Březnové Sněhurky a pět trpaslíků

luckamb
12. zář 2008

Tak snad tohle téma přinese štěstí i nám 5 trpaslíkům 😀

lehna
16. zář 2008

Ilu, no fuj, 8 měsíců zvracet. No bych teda nechtěla.

Já jsme teda asi taky po mamce, moje mamka teda nezvracela ani při jednom těhu.

misa.ottovka
16. zář 2008

To nebylo škodolibý to je bohužel realita těhotenství 😀 U mně zatím na UTZ nebyl bobek vůbec vidět, jen prázdný gestační váček, tak se tím aspon uklidňuju že na další kontrole ve čtvrtek bude už i srdíčko, musí být, kdyžzvracim musí být vše oky 😉

Martek: a máš ještě ty zdravotní problémy kvůli kterým ti Dr.zakázala měsíc snažení? Doufám že už ne......

martek
16. zář 2008

miso, uz ne....takze huraaa na to 😉

luckamb
autor
16. zář 2008

Tak sjem zase tady, musela jsem chvíli pracovat

jitie
16. zář 2008

práce 🙄
no vidíte já ani nevim jestli máma zvracela nebo ne..sem se nestihla zeptat 😔

lehna
16. zář 2008

Miso: uričtě tam srdíčko už bude. já js¨du ve čtvrtek taky na kontrolu🙂. ale to bude jen bežný prohmat a jstli se neotvírám ajdu domů🙂

kacenka25
16. zář 2008

to blinkání musí být hrozný, naštěstí se mi to vyhnulo......

Míšo a tak jsi doma? Zůstaneš už napořád?

ilonkaa
16. zář 2008

Tak moje mamka říkala,že jejich 9 měsicu těhotenství bylo nejkrásnější období,že jí nebylo vubec nic!!

kacenka25
16. zář 2008

Leni, tyhle kontroly mám ráda. Půl hodiny čekat v čekárně a za minutu být venku z ordinace..... Jen prohmat a jestli se neotvírám a šup do práce 😀

misa.ottovka
16. zář 2008

Jsem zatím doma do 18.9. ale řeknu Dr. aby mi nechala dokonce září doma, v říjnu už musím chtě nechtě do práce

kacenka25
16. zář 2008

musíš do práce? blbý co?

misa.ottovka
16. zář 2008

Aspoń se ale ulejete na hodku z práe ne, to je taky dobrý 😉 A jak Dý.kontroluje jestli se otvíráte, jen vizuelně nebo i prohmatem zevnitř?

misa.ottovka
16. zář 2008

Možná je to blbý ale nechci aby se mi kvůli nemocenský krátila mateřská, tak do práce musím no......... ☹ Co o to,mně to tam baví.......

lehna
16. zář 2008

Kači: já ani půl hoidny v čekárně nečekám🙂. odevzdám sestřičce moč, změří mi tlak aza pět minut jdu do ordinace🙂

Miso: ultrazvuk mi dělala jen asi 3x, při každé kontrole co tři týdny, mě prohmatem vevnitř zkontroluje jestli je mimi tam kde má být a jestli se teda neotvírám 😉

kacenka25
16. zář 2008

mám to stejné jako Leni

misa.ottovka
16. zář 2008

Jejda prohmat 😠 ,vevnitř 😠 No pomalu si zvykám ☹

lehna
16. zář 2008

Miso: taky jsem tam chodila vždycky nerada, ale fakt si zvykneš,Ničeho se neboj.Jen tě porohmatá, řekne,že je to v pořádku a jdeš 😉

kacenka25
16. zář 2008

fakt jde o zvyk, taky z toho nejsem vůbec odvázaná, ale jak se to pořád opakuje, tak to přestaneš vnímat. Horší to bylo v nemocnici, páč každý ráno na vizitě bylo 6 doktorů co čučeli

luckamb
autor
16. zář 2008

HOlky musela jsem jít ven fotit auto a tam je fakt kláda

lehna
16. zář 2008

Kači: mi to taky nějak extra dobře nedělá. jsem stydlivka. ale je to fakt zvak a pak na to ani nemyslím,že mě prohmatává. navíc se ut oh vždycky bavíme,tak mi to ani nepřijde

Luci: jo,u nás je 7 stupňů, 😅

luckamb
autor
16. zář 2008

jůůů holky za hodinku letím domů

jitie
16. zář 2008

luci ty se máš..já jdu dneska na nehty, tak dorazim do tak v 7 🙄

lehna
16. zář 2008

a já se jdu najíst 😀

luckamb
autor
16. zář 2008

no v sedm jsem dorazila domů včera, tak si to dneska vynahradím.
Manžel si objednal kuře, tak budu péct kuře.

jitie
16. zář 2008

já jdu zachvíli taky papat, dám si rizotko 😵

misa.ottovka
16. zář 2008

Holky budu se muset rozloučit, chtěla jsem vás jen pozdravit 😉 Stavím se zase na chvíli ažto půjde 🙂 papa

jitie
16. zář 2008

ahoj míšo, přeju klidné dny a hlavně večery bez zvracení 🙂

luckamb
autor
16. zář 2008

Míšo pa pa pa a ať je ti brzy líp.

tercie
16. zář 2008

Holky fuj musela jsem makat...
Luc včera jsem přijela taky v sedm domů. Sháněla jsem po městě nějakou bundu na podzim a nic se mi nelíbilo, tak jsem měla zkaženou náladu...

luckamb
autor
16. zář 2008

Takt o já jsem si vybrala bundu v NewYorkeru, tak musím zkusit manžu, aby mi jí koupil, tak mu dneska upeču to kuřátko co si přál, vyžehlila jsem včera tak uvidíme 😀 😀 😀 😀