Březnové Sněhurky a pět trpaslíků

luckamb
12. zář 2008

Tak snad tohle téma přinese štěstí i nám 5 trpaslíkům 😀

eximka
23. zář 2008

as joooooooooooooooooooooooo jsem úplně mimo 😀 😀 😀

eximka
23. zář 2008

fůůůůůůůůůůůj držková 😖 😖 😖

eximka
23. zář 2008

tercie tak hotovo 😅

strouzek
23. zář 2008

ahoj kočenky, tak jsem zpět od doktora,přežila jsem to uf 😉 mám pocit že ale na manžu to teprve dolehlo nespí nejí vypadá hrozně. seděli jsme v čekárně plno těhulí, obrázků miminek a z ordinace šlo slyšet jak poslouchají srdíčko nějaké mamině. sebral se a že jde do auta že něco zapoměl. 😢

kacenka25
23. zář 2008

Terci taky se mi líbí, mám k nim tmavě modré a zářivě zelené prostěradla.

jeee Exi už má Nicolku v pase 😵 to je nádherné! 😵

pistáciová? to jsem v životě neslyšela 😲

já mám hlad, co budu hamat k obídku? už bych něčehož něco slupla

kacenka25
23. zář 2008

ahoj strouzku, to chce čas. chudák manža, to je mi líto. pěkně ho to sebralo, ale navzájem si budete podporou, je dobře, že projevuje city. Nemáš tak pocit, že jsi v tom sama 😢 . Drž se!

eximka
23. zář 2008

ahojky není to jednoduchý pro vás pro oba, jen chlapi to asi nedávají tolik znát a pak stačí málo a hnedky víš jak těžce to nese, ale čas tu ránu zahojí a nové miminkio vyplní tu prázdnotu kterou ted prožíváte

eximka
23. zář 2008

hurááááááááááá eximka má holčičiku v pase, k obědu mě nic nenapadá asi se něčím odbydu a vynahradím to večeří

tercie
23. zář 2008

Ajoj Marti, jak píše Katka, k tomu není co dodat.... drž se holka, bude líp, uvidíš.

Exim, holka šikovná jsi 😉

a držková je pistáciová proto, že má úplně jinou barvu 😀 asi nebo nevim 😀 říkali jí tak policajti když chodili ráno na polívku když jsem byla na učňáku na praxi v hospodě 😀

strouzek
23. zář 2008

jj snažím se s ním o tom mluvit aby to ze sebe dostal ale nechce. vždycky když se trošku otevře tak se rychle zase vzchopí abych ho neviděla. i proto se snažím normálně fungovat, zajdeme na oběd, doma uklízím díváme se na filmy aby mě neviděl jen jak ležím a bulím, manža mi byl oporou v nemocnici a teď musím být oporou já jemu aby se z toho dostal.

kacenka25
23. zář 2008

ježiš policajti říkaj držkový polívce pistáciová no to se mi snad zdá 😲

polívka není blbej nápad....... dám si pečivo a máslo,klasika k obědu. až se Kubí narodí, snad se mi chutě vrátěj. zas nemám na nic chuť, to asi podvědomě soucítím s Tercií a její pálivou žáhou 😉 teda beruško kdyby to tak chtělo vyjít!!!!! jenže to pak nebudeš na koníku ani icq ☹

strouzek
23. zář 2008

to s těma policajtama nechápu 😕 pistáciová je krásná zelená tu já mám ráda.
za chvíli jdeme taky na oběd, vysondovali jsme veškerou nabídku poledních meníček ve městě takže dneska jdeme do mexické a zítra do pizzerky 😵

tercie
23. zář 2008

Kači třeba jo, zajdu někam, kde net je, třeba na vejbor, říkala jsem to přece 😀

Taky bych si dala mexiko nebo pizzu, Marti děláš mi chutě 😉
Víš oni chlapi neradi ukazujou svý slabosti. Můj to má tak, že nedá najevo nic, jen se uzavře do sebe a nemluví... no a až ho to přejde, tak je zas normální, a zpětně to neřeší, nechce se o tom vůbec bavit. Každej to má asi jinak. Můj se mnou v nem. nebyl, protože zrovna byl na mistrovství republiky se psem, ale tak vlastně ani nevím, jak to prožíval on, ale volal mi a psal, a taky mi moc pomohl.

tercie
23. zář 2008

Marti a co vlastně říkal doktor?

kacenka25
23. zář 2008

na vejbor 😀 ježiš z tohodle mě mrskne to nerozchdoím 😀 😀 😀

tercie
23. zář 2008

To je náhodou skvělý slovo 😀 a u nás na vsi to je zažitý, statku se taky furt říká jézédé i když už to dávno žádný JZD není 😀

kacenka25
23. zář 2008

některý slova jsou bombastický, čeština je skvělá řeč. třeba lux nebo lustr. to by se jeden potrhal smíchem 😀

předsedooooooooooooooo voni už jsou tady! a kdo? no voni, ti Italové 😀 😀 😀

příští týden (jestli to dopadne) dopolko zkusím koláče, už se na ně těším a pustím si k tomu SSJ, ať se nasměju 😝

kacenka25
23. zář 2008

kde jsou všichni???

tercie
23. zář 2008

Kači mažu na oběd

tercie
23. zář 2008

Jsem zpátky, je tu někdo?

tercie
23. zář 2008

Všichni sem !!!!!

tercie
23. zář 2008

No, a prd.....

jitie
23. zář 2008

ahooooj, jsem tu po obídku..byla jsem ještě koupit švagrovce dárek, má narozky

ahoj Martí, všechno chce čas a to hlavně u toho chlapa,ten můj byl taky z toho úplně pryč, vůbec nespal, když jsem byla v nemocnici, odvezl mě tam večer a mě si tam nechali přes noc, že prý mi revizi udělat nemohou,protože jsme jedla,tak mě dali na pokoj a on jel domu, jenže v noci přesně jako ty, hrozný bolesti, krve jako z vola, no hrůza,bolestí jsme nemohla ani koukat,tak jsme asi po 3 hodinách trpění,šla za sestrou,že už to prostě nevydržim, tak volala dr a ta řekla, že za chvíli půjdeme na to, to byli 4 ráno,tak jsme psala manželovi,že jdu na to, no a on stejně nespal, musel do práce,tak se zbalil a jel do Chomutova na nějakou havárku, mě mezitím vzali na sál kolem 6 ráno, v půl osmý jsem byla vzhůra, zrovna se podávala snídaně,tak jsem mu volala a říkal, že už se vrací zpátky(a to je Chomutov od nás 1,5h cesty) a jede zamnou, nechci ani vědět jak jel rychle!!no byl semnou celý dopoledne, pak jel zase do práce a přijel navečer, mě pustili domu až další den.... 🙄
ježiš to sem se rozepsala..no měla sem nutkání vám to napsat.. 😔

petis
23. zář 2008

Ahoj babulky,
jsem taky po obídku, dneska byl jen přihřívaný z neděle, ale taky chutnal ...
Koláč je upečen, snad bude k snědku.
A měla jsem tu kamardku na kafi, tak to uteklo 🙂

kacenka25
23. zář 2008

nazdaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaar jsem tu

všichni seeeeeeeeeeeeeem kde jste kdo 😀

jitie
23. zář 2008

chce to vzájemnou podporu, všechno se zlepší, je dobře, že jste spolu takhle doma, to já byla doma sama a bez vycházek,tak sem se užírala.. 🙄
teď už bych mohla mít 3 měsíční mimčo....ježiši a dost!změna téma....co bylo k obědu??????já měla zelnoup polévku s klobásou a babiččiny šunkofleky-prostě zapečený těstoviny....terci a to mě původně fakt chtěl vzít k tomu mekáči 😀

petis
23. zář 2008

Holky, mi už dochází inspirace, co mám vařit ... normálně jsem vařila jen o víkendech a teď ob den. Už nevím co...

lehna
23. zář 2008

čuuuus holky,
tak jsem tady a jsu vám hodit do alba,co jsem všecko nakoupila🙂

jitie
23. zář 2008

peti to ti neporadim, mě taky nic nenapadá, tak se zkus kouknout na http://recepty.atlas.cz tam je toho docela dost

ahoj leni, jen se nám pochlub 😉

kacenka25
23. zář 2008

3 měsíční mimčo 😔 ach jo
já za 3 měsíce, snad

bože, stejnak to je tak smutný 😢