Březnové Sněhurky a pět trpaslíků

luckamb
12. zář 2008

Tak snad tohle téma přinese štěstí i nám 5 trpaslíkům 😀

lucasaerik
8. lis 2008

ahojky Jity...
já se snažím odpočívat...ale je to náročné 😅 ...ale už to je když to tak vezmu za pár...
Je moc fajn že už jsi zdravá...tak jen tak dále a už ty bacilky nech na někohojiného, ty jsi jich měla teď až až 😵

petis
10. lis 2008

Dobré ráno, holky.
Přeji vám pohodový a úspěšný nový týden, pokud sem některá zavítáte 😉

tercie
10. lis 2008

Dobré dopoledne, nějak holčinky moje vůbec nestíhám, tak se nezlobte že tu nebudu tak často jako dřív ☹

ilonkaa
10. lis 2008

Ahoj holky,přeji krásný týden 😅

lehna
10. lis 2008

ahoj všem.

No Míšo,jak vidíš,ani toho moc nezanedbáš, skoro nikdo už tu nechodí

misa.ottovka
10. lis 2008

Ahoj holky, já sem najukávám,ale když on sem vážně už nikdo moc nechodí ☹

kaca007
10. lis 2008

ahoj holky...jj, trochu to tu vázne.
koukám, že petis je už 35 tt, lehna 31 tt, ilon 32... holky vy už to máte za pár... 😉 co vůbec kačka, jak je jí...
míšo téda, nedávno jsi našla // a už jsi 17 tt?
no je to neuvěřitelný, jak tedn čas letí 😉

kaca007
10. lis 2008

o Kačce už jsem si dočetla...moc tě zdravím Kačí, hlavně lež lež lež, bude to dobré, Kubíček i ty to zvládáte na jedničku s hvězdičkou 😉

tercie
10. lis 2008

Leni já vím, je to tu nějaký mrtvý... jenže když vy těhulky stejně máte témátka na společném termínu, a my snažilky co se nám zatím nedaří, co si tu máme pořád povídat, o beznaději která jakoby neměla konec? Nechcem vám kazit ty krásný dny těhu 😉

lehna
10. lis 2008

terci, abych ti řekla pravdu,že ani na tom spoelčném termínu nikdo není🙂,takže to umírá všude.
kači,ty máš co říkat, taky jsi nedávno hlásila // a už tam máš 20tt, kde se to bere ty týdny????? 😅

kaca007
10. lis 2008

no to taky nevím lehni... až mě to děsí, jak to letí... takhle letí celej život nebo jen těhotenství? já nevím...ale jak člověk ty týdny počítá, tak se mi zdá, že to letí prostě rychlejc než normálně...

lehna
10. lis 2008

kači,nejen těhotenství,ale celý život tak letí. a až se mimíš narodí,tak to poletí tím tuplem. já to vidím na dětech kámošky, nedávno se narodili a už to má 3, další 2,5 roku, třetí už má víc jak dva měsíce. fakt to letí

jitie
10. lis 2008

ahoj holky,
dneska sem vůhec nestíhala, hodně práce a hlavně mi vůbec nenabíhal net.. 🙄
jinak u nás nic nového..máte pravdu, že sem nikdo nechodí..holt není časík a bude hůř ☹

lucasaerik
10. lis 2008

ahojky holky, tak tedy..já hlásím že nechodím na žádný společný termín, jsem Vám věrná 😀 ..ale vy se někde couráte 😅 ...jj týdny letí jako voda..ale už ať je tam 40tt a pěkně šupky dupky do porodky... 😅 ...
dneska mi taky nešel net, nevím pročpak, naskočilo to až večír.....
jinak já jdu zítra na odběry ve 30tt, takže mě úpírci pumpnou..a taky se mi málem zastavil dech u váhy 😖 ..jde to nějak samo nahoru aniž bych nějak jedla, ba bych řekla že se mi vrací těhotenské nevolnosti, večer je mi neskutečně zle...přes den mě děsně pálí žáhá takže tomu jídlu moc nedám a váha stoupá závratně nahoru ☹ ...takže nevím nevím jak dopadneme do porodu jenom přeci ještě 2 metry 😖 ...

jitie
11. lis 2008

dobré ráno 🙂
luci na kilča se vyprdni, hlavně že jste v pořádku 😉 skákáním kolem mimiča se jich zbavíš

petis
11. lis 2008

Ahoj holky,
u nás je krásně slunečno, ale větrno 😖 , že ani nemůžu otevřít okno na vyvětrání.
Uvažuju, co budu vařit, ale nic mě nenapadá 😠 Asi budou zapékané brambory nebo fakt nevím...

ilonkaa
11. lis 2008

Ahoj holky,

U nás taky slunko,tak snad to vydrží 😵

Jinak dneska dělám zapekané brambory se sýrem a smetanou

petis
11. lis 2008

Ilon, tak jsi mě přesvědčila a zapékané brambory budou i u nás 😉

ilonkaa
11. lis 2008

Petis:Super aspon ti nebudu závidět 😵

jitie
11. lis 2008

v Praze je hnusně, sluníčko nikde ☹

petis
11. lis 2008

😎 Asi to udělám alá "co dům dal" , hodím k brambůrkům i páreček, možná fazole ... páč jsem zjistila, že tvrdého sýra mám doma poskrovnu ...

jitie
11. lis 2008

peti to bude dobrý..co dům dá je vždycky nejlepší 😎

petis
11. lis 2008

Hoj Jitu,
jak je v práci, cítíš se už po nemoci fit ?

Při co dům dal se aspoň spotřebují zbytky 😉 Měla bych ale nakoupit nějaké masko, v mrazáku je jen hovězí a kuřecí stehna+něco na polívku. Takže nic moc.

jitie
11. lis 2008

už jsem v práci a moc fit se teda necítím 😔 nakoupila sem si vytamínky, snad mi pomůžou
my máme v mrazáku samí zmrzlí jahody 😀

petis
11. lis 2008

Tak se pěkně láduj vitamínkama, ať se zocelíš a jsi zase brzy úplně fit 😉

petis
11. lis 2008

Tak já už mám brambůrky pěkné naskládané v zapékací míse a nahřívm troubu 😉
Uvažuju, či se pustím do žehlení nebo do něčeho, ale když mi se tak nechce 😖 😝

puckalucka
11. lis 2008

Ahoj březnovky, jdu Vás po dloooouhé době pozdravit 🙂 . Jak se všechny máte?
Lucásku koukám, že tě Beátka docela zlobí, ona si to určitě vybere v bříšku a pak už bude jen hodňoučká 😉 .
Musím Vám říct novinku, protože nikde jinde a nikomu to vykecat nemůžu 😀...konečně máme na testu // 😵 , ale pořád nemůžeme uvěřit, že jsou naše.....

petis
11. lis 2008

Ahoj PuciLuci !!!

Už jsem se ti koukala do albíčka !!! Krása, gratuluju k //, jsou to pořádné tlustice 🙂 ˇ
Ať miminko roste a dělá vám jen samou radost.
Užívej si těhulkování 🙂

puckalucka
11. lis 2008

Děkuju Peti, pořád jsem počítala s tím, jak jednou budu dělat testíky a čárky budou sílit, ale tenhle byl první a další tři jsou úplně stejný 🙂 .
A jak je Tobě a Kájince? Už máte dobudováno?

strouzek
11. lis 2008

ahoj holky jdu sem po dlouhatánské době nakouknout, a vidím puckalucka našla // gratulaceeeeeeeeee