Březnové Sněhurky a pět trpaslíků

luckamb
12. zář 2008

Tak snad tohle téma přinese štěstí i nám 5 trpaslíkům 😀

lehna
20. bře 2009

teda Amelko, ty si nedáš pokoj 😠 😠 😠

amelie001
20. bře 2009

😀 😀 😀 No já jenom aby jste mi věřili že nekecám 😀 😀 😀

lehna
20. bře 2009

teď tu každá slintáme u PC 😀 😀 😀

puckalucka
20. bře 2009

Nevím jestli se to dá nazvat jenom slintáním, to je přímo řeka 😀 . Jen počkej já Ti to jednou vrátím 😠 🙂 .

amelie001
20. bře 2009

Ale tak hrozné to zase nebude s tím slintáním.Ne,já popravdě na ně ani chut momentálně nemám.

sluninka
20. bře 2009

tývogo vypadají luxusně 😵 😵 😵 😵 😵 😵

amelie001
20. bře 2009

Fakt jsem plná,snědla jsem tolik polívky že tam malý chudák plave.

lehna
20. bře 2009

a ještě na to nemá chuť, tak to je hnus velebnosti 😠

amelie001
20. bře 2009

Ne opravdu,jsem plná.Manža si dá,jak dojede,ale fakt,kupte je a máte perfektní jídlo.

puckalucka
20. bře 2009

A prý je ještě nebude, hmhmhm 😠 😀

amelie001
20. bře 2009

Co počasí,nekazí se u vás?U nás je hezky.Zítra jedem do Brna,tak snad nebude sněžit.

sluninka
20. bře 2009

Praha hlásí jednou sluníčko, jednou zataženo, před chvilkou sněžilo....

maky82
20. bře 2009

zdravím všechny nově příchozí 🙂 uf, mám dopečenou buchtu a umytý nádobí, celou mě to jaksi zmohlo...no nevím, nevím, co budu tak za 2měsíce 😀

u nás je pořád zatažený...už od rána

tercie
20. bře 2009

Nazdááár kecalky, vy jste se rozjely 😉 Já si myla s mamkou dát oběd ve městě, měly jsme řízek se salátem, ale takovou porci, že nebudu snad ani večeřet 😀

maky82
20. bře 2009

ahoj Terc, já měla kuřecí roládu a bramborovou kaši, vynikající 😀

tercie
20. bře 2009

Stejně mi teď přijde, že absolutně nejlepší jídlo je to, který nemusím vařit 😀

Sluni jsi tu ještě? Můžu se zeptat jak se jmenuje váš kočárek? 😀

tercie
20. bře 2009

Já teďbyla jen tak na kukajdu v krámě a měli tam červenočernej boston, ale klasickou čtyřkolku, já mám vyhlídlou tu variantu tříkolovou. Na netu by vyšel cca 12tis i s autosedačkou, a v tom obchodě na necelých deset...teda ta klasika, ta trojkola nevím, neptala jsem se, jen načuhovala. A ty dorjany tam měli taky a ty jsou strašně malinký... ony ty obrázky na netu hrozně zkreslujou...

maky82
20. bře 2009

a už si s náma nikdo Míšo nepovídá... 😀 to je lumpárna 🙂

tercie
20. bře 2009

Máme pech co, jak tu nejsme, tak se tu rozjede debata, a jak přijdem, tak šlus 😀

maky82
20. bře 2009

no jo, mimísci asi mají hlad a ostatní pracují 🙂 já bych měla jít žehlit a na poštu, ale jaksi se mi nechce... 🙂

maky82
20. bře 2009

a malej se dívá na pohádky a za chvilku mě začne otravovat, že si chce jít před barák kopat, to mě asi šlehne tuplem 😀

tercie
20. bře 2009

no mamina za chvíli přijde z práce aq chce vzít autem na nákup, tak se taky musím vykopat, ale jak je to hnusný počasí tak se mě ale vůbec nic nechce...

maky82
20. bře 2009

já musím jít zabalit ten balíček a fakt ho odnést...dneska jsem tu dala 3inzeráty, tak se mi 1 maminka ozvala...já pádím Míšo...měj se hezky a opatruj se a ať malé nic neschází a užij si víkend, pá

petis
20. bře 2009

Ahoj holky,

koukám, že se tydy dneska povídalo a já nikde 😢

Leni,
Štěpánkovi přejeme vše nej k 2měsíčním narozeninkám a Kája posílá uslinanou pusinečku 🙂 🙂

My dnes máme 3 měsíce, toto letí ...

Byli jsme dnes na kontrole kyčlí, vše OK, tak už tam nemusíme 😉 Potkala jsem se tam s maminou, co jsme spolu rodily a pak i byly na pokoji, má hezkého Davídka, nekojí, říkala, že jí bolely bradavky, tak se na to vybodla 😕 Tak mě to překvapilo, protože ona mlíčko musela odstříkávat, jak ho měla hodně, já jsem v porodce neměla skoro nic a musela jsem dokrmovat.

Jinak Kájinka je naše šikulka, směje se, "povídá", že se někdy nemůžeme domluvit my s taťkou 😵 , je to náš silák, na bříšku je ráda a koníky pase s přehledem, pořád se otáčí, vrtí, je to naše krutidupka 😅
Ve středu jdeme na tříměsíční prohlídku, tak jsem zvědavá, kolik vážíme a měříme, ale asi dost, páč už nosíme vel. 68 😲

Tak pa pa, holky a všehcny vás moc zdravíme !!!

maky82
21. bře 2009

dobrý podvečer, je tu někdo? 🙂

tercie
21. bře 2009

mak\y já jsem tu, ahoj

tercie
21. bře 2009

Jak užíváš první jarní den? 😉

maky82
21. bře 2009

á, Míša nezklamala 😀

maky82
21. bře 2009

dopoledne jsem žehlila kopy prádla, po obědě si natáhla záda, ale klid jsem neměla...no a od 2 do půl 5 jsem si kopala s malým před barákem...večer jsem chtěla jít s kolegyněma na bowling, ale asi padnu po sprše jak Varšava 😅 😅

a co ty? práce na baráčku?

tercie
21. bře 2009

no jo já jsem tenhle tejden tady furt, protože jsem u našich a ti mají notebook, takže si ho můžu přenášet, to je super věc 😀