Březnové Sněhurky a pět trpaslíků

luckamb
12. zář 2008

Tak snad tohle téma přinese štěstí i nám 5 trpaslíkům 😀

amelie001
5. led 2009

Ahojky,já jsem tady a sleduju.... 😎 😎

lehna
5. led 2009

Kačko,ahojky🙂
téda,tobě tam ty týdny krásně naskakují🙂
Jak se daří? vše v pořádku?

amelie001
5. led 2009

Ahojky,

tobě se to zase krásně krátí. 😵 Závidím,zase budu aspon v polovičce,manžel stále nerozumí těhotenským počtům,tak má naučenej termín porodu.Jinak dobrý,potvůrka sebou šije,cítím šimrání,ale ne ještě kopanečky.Zítra mám poradnu,tak uvidíme co nového.

lehna
5. led 2009

krátí se to ukrutnou rychlostí a nejen mě.
přede mnou je ještě Eximka, Ilonka a taky Sluninka 🙂
Nádhera,co? cítět konečně,že v tobě něco roste a žije 😵

amelie001
5. led 2009

Jé,fakt to strašně letí,a to budou samé holčičky ne?Ilonka bude mít co? 😵

Já mám akorát strach že se budu doma nudit než bude mimís na světě. 🙂

ilonkaa
5. led 2009

Ahoj holky..

Amel..my máme překvápko co na nás vykoukne... 😀

A co čekáte vy??

amelie001
5. led 2009

Ahoj Ilonko,

já bych to nevydržela čekat do června,na nás podle posledního ultrazvuku asi vybafne kluk.Stříhej metr,máš to tady coby dup. 😵

ilonkaa
5. led 2009

Jo jo kdybych věděla,že to stříhání to urychlí tak stříhám o106 😅

amelie001
5. led 2009

Neboj to bude rychle,mimčo bude hodné a bude na termín...

eximka
5. led 2009

ahoooooooooooooooooj

ilonkaa
5. led 2009

exim..ahoj kočko...ještě pohromdě.??

Amel..doufám v to holka 😅

amelie001
5. led 2009

Ahojky exim-taky to máš za pár....

Ilonko-taky potom doufat aby to bylo rychle za mnou.

ilonkaa
5. led 2009

Amel..no necháme se překvapit..jak to půjde noo 😀

eximka
5. led 2009

holky dnešní noc byla jako z hororu, asi ve 2 z bytu děsná rána tak jsme s přítelem vylítli z postele a běžíme se kouknout co se kde stalo
no a co nevidíme, v obýváku nám spadla jedna polička přímo na skleněnej konferenční stolek , všude hroznejch střepů a já se bála že z toho šoku a pohledu na tu spoušť porodiím, ale nic se nekonalo 😀
v posteli jsem pak bulela to se přiznám bylo mi toho stolku líto, to víte ted počítáme každou korunu ale zase vedle byla televize za 20 000 ,- a to byla větší škoda a pak když jsem si uvědomila co by se mohlo stát kdybych nesla třeba nicolku okolo té skříně a spadlo to na nás, tak jsem myslela že mě povezou, pak by mi i ta telka byla jedno, ráno jsem to vyluxovala a Honza odpoledne přidělá (pořádně) tu skřínku a až budu v porodnici dojede koupit stolek novej a doufám že se tohle už nebude opakovat
holky já už chci rodit, v 1 jedu na monitor tak jsem zvědavá,ale minule mi dr říkal že si myslí že se tak ještě 2 krát uvidíme, takže to vypadá že budu asi pár dní přenášet, což jsem co? NECHTĚLA 😀
Ale dýl jak 14 dní už snad napnutá nebudu
Minule na monitoru Nicolka pořád utíkala tak sestra říkala že tam má ještě dost místa, čímž mě docela překvapila, když sebou začne Nikča házet tak mám pocit že mi vyskočí bokem, no takže to u nás na porod asi nevypadá 😀
Asi mě Ilonkaa předeběhne 😀

eximka
5. led 2009

ahoj Ilčo, jojo pořád 2 v 1 ach jo 😀

ilonkaa
5. led 2009

exim..nebuj nepředbíhám..jsem slušně vychovaná a u nás to taky na porod nevypadá 😅

amelie001
5. led 2009

Exim-tak to musel být šok,teda kdyby spadlo fakt v horší dobu

Holky,ale musíte porodit,vemte si kolik tady rodí holek dřív,vaši prcci budou hodní a půjdou ven tak jak mají

ilonkaa
5. led 2009

Holky musim se rozloučit.....

Exim večer budu na icq...

pa pa kočenky 😵 😵

eximka
5. led 2009

no klidně mě předeběhni 😀 i když zatím to asi vychází jak má, zatím tu nikdo nikoho nepředěběhl že?

eximka
5. led 2009

ilčo fajn tak si písneme já tu budu taky papa a ještě dneska neroď 😀 😀

amelie001
5. led 2009

Ilonko-ahojky

Já mám teda dneska žravou,fakt zítra jdu do poradny a mám strach z toho co uvidím po Vánocích na váze.

eximka
5. led 2009

ale amel jen papej holka papej, tohle vůbec neřeš stejně s tím nic neuděláš, těhu žravost nejde oblafnout já to znám🙂

eximka
5. led 2009

holky taky se pomalu loučím musím udělat oběd a pak pádím k dr, odpoledne dám vědět jak jsme dopadli chichichi kdyby si nás tam už nechali to by bylo terno 😀 😀 😀

amelie001
5. led 2009

jj,exim-dej vědět,budu napnutě čekat,mě dneska manžel zakázal jít ven,že je tam hnusně a někde sebou švihnu.

puckalucka
5. led 2009

Ahojky 🙂 ,
jsem po volníčku v práci, tak se k Vám taky konečně dostanu 🙂 .
Velikánská gratulace Kačence ke Kubíkovi a ještě jednou Petis k princezně Káje 😵 😵 , jsou to zlatíčka!!!
Exim, Ilon, Lehni, teď přijde druhá vlna porodní, jo 😵 😀 .
Tercie, Tobě moc držím palečky ať je vše v pořádku, tfuj tfuj 😉 . Krásný Vánoční dáreček... 😵
Jitii a kdy Tebe teď čeká to vyšetření? Doufám, že už na něco páni doktoři přijdou a budete se s manžílkem těšit na miminko 😉 .

amelie001
5. led 2009

Ahojky ,

tak jak se ti těhulkuje?

petis
5. led 2009

Ahojky holky !!!

Exim,
abys nebyla překvapená, mi Dr. říkal 19.12., že to na porod nevypadá a jak jsme dopadli 😉 Ale zase je pravda, že mi udělal hamiltona, tak to asi popohnal.

Držím všem těhulkám lednovkám palečky, ať už mají brzy miminka u sebe 🙂 Už se těším, jak si pak budeme radit a předávat zkušenosti.
Je to fakt síla, jak je člověk bezradný, když mimi pláče a máma neví, co dělat.

Vám ostatním těhulkám to jistě taky uteče a brzy budeme všechny maminy. A o snažilkách ani nemluvě - všem se jistě v novém roce zadaří, držíme s Kájou všechny palečky !!!

lehna
5. led 2009

ty jo holky, a co Lucas? asi nikdo nevíte,že? nemáte na ni taky nikdo kontakt?

puckalucka
5. led 2009

Ahoj Amel,
těhulkuje se mi dobře 🙂 jen už jsem zase dlouho nebyla na kontrole, tak jsem nesvá, aby bylo vše v pořádku 😒 . Jdu až příští týden v úterý.
Jsem teď ale už přes týden nastydlá, střídá se mi rýma, bolení v krku a kašel. Cpala jsem do sebe jitrocelový sirup, cucavý bonbóny na krk, čaje s citronem a jednou jsem se i vypotila, ale toho se bojím, asi to zahřátí není pro mimi moc dobrý. To je děsný, jak si nemůžu vzít to na co jsem zvyklá, pro těhule je všechno zakázaný 😠 .
A co ty? Už budeš mít půlku za sebou, to je hezký.
Přesně to mě taky napadlo Petis, všichni vždycky říkají, že to na porod nevypadá a nakonec píšete, že už 😀 😀 .
Leni, vůbec nevím, co je s Lucáskem. Kontakt na ní taky nemám, snad jsou holky v pořádku!

lehna
5. led 2009

Luci,tobě taky krrásně ty týdny naskakujou 😵 . to je krása🙂

No jen aby už Lucas neměla Beátku u sebe, když se tak dlouho neozvala 🙂. ale bylo by to krásné, další sněhuláček na světě🙂