Březnové Sněhurky a pět trpaslíků

luckamb
12. zář 2008

Tak snad tohle téma přinese štěstí i nám 5 trpaslíkům 😀

jitie
23. zář 2008

kačí nám se mimčo přirozeně daří, jen se nechce udržet.. 😕

terci vůbec se ti nedivím, já teď budu mít taky strach a to ještě větší 😖

kacenka25
23. zář 2008

😉 taky si myslím.

tercie
23. zář 2008

No jit viď, já jestli se povede, tak snad budu sedět celej první trimestr doma a ani se nehnu, abych něco neposrala, nebo nevim...na jednu stranu chci aby už to bylo, na druhou se strašně bojím

jitie
23. zář 2008

terci to jo,ale tohle se asi ovlivnit nedá, když příroda nechce,tak si to zařídí po svým a ty i kdybys celou dobu ležela s nohama nahoře,tak se něco pos... 🙄 ale nám už se určitě nic takového nestane!!!!!!

tercie
23. zář 2008

a pálí mě žáha furt, v noci mě to vzbudilo a i teď ráno, a to jsem ještě nepozřela ničehož nic...

jitie
23. zář 2008

terci žáha??? 😵 tak že by... 🤐 🤐 no počkáme na testíček 😉

tercie
23. zář 2008

Jasně, nestane !!!! A hotovo, domluvil jsem, howgh 😀

tercie
23. zář 2008

Počkáme, počkáme 😉

Kačenko a koukala jsem do alba na tu výzdobu, to bude mít Kubí krááásnej koutek, mě se to děsně líbí, viděla jsem takovou i sněhurku a trpaslíky, ti jsou taky krásní, taky budu někdy zdobit 😉

jitie
23. zář 2008

terci přesně, jsme domluvený!!!!!!!!!!!!!!

kacenka25
23. zář 2008

Jíťo to jsem myslela, jako že přirozeně počít a donosit. Ne žádné chemikálie, léky, injekce a tak. Prostě že tam neobjeví žádné vady a byla to prostě jen smůla smůlovatá.

Terci, Sněhurku a trpaslíky mají taky, spoustu zvířátek od Walta Disneye, ale mě chytily za srdce Příběhy medvídka Pú víš 😵 Prostě jsem na to ulítlá, Kuba má asi patery lacláčky s Púem, pak troje overálky na spinkání s Tygrem a Púem a pár bodýček 😅 Nejhorší je, že jsem si to mohla odpustit, stálo to naprosto příšerné peníze fuj.

jitie
23. zář 2008

jéé pú toho já miluju,taky mám doma jedny dupačky s púem 😅 😀

kačí tak to jo 😉

tercie
23. zář 2008

No ale až na to z postýlky Kubík bude koukat, to myslím bude k nezaplacení 😉

jitie
23. zář 2008

můj bože z hlubin ťa volámmmmmm, terci už ti hrajou..vždycky si při ní vzpomenu na tebe 😀

kacenka25
23. zář 2008

Kubík bude z postýlky vidět i na akvárko s želvou, to jsem zvědavá...... Ale stejnak, ať si člověk říká co chce, stejnak za ty děti utratí spoustu peněz, i když to nepotřebuje. Prostě už myslíme jen na ty děti a jim obětujeme cokoliv. MM byl nadšenej, hned to chtěl aspoň zkusit dát na zeď, jak to bude vypadat. Je k tomu ještě bordura s motivy Púa a kamarádů, tu nalepím kolem postýlky na zeď taky a kolem přebalováku.

Pehaaaaaaaaaaaaaaaaa

luckamb
autor
23. zář 2008

HOlky není tu nějaký expert na mobilní telefony, který by mi poradil, proč mi nejdou všechny kontakty zkopírovat na simku?

lehna
23. zář 2008

Teda tak já Púa moc nemusím 😅 , nevím teda čím Sašence vyzdobíme koutek 😅

No milé moje kamarádky, tak já fičíím pro ty věcičky, a kolem 12ti už bych tu měla být.

Tak papááááááááááá

jitie
23. zář 2008

kačí jééé,to ti moc závidím..taky se těším na tohle zařizování,až vyklidím pokoj pro broučka a začnu ho zařizovat, teď z něj mám sušárnu na prádlo 😀

jinak to neni peha,ale Katka Knechtová 😉

luci,tak to nevim 😅

lehna
23. zář 2008

Luci: to by ti poradil můj manžel 😀 😀 😀

lehna
23. zář 2008

ale podle mě jich máš asi víc,než je velikost té simky 😉

jitie
23. zář 2008

leni paaaa a kup sašence na výzdobu třeba sloníky nebo žirafky, neboj je spousta dekorací nejen pú 😀

kacenka25
23. zář 2008

Peha se mi už rozpadla 😔 já vím. Jen Katce prostě pořád ze zvyku říkám Peha, no 😉

Pokoj pro dítko nemáme, máme pidi bydlení. Ale v ložnici je jeden roh pro něj. Skříň jsme rozebrali a odvezli, tak tam je takový pidi místo pro postýlku. Až bude větší bydlení, to bude paráda. To se bude krásně zařizovat 😉

Luci mě taky nejsou kopírovat všechny, musím po jednom.....

kacenka25
23. zář 2008

Jo a nebo máš simku plnou a tak se ti ukládají do paměti telefonu, to je věc číslo dvě

jitie
23. zář 2008

já měla taky pehu ráda 😉 spomal máš prý vysokú rychlosttt 😀

tercie
23. zář 2008

Lucko taky myslím, že jich máš víc než se vejde na simku, a nebo je máš napsaný že obsahujou některý moc znaků nebo čásky a háčky... jinak mě nenapadá proč to nejde

Jit a kde jí hrajoooou... já ladím dragon a tam prd 😀 Ty jo, šla bych znova do kina 😉

kacenka25
23. zář 2008

jo jo, mám Pehy plný mobil mp3 😠 a oni se mi klidně rozpadnou 😢

jitie
23. zář 2008

terci já poslouchám Evropu2 😉

tercie
23. zář 2008

Kači oni už nehrajou? Já nemám přehled, nějak moc muziku nesleduju... spomalili až se rozpadli, ti jsou ale blbí 😀

Jit na Evropu jsem od určitý doby alergická, nemůžu jí ani slyšet 😀

kacenka25
23. zář 2008

slupla jsem smetanovy visnovy jogurt mnam to byla dobrotka 😝

už se rozpadli, to mi bylo líto tenkrát. já poslouchám místní náchodský rádio v práci

jitie
23. zář 2008

tak to mě nevadí,Mareš s Hezuckým mě po ránu vždycky pobaví 😀

já teď snědla jabko 😅

tercie
23. zář 2008

Náchodský zámeček vrškůůůůů kůůůlaaatéééhoooooo... nebio co tam hrajou, Kači 😀 Mě tohle nějak vytanulo na mysl, nevím proč 😀

Jdu si udělat kávu, kdo si dá se mnou? 😉