Březnové Sněhurky a pět trpaslíků

luckamb
12. zář 2008

Tak snad tohle téma přinese štěstí i nám 5 trpaslíkům 😀

kacenka25
23. zář 2008

Míšo to špinění je prej v těhu občas bývá, nesmí tě u toho bolet bříško a nesmí to být jasně červená krev....
to těšení pak líp utíká, když už nakupuješ, tu a tam něco.... já teda nenakupovala, ale u mě je to jiná historie.... já se bála

luckamb
autor
23. zář 2008

já bych klidně nakupovala, ale zatím tak akorát zvířatům

kacenka25
23. zář 2008

nakupuj na vánoce Luci 😉 příští týden začnu, jesli to vyjde 😉

luckamb
autor
23. zář 2008

tak to já budu nakupovat až v prosinci

kacenka25
23. zář 2008

na to bych neměla nervy....
tobě se to líp shání, máš víc příležitostí..... v Bolině se dobře nakupuje a máš to blízko do Prahy. Já tady nic nepokoupím, musím do Hradce a to mám daleko jak ty do Prahy. Ale Olympie nebo Bondy platí 😉 to dopadne 😉

misa.ottovka
23. zář 2008

já už mam na Vánoce něco malého nakoupíno

luckamb
autor
23. zář 2008

No jasný kačko, sejdeme se určitě do konce roku.

kaca007
23. zář 2008

holky tak páček, mějte se pěkně. v pondělí jsem tu 😉

luckamb
autor
23. zář 2008

Kačko až v pondělí, jo??

eximka
23. zář 2008

ahoooooooj, mrkněte k nám do abíčka něco jsme tam taky konečně nafotila je to jen část zbytek dodám co nejdříve at to v albu nemám jak u suchánků 😀 😀 😀 😀

luckamb
autor
23. zář 2008

Exi super, krásný věci

eximka
23. zář 2008

díky lucinko 😉

eximka
23. zář 2008

misa má taky v albíčku krásné věcičky už jsem to okoukla 😀

luckamb
autor
23. zář 2008

No a jak se ti vede?? Všechno v pořádku??

eximka
23. zář 2008

luci všechno je v pohodě mám se fajn, nicolka je moc hodná zrovna dneska jsem to říkala tchýni
a co u tebe?

luckamb
autor
23. zář 2008

a co fotku bříška???
U mě vše při starém, měla jsem jít na gyndu zítra ale jdu do 6. 10., no a ms mám (nemám) dostat v pondělí

luckamb
autor
23. zář 2008

jo holky a už jem dopekla

luckamb
autor
23. zář 2008

koukám na leták z hypernovy a je tam spousta věcí na miminka za super ceny, běžte to omrknout holky

eximka
23. zář 2008

luci bude zítra fotka bříška 😀

luckamb
autor
23. zář 2008

a jsem tu zase sama ☹

misa.ottovka
23. zář 2008

Luci nejsi, o mně se zase pokouší nutkání na zvracení chjo, jdu si lehnout, zatím papa zítra 🙂

luckamb
autor
23. zář 2008

exi, tak to se budu těšit
míšo, tak pa pa a ať je líp

strouzek
23. zář 2008

ahoj holky tady se toho zase nakecalo nestíhám dočítat. někdo se mě tu ptal jak dopadla kontrola u dr. no dobrý no nevím proč jsem tam jako šla. akorát jsem hodinu čekala v čekárně s plno těhulama, koukala na fotky miminek na zdi a slyšela jak z ordinace je slyšet srdíčko miminka. mě pak teda vzali, vlezu k dr. začala jsem bulet a on aha to je mi líto a proč jako jdete?? já říkám na kontrolu to mi řekl doktor co mi dělal zákrok a on ne není třeba bolí vás něco krvácíte moc?? já že ne že mě nic nebolí a jen malinko špiním no a on že teda se mám dostat do psychického klidu a za půl roku se začít snažit znovu. ale já půl roku teda čekat nehodlám navíc jeden doktor mi řekl že počkat měsíc, druhý doktor že 3 měs., a tento půl roku. kašlu na rady já se chcu snažit co nejdřív. taky jsem se ho ptala co mám jako brát aby se tělo brzo dostalo do normálu říkal že nic, že akorát listovku, což jsem nepochopila co má listovka společného s obnovou těla po potratu. takže opět jsem nasadila rady z koníka koupila jsem si jeřáb ptačí který se mi osvědčil při prvním snažení, ženský čaj a wobenzym na záněty a budu to užívat. jinak manža se odpoledne trošku rozmluvil, takže jsme si pobrečeli a je to zase o malilinko lepší.

jitie
24. zář 2008

dobré ráno 🙂
papkám bobíka a je mi dobře...

Martí,všechno bude dobrý..taky mi doporučili jen listovku a Femigard nebo baby plan..jinak nic jinýho 😉

martek
24. zář 2008

dobre rano

kacenka25
24. zář 2008

dobré ránko Sněhurkám a trpaslíčkům 🙂
tady prší od šesti, co jsem vykoukla z okna nepřetržitě ☹ je tu mlha no fuj. Včera povídala v počasí taková hezká paní (člověk by jí dokonce i uvěřil 😲 ) že bude krásně a jasno a 17st. Kde? V Itálii? Jsem si myslela, že to je předpověď pro Čechy a Moraváky a ne pro Jižany 😢

luckamb
autor
24. zář 2008

Dobré ráno holky,
tady taky prší jak o závod a vůbc se mi to nelíbí ☹

martek
24. zář 2008

tady snad ani neprsi, ta voda visi ve vzduchu...hnus, tma, vlhkooo 😖

jitie
24. zář 2008

v praze hlásím zataženo a asi bude lejt 🙄

tercie
24. zář 2008

Ahoj holky, Vary hlásí mlhu že by se dala krájet... fuj to byla cesta do práce 😒