Březnové Sněhurky a pět trpaslíků

luckamb
12. zář 2008

Tak snad tohle téma přinese štěstí i nám 5 trpaslíkům 😀

tercie
19. zář 2008

Luci proč ne, jsou dobrý, je to jak oříšky... akorát se jich nesmí sežrat moc najednou, mě po nich tuhle bylo blbě 😀
A taky si říkám, že na každým šprochu pravdy trochu, a že za zkoušku nic nedám, a kdyby to drobátko aspoň k něčemu pomohlo... holky já bych dělala nevím co, abych počala 😀

luckamb
autor
19. zář 2008

Martek: no jo ale roste to 😀 😀 😀 a už to je podezřelý, stejně jako všechna zelenina a ovoce
Jéééé nekoukaly jste včera na jste to co jíte?? TA slečna měla strašně kásnou holčičku.

kacenka25
19. zář 2008

slunečnicový semínka? jste veverky nebo ptáčci?

počkat, to je to barevný, jako lentilky? takový malý zrníčka co prodávají v obchodě? Tak to mi docela chutná 🙂

strouzku Cortinu z roku 2008 za 14 tisíc neseženeš, to ti prodají tu starou verzi na tom blbým podvozku... Ty nový jsou nejlevnějc za 16 tis z netu a pak si sháněj servis....

tercie
19. zář 2008

Luci a ty nejíš zeleninu či co? Jsem to nějak nepochopila...

martek
19. zář 2008

luci, koukala sem....ta pani byla taky moc hezka a na 100kilo rozhodne nevypadala...to vypadam hur 🙄

tercie
19. zář 2008

Kači slunečnicový semena neloupaný jsou černý, vyloupaný jsou takový šedivý... kdes vidělq barevný? Nepleteš si to s burizonama? 😀

luckamb
autor
19. zář 2008

Terc správně si to pochopila.... nejím zeleninu, ovoce taky moc ne - jkao sním ho, ale koupit bych si ho nešla, houby, luštěniny, králíka, ryby, suchý salámy no a to je asi všechno

tercie
19. zář 2008

jooo... a co jako jíš? A proč to nejíš? 😀

martek
19. zář 2008

ja uz nejim nic
za tyden mame sraz s vejskou a mam obavy ze me ani nepoznaj 🙄

luckamb
autor
19. zář 2008

Martek: byla tlustá dost, ale sympaťačka
Terc: těstoviny, brambory, šunku, sladký, omáčky, maso, maso, maso

martek
19. zář 2008

luci....ja symapticka nejsem..... 🙄
norlmalne, jednou se se mnou rozesel kluk, ze jsem desne flegmaticka 😀
ja, maximalni hysterka a prej flegmatik 😀 😀 😀

luckamb
autor
19. zář 2008

JO tak to můj flegmatismus chlapy taky dost vytáčí. Manžel je nepříčetnej, když se hádáme a já mlčím a ignoruju ho 🙂

tercie
19. zář 2008

Luci tak to nevím, to je spíš asertivita než flegmatismus?
Hele a to nejíš ovo zele že ti to prostě nechutná, nebo z jakýho důvodu? To teda nejsi vegan ani vegetarián, ale nefalšovanej masožrout 😀

kacenka25
19. zář 2008

slovo flegmatismus neznám. já bouchnu jak sopka a pláču 😔

Terci šla jsem se schválně podívat do kabelky (nosím si je sebou, pro případ mlsný) a jsou to loupaná slunečnicová semínka obalená v polevě. je to barevné jako lentilky, ale maličké, no semínka no. tak to mi chutná. jednou jsem to měla i neobalené v tom sladkém a chutnalo to jak ořechy. jen jsem se toho taky přejedla a bylo mi zle

martek
19. zář 2008

muj manzel byl flegmatik...nebo spis pragmatik...pri hadce mlcel...a tim me jeste vic drazdil.....takze tedka rveme oba dva, a on mozna jeste vic 😀

tercie
19. zář 2008

Jo tak, v polevě, tak to pak jo 😉 Mě taky chutnaj, já je měla ale nějaký asi prosolený, nebo už nevím, a když jich sním moc tak je mi pak hnusně špatně

luckamb
autor
19. zář 2008

Terc: ne je to flegmatismus, já se prostě jen tak něčím a někým rozhodit nenechám a když už náhodou jo, tak to stojí za to. Moje babička mi vždycky říká, že je to hrozný jakej jsem nenapravitelnej optimista a flegmatik 😀

luckamb
autor
19. zář 2008

TErc: nejím to protože mi to prostě nechutná.... jsem divná já vím

strouzek
19. zář 2008

kači v ostravě měli cortinu 08 v akci zrovna jsme u ní stáli v sobotu tak manža zkoušel jezdit.

eximka
19. zář 2008

ahojky holčičky moje tak jsem tu konečn s vámi, nějak jsem se dneska nemohla vyhrabat s postele

martek
19. zář 2008

ahooooj eximko 😵 😵 😵

eximka
19. zář 2008

ahoooooooooj martek 😀

tercie
19. zář 2008

ahoj exiiiiiim 😉

eximka
19. zář 2008

ahooooooooj tercie 😀

eximka
19. zář 2008

se tu budeme takhle vzorně zdravit 😀 😀 😀

tercie
19. zář 2008

ahoj všechnyyyyy 😀

eximka
19. zář 2008

holky tak už víte co mám v bříšku 😀
strouzku ty si prostě 1 😀 😀 😀 😀

tercie
19. zář 2008

Tak jsme se hezky pozdravily... 😀 ještě že už je pátek 😀

luckamb
autor
19. zář 2008

Ahoj eximko,
gratuluju k Nicolce 😉

kacenka25
19. zář 2008

strouzku jejda tak to bych ji hned koupila..... teda kdybych bydlela v Ově. Já potřebuju něco v okolí Náchoda, kvůli servisu. Pak nebudu posílat kočár někam do Prahy či kam a nosit dítě v náruči. Kdepak, tady mi půjčí náhradní kočárek po dobu opravy.... bez starostí. Je fakt, že je to dražší než z netu, ale ten komfort je mi přednější. V tomhle případě na peníze nekoukám. Ostatně co se týče dítěte, nekoukám na peníze snad vůbec 😅

čaaaaaaaaaaaaaaaau Terezkooooooo 😵 ahooooooooooooojky jak je? Krása viď?

Terci já je solené neměla, jen vyloupané a snědla jsem jich moc a nesedlo mi to. Pálila mě žáha a žaludek byl nějakej houpavej.... Ale jinak je to dobrý zobání k telce.....