Březnové Sněhurky a pět trpaslíků

luckamb
12. zář 2008

Tak snad tohle téma přinese štěstí i nám 5 trpaslíkům 😀

amelie001
13. únor 2009

Ahoj holky,jenom nakukuju.To víte,chlap není doma,musím to tady trochu zútulnit. 🙂

petis
13. únor 2009

Ahoj holky,

u nás je dneska od rána chumelenice, nejde pomalu vidět z okna ven jak jen sněží a sněží.

Dnes čekáme návštěvu, první várku ode mě z práce, tak jsem včera pekla, vařila, dnes ještě něco uklidila a snad návštěvu přežijeme v pohodičce a malá bude spokojená ...

Jitu,
užijte si to na horách a hlavně pozor na cestách!!!

lehna
13. únor 2009

ahoj holky,

já to za váma moc nestíhám, sem tam jen nakouknu.

malý už spinká přes den čím dál méně, tváří se vždycky po dvou hodinách po jídle že má zase hlad, no a když mu dám, tak to pak vybluje. ach jo, tak mu dám trochu čaje a jen 30ml mlíka, zalomí to na půl hodinky a dáme normální dávku jakou má dostat po třech hodinách jídla.
snažm se jak spí něco doma dělat, hlavně žehlit, protože peru furt, trochu pouklízet, uvařit a sem tam si i odpočinu,akže na net moc času nezbývá☹.

maky82
13. únor 2009

Jéé, ahoj Leni, to je fajn, že jsi nakoukla a sdělila novinky. Snad to bude lepší s tím papkáním malýho...

tercie
13. únor 2009

Ahoj holky, já taky jen nakukuju, ve čtvrtek jsem byla jen na odběru, vysála mi 2 zkumavky krve, jen na základní vyšetření na k. skupinu, obraz a pohl.choroby, ale co hlavně, vystavila mi PRŮKAZKU hurá, takže teˇuž to máme černý na bílým 😀 tak teď jen aby se nám mrňous příští čtvrtek pěkně ukzal 🙂 Strašně se těším až ho uvidím 🙂

Musím končit, švagrová tu uspává malou a ta nějak nemá den a brečí tak aby tu měly klid. Zas přijdu, papapa 😉

maky82
14. únor 2009

Tak to je fajn zpráva Terci, mimouš už se na tebe určitě taky těší a uvidíte se 😀

mně se dneska vůbec nic nechce, jsem hrozně ospalá a od rána mě bolí břicho...dala jsem jen píct sekanou, odpoledne k tomu udělám bramborovou kaši a dlabu na všechno...manža je zas v práci kdo ví do kdy, takže navíc mám ještě malýho opět na starosti...

Peti, malá je krásná slečna, máte pěkný fotečky...moc vám to jako rodince sluší a hlavně taťka při koupání je supr, fakt... 🙂

petis
15. únor 2009

Ahoj holky,

s Karolínkou jsme se zaregistrovaly do soutěže s Lovelou.
Kdyby se vám chtělo, pošlete nám hlasy 🙂 . Budeme rády 🙂 Je to na www.lovelababy.cz a najdete nás pod přezdívkou Petiska 😵

Leni,
s mimčem je to záhul, jsi dobrá, že zvládáš starost o malého, žehlení, úklid i vaření ... zase to raději nepřeháněj, je důležité, abys byla odpočatá a spokojená. Co takhle držet se hesla "Binec v bytě=Spokojené dítě". To razí má kamarádka 🙂

Terci,
gratuluju k průkajdě !!! A držím palce na čtvrtek, ať miminko vidíte v celé kráse 🙂

Maky,
díky moc 🙂 🙂 Když jsi ospinkaná, tak si lehni, pokud můžeš a malý ti to dovolí.

eximka
15. únor 2009

ahoj holčičky a miminka
Nicolka ted spinká tak vám jdu napsat pár řádků, včera nám byl měsíc, je to až neuvěřitelný jak to neskutečně letí ale musím říct že za ten měsíc na malé pozoruji velké pokroky, kromě váhy : už máme totiž 3,70 kg tak mám radost že krásně přibíráme 😀
malá začala pozorovat a smát se, a taky jak píše Lenička už tolik nespí jako když jsem si ji přinesla z porodnice, po jídle občas vydrží i 1-2 hodiny koukat, naštěstí máme nebrečící dítko takže v pohodě, v noci spinká kolikrát mi během čekání na krknutí usne takže do postýlky ji ukládám už spící, je moc hodná holky je to až neuvěřitelný ale ona skoro nebrečí, fakt je z ní každej překvapenej, občas se dožaduje dudílka takže ji ho musíme chodit podávat, nemá ještě takovou sílu ho udržet a když je na boku tak ji vypadává, ale že by měla nějaký záchvaty breku jako miminko od mojí příbuzný to ne, prej jí malá řvala i 6 hodin v kuse to mi ale už přijde dost divný a asi bych to řešila s dr. Jo co nás občas trápí tak jsou prdíky to brečí asi ji to fakt bolí tak je mi ji líto ale to po půl hodince přejde a je to zase dobrý
Jinak jsme obě v pohodě a máme se fajn tak já se zase na vás přijdu podívat
papa a pusinky vám posíláme

tercie
15. únor 2009

Ahoj hoky, tak jsem tu zas na chvilku, moc děkuju za přáníčka 🙂 Dneska akorát 11+0tt jak jsem se toho pořád nemohla dočkat, tak to fakt docela uteklo.
Maky já byla včrera taky spací, ale byla trojka zátěž, tak asi to bylo tím...nebo já si to aspoň říkám 😀
Peti na stránky určitě kouknu a hlas přidělím 🙂
Exi to máš štístko že je malá tak hodňoučká, tak jen, ať jí to vydrží 🙂

Tak zase papa, jak bude čas, tak se zase stavím 😉

luckamb
autor
16. únor 2009

Dobré ráno berušky,
tak jaký byl víkend??

maky82
16. únor 2009

Ahoj Luci a jaký byl u tebe?

Já, jak jsem psala, v sobotu se mi nic nechtělo a včera jsme jeli do Brna v domnění, že omrknem ten Patron, který se nám líbí. Jenže v Puntanele ve Vaňkovce už ho nevedou. Ostatní se nám nelíbily, takže dneska ještě musím mrknout na net, kde by se jinde v Brně daly sehnat.

Dneska jsme s malým spali skoro do 8, jsem krásně odpočatá a mám chuť do práce. Takže mě čekají 3pračky prádla a jdu malýmu převlíct postel.

Taky u vás zase hnusně sněží? To zas bude odmetání...

luckamb
autor
16. únor 2009

Ahoj Maky,
u nás víkend fajn. Pohodička, klídeček a váleníčko :-d
JJ, taky tu sněží jak o život už mě to s..e.

maky82
16. únor 2009

To mě teda taky...za chvílí půjdeme s malým odmetat sníh, i když to bude asi zbytečný, stejně to zase zapadne...ale aspoň toho bude míň...

misa.ottovka
16. únor 2009

Ahoj holky 😉

maky82
16. únor 2009

ahoj Míšo, jak se ti vede? koukám, že už máš 31.tt!! neuvěřitelný, jak to letí!! já si pamatuju, jak jsme si loni v červenci psaly, jestli dorazila mrcha nebo ne. já byla zrovna na dovolené v tom Českým ráji. A vida, tt.nám pěkně naskakují. Posledních pár dnů zjišťuju, jak se malýho nemůžu dočkat! už bych ho chtěla chovat, mazlit se s ním, jsem zvědavá, jak bude vypadat...Do teď mi to tak rychle uteklo, ale teď se to jaksi všechno vleče...
Źítra jedu s malým na krev a pak se půjdu podívat do MIMINA, chci prostěradlo a mantinely, jestli budou mít.

luckamb
autor
16. únor 2009

No a já furt píšu že dorazila mrcha. Já už chci taky týdny 🙄

maky82
16. únor 2009

co bych ti Luci poradila no...zajdi si k tomu dr., ať už s tebou něco dělá...

luckamb
autor
16. únor 2009

Poradit nic, jen trochu povzbudit. 😉

puckalucka
16. únor 2009

Ahoj holky,
tak jsem zpátky po dovolené. Nějak rychle mi to uteklo, zato dneska v práci se to řádně vleče 😝
Luci vždyť tohle byla Tvá poslední mrcha, tak žádné rady nepotřebuješ 😉 .

eliiis
16. únor 2009

ahojky, exim tak to jen tiše závidím ten nás malý terorista řve skoro pořád co je vzhůru už nevim co s ni 😉

ilonkaa
16. únor 2009

Ahoj holky,

Tak v podstatě jsem na tom stejně jak Exi a Lena..malej taky čím daál tím mín spí,ale je hodnoučkej takže pohodička...Je to naše zlatíčko...A doufám,že to takhle vydrží..Zítra jdem k doktoru tak jsem zvědavá jak jsem na tom,malej baští dobře takže příbíra suprově ba naopak mám strach,aby nepřibíral moc.. 😵 😵

Terci to to letí ty tvoje týdny 😵 !!Tak na sebe opatrně holka!!

Luckamb....nevěš hlavu holka,nebuj za chvilku budeš taky těhule 😉 !!!!!!!

luckamb
autor
17. únor 2009

Dobré ráno holky 😉

misa.ottovka
17. únor 2009

Bré ránko 🙂
Jo jo Maky, letí to jak blázen, ale ve skutečnosti jsem 29tt podle UTZ 🙂 Mimi má skoro 35cm a 1.200g.

tercie
17. únor 2009

Ahoj holky kecalky, teda, AŽ NA TŘETÍ STRÁNCE, A to už je poledne jo? 😀
Jste tu některá, nebo všechny obídkujete? Potřebovala bych totiž poradit, chytla jsem rýmici a kašel, a bolí mě v krku, v lékárně mi daly vincentkovej sprej do nosu, šalvěj na kloktání a propolisový pastilky, ale přijde mi, že to se mnou nic nedělá, tak jestli neznáte nějakej zaručenej babskej třeba... recept...

tercie
17. únor 2009

Teda nemám já pech, že tu zrovna zádná nejste, když mám čas tu sedět? 😀

luckamb
autor
17. únor 2009

Já tu teď jsem ale já ti asi moc neporadím. Jedině ležet, a na krk prý pomáhá když ho zabalíš a do toho zábalu dáš nakrájené brambory.

tercie
17. únor 2009

tak jsem tu zas na chvilku... Luci ahojky, dík za radu, mě teď holky poradily čaj z cibule na kašel, tak jsem si ho hned šla udělat. Je teda pěkně hnusnej, smrdí jak... cibule, divný co? 😀 ale zdá se že mi to po něm trošku odlehlo, tak asi funguje

luckamb
autor
17. únor 2009

uáááááááááááááááááá tak to bych asi nedala, myslím že bych blinkánkovala 😀

tercie
17. únor 2009

no však jsem taky měla docela namále 😀 ale naštěstí jsem to polkla 😀

maky82
17. únor 2009

ahoooj holky..... 😀