Březnové Sněhurky a pět trpaslíků

luckamb
12. zář 2008

Tak snad tohle téma přinese štěstí i nám 5 trpaslíkům 😀

amelie001
27. bře 2009
tercie
27. bře 2009

Ahoj holky, Amel já to měla s pracovní smlouvou taky tak, na dobu určitou, a i když jsem na PN, tak mi poslali ukončení PP po vypršení sjednané doby. Jsem taky nezaměstnaná, ale v ochranný lhůtě do mateřský. Pak nevím, buď se nahlásím pracáku, nebo sociálce, snad mi někdo poradí co se mnou.

Jinak ta dnešní kontrola - mazec co? Taky jsem mylsela, že už to bude v klidu, ale člověk míní... Nicméně doktor mě uklidňocal, že je všechno ve vývoji, že to nic neznamená, jen že to chce prostě sledovat, a ať neštuduju tu zprávu, že to jsou pouhý jeho domněnky, a že bych se akorát zděsila, ale že z toho nelze vyvozovat závěry. Tak jsem to je n prolítla, ale na netu ty termíny radši hledat nebudu. Naštěstí se všechno vyvíjí v pořádku tak to snad nic nebude.

tercie
27. bře 2009

Amelka je krásná, Kačce veliká gratulace 🙂

amelie001
27. bře 2009

Ne na pracák se nehlaš,nemá to cenu,bude nám to platit OSSZ.
Já bych ti řekla naše hodnoty,aby ses uklidnila,ale to by ti asi nepomohlo,co?
Moc hlad malou v bříšku,já malého hladím pořád a ví to.V noci mu řeknu,že musíme jít spinkat,tak přestane kopat,a jak manžovi ráno zazvoní budík,tak začne nanovo.

petis
27. bře 2009

Amelka je kočanda 🙂

Míši,
tak to je dobře, že tě dr. uklidnil. Miminko se vyvíjí a roste, tak určitě bude zdravé. A budete mít krásnou dcerušku ... tak co, jméno Dagmar už je zažehnáno 😀 ? Kristýnka je moc hezké jméno !!!

amelie001
27. bře 2009

Míši,
my jsme měli v první trimestru NT 1,6mm,potom v druhém trimestru byla nosní kůstka 5,4 mm.Tak já tomu nerozumím,ale obě dvě vyšly negativně.
Neměj strach bude to ok!Musí!

tercie
27. bře 2009

Amel tak říkáš rovnou na sociálku jo? Tož já to zkusím, ani nevím, jak brzo se tam mám hlásit...
Taky pupíka hladím a mluvím na ní, a už se těším na pohyby. Kdy jsi je prvně ucítila ty?
Víš že o těch jménech jsme se od tý doby nebavili? 😀
A ty tvoje hodnoty NT jsou úplně ukázkový, mít takový tak si pískám 🙂

amelie001
27. bře 2009

Míšo,

když já tomu nerozumím jak to má být,ale uvidíš jak to bude v druhém trimestru a pak ve 30 týdnu.Mě říkaly holky na jiném tématu že jak budu mít nástup na mateřskou,tak mám ukončit neschopenku a nedělat si starosti,že to zrovna platí sociálka,jak kdyby převzala závazky po zaměstnavateli.Tedka bych si s tím hlavu nelámala,až dostaneš papíry na mateřskou,tak to budeš řešit,budeš s nima muset nejdřív do práce a pak na sociálku.Na úřad práce rozhodně ne.Jelikož si v pracovní neschopnosti jako já,tak podle mého gynekologa nastupuju 8 týdnů před porodem mateřskou dovolenou.

amelie001
27. bře 2009

Já jsem s té blbky v zářijovém tématu normálně počůraná,prej prokázání těhotenství vaginálním stěrem.....větší blbost jsem neslyšela.

tercie
27. bře 2009

jojo vaginální stěr je dobrej 😀 Mě na toto téma připadá jiný vysvětlení ale to až po 22 hodině páč je to sprostý 😀

amelie001
27. bře 2009

Ona je normální blbec.To jako fakt.mě nezbývá nic jinýho než se strašně smát.Že jí to ty holky tam baští.

tercie
27. bře 2009

No uvidíme, třeba na to přijdou a někdo jí udělá pořádnej stěr 😀

maky82
28. bře 2009

holky, přeju vám pěkný víkend...

Terc, co jsem to zase četla ve tvém albíčku? Držím ti moc palečky, ať všechny kontroly dopadnou dobře!!

maky82
28. bře 2009

a jinak kočárek nic! Ten Leviroo, co mám v albu...sporťák nejde dát úplně do lehu, což mi vadí. Takže zatím Patron vítězí.

ilonkaa
28. bře 2009

Ahoj,velká gratulace Kačce k Amelce.... 😅 😅 😅 😅

tercie
28. bře 2009

Ahoj holky, jak je při sobotě? U nás prší, manža je v práci, auto mám KO, nemůžu ani nikam jet, tak tvrdnu doma a vůbec nevím, co budu dělat.
Maky včera jsem byla na kontrole, a zas nás doktoři plaší, na druhou stranu uklidňujou, už vůbec nevím, co si mám myslet. Snad jen, že je vše v pořádku, jen nás chtějí mít pod dohledem, ty horší varianty si radši vůbec nepřipouštím, to bych se z toho zbláznila.

maky82
30. bře 2009

Terci, ti doktoři jsou fakt šílení. Je ale fajn, jaký k tomu máš přístup a já ti moc držím palečky, aby všechno bylo v pořádku.

Včera jsme byli ve Vaňkovce v Brně a pak ještě v Olympii a tam měli toho tyrkysovýho Patrona, co chceme. Viděl ho i manžel a moc se mu líbil.Nakonec budeme muset koupit i skořápku nebo sedačku do auta...co myslíte, že je lepší?

maky82
30. bře 2009

kde jste holky? pracujete?

maky82
30. bře 2009

mě tak hrozně pálí žáha...už ani to mlíko mi nepomáhá...

jitie
31. bře 2009

dobré ráno všem...

martek
31. bře 2009

krasne slunecne rano 😵

jitie
31. bře 2009

u nás je taky sluníčko...konečně 😎

martek
31. bře 2009

budem grilovaaaaaaaaaaaaaaaat 😎 😎 😎
v nedeli 😵 😵 😵

amelie001
31. bře 2009

Ahojky holky,

tak já jsem po kontrole a už i vím jak je to s tím mým ukončením pracovního poměru.Je to dobrý,hlady nebudem. 😉

luckamb
autor
31. bře 2009

Ahoj holky,
moc gratuluju Kačce k Amelce.
No a jak se jinak máte??

lehna
31. bře 2009

ahojky všem

tak u ás je tda zataženo 😢 😢

Luci-máme se fajn, co ty? ty jsi měla tedˇka v březnu narozeniny,že jo? 😅

lehna
31. bře 2009
tercie
31. bře 2009

Ahoj holky, u nás je taky nádherně, martek taky bych si dala říct na grilovačku 😉
Amel a jak to prosímtě je, a co ti dr poradil?

luckamb
autor
31. bře 2009

Leni: jj, měla jsem narozky na začátku března. Oslava byla super 😀
Amelka je krásná, moc se Kačce povedla.
My grilovali už te´d o víkendu aminulý víkend taky 😀 Ale my jsme blázni a grilujeme i na vánoce 😀

jitie
31. bře 2009

tak na griloačku se těšim takx 😵 my teda grilovali minulý víkend..ale to byla jen taková rychlovka..
luci,tak co ty???jak ses rozhodla,půjdeš k tomu dr???