Březnové Sněhurky a pět trpaslíků

luckamb
12. zář 2008

Tak snad tohle téma přinese štěstí i nám 5 trpaslíkům 😀

ilonkaa
3. říj 2008

Aha...já myslela,že už máš termín.... 😅

petis
3. říj 2008

Jj, zprávu podám, ale asi až odpolko, protože pak pojedu s lístkem na peníze do práce, tak se zdržím...

Míši, vyšší tlak by se hodil, jako ne vysoký, ale krapet vyšší než mívám obvykle 😎

lehna
3. říj 2008

Ilu, nenen, jen se toho děsím☹

ilonkaa
3. říj 2008

Peti nebuj dopadne vše v pohodě a pak nám hod zprávu 😅 😅

petis
3. říj 2008

Tak páčko, jdu se oblíknout a vyrážím !!

Odpolko se ozvu, páčko 🙂

tercie
3. říj 2008

Peti držíííím !!!! Papa

lehna
3. říj 2008

peti pá

misa.ottovka
3. říj 2008

Ahoj holky, ty jo peti taky držím palečky, koukám že už jsi 30tt, to straaaašně letí!!!!!!!!!!!!!!!!!

Holky, slyšely jste někdy něco o tomhle?
http://www.jitrnizeme.cz/inzertnisystem.php?akc...

kacenka25
3. říj 2008

hoooooooj

zůstal tu ještě někdo?

ilonkaa
3. říj 2008

Peti pááá

ilonkaa
3. říj 2008

Miso jo už jsem o tom někde četla..zní to krásně,ale nevim jak moc je to realnéé 😀

kacenka25
3. říj 2008

já o tom nikdy neslyšela co to zas je za určo americký výmysl 😀 😀 😀 😀 😀

misa.ottovka
3. říj 2008

myslím, že porod je spíš brutální než orgasmický 😀

ilonkaa
3. říj 2008

Miso:I tak se to dá říct 😅 😅
A jak je ješt jsi na neschopence??

Kaci a jak dopadl test??

kacenka25
3. říj 2008

čauky Míšo a Ilu 🙂

test ráno OK, cukr byl 5, tak jsem tam vypila ten sladkej hnus a teď ten druhý odběr se prý pošle přímo mému gyn. Tak nevím nic. Ale jsem hladová jak vlk, soukám do sebe dvě housky se šunkou a sýrem a rajčatama najednou. Konečně se mi ulevilo, jak píše Péťa, tak já vodu nesměla celý dvě hodiny, jen tři loky po vypití tý glukózy mi dovolili, páč se mi chtělo blinkat. Konečně jsem to mohla teď zajíst, už to bylo kritický fuj

tercie
3. říj 2008

Ahoj Kači, tak co, už je ti líp? A jak to dopadlo?

Holky to orgasmický já nevím, to je asi spíš o stavu mysli než o nějakým fyzickým prožitku...

ilonkaa
3. říj 2008

Kači tak to bude dobrý tak se nabaštěte s Kubíkem a bude vám fain..

Terci asi jo asi to spíš bude psychika.. 😕

kacenka25
3. říj 2008

hele, s tím testem na cukrovku, to stejnak má jen minimum holek. Teda říkal to pan dr. Toho se bát nemusí nikdo, prej to je fakt jen vyjímečně pozitivní. No je fakt, že já mám docela smůlu na průšvihy...... 😅

jitie
3. říj 2008

já budu mít taky nový telefonek 😵 Samsung U 900 soul..ty jsou luci podobný, že??

jitie
3. říj 2008

kačí a i kdyby byl,tak se drží jen dieta a po porodu cukrovka většinou vimizí 😉

ilonkaa
3. říj 2008

Hele holky,vy jste samej novej mobil..A já nemám vubec tucha jak ty vaše volátky vypadají!Hnedka to jdu napravit a kouknout někam na net at jsem chytřejšíí 😅

misa.ottovka
3. říj 2008

Holky tomusí být hnus vypít tak sladké pití ☹ Mně to asi taky nemine když je mi 25 že?

jitie
3. říj 2008

miso,to nemine nikoho, u nás tam posílají všechny 😉

misa.ottovka
3. říj 2008

Ilu: jsem stále na PN ☹ Zřejmě do konce října, jsem flákač co? 🙂

ilonkaa
3. říj 2008

Miso ne ne nemine tě to 😵 !
Posílají na to od 25 let a výšš a pokud jsi mladší a máš cukrovku a nebo někdo v rodině jdeš na to také!Jakej flákač jen si to užívej doma

tercie
3. říj 2008

Já chci bejt taky flákač a chci pít sladký sajrajty 😀

ilonkaa
3. říj 2008

Terci nebuj za chvilku budešššššššš 😀

kacenka25
3. říj 2008

tady v Náchodě posílají jen maminky od 25 roků výš a ty, které mají cukrovku v rodině. Tak třeba vás mladší to mine 😉 Možná je to ve všech nemocnicích jiné....

tercie
3. říj 2008

Ilu, že by kaktussssssssssssssssssssss???? 😀

misa.ottovka
3. říj 2008

No tak to se mám na co těšit 😀 Ale já radši vypiju 10sladkejch hnusů než se nechat 1x vyšetřit u gynekologa, já si snad nezvyknu ☹ Dnes v noci se mi zdál hororovej sen o porodu, já snad zajdu někam k psychologovi, tohle je prostě trauma 😀