Březnové Sněhurky a pět trpaslíků

luckamb
12. zář 2008

Tak snad tohle téma přinese štěstí i nám 5 trpaslíkům 😀

lehna
8. led 2009

tak jsem pisla Slunince sms, jak je na otm🙂. termín má 10. 🙂

puckalucka
8. led 2009

No Exim abys nepsala až za pár dnů s Nicolkou v náručí 😉

eximka
8. led 2009

no jo holky sluninka by taky měla rodit to je hrozný tolik adeptek a mimi žádné 😀

puckalucka
8. led 2009

Nic nic a pak na to půjdete všechny najednou 😀

eximka
8. led 2009

no lucko už aby to bylo 😀

lehna
8. led 2009

jo to je fakt, je nás tu dost, ale žádná nechce být asi první, či cooo???? 😀

Luci. i to se může s tát, všechyn budem najendou v porodnici 😀

eximka
8. led 2009

no hlavně at nečekám moc dlouho už mi z toho totiž hrabe tak aby neměla Nicolka praštěnou maminku 😀

lehna
8. led 2009

no teda já mám ještě čas, 11 dní, ale taková Ilonka, Sluninka a hlavně Exi,která už tam dneska měla být 😀

eximka
8. led 2009

leni vid? to je děsný už bych tam měla ležet a hekat a ono furt nic 😀

lehna
8. led 2009

Teri-já takyyyyyyyy a to mám ještě čas. ach jo, doma vše nachystáno, jendou mě píchne v boku, nebo v břichu, řeknu au a Luk už se na mě dívá jestli jako jedem. tak mu říkám,že ne, tak on zas, tak nesimuluj a hekej až to bude aktuální 😀 😀 😀. mě baví každý den 😀. jo už by chtěl mít pronceznu doma 😵

eximka
8. led 2009

jojo tak u nás je to docela podobný, jak ze sebe vyloudím nějakej nepozitivní výraz a zvuk tak se hned ptá co mi je? mě už z toho pak začíná hrabat jak se hrozně starostlivej 😀 😀 😀

amelie001
8. led 2009

Jsme tady!Holky ale kdo tu bude?Když budete všechny rodit? ☹

petis
8. led 2009

Ahoj babušky,
my zase bojejem s ranním bolením bříška, teď je malá u prsa, tak je klídek ... pokud se mi teda nedusí, hltoun náš malý 😎
Teri, co ty tady ještě 😉 ? Ať ti Dr. pomůže hamiltonem a pak už budeš brzičko hekat 😀 Ty brďo, to je úžo, těšit se na hekání 😉 😉 😉

eximka
8. led 2009

petis ahoooooooooooj.Kája je zlatíčko hrozně krásná holčičika, moc gratulujeme ještě jednou 😀
to je děsný vid? tu porád otravuju, i holky už jsou ze mě otrávený 😀 😀 😀

lehna
8. led 2009

mi taky už hrabe.

Peťulko vítej 🙂

a co Kačka,jak zvládá Kubíka, ještě jsem jí ani nepisla.

eximka
8. led 2009

holky potřebuju pár rad 😀

lehna
8. led 2009

co kecáš Teri, jaký otrávený? jen už jsme se těšila na další zprávu o miminku 😀

eximka
8. led 2009

no tak ne otrávený 😀 , napnutý 🙄 to zní líp🙂

lehna
8. led 2009

jakých? jak rodit? 😀 😀

lehna
8. led 2009

to jo, napnutých je lepší. jsme napnuté jak kšandy.

eximka
8. led 2009

když mi tvrdne nepravidelně břicho tak jsou to jakoby nepravidelné kontrakce nebo kontrakce a tvrdnutí břicha a poslýčci jsou 3 rozdílné výrazy já se v tom totiž moc neorientuju 😀

petis
8. led 2009

Ale kušuj s otravováním !!!

Já už jsem napnutá z vás všech, jaké budete mít porody, a hlavně na miminečka !!!!

lehna
8. led 2009

aha, tak to já ti neporadím 😀. já to totiž taky nevím 😀

eximka
8. led 2009

my jsme taky tady všechny napnutý, no já uvidím co mi řekne zítra primář na kontrole 😀 😀

petis
8. led 2009

Teri,
já asi za těhu poslíky nezažila, ale když přišlo do tuhého, tak vždy to břicho úplně ztvrdlo a k tomu byly i jakoby MS bolesti.

eximka
8. led 2009

to je hrozný vid leni🙂
já mám takový jakoby pnutí břicha, nejednou se mi celý jakoby napne, trochu vystoupí a za chvíli to zase přejde, a takhle se to pořád opakuje až to vymizí třeba za hodinku, někdy to trvá i dýl,

lehna
8. led 2009

Zeri,tak to mívám taky občas. a tohle mi napsala kámoška když jsme se jí ptala
"Tak to jsou poslicci to tuhnuti . Neboj boleti pak poznas . Budou trvat dele , budou te nutit casteji menit polohu tela a dychani a budou intenzivnit a mezi bolestma se bude zkracovat interval . kdyz si nebudes jista , dej si horkou sprchu a bud to prestane nebo to bude pokracovat a silit "

eximka
8. led 2009

no tak to vidíš takže zatím nerodím 😀 tak dobrý ☹

lehna
8. led 2009

pry Zeri, pardon ,mělo tam být Teri 🙂

eximka
8. led 2009

jasan já to pochopila 😀 😀 😀 😀