Březnové Sněhurky a pět trpaslíků

luckamb
12. zář 2008

Tak snad tohle téma přinese štěstí i nám 5 trpaslíkům 😀

tercie
25. kvě 2009

Já taky ne, ale teď jsem to četla, tak nevím no, a ono je to asi fakt, že po porodu už se tak úplně ten konec nezavře jako předtím 🙂 Kontryhel ale jen do 14DC, takže ještě 2 dny a pak počkám na mršinu. A měřím BT, tak hlavně jestli bude i ovu nebo ne, chci prvně zjistit. Jestli jo, tak to znamená, že hormony makaj správně a mělo by to bejt v pohodě...

tercie
25. kvě 2009

Héle co jsem vyšpionila, a dokonce to psal nějakej dochtor, tak ten by to snad měl vědět 😀

20.12.2005 8:17:52 MUDr. Aleš Padrta
Čípek by se měl během šestinedělí znovu zformovat do tvaru válce se zaoblenou plochou kolem zevní branky. Ta již nebude mít tvar malého kroužku, ale štěrbiny. Někdy se může zevní branka kalichovitě rozšířit až do hloubky asi 1 cm. Čípek by měl být tuhý.

amelie001
26. kvě 2009

Ahojte holky,

tak u nás nic nového,porodu nic nenasvědčuje,zavřená jsem jako minule,malý pořád nahoře,nějak se mu nechce dolů,doktorka si nás přeměřovala a říkala že týdnům odpovídá,jen je to lenoch,přenášet na 100% nebudu,říkala že jak budu 40tt,udělá se porod,mám si pak toho 9.6. vzít věci,no jen kdyby se rozmyslel a chtělo se mu dřív.Streptokok negativní.

maky82
26. kvě 2009

Ahoj Am, tak gratuluju ke kontrole 🙂 ono se to rozjede, neboj, ještě máme čas přece, ne? 😀 Já dneska byla u kámošky, má měsíční holčičku, měla taky pozvanou laktační poradkyni, radila nám s kojením a masážema...moc se mi to líbilo a malé ta masáž bříška hned pomohla.

amelie001
26. kvě 2009

Ahoj maky,

není mi asi ani moc k čemu gratulovat ☹ Ten náš malý prostě stávkuje ☹

maky82
26. kvě 2009

Ty už bys to taky chtěla mít za sebou jako já? Ale neboj, on se třeba pohne, uvidíš 😉

amelie001
26. kvě 2009

Jejda já to budu mít za sebou asi až 10.června,on se hýbe pořád,ale dolů se mu nechce,doktorka říkala že se jí to moc nezdá.Prej mě možná říznou,pokud si to nerozmyslí.

maky82
26. kvě 2009

Mně přijde, že se malej hýbe čím dál víc, zvlᚡˇt od té neděle, ale tak jaksi jinak.

amelie001
26. kvě 2009

Doktorka říkala že hoši rádi trucujou...Nám nešlo udělat ani pořádně KTG,jak mě kopal.

maky82
26. kvě 2009

Já mám kontrolu zítra, tak uvidím, co mi v Brně řeknou. Dneska jsem si volala o výsledky těch jaterních testů a mám to o trochu lepší.

lehna
26. kvě 2009

ahoj holky,

Am- nezoufej-u mě to taky pořád nevypadalo, ještě v pátek, v pondělí jsem měla termín a v úterý jsme jeli s prasklou plodovkou 😉 . neboj určitě se dočkáš.

a kdyžtak budete obě rodit stejně jako já s Ilonkou 😀

maky82
26. kvě 2009

Ahoj Leni 🙂 jednou budou muset ven oba 😀

lehna
26. kvě 2009

Maky-to je jasnné, ještě pořád máte 2 termíny do porodu.tak nikam nespěchejte 😉 . já vím,že to čekání je už na palici, taky to znám 😀

amelie001
26. kvě 2009

Ahoj Leni,
já doufám že se umoudří.Manža mě uklidnoval,že to bude ok.No hlavně kdyby se něco dělo,tak porodku mám kousek.Pila jsi maliník před porodem?

tercie
26. kvě 2009

Holky však se dočkáte, věčně tam zůstat nemůžou 🙂
Amel moje neteřinka se narodila 10.6. 😉 a já 21. 😉 Ať žijou blíženci 😀
A pak mi poreferujete, po porodu, jak to je s tím čípkem, jo? 😉

jitie
26. kvě 2009

ahoj holky, zatím žádné mímo 😎
jen se nebojte, než se nadějete budou tu 😵
míšo, jak je??j 🙂

u nás se začíná pěkně zatahovat, myslím, že se jim ty bouřky asi vyplní 😝

petis
27. kvě 2009

Dobré ranko,

holky, nezoufejte, brzy budete mít mimča u sebe. Mi ještě Dr. 19.12. říkal, že to na porod není a vidíte, malá byla 20. na světě. 😉

Am,
já jsem maliník pila a taky jsem jela lněné semínko.

Jitu,
balíček už putuje k tobě 😵

amelie001
27. kvě 2009

Ahojky vespolek 😉

petis-v tom horku to byla včera sranda,nakonec jsem vám záviděla miminka v zimě,maliník piju,lněné semínko si netroufnu,prej to není nic moc. 🙂

jitie
27. kvě 2009

ahoj 🙂
peti moc děkuju, už se těším 😵 Pro Kájinku už mám dáreček, tak snad jí to bude sedět a bude se vám to líbit 😉
am, to horko je šílený,mě bylo včera taky zle a to jsem na začátku, nevim co budu dělat o prázdninách 😖

amelie001
27. kvě 2009

Ahoj jitie 🙂
Když nemám otoky,tak se mi propadne pravá noha,já už to chci mít všechno za sebou,manža mě vezme k doktorovi,nějak se mu to nezdálo.

jitie
27. kvě 2009

am, při každý pochobnosti si radši dojeť, aby se to třeba nezhoršilo..

jinak holky včerejší KO dopadla dobře, máme 4,5cm 😵 za týden mě čeká NT screening 😖

amelie001
27. kvě 2009

Jitie-to jo,odpoledne jedem,manža se vrátí kolem třetí,tak to do té doby vydržím.4,5 cm to už jste velcíííí 😵 😵 Nt screeningu se neboj,to bude dobré uvidíš. 😉

jitie
27. kvě 2009

ami, doufám, že ano a už se i těším, můj dr má starý UTZ a neni to tak dobře vidět, v Gennetu mají nové přístroje, takže bude všechno vidět stokrát líp 😵

amelie001
27. kvě 2009

Jitie-hlavně když ti dopadne dobře Nt screening a triply třeba hůř tak NT screening je nejpřesnější...My měli hodnoty ok,tak u vás to bude to stejný.Neboj se hlavně ničeho!!!

jitie
27. kvě 2009

am já vim, mám toho o tom hodně načteno 😉 hodně píší, že nt screening je lepší než tripple testy a třeba můj dr mi řekl, že kdyby si myslel, že nt je lepší,tak by ho určitě dělal... a už mě upozorňoval, že většina výsledků vychází blbě, že pak se dělá ještě další testování..tak nevim, proč zbytečně maminy stresujou, to u NT ti řeknou výsledky hned a je to, žádné čekání.. 😒

amelie001
27. kvě 2009

Maminy stresujou hlavně triplama,které jsou podle mě totálně na prd,stejně VVV poznají z Nt screeningu,já mám teda za sebou všechno,tak jsem v klidu.Ale pamatuju si živě na sebe,jak jsem byla při triplech nervozní,protože mě všichni stresovali tím,že vycházejí falešně pozitivně.

luckamb
autor
27. kvě 2009

Ahoj berušky 😀

amelie001
27. kvě 2009

Ahoj Luci,

jsem si vzpomněla na martek,je na dovolené??? 😕

jitie
27. kvě 2009

luci, ty přijdeš, když já musim jít....jedu na nehty 😒
tak se tu mějte fajn, paaa
martek už je po dovolené 😉

maky82
27. kvě 2009

Leni, nejsi tu náhodou?