Březnové Sněhurky a pět trpaslíků

luckamb
12. zář 2008

Tak snad tohle téma přinese štěstí i nám 5 trpaslíkům 😀

eximka
9. led 2009

ilu ale já nechcu takhle dlouho přenášet, včera jsem na přítele naléhala at teda zkusíme jako sex, a on nechtěl, normálka se na mě vybod 😀 prej jen blázen by to dělal v den termínu 😀 😀 😀 tak možná dneska to už se nemá na co vymlouvat, termín je za náma a basta 😀 😀 😀

ilonkaa
9. led 2009

tak maliník jsem za celou dobu měla asi takcca 5 hrnku takže tím to nedoženu,okna jsem myla a taky nic..no a sex..k tomu musim MM přemluvit jinak už nevim 😅

amelie001
9. led 2009

Holky,tak jak píše lucka šup na to.At jste maminy coby dup. 🙂

lehna
9. led 2009

aha, tak to jsem zase chytřejší.

Luci, procházky mám každý den. maliník nepiju a sexík? no na ten by chuť byla,ale večer jsme nějaká unavená☹

lehna
9. led 2009

a okna mám umyté od prosince,jak nám je měnili 😀

eximka
9. led 2009

ilčo jestli je ten tvůj takovej srabík jako ten můj tak to budeš mít težký 😀 😀 😀 to já jsem zase taková akční 😀 😀 prostě když to nejde po dobrým tak se tomu musí holt pomoct 😝 😝

eximka
9. led 2009

ach jo holky takhle budeme přenášet ještě hodně dlouho 😀 😀 😀 😀 😀

ilonkaa
9. led 2009

No počkejte holky až vy budete mít pár dnů do porodu jak se vám bude chtít sexovat 😀 😀 😀

luckamb
autor
9. led 2009

A nebo prej ještě vytřít schody. 😀

ilonkaa
9. led 2009

luci..vytírám 2x deně a podívej 😝 😝 😝

lehna
9. led 2009

mi manžel řekl,když jsme mu říkala, že SAšu popoženem sexeem,tak že jestli bude líná po mě,tak ani to jí nepomůže:-

amelie001
9. led 2009

Jo a holky,to jsou všechny těhule tak žárlivé,nebo jenom já?Já nevím,ale ty hormony mě dovádějí k šílenství.

lehna
9. led 2009

amel, já jsem žárlivá pořád 😀. teda v rámci možností 😉

eximka
9. led 2009

no nic holčičky moje, hrozně ráda bych s vámi kecala ale za chvilku nám přijede kamarádka se 7 měsíčním chlapečkem tak se jdu trochu připravit, tak se ještě snad dneska ukážu, mějte se zatím moc krásně a opatrujte se a kdyby některá rodila tak na mě myslete že chcu jako už taky rodit jasan? papa a pusinky miminkům do bříšek 😀

amelie001
9. led 2009

to já taky,ale tedka až moc. 😀

normálně jsem se ze spaní hlasitě smála a ani nevím proč,manža se vzbudil a ptal se mě jestli je mi dobře.

ilonkaa
9. led 2009

exi a kdyby něco tak piš sms..pa pa kočko

lehna
9. led 2009

Teri, ahooj. a dej vědět kdyby už. Ilonka nám pak pisne.
já taky budu muset odejít na to nádobí ☹

Kači- to já s etaky ze spaní směju a poslední dobou dost chrápu, říkal manžel. že je to hrůza :-d

ilonkaa
9. led 2009

Tak jdu něco dělat..

Kočenky..pa pa

a vy co by jste měly rodit kdyby něco tak pošlete smsku 😅

lehna
9. led 2009

tak já jdu taky teda něco dělat.

tak pááááááá a v neděli o úplňku se sejdem v porodnici 😀

amelie001
9. led 2009

tak papa maminy!!Jdu uklidit ten roztahaný bordel co mám tady

jitie
9. led 2009

holky,teda vy jste toho nakecaly 😀
koukám, že zatim všechny 2v1..tak ať vám to rychle uteče 😎

tercie
9. led 2009

Ahoj holky,včera mi nešlo sem napsat, tak snad se můj příspěvek dneska připíše. Snad jsem za žádnou z vás nezapomněla se zprávou,pokud jo,tak nemám číslo hihi. Kontrola nám dopadla snad dobře,a víc se dozvím až za 6 týdnu,náš doktor průkazku a odběry dřív než ve 12tt nedělá. Já mám teď docela hoňky,3x denně venčim naší smečku,jezdím topit na barák aby nezamrzla voda,a ještě do nemocnice za manžou,je po operaci kýly. Musím jít zas venčit a pak krmit a pak ještě jet přiložit,tak se mějte a jak to půjde tak se zas ozvu. Jo a nový miminka prosím hlásit sms,jo? Tak papa kočičky.

kacenka25
11. led 2009

ahojky holky,

jak se rodi? Eximka je na rade, tak sup sup s miminkem 😉

Byli jsme v poradne potreti, konecne nas pochvalili za to jidlo 😢 😢 😢 Pribral 190 g, uzasne!!! Za 11 dnu. Tak uz vazi 3170 g a 50 cm. UM mu vyhovuje, je spokojeny, coz se libilo pani dr. Bohuzel pro me a pro muj pocit, ze jsem zena na h..., problemy na zacatku tehu, na konci tehu a jeste nedokazu ani nakojit sve dite 😢 😢 . Holt se nebudu otacet dozadu, co bylo to bylo a budu koukat jen dopredu. Ja ani manza nejsme kojene deti, mamy nemely mleko jako ja a jsme na svete dodnes 😉 a vcelku (az na male drobnosti) jsme sikovny a chytry lidi 😉 a hlavne spokojeny, jako je spokojeny Kubi, konecne najedeny a spinka. To jsem driv neznala 😅 Bodejd, kdyz mel hlad chudak ☹

maky82
11. led 2009

Ahoj Katy, moc tě zdravím a jsem ráda, že tě po delší době vidím. Pochopila jsem dobře, že nekojíš? Nic se neděje, hlavně když malýmu bude chutnat a bude růst...A můžu se zeptat, jaký požíváš plínky? Látkový nebo papírový?

kacenka25
11. led 2009

jo, pochopila jsi bohužel dobře 😢 Používám papírové plenky Pampersky new baby a už druhý den dávám i látkovou mezi nožky kvůli kyčlím. Má je sice v pořádku, ale prý jestli chci, preventivně je dávat můžu. Zjistila jsem, že se mu totiž líp prdíkuje, když má bříško v teple. Navíc kamarádky syn měl kyčličky též v pořádku a ve 3,5 měsících na UTZ mu zjistili, že je to najednou špatně vyvíjené a chudák musel do toho strojku ☹ To fakt nechci, tak to budu dávat i s látkovkou.

tercie
11. led 2009

Ahojky Maky a Kačko,nic si z toho kojení nedělej,hlavně atd fakt v pohodě když je Kubi spokojenej,to je to hlavní 🙂. Já koukám že už mi to dneska píše 7tt,už aby tam bylo aspoň o 5 víc abych už se nemusela tolik bát. Co jinak,něco novýho? Mě příští týden už snad pustí manzu z nemocnice,tak se asi už vůbec nezastavím. Z mobilu se moc nedá povídat a taky nechci být připojena moc dlouho,jinak bych se nedoplatila 🙂 Tak pa a já se zas během dne zastavím.

luckamb
autor
11. led 2009

Ahoj holky,
Kačenko: kojení neřeš, moje mamka je porodní asistentka (byla) a mléko sice měla, ale mě kojila jen dva měsíce a bráchu jen v porodnici, takže si myslím, že na tom nic tak hroznýho není. Ona prostě kojit nechtěla. Takže opravdu nevěš hlavu. Hlavně že Kubíkovi chutná um. výživa.
Terc: těch 5 týdnů uteče jako voda, uvidíš že jo.
Jinak dneska je ta neděle, tak jsem zvědavá, jestli se o úplňku sejdou holky v porodnici.

ilonkaa
11. led 2009

Ahoj holky,

Luckamb..no co vim od sebe a od eximky,tak u nás to na porod nevypadá 😀 😀

tercie
11. led 2009

Tak jsem tu zas na chvilku než mi začne obvyklá anabáze krmení dravé zvěře a topení. Luci doufám,že to uteče hodně rychle,že se přes tu hnusnou sedmičku přenesem. Tak dneska je úplněk? To se zas nevyspím,já při něm vždycky strašně blbě spím. A dneska jak už se těším do hajan...holky asi jsem ráno měla první nevolnost,uklízela jsem čerstvej bobek našeho Festíka a on teda smrdí jak bela vždycky,ale nikdy mi to nějak moc nevadilo,nejsem žádná cimprlína,ale dneska se mi zvedl kufr a mít co blít -bylo to ráno před snídaní - tak na tu lopatu přidám😀. Doufám že zrovna nevečeříte. No nic kočky,tak držím palce,kdyby náhodou přece jen ten úplněk nějaký to miminko přivolal. Papa

jitie
12. led 2009

dobré ráno všem
kačí nic si z toho nedělej a hlavně se nepodceňuj jako mamka, takových ženských kojit nemůže a nebo i nechce, dětem to neublíží..hlavně se nestresuj,to to bude ještě horší!

terci, držím palce a neboj 5 týdnů je fuč hned, zrovna teď mi přijde, že sem pořád jen v práci a domu chodim jen spát i ten víkend utekl jako voda 🙄