Březnové Sněhurky a pět trpaslíků

luckamb
12. zář 2008

Tak snad tohle téma přinese štěstí i nám 5 trpaslíkům 😀

maky82
6. kvě 2009

kde jste kdo? já se na vás tak těšila 🙂

jitie
6. kvě 2009

já jsem tuuuuuuu 🙂

amelie001
6. kvě 2009

jitie-tak už vím,podle výbavičky toužíš fakt po chlapečkovi

lehna
6. kvě 2009

ahojky,

tak jsme taky zkoukla Simonku, ta je krááásná, jako všechny naše dětičky🙂

Maky: jak se daří?? koukám s Amelkou obě dvě 35tt, holky se ani nenadějem a další kluci jsou tu s námi🙂

Jit: a co ty? odpočíváš poctivě?

Pucinko: myslím na tebe s tím co si máš vzít do porodnice, ale nějak nestíhám. štěpi se zas ozývá,tak musím letět. no ale jak vyjde chvilička, tak určo napíšu 😉

jitie
6. kvě 2009

ami, já se snažila koupit neutrálně,ale vypadá to spíš klukovsky 😀 ale zase si říkám, že hočička může být v modrém, určitě bude vypadat líp než kluk v růžové 😉
leni, neboj odpočívám a nic nedělám, jen si to užívám 😵
Simonka je nádherná,taky jsem koukala, bude po mamince 😉

lehna
6. kvě 2009

Jit: krásné oblečky a neboj ono to bude kdyžtak slušet i Adélce🙂. Nedávno jsme dala Štěpánkovi kabátek připravený pro SAšenky takový sladký jemně růžový, no ten byl k sežrání, jako holčička 😀 😀 😀

maky82
7. kvě 2009

ahoj kočky, máte se? Já se chystám na noc k našim, tady se bude malovat, tak prý abychom s malým nebyli v průvanu.
Jinak u nás vcelku nic nového, svědění neustává ani po těch vitamínech, tak jsem zvědavá, co mi doktor řekne ve středu. Už bych to chtěla mít za sebou, i když každý den navíc je fajn.

maky82
7. kvě 2009

Přeji vám krásný prodloužený víkend, užijte si ho 🙂

lehna
7. kvě 2009

ahoj holky,
tak Štěpi má za sebou první očkování,tak čekám zda bude nějaká reakce, pro jistotu jsem mu dala nurofen sirup proti horečce.
a váží 6,45 a měří 63cm 😵

lehna
7. kvě 2009

no tady je dneska zase účast🙂

Měšjte se krásně a přeji všem krásný víkend🙂

amelie001
7. kvě 2009

Baf 😎 😎

tercie
7. kvě 2009

Amel jsem se lekla, až mě změkla 😀

tercie
7. kvě 2009

špička u nosu, samozřejmě 🙂

jitie
7. kvě 2009

ahojjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjj 🙂
jsem byla dneska ve škole 😝

tercie
9. kvě 2009

Nazdárek baby, je tu někdo? Manža mi odjel na noční a já nevím co bych...

maky82
10. kvě 2009

ahoj holky, jak je skoro po víkendu? U nás vcelku pohoda. Dovezla jsem si od našich skořápku a matračku do postýlky, udělala večeři a teď už jen odpočívám. Bolí mě břicho.

Zítra mě čeká zubař, snad poprvé v životě se bojím...budu potřebovat plombu, to by mi ani tak nevadilo, ale zjistila jsem, že osmičku mám celou díravou...tak jsem zvědavá, co mi s tím bude chtít dělat. Z toho mám fakt strach.
V úterý má Šimon besídku ve školce ke dni matek a ve středu mě čeká kontrola v Brně. Od včerejška se mi to svědění tak o 50%zhoršilo, všude mám monokly ještě větší, než jsem měla, v noci jsem se hodně škrabala...no už bych to chtěla fakt mít za sebou.

Mějte se holky moc hezky a ve středu písnu info, jak jsem dopadla a co mi dr.řekl. Nemůžu se už malého dočkat! Jo a je stále hlavou nahoru, lump jeden. 😀

jitie
11. kvě 2009

ahojjjjj 🙂
teda maky, ty si koukám užíváš, zubrař, svědění 😖 neboj, zachvíli už to budeš mít zasebou a broučka u sebe...a jak budeš rodit, normálně a nebo CP??

maky82
12. kvě 2009

ahoj jitie 🙂
jo, jo, ještě chvíli a už to bude za mnou 🙂

Rodit zatím nevím jak, zítra jedu do Brna, tak se doktora chci na všechno zeptat, co by mě eventuelně čekalo. Malý je stále hlavou nahoru. Někde jsem četla, že prý mimča i nějak otáčí přes břicho, ale copak já vím, co preferují zrovna na Obilˇˇnáku?
U zubařky jsem jen vyfásla plombu, s osmičkou mi nic nedělala.

Gratuluju Jitie ke kontrole a držím palečky, aˇˇt všechno pokračuje tak, jak má 😉

maky82
12. kvě 2009

Amel, co ty? Držíš se? Polevilo už tvrdnutí bříška? U mě teda ne, v noci je to nejhorší.

jitie
12. kvě 2009

ahoj holky,
dnešní KO dopadla dobře, máme 24mm, srdíčko bije a jsme o 2 dny mladší, či-li dnes 9+3..a mám průkazku 🙂
příští týden jdu do Gennetu na odběry krve a 4.6. na NT screening..

amelie001
12. kvě 2009

Ahojky holky,
tak já jsem dneska lítala po kontrolách.Dneska jsem ukončila docházku u svého gyndr.Začínám chodit do rizikové poradny.Přenášet prej 100% nebudu,to mi doktor říkal že nemusím mít strach.Dostala jsem léky a musím si i občas odpočinout.

Jitie-gratulace!! 😵
Maky-jo,jde to jen s magnosolvem 🙂

puckalucka
12. kvě 2009

Ahojky 🙂,
Jitii, gratuluju ke krásným zprávám 😉 . Jinak z vlastní zkušenosti vím, že od nákupu neutrálních věciček se lehce dostává ke klučičím věcičkám 🙂. Pořád si říkám, že se k tomu kdyžtak dokoupí něco extra růžového a hned to bude holčičí 😉.
Maky, Ty jsi takový náš hypochondr, co 😀 . Musíš si vším projít... Doufám, že už se Ti k tomu všemu nic přidá a to, co tě trápí se zlepší!
Amel, jak je?
Lení, už jsem si to tak nějak pozjišťovala, co sebou do porodnice a když tak vidím ten seznam, tak si říkám jestli si nemám objednat nějaké stěhováky na tu tašku 😀 . Přečetla jsem si i rady zkušených z Motola, tak snad budu připravená 🙂. Pozdravuj Štěpulku 😉 .
Jinak my jsme v pořádku, nemáme žádné problémy ťuk ťuk ťuk, jen už si mě vychutnala jedna pořádná křeč do lýtka, že jsem druhý den nemohla skoro chodit, ale jinak dobrý. Na radu starších žen si je teď mažu před spaním alpou jako stará babka 😀 .

amelie001
12. kvě 2009

Ahojky Luci,doháníš nás s těmi týdny,jen co je pravda.Od kdy budeš doma?Nakupuješ?

puckalucka
12. kvě 2009

Jojo s těma týdnama se snažím 😀 . Teď nakupuju věci pro sebe do porodnice, takže nic příjemného a pak už jen pár drobotin pro mimi a máme nakoupeno 😉 . Jinak jsem neodolala a tenhle víkend jsem vyprala vše pro prcka = čeká na mě kopice žehlení, ale těším se na to 😉 . Přítel je rád, že to bude připravené kdyby kdyby 😀

puckalucka
12. kvě 2009

Jinak poslední den v práci mám 22.5., takže od 23.5. nastupuju na mateřskou a už se moooc těším...

petis
12. kvě 2009

Ahoj holčinky,

Jitu,
moc gratuluju ke krásným zprávám !!!
jen tak dál 😉

Maky a Amel,
teda, toto letí, za chvíli už to tady bude . Držte se 😉

Puci,
ty jsi jim v patách.

My máme protivnější období, možná už Káju trápí zoubky, možná mi taky dochází mlíčko, protože kdeže jsou prospané noci, vstávám teď co 2 hodiny 😖 Ach jo.
Jinak máme za sebou konečně první hexu a prevenar a 20. bychom měli jít píchat náušničky.

maky82
12. kvě 2009

Puci, jo, jo, asi jsem hypochondr, je to neskutečný...Kámoška má 4děti, ani u jednoho sebemenší problém a já u obou něco. Ale na zítra jsem zvědavá, co mi řekne doktor. Ještě mu musím sepsat hodnoty tlaku.

Malej měl dneska ve školce besídku, bylo to úžasný, téma AFRIKA, každej říkal básničku o africkým zvířeti, tancovali, dostaly jsme (maminky) vyrobené zvíře, fotku a tablo. Měli to moc hezky připravený!!!!

Musím jít vysát a převlíct aspoň malýmu postel. Naše udělám asi o víkendu.

luckamb
autor
13. kvě 2009

Ahoj berušky,
tak jak se vám vede?
Já teď dobrala druhý ATB. První angínu jsem přechodila, tak se mi vrátila a zase sem ležela. Ale od včera jsem v práci , tak snad už to bude OK.

jitie
13. kvě 2009

luci ahooj, teda s tím si nezahrávej, to chce pořádně vyležet!dokud se necítíš úplně fit do práce bych nechodila 😕

luckamb
autor
13. kvě 2009

no teď už jsem fit, druhá ATB zabrala a já týden fakt poctivě ležela. Takže snad užto bude OK