to je kravina ne?

luckamb
autor
22. zář 2008

jo kačko to já nevím
strouží: tak to jsem zvědavá jeslti to vyjde nebo ne

strouzek
22. zář 2008

tercie nevím jak je to s jonášem u toho kdo prodělal potrat, takže jestli to nevychází může to být i tím. stejně tak u člověka který prodělal operaci nebo potrat nemusí vycházet ten čínský kalendář početí. jak se začnem znova snažilkovat nasadím jonáše, jeřábek ptačí, kontryhel a hlavně ovu testíky, hlavně budem sexíkovat i po ovulce tak 2 dny

kacenka25
22. zář 2008

tercie to nemusí být kravina...

teď jsem to psala Lucce, ta Jonášova metoda se mi nezdá... podle ní byla ovu 3.3., takže poslední MS by byla 14.2. a za necelý dva měsíce by se měl Kubíček narodit? To je nějak brzo 😀 😀 😀 Tam je někde chybka 😠

tercie
22. zář 2008

Hodila jsem ten svůj pidigraf do alba, ať je to vidět názorně ale ještě je brzo na závěry

luckamb
autor
22. zář 2008

já taky neříkám, že to musí vycházet, al emě to postě vyšlo. Jsem to zkusila vypočítat, udělat ten den ovu test a on opravdu byl pozitivní a tak bylo i snažení. 😉

martek
22. zář 2008

ja uz chci takyyy sexovat 😵

tercie
22. zář 2008

Marti mě tak vycházel i před tím potratem, je to nějaký divný, navíc jsem někde četla, že ta hodina ovu... že snažení musí být dřív, aby v tu hodinu už byly spermie ve vejcovodech, aby byla šance na početí co nejvyšší...

kacenka25
22. zář 2008

já jsem pidi graf už zkoumala Míšo

Luci bodejď, proč by to nemohlo vyjít 😉 Šablona pro všechny holky asi neexistuje, co vyjde jiné nemusí vyjít druhé. Mě to třeba nevychází vůbec ☹ . Kdyby se mimi nechalo změřit na tom velkým UTZ.... Neřekli mi vůbec nic, ani délku té stehenní kosti, velikost mimi ani hmotnost... Měli co dělat, aby ho odchytili a aspoň vzali 4D srdíčka... to se zdařilo, aspoň to 😉

luckamb
autor
22. zář 2008

holky nevím, to bylo tak pro zpestření 😉 Mě to prostě všechno tenhle měsíc krásně vyšlo - tak uvidíme, jestli vyjde i ten těhu test 😀

Martek: tak sexuj 😉

kacenka25
22. zář 2008

je to složitý 😀 😀 stejnak si to příroda zařídí jak chce ona a ne my 😀 😀 😀 ale musí se jí občas pomoct 😀 😀 😀

martek
22. zář 2008

nemuzu, az do zitrka do vecere 🙄

luckamb
autor
22. zář 2008

Kačenko ale podle mě u tebe ta ovu 3.3. prostě vychází

tercie
22. zář 2008

Jo Kači přesně, občas to chce nakopnout 😀 a popohnat 😀 jenže to většinou nejde no... 😀

luckamb
autor
22. zář 2008

Terc: jsou prostě věci které neovlivníme 😉

kacenka25
22. zář 2008

martek jak to chudák měří a počítá 😀 do večeře 😀 😀 😀 😀 to je gól

Nakopnout, popohnat a ještě pohrozit 😀 😀 😀 Ale přišla jsem na to, že je stejnak moudřejší než my. Když mimi chceš, nejde to a když najednou máš tisíc jinýho zařizování, otěhotníš a v postatě to ani nevíš. Teda někteří jedinci to neví a pak se diví.

martek
22. zář 2008

neeee, do vecere neeeeeeeee
do vecera 😉
zitra jdem na spermio, tak drzte palce
loucim se....papa

kacenka25
22. zář 2008

pa pa držíme palec
a psala jsi do večeře 😀

luckamb
autor
22. zář 2008

martek palce držíme, pa pa pa

kacenka25
22. zář 2008

bych si dala lentilky... ale nemám tu nic, dneska už jsem sladkýho měla dost... ráno kakao, pak gravimilk, taky čokoládovej... dneska čokoládím 😀 😝

eximka
22. zář 2008

ahoooooooj 😀

eximka
22. zář 2008

já taky dneska papám čokoládu dostala jsem studentskou pečet jinak ji moc nemusím ale dneska jsem zdlábla už dvě řady

luckamb
autor
22. zář 2008

ahoj Teri

kacenka25
22. zář 2008

ahoooooooj Terezko

tercie
22. zář 2008

Mi se nahrnula práce nebaaaaaaa měě toooooooo 😠

luckamb
autor
22. zář 2008

já taky chvíli makal ale už na to zase prdím 😀

tercie
22. zář 2008

taky bych prděla ale nemůžu, jenže mi to stejně nedá a co chvíli sem čumákuju jestli tu někdo je 😀

kacenka25
22. zář 2008

taky mušim pracovat 😠

a nechce se