Březnové Sněhurky a pět trpaslíků

luckamb
12. zář 2008

Tak snad tohle téma přinese štěstí i nám 5 trpaslíkům 😀

kacenka25
22. zář 2008

se mi dařííííí Kréta je prodaná juchuuuuu a takovej blbej odlet zrovna...

jitie
22. zář 2008

ahoj holky..tak už jsme doma, vzali nám krev trombofilie, imunologii a různé mutace..mě vzali 3 plné zkumavky 😕 manžu ještě poslali na spermio, tak sme mu řekla, že půjdu s ním a pomůžu mu 😀 výsledky budou snad za 3 týdny, prý dávají přednost těhulím,a pak teprve vyšetřují krev ostatních 🙄

petis
22. zář 2008

Ahoj Jitu,
tak super, že už to máte za sebou !!! teď už jen aby utekly ty 3 týdny a brzy jste věděli co a jak 😉

jitie
22. zář 2008

ahoj peto,
já jsem taky ráda, snad to bude všechno ok..

petis
22. zář 2008

A co a jak budete vědět za ty 3 týdny?
To tam půjdete znovu nebo výsledky pošlou tvému Dr.?

jitie
22. zář 2008

dozvíme se výsledky krve, když prý bude něco špatného,tak nás pošlou ještě na nějaké roztestování a nasadí léky
jinak na výsledky si zavolám, ale prý kdyby je měli dřív a něco bylo špatně,tak mi zavolají oni
manžovo spermio se dozvíme hned

petis
22. zář 2008

a kdy jde manža na spermio? To mu nedělali dnes?

jitie
22. zář 2008

peti, ne nedělali, doktorka mu ho doporučila na tý genetice až dnes, takže jde až 8.10..

kacenka25
22. zář 2008

Jíťo tak kéž by krev neprokázala žádné problémy a změny a tak. Kéž by to bylo v pořádku

jitie
23. zář 2008

dobré ráno ránečko 🙂

lehna
23. zář 2008

dobré ránko🙂

Já dneska moc nebudu, jedu za hodinu do města, mám od jedné holky tady z koníka objednané nějaké věcičky pro Sašenku,tak abych nemusela platit poštovné tak jsme domluvené na osobní odběr 😵

jitie
23. zář 2008

leni ahoj 🙂
teda,ty budeš nakupovat, nezapomeň nám to pak vyfotit do albumu 😉

lehna
23. zář 2008

ahoj Jíťo
no vyfotím vyfotím🙂. moc toho nebude, ale aspoň něco. nějak se začít musí,že? a my pořád nezačli 😅

jitie
23. zář 2008

leni aspoň něco, někdy začít musíš 😉

luckamb
autor
23. zář 2008

Dobré ráno sněhurky a trpaslíci 🙂

jitie
23. zář 2008

dobré ráno luci 😉 zítra k nové dr,že??

kacenka25
23. zář 2008

dobré ránko útratářky 😀

Peťko poslala jsem ti to povlečení co mám pro Kubulu a taky tu výzdobu nad postýlku.

jitie
23. zář 2008

ahoj kačí 🙂
co Kubula, nezlobí???

kacenka25
23. zář 2008

neeeeeee, to je miláček 😵

jitie
23. zář 2008

tak to je dobře 🙂

tercie
23. zář 2008

Dobré ránko kočičky 😉

kacenka25
23. zář 2008

dobré ránko Miško, co to šplhá v grafu za teploty do obřích výšek!!!!!! 😵 😵 😵

jitie
23. zář 2008

terci ahoj 🙂
jdu zkouknout tvůj graf 😵

tercie
23. zář 2008

Jiti tak máte výšo za sebou, teď jen aby výsledky byly v pohodě, budu držet palce 😉

Kači no, sama jsem koukala jak blázen... jen se musejí držet tak ty 2-3 dny... když to půjde dobře, tak ve čtvrtek zkusím testnout... 😉

kacenka25
23. zář 2008

tak jestli měříš pořád stejně a nepila jsi vínko večer, tak je to velice velice nadějné. ale pssssssssssssst zatím 😵 😵 😵 teda jestli to dopadne, normálně se s tebou opiju. pro jistotu si skočím koupit zásobu džusu 😀 aby bylo ránko čím slavit 😀 anebo radši hlasuješ pro rychlý špunty? broskvový? 😵 😝

jitie
23. zář 2008

terci hezky stoupá 😉 🤐 🤐
no, teď už jen výsledky a ještě to manžovo spermio, tam si myslim, že nic nebude..

tercie
23. zář 2008

Nepila nic, ani se nesprchuju v horký vodě jak jsem zvyklá, abych nááááhodou teplotu neovlivnila 😀
Broskovový j nerada, spíš jahůdkový 😉 ale nechval dne před večerem, víš co 😉 Budem slavit kdyžtak až ve čtvrtek, jo?

kacenka25
23. zář 2008

Jíťo,kéž by všechny výsledky byly dobrý a vám se podařilo miminko přirozeně!

tercie
23. zář 2008

Jit taky myslím, modlím se, aby to vydrželo a taky ale mám strach...

tercie
23. zář 2008

A ty výsledky budou v pohodě, to předtím byla prostě jen smůla smůlovatá, uvidíš že jo 😉