Březnové Sněhurky a pět trpaslíků

luckamb
12. zář 2008

Tak snad tohle téma přinese štěstí i nám 5 trpaslíkům 😀

tercie
21. říj 2008

Jen nakukuju, jestli už nepřišla Katka od doktora.......

kacenka25
21. říj 2008

ahojky, hlásím se od doktora, teprve jsem se přivalila domů a snídám. Blbý blbý, ale aspoň jsem ještě doma. Dostala jsem další dva týdny k dobru, ale zase jsem viděla ten výhružný zvednutý prst a opět to hnusné slovo nemocnice. V pátek jdu zas na UTZ, třeba miminko uvidím, ne jako posledně, kdy jsem neviděla vůbec nic, neukázali mi ho, jen toho pindíka 🙂 Abych se zasmála, taky trochu, páč mi do smíchu vůbec není, tak jsem za tři týdny ležení a čtení v posteli nepřibrala ani kilo 😲 Tak to zas tak hrozný není, už jsem se viděla jak stokilová matróna 😀 31tt a 5 kilo nahoře. to jde 😉

Moc moc držím palce Lucasaerik, holky panebože ať vám je už líp!!!!

lehna
21. říj 2008

Kačenko ahojík,
takže musíš zase jen ležet a ležet???? enbo jak??

luckamb
autor
21. říj 2008

Kačenko to už zvládnete. 😉

kacenka25
21. říj 2008

😢 bohužel jo, ležet ležet 😢 ptala jsem se, jestli si můžu občas sednout, že mě bolí záda a zadek z přeležení, tak prý jo, ale musí převládat ležení nad sezením. Tak aspoň že tak, můžu u telky večer v sedě vyžehlit, ty jo tady je hromada ve velikosti Kačenky 😀 😀 😀 😀 😀

ahoj Leni

ilonkaa
21. říj 2008

Ahoj holky,

No Kačí,nebuj bude líp!!!

lehna
21. říj 2008

Tak aspoň že tak KAčko,že si můžeš vyžehllit. Já bych taky ráda žehlila,jen nemám čím😀. mi nežehlí žehlička😀 😀

ilonkaa
21. říj 2008

LENI:tO BY chtělo koupit novou 😀

kacenka25
21. říj 2008

jo Leni, aspoň že tak. já se tak strašně těším, až vezmu ty pidi věcičky a půjdu si je vyprat a vytřu (opatrně opatrně) vnitřky komody a pak tam to vyžehlený pidi oblečení narovnám.... 😵 😵 😵 😵

ničemu nerozumím, ale hodnoty mám stejný jako minule, čímž jsem se teď už dostala na v podstatě normální nález. ale jedna hodnota se mi vrátila zpátky na O, kde má být, ale ty porodní klenby nebo co už jsou bohužel nastartovaný, tak budu hajat a třeba se to zas zlepší. a kdo bude za mě jako koníkovat? 😀

tercie
21. říj 2008

Kači tak si nainstaluj PC někam šikovně k posteli, klávesnici na klín a už to jede 😀

ilonkaa
21. říj 2008

Přesně jak píše Terka,pc někam šikovně k postýlce 😀 .
A nebo dokoupit notbuk 😝

luckamb
autor
21. říj 2008

a nebo si přesuň postel k PC 😀

kacenka25
21. říj 2008

bydlíme v krabičce od sirek, ono tady moc možností není 😀 😀 😀 a kort když nějakej jouda vypere prádlo, tak tu nejvíc místa zabere sušák 😀 😀 😀

lehna
21. říj 2008

Ilu: no jo novou, ale ten výbe¨ěr,víš? no počkám si na Ježíška🙂

Kači: jj, pomaličku polehoučku,žádné prudké pohyby. já začnu prát až v prosinci. ještě budem dělat okna,takže abych to nemusela prát dvakrát

kacenka25
21. říj 2008

Leni přesně, jen tak zlehka šolichat, ať aspoň něco mám připraveno, kdyby došlo na lámání chleba

ilonkaa
21. říj 2008

TAk holky,já mám zatim vypráno doslova 7bodíček,6kabátku,2 kalhotky a 5 dupaček a nic víc 😀

lehna
21. říj 2008

Kačko: to jo.
u mě to tedka teda nemá cenu. už se těším na ten bordel. letos už potřetí

petis
21. říj 2008

No Ahojík,

taky už jsem se nemohla dočkat, jak Kačka dopadla. Na Společném termínu nikde nikdo, ale tady hurá, tady jsou informace 🙂
No, hlavně že je Kubík tam, kde má být, pěkně v bříšku. Kačka bude odpočívat a vše bude OK, že jo? Věřím tomu !!!

petis
21. říj 2008

Kdepak jste, holky?
Já jsem poobědvala a nikde nikdo 😢
Holky, mám pověšeno první "velké prádlo" Včera jsme koupili Lovelu, tak jsem dnes vyprala první várku věciček - a to ty starší a světlé 🙂

tercie
21. říj 2008

Kuk 😉

jitie
21. říj 2008

dobré odpoledne...
koukám, že mě nikdo nepostrádal 😢 😔 😀
sem byla u dr a jsem do konce týdne doma...
jo a jsem ostříhaná 😵

luckamb
autor
21. říj 2008

http://www.petice.nazory.cz/petice/petice-detai...
holky mrkněte na to a posílejte dál, myslím že to za to stojí.
Jitie: máš fotku??

lucasaerik
21. říj 2008

tak holky máme za sebou první den se sníženými dávkami....nu jak ho zhodnotit...nic moc...varovný prst paní doktorky jsem také viděli...kontrakce josu opět trocha silnější..ale črípek nereaguje...tak uvidíme ráno co se bude dít, zatím prý budeme miminku věřit že to ještě zvládne...jenom přeci prý by raději baychom to zvláídali se sníženými dávkami, ale tak uvidíme...zítra budeme chtyřejší, je fakt že ani já se necítím tak úplně super, ale ještě je to fajn o proti minulémiu týdnu...zatím princezně věříme.....
Kači...nebuj vydržíte do konce...pěkně hajej...některé maminy by za pupíčky dali cokoliv a klidne by hajali od začátku do konce....Kubula taky v pupíku vydrží určo .... 😉

petis
21. říj 2008

Ahojky holky

Lucásku, držím moc palečky, ať se Beátce v bříšku líbí i se sníženými dávkami. Vy to zvládnete, holky 🙂
Snad bude i tobě brzy lépe, opatruj se ...

Mi je teď nějak smutno, odpoledne jsem neudržela své emoce na uzdě, tak jsem pak nebyla k utišení a uklidňovala jsem se asi půl hoďky 😢

Pa pa a hezký večer.

tercie
22. říj 2008

Dobrý ránko holky, Peti, co to slyším, jakýpak smutnění? Pěkně veselá mamina musíš bejt 😉

Luci držím moc palce a myslím na vás holky, ať to Beátka vydrží co nejdýl to půjde, však nemá kam chvátat, už je po babím létě, před námi samá plískanice, no fuj 😉

luckamb
autor
22. říj 2008

Luci, přesně jak říkají holky, bude to všechno OK a s Beátkou to zvládnete.
Peti a ty nesmutni 😉

tercie
22. říj 2008

Jinak holky hlásím 23DC a 7DPO

petis
22. říj 2008

Ahoj holky,
zdravím vás od müsli s mlíkem, banánu a čajíku.
U nás je krásně, tak peru další várku pidi věcí.

tercie
22. říj 2008

Ahoj Peti, tak co, splín je pryč? U nás je pěkně hnusně, od noci tu prší, venku je šero, tak i nálada nic moc...

ilonkaa
22. říj 2008

AHoj holky,jen v rychlosti zdravím..

U nás je mlhavo doufám,že se to vybere..

Já se jdu oblékat a vyrážím do poradny tak doufám,že bude vše v pořádku..
PAk Vám napíšu... 😵