Březnové Sněhurky a pět trpaslíků

luckamb
12. zář 2008

Tak snad tohle téma přinese štěstí i nám 5 trpaslíkům 😀

kacenka25
15. říj 2008

juchuuuuuuu 😀

ahojky holky huráááá že tu někdo je.

papkáme s Kubčou a tak se jdeme na vás podívat. budu mít rekordní váhový přírůstek, tenhle měsíc. jen ležím a čtu a jím 😀 😀 😀 😀

aaaaa jak se máte berušky moje? jste všechny OK? mimi taky OK? prošvihla jsem něčí kontrolu nebo UTZ?

luckamb
autor
15. říj 2008

Ahojky

kacenka25
15. říj 2008

já jsem o masáži hráze četla na obalu toho oleje od 34tt masírovat. Já se budu muset pozeptat, jestli já se vůbec masírovat mám, když už takhle to je nahnutý.

petis
15. říj 2008

Teri,
myslím, že tím nic nezkazíš. U nás na kurzu to holky praktikovaly už fakt od toho 5., 6. měsíce a byly v poho. Prý je větší elasticita.

Katuš,
já jdu teď v pátek k zubaři 😖 a na kontrolu pak další týden. A kdy jdeš ty?

eximka
15. říj 2008

jojo kačko raději se na to zeptej dokrora at něco nepokazíš, myslím že máme ještě čas na masírování 😀

eximka
15. říj 2008

petis no nevím nevím raději se zeptám při mé smůle bych porodila už to vidím 😀 😀 😀 😀 😀

petis
15. říj 2008

Jj, jasně, ono mi to fakt moc dobře nedělá, tak bych to mileráda nechala až na ten 34tt. 😉

eximka
15. říj 2008

já vám pak povím co mi na to sestra na kurzu řekla, třeba jsem si to jen ve svojí hlavičce vymyslila, ale mám takovej pocit že tam tohle padlo, tak to zjistím
dneska jedu s mýma rodičema pro kočárek hurááááááááááááááááááááááááááááááááá 😀 😀 😀 😀

kacenka25
15. říj 2008

já to mám na obale přímo napsáno, od 34tt pravidelně masírovat hráz.

hele, víte co jsem se dočetla? že tomu zkrácení a podráždění čípku prý hodně přispěje pohupování na cvičícím balónu. na tom já sedím pořád, teda když jsem pracovala, aby mě nebolela záda

Petis já mám zubaře za sebou, nenašel žádný kaz, žádný kámen nic. Tak OK. Mě čeká jen v úterý kontrola u mého gyn ( 😢 bojim bojim) a pak prý 30 - 32tt další velký UTZ a další odběry na krev. Jsem Rh negativní máma, tak to asi musí ještě jednou zkontrolovat či co.

eximka
15. říj 2008

petis ale prej se z toho můžou stát i sexuální praktiky 😀 no to teda nevím 😠

petis
15. říj 2008

Teri, praktiky, nevím nevím, mě bolí úplně vše 😢

kacenka25
15. říj 2008

jo, prej je to příjemný 😀 to jsem teda zvědavá, zatím se mi to moc nezamlouvá

petis
15. říj 2008

Kači, mě to bolí, tak nevím. A PA nám říkala, že to moc příjené nebude, nemá se to jen tak "šolichat", ale pořádně protahovat.

kacenka25
15. říj 2008

mě se to taky jako sexuální praktika nezdá..... a pořádně protahovat.... ty jo mě vadí jakýkoliv dotek tam dole.... natož protahování 😲

petis
15. říj 2008

No však právě !!!

kacenka25
15. říj 2008

když bude dítko malý, tak to bude porod snad v pohodě. horší jsou takový ty čtyřkilový děti.... to si myslím, že ani masáž hráze nepomůže....

petis
15. říj 2008

Toho čtyřkilového dítka se bojím ... když už jsme teď větší o 2 týdny 😵

kacenka25
15. říj 2008

o 2 týdny? jsi mě zase předstihla 😀 😀 😀 😀 😀 já jen o týden, ale to bylo dřív. teď žádný měření nevím, nic nebylo a tak tápu. ale UTZ to asi řekne, že?Peťko, ono to nemusí být 4kilový dítě, ale může se narodit třeba 38tt a bude mít 3,5 kg, to by bylo akorát.

petis
15. říj 2008

Jj, to se všechno ještě uvidí a vystříbří, jak mi řekl sám pan Dr.

lucasaerik
15. říj 2008

tak holky je mi na nic, zrušení kapaček se neosvědčilo, malá si nedala říci monitor ukazoval kontrakcí poměrně hodně cca po7minutách,takže jsme opět připojeni na kapačky, je mi z toho nanic, jsem rozpíchaná jak cedník...bolí to jak potvora...je to prostě na prd..no

petis
15. říj 2008

Ahoj Lucásku,
tak to mě mrzí, že musíš být na kapačkách, ale hlavně jak to pomůže a malá se uklidní.
Třeba tě pak odpojí, hlavně vydržte, bude to dobré.

kacenka25
15. říj 2008

ahoj Lucas,

soucítím s tebou, taky se toho ukrutně bojím.... Snad se mě to vyhne. Věřím, že léky podávaný přímo do žíly zaberou a Beátku zklidní. Zatím jsem neslyšela o nikom, kdo by i přesto porodil.... Držím palečky a moc 🙂

petis
15. říj 2008

Holky,
musím končit a jít něco uvařit.
Přihlásím se zase kolem oběda, tak pro teď pá pá 🙂

lucasaerik
15. říj 2008

no já holky vím o spousty případů že i tak porodily...takže i doktorka si dělá starosti,ale taky říká že můžu být ta z těch co mají ted opravdu problémy a pak bude přenášet, tak raději tu variantu poté....

tercie
15. říj 2008

Luci přesně tak, ještě budete Beátku přemlouvat, aby vykoukla 😀 Bude dobře, neboj 😉

luckamb
autor
15. říj 2008

luci, Beátka je rozumná, takže tam prostě ještě nějakej čas zůstane, neboj

jitie
15. říj 2008

dobré dopoledne...

luckamb
autor
15. říj 2008

Ahoj Jíťo

tercie
15. říj 2008

JItul Ahoj, holky dneska je nějakej blbej den co?

jitie
15. říj 2008

to teda je...v noci sem měla takový záchvat kašle, že sem probudila celý barák.. 🙄 tak sem pak ráno dospávala...