Březnové Sněhurky a pět trpaslíků

luckamb
12. zář 2008

Tak snad tohle téma přinese štěstí i nám 5 trpaslíkům 😀

strouzek
6. říj 2008

brý ránko holky

maky držím palečky 😵

lehna
6. říj 2008

dobré ráno

strouzek
6. říj 2008

ahoj leni jak po víkendu?

kacenka25
6. říj 2008

dobré ráááánko holky

a dobrou chuť k snídani 😉 Jsem si k vám chvíli sedla a hamám 🙂

jak se máte?

petis
6. říj 2008

Dobré ráno,
zdravím všechny !!! 🙂

strouzek
6. říj 2008

ahoj kači dobrý dobrý co ty? ležíš ležíš?

tercie
6. říj 2008

Dobré ránko přehu, jak se máme po víkendu? 😉

petis
6. říj 2008

Já taky dlabu - tvarohovou Dobrou mámu a čaj s medem a citrónem.

lehna
6. říj 2008

já s emám po víkendu dobře🙂

ale nějak mám blbý pocit,že se mi malá málo hýbe. snad je vše o.k.

petis
6. říj 2008

Leni, co myslíš tám málo?
Já někdy Káju necítím třeba skoro půl dne a pak se teprve ozve 🙂

lehna
6. říj 2008

no skoro celý den třeba,že se třeba neozve

petis
6. říj 2008

A kdy jdeš na kontrolu, že by ses raději poptala?
Já nevím, některá miminka jsou méně pohyblivá a nebo ji můžeš mít někde "hlouběji" a necítíš ji tak silně.

tercie
6. říj 2008

Tak jsem dočítala co se dělo o víkendu, nevíte někdo co ta maky, máte na ni někdo telefon? Jestli dělala ten test? 😉

Leni neboj některý mimča jsou línější, nic to nebude, ale třeba by sis měla skočit za doktorem, čistě pro jistotku. Zkus si tam prvně zavolat a uvidíš co ti řeknou 😉

lehna
6. říj 2008

ve čtvrtek. no možná to bude i tím. já fakt nevím, ale zeptám se určitě

kacenka25
6. říj 2008

jeeee vy jste se rozjely...

Leni neboj, prý jsou období klidu a pak období, kdy jsou mimi hodně živá. Z toho nemusíš mít strach. Když ležím, tak taky mimi cítím míň, než když jsem chodila do práce a mačkala si břicho u stolu. Myslím, že si nemusíš dělat těžkou hlavu, hlavní je, když je vůbec cítíš.

čauky Míšo, taky mě zajímá co ta maky naše 😉

tercie
6. říj 2008

Toť někdo tu naší smůlu musí rozštípnout, tak doufám, že nás maky nebude napínat dlouho a ozve se hned jak to bude možný 😉

kacenka25
6. říj 2008

což teď stejnak nejde, když je v práci...... přece říkala, že v práci na net nemůže, jen večer doma.....

lehna
6. říj 2008

Kači, já vím,tak ¨jsem to někde četla,jen se prostě lekám, možná zbytečne, možná ne. uvidím do čtvrtkku.

Maky už jsme psala sms,tak snad se brzy ozve 😉

tercie
6. říj 2008

Jéé Leni super, tak holky musíme držet palce ať to vyjde !!!!!!!

kacenka25
6. říj 2008

Leni my se kolikrát tolik zbytečně bojíme. Jenže co s tím, přeci jen je to první miminko. Jsou jedinci, kteří mají prostě víc klidu a jiní zas víc štěstí a zdraví. To holt je sázka do loterie, ono stokrát omýlané téma, že na lezením // na testu to všechno teprve začne, platí a bude platit vždycky. Sice to jsou trochu jiný obavy, než když se vůbec počne, ale ten strach je několikanásobně větší, páč se bojíme o to malé. Já za dva týdny, pokud to bude fakt dobrý a srovná se to, snad půjdu vykoupit džusy do Hypernovy a opiju se z radosti 😀 😀 😀 😀 😀

petis
6. říj 2008

Kéž by 🙂 Vypadalo to hodně nadějně !!!

kacenka25
6. říj 2008

petis, já četla, že jsi 29tt 😲 to je stará informace???přece jsi byla o týden přede mnou

petis
6. říj 2008

Kači,
dnes jsem 29+1 podle početí a 29+3 podle MS.

lehna
6. říj 2008

já vím Kači. hold je to takové divné, ale snad to bude dobré a já jen plaším

kacenka25
6. říj 2008

a tak je to dobře, tak já to na společným termínu četla ze staršího data. Nedočítám historii, víš, jen dneska jo, páč mě zaujala eliis 😵

petis ale to je bomba, že má Kájinka 1600 g, to je mazec! To už je krásný miminko! To až bych šla za dva týdny na kontrolu, to bych taky mohla vědět, kterak je mimi velké a kolik váží. Aspoň baj oko. Dle chytré knížky by to mělo být teď 900 g, ale to je odhad

petis
6. říj 2008

Já jsem taky počítala, že bude mít něco přes kilčo, ale jsme větší 😎
Dr. změřil stehenní kost a pak taky obvod hlavičky a podle toho dělal ten odhad.
Na další kontrolu jdu už za 3 týdny, ty intervaly se nebezpečně zkracují ...

lehna
6. říj 2008

Já chodím od začátku co tři týdny🙂
teďka ultrazvuk zas ndělat nebude, ale při další návštěvě už by měla, tak se taky těším, co mi řekne,jak je mimi velké🙂

petis
6. říj 2008

Tak to já jsem chodila co měsíc až co 5 týdnů, akorát teď naposled to bylo za 2 týdny kvůli tomu tlaku a krvi.
Každý Dr. to má asi jinak ...

lehna
6. říj 2008

asi asi.
Peti: mimo téma, prosím tě, vy jste teďka měnili okna,že??? můžu se zeptat na firmu??

kacenka25
6. říj 2008

fakt zkracují petis? já se lekla, že jdu už po třech týdnech na KO. tak je to normální uf. já jsem takovej jouda vyplašenej 😀 😀 😀 😀 to jsou mi stejnak věci, jak může změřit obvod hlavičky....

ale tvoje týdny jsou takový nadějný, Péťo, ty se ženeš do finále čéče. Teď ještě jak je mimi krásně velký, že by jste byly napřed holky? Asi ne, prý je to individuální, že teď prý mimi rostou různě rychle. Nejpřesnější určení stáří a tt je prý kolem 12-13tt. Pak už mimi rostou různě rychle a nedá se to určit. My jsme teda pořád nad tabulkovýma hodnotama už od začátku, mám tam křížky od začátku měření nad tou namalovanou křivkou v průkajdě....že by to byl rákosníček? 😀