Březnové Sněhurky a pět trpaslíků

luckamb
12. zář 2008

Tak snad tohle téma přinese štěstí i nám 5 trpaslíkům 😀

maky82
21. bře 2009

my máme taťky v práci, za chvíli by měl dojet, tak mu budu muset jít udělat jídlo...teď musím povinně hrát Kloboučku hop a malej u toho pěkně zuří, je to prča 😅

tercie
21. bře 2009

Já byla dopo s taťkou mrknout na jídelní stoly, tady je nějaká fabrika a měli nějakou prodejní akci, tak jsme to omrkli a až budem chtít kupovat tak už víme co, pak jsem vařila oběd, a teď mamka něco uklízí a taťka se mi jak spravovat auto, no a já jsem tu nějak zbyla, no 😀

tercie
21. bře 2009

No matko, tak ho nech vyhrát ne? 😀

maky82
21. bře 2009

to je jeho gramlavýma rukama, co já... 🙂

tercie
21. bře 2009

he ten výraz neznám, u nás se říká mít volšový ruce 😀

maky82
21. bře 2009

tchýně mají lavici, stůl a 2židle, potah je navíc starý, škaredý...já bych chtěla stůl a třeba 5židlí, je to praktičtější, ale maželovi se do toho nechtějí vrážet peníze. Navíc malej to má pěkně zašpiněný, co chvíli to drhnu Vanishem, ale je to o ničem....

maky82
21. bře 2009

no jo, vždyť jsme docela jiný kraje přece 🙂

tercie
21. bře 2009

To jo, a já jsem teď zrovna na Chodsku .-)
Já bych chtěla velikej stůl, aby se k němu vlezlo 6-8 židlí, ať máme kam usadit rodinu když se sleze...

maky82
21. bře 2009

my máme malou kuchyň, ale do obýváku by se do budoucna vešel jídelní stůl...já si tady ale stejně moc plánovat nemůžu...kdo ví, jak dlouho tu budeme společně bydlet...

maky82
21. bře 2009

kde konkrétně na Chodsku jsi?

tercie
21. bře 2009

společně? Bydlíte s rodičema?
My máme celkem prostornou jídelnu, tak chci velkej stůl, a kolem už žádnej nábytek, max. polici na zeď... uvidíme

maky82
21. bře 2009

jo, s manželovýma!!!! děs.....

živitel vyjíždí z Brna, takže za chvíli budu muset valit...

tercie
21. bře 2009

to tě naprosto chápu, my s nima bydlíme taky už 8 let a těším se že letos se jich konečně zbavím 😀

jasan, jdi vařit 😉 co budeš dělat, ať mám zas nějakou inspiraci...

maky82
21. bře 2009

8let s tchýní a s tchánem?? to je pro mě šílená představa...

maky82
21. bře 2009

no my vlastně jsme tu už 5.rok a čím déle tady jsme, tím je to pro mě horší...jak se pořád něco řeší, každej máme jiný představy atd....a navíc manža je jejich miláček a nikam jinam jít nechce...

maky82
21. bře 2009

já zas teď čučela na mantinely do postýlky, moc se mi ta věc líbí...

tchán zas křičí na malýho, to je fakt boj tady...

maky82
21. bře 2009

tak já už pomalu musím jít...měj se hezky Míšo a užívej si u vašich...pěkný zbytek víkendu... 🙂

tercie
22. bře 2009

Já včera nějak nestihla odepsat 😀 Maky ten můj by t tý jejich vsi nešel, sice se taky těší až od rodičů vypadnem, ale pořád je bude mít v jedný ulici, kdyby něco... Mohli jsme být v Domažlicích, ale to nechtěl. Ale naštěstí se to dá přežít protože u nich máme svoje dvě místnosti kam nám nikdo neleze, a naštěstí se nám ani do ničeho nepletou. Zas ale nám taky s ničím nepomáhají, na stavbu nám jezdí pomáhat mí rodiče z Dom. Paradoxy, co? 😝
Jinak já taky zrovna pokukuju po mantinelech, objednala jsem povlečení, tak teď aby k tomu něco ladilo, protože je tak pěkný že jsem prostě nepřemýšlela a objednala 😀 Tak kdybys našla něco šikovnýho jednobarevnýho, tak dej echo😉
papa a hezkej zbytek neděle, já už odpoledne pojedu po týdnu taky domů za manžou.

maky82
23. bře 2009

ahoj Míšo, já mám povlečení ještě po mně a po švíci, mamka byla moc šikovná a šila, ale hlavní je, že jsou ta povlečení zachovalá a použitelná. Ovšem vybrat k tomu mantinel je problém. Asi bych taky musela mít jednobarevný.

maky82
23. bře 2009

dík za odkaz, díval ajsem se a nevypadají špatně...

jitie
23. bře 2009

ahoj holky 🙂 jak se máte??

maky82
23. bře 2009

ahoj Jitie, mizerně a ještě to počasí k tomu... ☹

maky82
23. bře 2009

už je u nás lépe, aspoň neprší... 😒 i když mraky jsou pořád

kacenka25
23. bře 2009

ahojky tady je hnuuuuuuus leje a leje a leje...... ani nemůžeme po obídku na prochajdu, aby Kubí spal. naštěstí vytuhl v náruči po jídle, tak ho hojdám v korbě kočárku nohou a můžu na net 😀

jak je?

já jsem musela v pátek narychlo zmizet, páč hlad je hlad a to se pak otřásají základy bytu, když je čas jídla 😀

petis
23. bře 2009

Ahoj holky,

u nás taky nic moc.

Mám Kájuli nachlazenou, kašle a tak mi to rve srdce 😢 teď už od 10 spinká v ložnici u okna, už se ale budí, tak bude kapat do nosánku, odsávat a papat.

kacenka25
23. bře 2009

ahojky Petis to musí být mazec, takhle malé dítko a odsávat nosánek... ☹ ale teda že by spinkalo dítko od 10 do 13 hod to je krása teda to se nám stát nemůže... Kubí spal půlhodinu a je zas vzhůru a to ho houpu v kočárku ach jo to je nespavec...

maky82
23. bře 2009

ahoj maminy...já se zamilovala do novýho kočárku, dám do alba... 🙂

maky82
23. bře 2009

tak mám dilema...veliký 😠

amelie001
23. bře 2009

Maky-ten nový kočárek co máš v albu je strašně hezký,přimlouvám se za něj