Březnové Sněhurky a pět trpaslíků

luckamb
12. zář 2008

Tak snad tohle téma přinese štěstí i nám 5 trpaslíkům 😀

luckamb
autor
16. dub 2011

Holky, malaá úprava a připomenutí

T Ě H U L K Y /1. KOLO/

1. MARTEK čeká miminko 22. listopadu 2011, pohlaví zatím nevíme

T Ě H U L K Y /2. KOLO/

1. PUCKALUCKA čeká druhé miminko 23. července 2011, pohlaví nechce znát - nechá se překvapit
2. PETIS čeká druhé miminko v listopadu 2011, pohlaví zatím nevíme

S N A Ž I L K Y

1. KACENKA25 snaží se otěhotnět od března 2011

M A M I N K Y

1. ELIIIS porodila 9. 12. 08 Nikolku, 3600g/50cm
2. PETIS porodila 20. 12. 08 ve 13:00 Karolínku, 3820g/53cm
3. KACENKA25 porodila 25. 12. 08 v 19,53 Kubíka, 3220g/50cm
4. LUCASAERIK porodila 5. 1. 09 v 11,30 Beátku, 3300g/49cm
5. EXIMKA porodila 14. 1.09 Nicolku, 2800g/48cm
6. SLUNINKA porodila 19. 1. 09 ve 21,07 Natálku, 3300g/49cm
7. ILONKAA porodila 20. 1. 09 v 11,05 Maxíka, 3220g/50cm
8. LEHNA porodila 20. 1. 09 v 19,21 Štěpánka, 3000g/50cm
9. KACA007 porodila 27. 3. 09 v 1,30 Amelii Emmu, 2770g/49cm
10. MISA.OTTOVKA porodila 28. 4. 09 v 10,50 Simonu Ellu, 2650g/48cm
11. AMELIE001 porodila 12. 6. 09 v 6,30 Danečka, 3050g/49cm
12. MAKY porodila 15. 6. 09 v 14,05 Adámka, 4250g/50cm
13. PUCKALUCKA porodila 14. 7. 09 v 9,20 Matěje, 3450g/50cm
14. JITIE porodila 13. 12. 09 v 8,13 Filípka, 3710g/50cm
15. STROUZEK porodila 16. 03. 10 ve 2,39 Nelinku, 3760g/50cm
16. TERCIE porodila 14. 04. 10 v 18,03 Lukáška, 3450g/48cm
17. LUCKAMB porodila 15. 08. 10 ve 20,52 Karolínku, 2900g/47cm

TAkhle to je i u mě v albíčku. Další snažilky se hlašte a´t vás kdyžtak dopíšu :D

luckamb
autor
16. dub 2011

Holky, mrkněte na tu tabulku a kdyžtak posílejte připomínky a novinky. Díky :D

@eliiis
@petis
@kacenka25
@lucasaerik
@eximka
@sluninka
@ilonkaa
@lehna
@kaca007
@misa.ottovka
@amelie001
@maky
@puckalucka
@jitie
@strouzek
@tercie
@luckamb

luckamb
autor
17. dub 2011

Tak velkýma to nefunguje, tak to musím přepsat malýma :D :D :D
@eliiis
@petis
@kacenka25
@lucasaerik
@eximka
@sluninka
@ilonkaa
@lehna
@kaca007
@misa.ottovka
@amelie001
@maky
@puckalucka
@jitie
@strouzek
@tercie
@luckamb

eximka
18. dub 2011

😀 😀 no to koukám, tady se už těhulí a snažilkuje v druhém kole, asi budu jediná, kdo si ještě tak asi 3 roky chce počkat, sotva Niki povyrostla a může pomalinku pošupajdit do školky, nedokáži si představit že bych do toho vběhla znovu, ale asi toho bude tím pracovním nasazením, být jen na mateřské tak se možná trochu nudím. 😀 😀 😀

puckalucka
22. dub 2011

Včerejší fotečka našeho druhého miminka...

maky82
23. dub 2011

Ten je krásňoučkej!!!

puckalucka
26. dub 2011

@maky82 Jestli je to na nás, tak moc děkujeme Maky 😉 .

lehna
26. dub 2011

@puckalucka -moc krásná fotečka 😵

Holky, pisněte mi vaše tel. čísla do IP, se mi pohnojil telefon, tak nemám nic ☹.
díííky

maky82
26. dub 2011

To víš, že je Luci, takovej krásnej čumáček... 😉

luckamb
autor
26. dub 2011

Ahoj holky,
tak my se učíme na nočník a musím říct, že celkem úspěšně, skoro pokaždé, když ji tam dám , tak se vyčůrá.
O víkendu jsme jí koupili tříkolku a je z ní nadšená. takže kočárek, já už můžu zahodit :D Pak dám fotky.
Jo a dneska ráno stála sama v postýlce a hrála si s plyšákem. Vydržela stát docela dlouho.
Jinak říkáme bababa a mamama :D
Jíst pořád nechce :D
Jo a leze mina sedačku. Má u ní židličku, na tu šoupne kolena a šup. už se sápe na sedačku.
že udělala asi před týdnem sama 2 nebo 3 kroky, jsem vám myslím už psala
Zub pořád žádný :D.
A to jsou asi všechny novinky u nás. Myslím :D

puckalucka
27. dub 2011

Ahoj holky, máte někdo zkušenosti nebo neznáte zkušenosti jiných maminek s odrážedlem od Huggies, jak dávají k plínkám? Koupila jsem Matějovi přes bazar enduro, ale to nám z chodby po týdnu vzali sousedi, co se odstěhovali a nejsou schopni nám ho už měsíc vrátit 😠 , tak scháním jiné. Když si na to od Huggies v krámě sednul, tak se mu jezdilo dobře, protože to má vzadu úzká kola(blízko sebe), ale jak je kvalitní???Aby něco vydrželo??? Nevíte někdo???

lehna
27. dub 2011

@puckalucka - Luci, já nevím přesně které to je, hoď odkaz, jestli najdeš 😉.

@luckamb -tak to je Kaja šikulka s nočníkem 🙂. my ale taky měli takové období,že chodil,čural na nočník,po měsíci najednou přestal a pak si nechtěl na něj sdnout asi rok 😅 . tak přeju ať to vydrží 😉 .teda,ty už si chvíli nespočeš,když už ta malá prdelka takhle začla brzo chodit 🙂

maky82
1. kvě 2011

Peti, jak jsi dopadla v pátek na KO?

petis
1. kvě 2011

@maky82 Já blbka jsem psala stejné povídání na regiony a že to zkopíruju sem a nějak jsem to nedotáhla do konce, omlouvám se a už to napravuju 😉

U nás vše OK, ve čtvrtek jsme byly s Kájou na zápisu ve školce. Sice jsou zápisy až od pondělka, ale sousedka mi přišla vyřídit vzkaz od ředitelky, že máme dojít dřív, tak jsme šly. Řekla nám, že bere všechny děti, že mají na to velké prostory, tak snad můžu být klidná, i když samo že nejlepší bude, až to budu mít na paíře!
Ptž pořád uvažuju, či v pondělí nezkusit zajet i na Kanadu nebo někam si to "potuplovat", ale snad tedy není třeba.
Budeme muset teda vypilovat samostatné oblíkání a pak taky spinkání bez pleny, i když ředitelka říkala, že malým dětem i plenku dávají, no ale kdyby byla bez ní, bylo by to lepší, že jo. A taky oddudlíkovat, to bude problém jak hrom, je čím dál větší závislák ☹

V pátek jsem byla na kontrole, šla jsem tam jak zpráskaný pes, ptž jsem ráno zašpinila, tak jsem měla velký strach. Ale dr. mě uklidnil, miminko se má čile k světu, už má 3 cm , srdíčko bilo jako zvon a termín máme 22.11. Příští týden jedu na odběry do FM a pak se budu objednávat na screening, tak hlavně aby bylo vše v pořádku !!!
Zle mi bývá pořád, unavená jsem jak šlak, snad to už ale půjde k lepšímu a lepšímu 😉

luckamb
autor
2. kvě 2011

@petis jéé tak to máš termín stejně jako Martek :D

lehna
2. kvě 2011

ahojky 🙂

@petis -tak to je super,že je vše v pořádku. a školku závidím,že je to u vás takto. že ji vezmou, že je místa dost. to se u nás nemůže stát ☹. s plínama na spaní už nemáme problém, přes den bez ní spí víc jak měsíc a v noci asi 3týdny 🙂. ale dudlík, přesně jak u vás, přijde mi závislák čím dál větší a to ho do roku do vánoc měl jen na spaní, od vánoc s ním chodí sem tam i přes den. ven mu ho zakazuju. má je rozkousané,ale když mu ho vyhodím tak řve jak tur a pořád se ptá a je schopný ho z toho koše vbylovit ☹. nemám nějak sílu ho nechat vyřvat,že dudlík míít prostě nebude,ale jinak to asi nepůjde ☹.
oblíkání Pipovi taky nejde, minulý týden si sice oblíkl sám tepláčky,ale to je vše. jo a boty si začal obouvat sám 🙂. sice někdy napopak,ale snaha se cení 🙂

@luckamb -tak budem tipovat která porodí dřív 🙂.

maky82
2. kvě 2011

Tak to je fajn, že je Peti vše v pořádku, jen tak dál 😉 drž se... 😉

kacenka25
2. kvě 2011

ahoj holky,
u nás tak nějak nic nového. Plenky také jen na spaní v noci,občas je suchá ale častěji jednou počuraná. Na zápisu jsme byli dneska, vypadá to špatně ale uvidíme, rozhodnutí je až 18.tého. Je to mazec, všude plno....

@petis moc moc moc gratulujem a ať se všechno vyvíjí dál jak má a to špinění otravný ať už se neopakuje. Školka je super, tak budeš mít čas vypiplat si miminko viď? 😵 Mě by to holky nevadilo, kdyby Kubíčka nevzali do školky a mohla jsem být s druhým mimi doma, aspoň by mi domů nenosil školkový bacily ☹ to chytí celá rodina pak 😖 .

@luckamb dítko máš šikovné jen co je pravda. Jak píše Leni, taky Kubík chodil bez problému na nočníček, pak zásek a 3/4 roku řev jak tur. Pak začal sám a bez problému, venku taky musel sám. Když jsem ho nutila, bylo zle.

spolubojovnice
18. kvě 2011

ahoj holky, po x mesicich v exilu se hlasim zpet, aspon na chvilku 😉
ze jsem tehotna, asi vite diky Lucce 😀 takze jsem ve 14tt, zatim vse probiha tak jak ma, jen ty nevolnosti by uz mohly prejit 😀
vsechny vas moc zdravim a vezte, ze vas neustale sleduju, takze vim, co se deje 😎
navzdy vas Martek 😎 😎 😎

maky82
18. kvě 2011

ahoj, držím palečky, ať jste oba s mimouškem zdraví... 🙂

luckamb
autor
19. kvě 2011

A nějaká další těhule?? :D

lehna
24. kvě 2011

ahooooj,

@spolubojovnice -no že se taky ukážeš 🙂. gratuluju ještě jednou a přeju ,ať to vše vychází jak má dál a nevolnosti už zmizí 😉

@luckamb - já těhule nééééé. ještě nemůžu, si počkám ještě nějakou dobu. a pak už se mi nebude chtít 🙄

spolubojovnice
24. kvě 2011

cus bus, tak sem zase tady 😎
nevolnosti ustupuju, brisko naopak vystupuje 😀
jinak uz dva doktori, vcetne MUDr. Vlasina v Prenatalu se shodli, ze to bude kluk 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

petis
24. kvě 2011

Ahoj mamky,

tak my jsme byli min. týden na screeningu a mimi je v pořádku, už má 8 cm, prďola jedna 🙂 Na další KO jdu ke svému dr. 9.6. na krev na trippy a na poradnu.

SPOLUBOJOVNICE,
jů, taky velká gratulace, jak ke svatbě tak k mimi v bříšku 🙂 A super, že už znáte pohlaví, teda tomu se říká rychlovka. A taky paráda, že nevolnosti ustupují, u mě je to stejné, akorát mám teda místo těhu bříška jen špek a připadám si otekle a nafoukle a ne těhotně 😀 Jak se bude chlapeček jmenovat?

A kde máme Kačenku?

LEHNI,
tak vy si dáváte od miminka oddech? Ale neboj, určitě se ti bude chtít i později 😉

lehna
24. kvě 2011

@petis -to je super,že je vše v pořádku a daří se ti(vám) dobře 🙂.
My si oddech dát musíme, chodím každých 14dní na krev, a v červenci mám ještě kontrolní ultrazvuk. zatím je vše v pořádku ,tak jsme klidní. Jdu zítra na gyndu, pořád jsem ještě nedostala MS.

O víkendu začínáme rekonstrukci, takže i tak jsme si dali pauzu, a na jednu jsem ráda,že tohle zvládnu bez břicha 🙂. stačila mi výměna oken v 8mém měsíci 😎

puckalucka
26. kvě 2011

Ahojky...
@spolubojovnice Taky Ti/Vám moc moc gratuluju a přeju ať je vše v naprostém pořádku, mimi roste jako z vody a manželství je podle Tvým představ 😉 .
@petis Super, že jste OK 😉 . Už jste to oznamovali rodince?
@lehna Ahoooj Lení, jak se pořád máte? Tak o víkendu máte start, jo? Tak hlavně ať to jde bez nervíků a problémů. Na co všechno se to chystáte, kuchyně, pokojík.......? Jinak to je teda drsný, jak Tě musí sledovat 😲 a když bude v červenci vše OK, tak už na mimi můžete makat 🙂 ?
Jinak u nás s mimi vše OK, ŤUK ŤUK ŤUK, začala jsem pomalinku prát věcičky po Matýskovi, už mě totiž začíná chytat aby bylo vše připravené a dokonce už i aby bylo tzv. čisté hnízdo 🙂 , neustále něco uklízím ABY KDYBY 🙂 i když vím, že to budu do porodu muset udělat ještě min jednou 😀 .
S Matějem jsme si teď docela užívali ☹ . Začalo mu to vysokýma teplotama a pak to přešlo na průjem, jukala jsem se a asi pokračují zoubky, máme jich totiž pořád jen 12(ale do 18-tin času dost 🙂 ). Pak začal pokašlávat a to už jsem to cítila i já na sobě, že mě bolí v krku a oběma nám to přešlo v takový kašel, že i mě to při každém zakašlání bolelo jak čert. Matěj k tomu dostal ještě neustále tekoucí rýmu, tak Vám asi nemusím popisovat naše dvě NESPACÍ noci a UFŇUKANÉ dny,protože mu to nedovolilo spinkat ani přes den 😒 , no děs běs. Byl samý hlen a rýma až se mi z toho 2x při kašlání pozvracel. Dnešní noc už byla malilinko lepší, tak doufám, že už to odeznívá...
Táák to je od nás asi celé hlášení 😀 . Mějte se krásně, užívejte počáska a pozdravujte všechny dětičky.papapa

lehna
27. kvě 2011

@puckalucka - to je fajn,že jsi s mimi v pořádku. Maty už je teda taky v pořádku? chuďátko malé. Hnusné nemoci, člověk neví jak tomu dítkovi má ulevit ☹.
Jo o víkendu máme start, budem bourat jednu zeď. bude nová kuchyň, obývák. ložnice s pokojíkem se přestěhují do jiných pokojů. jo a hlavně se bude měnit ještě topení v celém baráku.
Sledovat mě ještě musí, tak doufám,že v červenci bude vše o.k. a pak to zas necháme asi přírodě. ale uvažuju,že bysme spolu s tou rekonstrukcí měli rovnou přistavět další pokoj 😀 😀 😀.

holky, tak já se tu delší dobu asi zas neukážu, novinky, jako že je Kačka těhotná a někdo další táák hlásit na mobil,jooo 🙂 😉

luckamb
autor
31. kvě 2011

Ahoj holky,
tak Kiki se naučila dělat dřepy, tak pořád stojí a dřep a stojí a dřep:D Jí budou bolet stehna :D Dávám fotky.
Všimněte si nápisu na tričku :D
Jo a máme první zub - jedničku vlevo nahoře.

kacenka25
7. čer 2011

ahojka holky,
předně se chci omluvit, že jsem tu dlouho nebyla. Neměla jsem moc času, ani náladu. Čekáme také miminko a totálně mě to zkolilo, padala jsem únavou tak, že jsem usínala v osm večer a nevolnosti nebyly ranní ale celodenní, tak jsem se snažila být venku, aby mě doma nedráždily pachy. Pak zas byl Kubíček nemocný (poprvé v životě, tak jsem z toho měla hlavu v pejru a když šel spinkat, šla jsem honem spinkat taky, padala jsem únavou 😀 ). Už je zdravý ťuk ťuk ťuk a mě nevolnosti taky přešly, tak se hlásím do služby 🙂 . Holky moje, jak je krásně, jsme celé dny venku, lítáme, hrajem si a teď i bazénkujem, naložím se ke Kubíčkovi do malýho bazénku a je mi nejlíp na světě. To horko je nějak rychlé, vůbec nám nechce růst tráva, jak málo prší. Jsme tu jak v hliněném království. Ukrutně se z toho práší, okna jsou jak čunče, ale to neřeším. Měla jsem krizi, šok, z toh těhu, ale snad už jsem to překonala. Mimčo už má srdíčko a mám fotku. Viz album.
Nu tak asi všechno?

@luckamb šikulka, je moc krásná. S těma zoubkama jsme to měli podobné, v 10ti měs. první druhý na roce a pak šly všechny téměr najednou, aspoň to bylo bez trápení. Stehýnka ji bolet nebudou, caparti toho vydrží hodně a ještě z toho mají radost a maminky si kolikrát říkaj ty brďo tohle bych už nevydržela 😀

@petis mocinky mocinky gratuluji!!!!!!!!!!!!!!!! 😵 😵 😵 😵 😵 Samé dobré zprávy nám nos, to potěší 😵 . A jak ti je, dobře? Těšíš se?

@puckalucka to to uteklo a za chvíli druhý miminko v náruči, tý jo 😵 , to už bych měla asi vypráno a připraveno, jenže já jsem poděšená z prvního těhotenství 😕

kacenka25
7. čer 2011

@spolubojovnice zapoměla jsem pogratulovat jejda moc se omlouvám, teď ještě dočítám no ooooooobrovskááááááá gratulace!!! Jak k novomanželství tak k těhu 😵 . Nový život, viď, tak ať je jen a jen šťastný a spokojený a ať se vám daří a splní se všechny sny 😵 .