Březnové Sněhurky a pět trpaslíků

luckamb
12. zář 2008

Tak snad tohle téma přinese štěstí i nám 5 trpaslíkům 😀

luckamb
autor
24. zář 2008

Takže prostě všude hnusně 🙂

tercie
24. zář 2008

Totálně hnusně, nejlíp vůbec nevylézt z postele

luckamb
autor
24. zář 2008

no jenže to už jsme vylezly stejně všechny

luckamb
autor
24. zář 2008

Holky koukaly jste včera na HLedá se táta a Muži na stromech??

martek
24. zář 2008

tak se tam vratime 😵 😵 😵
treba bude perina jeste teploucka 😉

kacenka25
24. zář 2008

čau

Terci vidím 36,9? 😉

už i Kači vylezla a dolezla do práce 😀

jitie
24. zář 2008

já bych se vrátila do postýlky hned,ale já už jí budu mít studenou,opouštěla jsem jí v 5 😢

tercie
24. zář 2008

Kači je tam 37 😉

Mě už pelech taky asi vystydl ale klidně bych si ho zahřála znovu 😉

jitie
24. zář 2008

terci,a kdy testíš???abych byla v obraze 😉

kacenka25
24. zář 2008

tak jsem slepá jak krtek, mžourala jsem tam a stejnak to zvorala 😀

Jíťo za ten pokus zahřát ji znovu by to stálo.... 🙂

tercie
24. zář 2008

Holky teploty krásný, žáha mě budí i v noci, prsa mě bolí, břicho mám citlivý a nafouklý jak balon, a test je negativní, tak nevím, co si mám myslet.. dnes jsem 27DC

martek
24. zář 2008

ter, treba je jeste brzy.... 😉
jaky jsi DPO?

jitie
24. zář 2008

já si jí klidně zahřeju znova 😵 kort v takovymhle počasí, už i v Praze začalo pršet 😠

kacenka25
24. zář 2008

na test ještě počkej Míšo. Může být brzy. Ale ta tvoje žáha je prapodivná, ty jo, holka, z čeho to máš??? Jíš něco jinýho než jsi byla zvyklá? Nafouklý břicho jsem měla taky a ještě nateklá prsa a byla jsem podrážděná, všechno a všichni mě štvali. Což mohlo být i před MS, těžko říct. Ale byly tam 😉

jitie
24. zář 2008

terci já měla slaboulinkou čárku 14DPO,takže si testila asi brzo..počkej třeba na víkend 😉

tercie
24. zář 2008

martek já právě nevím, kdy přesně ovu byla, ještě se uklidňuju tím, že bude teď cyklus 30 a ne 28 dní, to by ještě nemuselo být vidět... jenže spíš se bojím, že do soboty půjde bt dolů a přijde mrcha 😢

tercie
24. zář 2008

Ještě počkám, třeba se to nějak vyvrbí...

kacenka25
24. zář 2008

neboj se, nemysli na to. ještě máš pár dnů naději 🙂 ale ty příznaky jsou hustý 😝

luckamb
autor
24. zář 2008

Míšo, tak to ti budu držet palce a snad neklesne a zbydeme tu trpaslíčkci 4 😉

tercie
24. zář 2008

Kači no přesně jak říkáš, podrážděná, bez nálady, unavená. A jím normálně jako vždycky. Občas mě žáha pálí po něčem pečeným-buchta, koblížek, ale nic takovýho teď vůbec nejím
Se z toho picnu, zkoušela jsem test a byla si jistá, že tam bude aspoň slabá... při minulým těhu jsem už 27DC měla pozitivní, no je to začarovaný prostě 😠 😀

kacenka25
24. zář 2008

Luci jsi na řadě 😉

tercie
24. zář 2008

Nedočkavka nedočkavá jsem, tak teď to mám 😀 Dík za podporu holky, jste zlatý 🙂 😵

kacenka25
24. zář 2008

Tercie hele zkus tu Jonášovu metodu, třeba ti to vyjde. Mě to spočetlo záhadně 3.3. že byla ovu ☹ tak na mě to asi nefunguje. Zkus to! Budeš vědět ovu a kolikátý den jsi DPO a třeba z toho budeš moudřejší. Jsem nedočkavá s tebou

martek
24. zář 2008

ja budu trpaslik porad ☹

jitie
24. zář 2008

terci třeba fakt ovu byla dýl a teď ještě nic neuvidíš, nepropadej panice!!fakt počkej na víkend 🙂

jitie
24. zář 2008

martek já taky 😔

luckamb
autor
24. zář 2008

JJ, Kačko..... a jsem 24DC a 12DPO 🙂 - špatně mi není, prsa mě nebolí a vzteklá jsem jak prase 😀

jitie
24. zář 2008

já jsme vždycky vzteklá před mrchou, manža už to na mě pozná,jsem hrozně výbušná a uječená kvůli každý kravině 😀 😀

tercie
24. zář 2008

Jit pro jistotku jsem to spočítala, teoreticky podle kalendáře byla ovu 11-9. takže dnes jsem teprve 13DPO tak snad je opravdu ještě brzy na závěry.

kacenka25
24. zář 2008

12DPO je brzo, to nebude nic vidět... ale BT by byla zvýšená.....

když ono to je tak těžký, zůstat klidná do testování, jak říká Tercie, byla si jistá, že tam slabá / bude, todle je děsný no. Člověk pořád vkládá naděje a těší se. Víte co je blbý? Jak je najednou kolem nás tolik bolesti. Najdete // a ono to štěstí trvá jen chvíli. To je na posrání. Pardon za ten výraz, ale je toho tak strašně moc kolem nás!!! Prostě nechápu, že je tak šíleně těžký počít miminko a ještě těžší ho donosit!!! Ukažte mi prstem na nás, které se to ještě nestalo. Buď je problém počít anebo donosit.... Aha, tak ukažte na mě, zatím to vychází. I přes ten kostrbatý začátek 😔 . Tak já budu váš anděl strážný jo? Budu na vás dohlížet a držet vám palečky, co vy na to? 🙂