Březnové Sněhurky a pět trpaslíků

luckamb
12. zář 2008

Tak snad tohle téma přinese štěstí i nám 5 trpaslíkům 😀

jitie
14. říj 2008

terci na dovču máš nárok..takže až skončí zkušebka,tak si ji vyber... 😉 že nemají záskok,to je jejich problém,ty si dovolenou na zotavenou vzít musíš!

lucasaerik
14. říj 2008

Ahojda holčiny, dnes mi nažel donesl do PC tak Vám mohu napsat. Od soboty mi nebylo nijak valně a tušila jsem že se něco blíží, a taky že ano, v neděli už začalo být ouvej, malá se vůbec nehýbala špinila jsem a kontrakce se stupnovaly a intervaly se zkracovaly,takže jsem nasedly do auta a mazaly do nemocnice. Naší princezně se nějak zachtělo ven už tady v 26tt, naštěstí se nám ji daří úspěšně ukecávat aby tam ještě zůstala, dostáváme v kapačkách gynypral a partusiston, sice moje srdíčko to snáší trochu hůře,ale my si s tím nějak vyrovnáme...takže jsem v nemocnci. Už je nám daleko lépe a věříme že to vydržíme do ledna. Pokud vše půjde hladce tak snad těch 14 dní by tady mohlo stačit, ale to záleží na té naší zlobivce 😅 . Tak se opatrujte já se p okusím občas tady PC nažhavit,ale to připojení přes tel je nic moc....Lucka a Beátka

misa.ottovka
14. říj 2008

Luci, moc držím palečky,at se malá vyklube na svět co nejdéle 😉

luckamb
autor
14. říj 2008

Luci, tak to mě mrzí. Moc držím palčeky,a by to dopadlo dobře a opatrujte se holky naše zlatý.

martek
14. říj 2008

luci................................... posilam to mooooc energie 😵 😵 😵

jitie
14. říj 2008

luci,tak hlavně ať je všechno v pořádku a vydržíte do ledna!!!! 🙂

kaca007
14. říj 2008

ahoj holky, tak jsem tu z dnešní kontroly. trošku jsem zklamaná, páč jsem se těšila, že uvidím mimi, ale dr. nedělal utz. že prý je všecko v pořádku - navíc jsem před 3 týdnama byla na screeningu a vše OK. bude mi dělat další utz dělat za 3 týdny , kdy jdu na kontrolu (to je ten velký utz).
jinak mi dělala stěry z čípku,a jako obvykle mi začal krvácet jen co se ho dotkla. prý se nemám znepokojovat (krvácel mi vždycky při stěrech, mám to napsaný i v kartě), že narušila jen povrchové cévky a vše je v pořádku. nemá prý sebemenší pochybnost, kdyby ano, prej by mě nepustila z ordinace. tak jí budu věřit.... prý pravděpodobně budu lehce špiniž celý den, ale bude to slábnout
tak jsem si tam vzala vložku a mám na ní jen dvě minikapičky... tak to asi už slábne

vám dělají utz pokaždý???? a byly jste všechny na triplech?

mě prý ani nepošle na tripple testy, pač výsledky screeningu jsou přesvědčivé a mnohem spolehlivější než tripply. takže až ten utz za tři týdny to budu 18+7 tt...

lucasku... moc držím palečky!

misa.ottovka
14. říj 2008

Kači, já nemůžu soudit jako holky tady, ale mně zatím nedělala Dr. UTZ na každý prohlídce, to určo ne.

tercie
14. říj 2008

Lucásku to teda... jen ať Beátka zůstane kde je, udělej si na čípku uzel 😀 Držím palce ať se to zklidní.

lehna
14. říj 2008

Lucásku, držím palečky ať se Beátka umoudří a v bříšku ještě pobude co nejdýl.

Kači, mi dělala doktroka utz, ve 12tt,pak ve 20tt a teďka bude ve 30tt,takže nezoufej,,jsme na tom stejně🙂. zas tak často se utz nedělá.
Krev na tripple testy mi taky dělala,dopadly v pořádku.
minulý týden mi brala krev na cukrovku, výsledky 4,6,takže taky dobré.

kaca007
14. říj 2008

lehni dík, ty mě vždycky uklidníš 😉

lehna
14. říj 2008

kaci,fakt? to teda děkuji za poklonu
😵
asi máme stejnou doktorku🙂. on ten utz totiiž moc dobrý pro miminko není,tak proto se nedělá tak často.
JO a ještě jsem byla ve 22tt na kardioultrazvuku, tam se doktor díval na srdíčko miminka a tak všechno celkově,jak proudí krev,jak funguje to srdíčko,jak tluče,jsem ho i poslouchala, vývoj plic a všechny takové ty orgány. Byl to skvělý zážitek,tak na to asi půjdeš taky.

kaca007
14. říj 2008

lehni stejnou asi ne, páč mě na triply neposílá díky tomu, že jsem byla ve 13 tt na utz screeningu (tj. krev + utz) a výsledky byly dobré, tak mě na triply neposílá 😉

misa.ottovka
14. říj 2008

A na jaký UTZ jste s sebou brali manžu????

petis
14. říj 2008

Ahoj holky,
jsem zpátky ...

Lucásku, držte se, holky !!! Beátko, ještě si pěkně hov v bříšku, na mamču se kukneš nejdříve v 38 tt, ju? Uzavřeme spolu dohodu 😉

Míši, ty ultrazvuky jsou normální, neboj. Já jsem brala manžu na velký UTZ ve 20 tt.

S Karkou jsme utrácely, to nás taťka pochválí 😎

lehna
14. říj 2008

kači, mě taky nikam neposílala, brala mi tu krev ona🙂, pak jsme si volala jen na výsledky. říkala,že je to taky jen tak pro zichr, že v tom 13tt ten screening je spolehlivější

Míši, já ho brala, na ten screening,pak ve 20tt ke své doktorce a mohl jít na ten kardiouzt. Podle mě může jít s tebou an jakýkoliv,když se zeptáš doktorky,tak ti řekne 😉

jitie
14. říj 2008

já chci jít taky s manžou na UZT 😵

petis
14. říj 2008

Já jsem se teď opravdu "zdravě" nadlábla, páč jsem nestihla uvařit.
Měly jsme Knorr nudle se sýrovou omáčkou, pěkně jsem se odbyla.

Jitu, na UTZ dojde 😉 Věřím tomu, že už brzy !!!

jitie
14. říj 2008

já měla polívku a suchý rohlík

petis
14. říj 2008

Taky dobrý 😎

petis
14. říj 2008

Zítra už budu vařit, ale co, to je ve hvězdách ...

lehna
14. říj 2008

Jíťo,brzy se taky dočkáš
Já měla taky polívku,co jsem včera vařila, kuřecí vývar s mrkvičkou a nudlemi🙂

luckamb
autor
14. říj 2008

Já měla ptáčky s knedlíkem

jitie
14. říj 2008

no brzy asi ne,ale někdy určitě 😉

lehna
14. říj 2008

Luci, a ty nám vždycky uděláš chutě. maminku ti závidím,že ti tak vyvařuje🙂

jitie
14. říj 2008

to jo,luci si teda pěkně obídkuje 😀 taky by se mi taková mamča šikla,ale já mám takovou tchýni 😀

luckamb
autor
14. říj 2008

jj, maminka je hodná 😉

jitie
14. říj 2008

luci a to takhle vyváří každý den??

kaca007
14. říj 2008

miso: se mnou byl taky na tom screeningu a za tri tydny pujde na ten velkej utz

luckamb
autor
14. říj 2008

jíťo: jj, vaří každý den