Březnové Sněhurky a pět trpaslíků

luckamb
12. zář 2008

Tak snad tohle téma přinese štěstí i nám 5 trpaslíkům 😀

tercie
26. zář 2008

Dobré páteční sluníčkové ránko kočičky 😉

kacenka25
26. zář 2008

Jíťo já jsem to vůbec nevěděla, včera v rádiu to hlásili, myslela jsem, že takovýhle epidemie jsou vymýcený očkováním...

čauky Míšo 🙂 jak BT? Včera jsem ránko koníka nestihla, tak nejsem v obraze. Ale je pááátek, tak jak?

kacenka25
26. zář 2008

Míšo dneska jsem naposled měřila BT, celý týden jsem to zkoušela a stále 37,1. Takže už od 23.3. stále 37,1 výš to neleze ani nespadne.

jitie
26. zář 2008

kačí žloutenka je tu už od prázdnin, je to hrozný, bojím se normálně v metru nebo v tramvaji přidržet, asi sem chytla tu úchylku nemoc čistých rukou..pořád si je myju,ale to je dobře,lepší než onemocnět..na žloutenku se můžeš očkovat,ale je nedostatek vakcíny

ahoj terci 🙂 co BT??

sem si teď vytiskla kvasinkovou dietu, zase mám problémy s kvasinkama,tak to budu muset držet 😔

jitie
26. zář 2008

kačí roznášejí to tady bezdomovci a hlavně feťáci 🙄

kacenka25
26. zář 2008

já mám nemoc čistých rukou taky.... od doby, co jsem přechodila mononukleózu. A od doby co jsem těhotná je ta nemoc ještě šílenější, páč si myju ruce snad pořád. Jsem doma, třeba žehlím a jdu krájet chleba k večeři. Tak si jdu umýt ruce, i když jsem si je myla před pěti minutama, páč jsem šla z wc. Ale prostě jdu sahat na potraviny tak si jdu umýt ruce. Mimochodem, ten chléb je v sáčku, takže na něj stejně nesáhnu.... Až na ten ukrojený krajíc. Jak říkáš, je lepší stále sušit tři ručníky, než chytit žloutenku či jinou chorobu.... v těhu vůbec!

tercie
26. zář 2008

Jiti na BT jsem se tě chtěla zeptat, sice včera klesla, tak s těhu už nepočítám, nicméně ale dneska je 36,8 a pocity na menses se vytratily ani mrcha zatím nedošla, tak nevím co se to děje. Mám měřit, dokud nedoleze, nebo se po tom poklesu už neměří?

kacenka25
26. zář 2008

nejsem sice Jíťa ani odborník, ale jsem zvědavá a tak bych měřila až do MS. Test je dneska negativní?

tercie
26. zář 2008

Kači netestuju...

kacenka25
26. zář 2008

ne? 😢

chjo

lehna
26. zář 2008

ahoj holky🙂

já nějak doma nestíhám. ale snažím se aspoň šíst.

Míšo: včera jsme narazila na jednu holku, má stejné teploty jako ty, dvakrát po sobě stejná,pak kles dolů a pak ¨se jí vyhoupla nahoru a dnesak našla // 😵 😵 . Fakt to nezkusíš???? 😔

jitie
26. zář 2008

terci měř pořád, poklesem to ještě nevzdávej 😉 já vždycky měřím až do mrchy..36,8 neni pořád málo 🙂

kacenka25
26. zář 2008

čauky Leni,
taky se mi nelíbí, že to Míša vzdala. Já bych to zkusila! 36,8 je i tak dost vysoko na to, že končí cyklus. A tak Leni kamarádka je čerstvě těhotná? 😵 Krása 😵 Tak že jí přeju hodně hodně zdravíčka ju?

jitie
26. zář 2008

terci koukni do mýho alba na ten poslední těhu graf..taky mi klesla asi o 0,2 stupně a těhu to bylo 😉

lehna
26. zář 2008

Kačko:nene, to není moje kamarádka, je to tady jedna holka z koníka., viděla jsem u ní ten graf,jak jsem prohlížela albíčka a dneska v diskusi kam chodí objevila //. tak se podívej,má nick Denisa2

lehna
26. zář 2008

a dneska je veenku krásně, svítí sluníčko 😵 😵 😵
doufám,že to vydrží

lucasaerik
26. zář 2008

ahojky kočky, kam jste se to všechny přesunuly? 😅 Tak já už jsem odedneška doma... 😵

lehna
26. zář 2008

ahoj Luci, nové téma, taky jsem po dovolené hledala🙂

lucasaerik
26. zář 2008

😅 a co jak se vedelehni?..koukám také potvrzená holčička...takže zatím jenom Kačka s klučíkem, asi se o něj holky budou muset poprat 😵

lehna
26. zář 2008

mi se vede pořád dobře.
Jj, zatím je potvrzena holčička a doufáme,že to tak i zůstane, na kluka nemáme jméno 😀
A jak u tebe?

kacenka25
26. zář 2008

čauky Lucas, už doma? Bude líp, občas prostě tělo stávkuje a chce odpočívat. Jde o miminko, tak poslouchej 😉 .

Jo, jsem jediná s chlapečkem, to je nějaké spiknutí 😎 . Ale ještě Ilonka neví pohlaví miminka, nechce ho vědět, tak třeba bude druhá březnovka s chlapečkem 😉

lehna
26. zář 2008

já mylsím,že Ilča čeká holku, jednou jim to řekli, ale nebylo to 100%, takže si mylsím,žýe to taky bude holka.🙂

Míša nám utekla pracovat,že?

tercie
26. zář 2008

Holky tak myslíte, že bych to ještě nemusela vzdávat? Já nevím... mrcha měla přijít včera, ale teď nechodí pravidelně, o 2 pozdě dny není výjimkou, já si nechci dělat planý naděje... Měřit teda ještě zkusím, ale test až tak v neděli, když nedorazí...

Leni jdu mrknout na tu Denisu...

lehna
26. zář 2008

Míšo, určitě to nevzdávej, když jsme viděla tu Denisu,tak jsme si říkala,zže bys na tom mohla být stejně🙂

tercie
26. zář 2008

Tak jsem na to koukala, má i stejnej graf jako já, z ms kalendáře 😀 Ale má teploty až 37,3 tak nevím no... moc nadějí si radši dávat nebudu...

lucasaerik
26. zář 2008

No mě doktor na velkém UTZ řekl že si je jist že je to holčička (tak budu doufat že má pravdu, je fakt že to bylo krásně vidět a "pytlík" tam nikde nebyl vidět) a pak u mé doktorky na UTZ taky říkala že by řekla že je to holčička...tak doufám doufám, jinak Štěpán to má špatný, ty růžové dupky mu asi moc slušet nebudou, no i když růžová teď na chlapech prý frčí 😀

petis
26. zář 2008

Ty brďo, Leni, co to čtu, že Denisa 2 má //.
Já to má nej kámoška, už jí jdu psát SMS !!!

kacenka25
26. zář 2008

Míšo, měř dál. Jsem zvědavá a ještě víc napnutá, ale nevzdávej to. Dokud nedorazí, máš pořád naději.

Ilonka nechce znát pohlaví předem Leni 🙂

kacenka25
26. zář 2008

Míšo to ale nemusí nic znamenat!!!!! Já měla 37,3 dva dny za sebou a pak zas 37,1! Každá holka má jiné tělo, na ty přesný hodnoty nekoukej. Z alb jiných těhulek vím, že mají i 36,8 a už mají pozitivní těhu test. Na ty absolutní hodnoty nekoukej. Spíš jestli se drží a nejdou dolů k tý 36,4 atd.. To pak je v pytli a MS dorazí.

lehna
26. zář 2008

Peti: fakt???? no to je tea náhodička🙂

Luci: moje odktorka nám řekla ve 20tt,že tam pytlík taky nevidí,že se domnívá,že je to holka, a an velkém UTZ mi jiný doktor taky říkal,že to vidí na holku,takže s tím počítáme🙂

Kači: teď už ho nechtějí, ale nevím v kterém byla týdnu jí to jednou řekli a pak už se jim nechtělo ukázat,takže to je pro ně překvapení,víš?