Březnové Sněhurky a pět trpaslíků

luckamb
12. zář 2008

Tak snad tohle téma přinese štěstí i nám 5 trpaslíkům 😀

maky82
28. pro 2008

Ahoj Terci...já tu jsem na skok...odpočinula sis od včerejška? 🙂

tercie
28. pro 2008

Maky ahojky, zas jsem se sem dřív nedostala, to víš, všichni si mě tu chtějí ještě užít, než zas odjedu domů .-D

Ještě jsi tu?

tercie
28. pro 2008

Nic zlatíčka moje, já se loučím, držte mi palce, já na vás budu taky moc myslet, a jak to půjde, tak se sem za vámi podívám. Na mobilu ale budu, tak klidně písněte, budu ráda.

Papapapapa 🙂

strouzek
28. pro 2008

ahoj holky jsem tu na skok, ježiš tercie co to vidím v albíčku, krása moc gratulujuuuuuuuu a čárky ať sílí.

jitie
28. pro 2008

ahoj holkyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy
teda já tu nejsem pár dní a tady se rodí a těhotní 😀 😀
všem moc gratuluju!!!a Míšo hlavně tobě 😵 hezky si v pondělí dojdi pro neschopenku,ať jsi v klídku 😉
Kačenko, už se těším na fotečky Kubíčka 😵
Peti, co Kájinka???už je to dobré?první dny jsou asi záhul než si člověk zvykne..a děkujeme za popis porodu 😉

koukám, že tady budu jedinej trpaslíček ☹ 😎

maky82
28. pro 2008

Jitie nebuj, brzo se povede i tobě, uvidíš!!!

lehna
29. pro 2008

ahoj všem sněhurkám a trpaslíčkům🙂

krásné zprávy tady čtu, krásně se to tady začíná těhulet. Jituško neboj, taky se co nevidět zadaří a budeš mezi námi sněhurkami 😉 .

Já byla dneska na na kontrole, na porod to vůbec nevypadá, hrdlo je uzavřeno, natočili mi první monitor, srdíčko Sašence krásně bije jak má a stahy dělohy nemáme žádné. takže si ještě počkáme.
Pak jsme jeli ještě ke švagrové na ultrazvuk(ona pracuje na sonu,tak nám to ještě domluvila) a vypadá to,že to Sašenka bude 😵 .

ilonkaa
29. pro 2008

Terci!!!!No paráda!!

Moc moc gratuluju!!!

A bud na sebe opatrná holka 😵 😵

strouzek
29. pro 2008

jitie neboj sama si tu nezbyla, jsem tu ještě já, martek a lucka myslím ☹ ale nic se neboj rok 09 to jistí 😵

jitie
29. pro 2008

Martí, to doufám, tenhle rok to určitě jistí 😉

strouzek
29. pro 2008

to víš že jo, příští rok nás budou vyhánět z porodnice jak se to tam rozrodí náma dlouhodobýma snažilkama. 😵

strouzek
29. pro 2008

každodpádně stroužkovina je opět jasná, mám těsně před ovu a zase šílím a počítám a nemůžu se dočkat testování. dneska jsem v lékárně měla co dělat abych si nekoupila těhu testík a pak jsem v obchodě očumovala mimi hadříky. 😀 prostě stroužek se zase snaží těhulkovat a tak lékárny třeste se 😀

jitie
29. pro 2008

Martí 😀 😀 tak to se máme na co těšit 😀 😉 hlavně ať stroužkovina brzo pomůže 🙂

maky82
30. pro 2008

ahoj holky, jak se vám daří?

Nevíte někdo, co Kačenka a Kubík? Jetsli jsou už doma a jak se mají?

kaca007
31. pro 2008

ahoj holky, tušila jsem že se tu něco děje.... petis a kačenko mooooooooooooooooooooooc gratuluju k prdolkám, zvládly jste to skvěle!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
zdravím vás z hor, je tu už třetí den jasno, dneska bude zase, nebe je plné hvězd...... 😵
mám z vás obrrrrrrr radost 😵

jitie
1. led 2009

dobré novoroční ráno..teda spíš už poledne 😎
do nového roku vám holky přeju jen to nejlepší, maminky užívejte si svých miminek, těhulky svých bříšek a my snažilky, co nejvíc elánu do snažení 😉
pa

kacenka25
1. led 2009

ahoj holky, už jsme doma od 30.12., jen jsem nestíhala nic. neměla jsem mlíčko, takže dokrmy, odsávání, blázinec, probenděné noci...

gratuluju tercii k // a strašně moc držím palce. holky nezlobte se, diskuzi dočtu až se to u nás trochu zklidní, zatím jsem šíleně utahaná a vyblblá z porodnice, co sestra, to jiný názor.

kojim, tak bez hacku jo. porod:
utery u dr. otevrena na 4 cm, tak mi pomohl Hamiltonem. do vecera bolesti jako krava, jenze neustavaly, takze mi k otevirani nepomahaly, to me stvalo nejvic.... streda dobry, trikrat mi odesla zatka... ctvrtek dvakrat, v 17,30 praskla voda a nez jsem stacila vzit rucnik, kontra po 5 min. nez jsem dojela domu od babicky, kontra co 4 min. 18,30 hod prijezd do porodnice, kontra 2-3 min. PA povida nebojte, to neporodite hned, to je tak na 12 hodin u prvorodicky... to se stava jen v americkejch serialech, aby se porodilo rychle. tak monitor, potrebuji minimalne 30 min zaznamu, ja po 15 min potrebovala tlacit. pri prijmu jsem mela 6-7 cm otevreni. po tech 15 min na monitoru, jak uz jsem potrebovala tlacit, byla branka zasla a PA videla hlavicku. tak 18,50 na sal (po 20 min po prijezdu do porodnice!!!) tlacila jsem hodinu a tri minuty, uplne hotova, vycerpana, neslo mi to. Mira ma obe ruce rozdrcene chudak. Kubi nesel vytlacit, stihaly me krece do nohou, zadku, rukou...a zimnice. kdyz videli, ze mi to fakt nejde a ze hlavne uz nemuzu tlacit, PA mi zatlacila na brisko a najedou bolest jak blbec, a Kubi krici. Mira me povzbuzuje, ze dr. drzi Kubikovi hlavicku uz venku a on place, ja to nevnimala. tak tlacim a najednou se mi ulevilo, dali mi ho na brisko, tatka prestrihl pupecni snuru a odesel na zvazeni. me zasivali strasne dlouho, jsem roztrhla az na zadek, bohuzel. bolelo to, strasne. jeste jsem nenasla odvahu podivat se zrcatkem..... ale ve sprse, kdyz se toho dotknu, chce se mi blinkat fuj. no asi tak, je to zazitek na cely zivot a necham si na chvili zajit chut. ale ono to kazdym dnem prechazi a zustava uz jen ta nesmirna laska ke Kubickovi...

nez dam fotky, az se trochu uklidnim doma, kouknete na www.nemocnicenachod.cz, dole na uvodni strance je galerie novorozencu, dejte Nachod a hledejte podle datumu. jsme 25.12. v 19,53. dneska je to druha stranka, ale to se rychle meni, jak deti pribyvaji..

jsem rada, ze konecne od vcera mam mlicko, tak snad uz to blazneni s Nutrilonem skonci, holky to jsou priserny noci plny place.... a mych nervu, ale uz se zklidnuji jak vidim,ze mam mlicka dost. kojim kazde dve hodiny tak 40 min, mame hladovce. takze spim tak hodinku a dalsi kojeni.....

pa a do noveho roku strasne moc zdravi, lasky a // pro vsechny snazilky. zdrava krasna miminka nasim tehulkam 🙂

kacenka25
1. led 2009

tak jsem vás dočetla

musím se pochlubit, jsem machr. manža odjel k babičce pro oběd, já nevařím, jsem naprosto vyčerpaná a nemám sílu, navíc mám teplotu, asi z toho nalévání prsou nebo co. a já zatím stihla přebalit, nakojit, dítě spí a já vás dočetla 😀

jdu vám stáhnout fotky a dám je do alba, tak koukněte.

děkuji všem za gratulace, jste zlaté, moc vám díky.

amelie001
1. led 2009

Kačenko,malej je naprosto nádhernej...Sluší vám to všem,jste krásná rodinka....Gratuluji 😵 🙂 😉

jitie
1. led 2009

Kačí, Kubíček je nádhernej 😵 😵 úplně se tady rozplývám nad fotkami 😵
přeji vám ještě jednou jen to nejlepší a krásné chvíle spolu 🙂

ilonkaa
1. led 2009

Ahoj...
Kačí malej je krásnej!!!!!

Ještě jednou Gratuluju 😅 😅

strouzek
1. led 2009

ahojky holky do novýho roku všem moc a moc štěstíčka a zdravíčka

kači malej je krásnej, moc ti gratuluju, když jsem četla popis porodu 😖 no teda uplně mě polil pot, ale stálo to určitě za to. máš malého krásného kubíka doma, moc ti závidím.

kaca007
1. led 2009

ahoj holky
kačííííí kubík je náááádhernej, moc se vám povedl
při porodu sis asi teda užila, a ještě si asi užiješ, radši nemyslet. hlavně, že to štěstíčko je zdravé a už v tvé náruči 😵 😵 😵

petis
1. led 2009

Kači,
Kubí je krásňoučký !!!
Bobku, porod sice rychlý, ale následky budou ještě bolet.
Tak teď nevím, jestli jsem na tom byla líp, i když mi to trvalo tak dlouho. Konečně mě už "dole" přestává bolet, už to fakt skoro ani necítím. kači, kup si když tak dubovou kůru a maž, mi to pomohlo 😉

amelie001
2. led 2009

Ahojky holky,

tak co nového v Novém roce?

maky82
2. led 2009

ahoj holky...

Katy, moc gratuluju ke Kubíkovi, včera jsme se na něj dívali s manželem a je kouzelnej!!! Hlavně v tom kýblu 🙂 Přeju vám, ať se máte hezky a ať všechno dobře zvládáte...Maky

eximka
3. led 2009

kuk holky, tak jsem se sem na chvilku dostala, jsme přestěhovaný ale internet bude až zítra, tak píšu od tchýně, zatím nerodíme takže pohoda🙂
Kačenko moc moc gratuluji ke Kubíkovi, hezky si to užívej a at všechno klape jak má a malej dělá mamince a tatínkovi jen a jen radost
a holky chceme další miminko - já už chci rodit ale nevím nevím
tak se tu zatím mějte moc moc krásně

tercie
4. led 2009

Ahoj holky,nějak se mi podařilo sem přijít z mobilu,tak nevím jak se vám to zobrazí. Jsem doma na PN, a osmého ve čtvrtek jdu na první prohlídku,tak mi moc držte palce a myslete na mě. Snad už doktor maličkýho uvidí. Je mi zatím celkem fajn,jen břicho cítím,a sem tam žáha pálí ale nevolnosti zatím nemám. Jdu zkusit dočíst,jestli mě to pustí a jak to půjde zase přijdu. Opatrujte se,papa Míša

jitie
4. led 2009

dobré odpoledne holky,
teď jsme přijeli z hor, byli jsem zase jen na víkend. Sněhu habakuk a lyžovalo se nádherně 😵 teď sněží i tady u nás,tak sem zvědavá jestli zítra vůbec dojedu do práce.
Přeji pěkný zbytek dne, v práci mi net odpojili,tak se nikam nedostanu,tak nové info hned na mobil nebo na maila..holky paaaaa 🙂

lehna
5. led 2009

Ahooooooooj holky,

tak koukám,že tady skoro nikdo kecat už nebude🙂. Terc bez netu, Jiti bez netu. Sem tam se tu přijde někdo podívat.

Teri- jak se daří? jsem zvědavá,kdy se Nicolka vyklube🙂