Březnové Sněhurky a pět trpaslíků

luckamb
12. zář 2008

Tak snad tohle téma přinese štěstí i nám 5 trpaslíkům 😀

lehna
16. pro 2008

že by?
já mám sice všecky ty hezké pohádky co budou o vánocích na DVd, některé jsem už i viděla, no ale přece si to leženíčko nenechám ujít🙂.
i když potom se Sašulkou to bude taky hézké poleženíčko. no co, když je nestihnem,budem koukat na Ddvčka😀

maky82
16. pro 2008

dobré ránko holky moje...jak se máte? Já chytla šílenou rýmu nebo spíš zaraženou rýmu, skoro nic nejde ven, hlava mě třeští a do toho otravuje malej...krásný volno, fakt.

Tak kdo bude rodit další? Já chci vidět zase nějaký krásný mimčo po Nikolce... 🙂

kacenka25
16. pro 2008

příprava před poradnou začíná být hustá... jak se mám ohnout abych si oholila nohy? 😲 huš to mám, ale jsem z toho akrobatickýho výkonu celá hin

přepadl mě hlaďák ale krutej už se tu cpu 😉 tak je líp

maky ty jsi další chudák nastydlej? na rýmu existuje lék nebo ne? mě v lékárně málem vyhodili.... že prej nic nesmím. a další na řadě je Karolínka to je jasný. Dneska s náma Petis na netu nebude, kvůli tý elektice, tak se to snad dozvíme z esemesky, že už máme dalšího sněhuláčka malou princezničku 😵 😵 😵

maky82
16. pro 2008

Kči, asi nic nesmíme. I když je to divný. Dr.mi před otěhotněním v klidu napsala prášky na hubnutí, že dokud není utvořená placenta, ničemu to nevadí. A v lékárně mi nechtěli prodat vůbec nic na nachlazení a kašel, když jsem nevěděla, jestli jsem těhu nebo ne. Mám doma ale homeopatikum na kašel a to můžou myslím i těhotný a kojící. Ty máš dneska poradnu? Tak držím palečky, ať dobře dopadne... 🙂

kacenka25
16. pro 2008

mě právě taky vyhodili bez ničeho..... týden před porodem a ta blbá rýma taky nemohla počkat... jsem jak zmlácená 😀 sotva se valím 😀

jo jo, v půl 10 bych tam měla být... to těžko, sedím tu nenamalovaná v županu 😀 😀 tak já jdu ze sebe udělat člověka, ať nějak vypadám a půjdu. Pak se ohlásím, třeba mi řeknou něco víc než minule. Zatím paaaa a hezký den všem

maky82
16. pro 2008

Tak zatím ahoj Kačko a myslím na tebe 🙂

Už máte nakoupený a zabalený dárky? Já už jo. Dneska bych ještě chtěla zajet pro stromek a v pátek musím jít nakoupit jídlo na oslavu svátku malýho.

kaca007
16. pro 2008

kačí tak at to doře dopadne!

maky82
16. pro 2008

ahoj Katy, tušíte pohlaví?já bych taky chtěla tušit, holčičku...dozvím se to ale až v lednu, snad...

jitie
16. pro 2008

dobré poledne...
opět práce jako na kostele 😠
co nového????

petis
16. pro 2008

Ahoj berušky,
elektrika spravená a nerodíme, jsme stále 2v1 (jen pro upřesnění 😉 )

No, ale zase jsem dopoledne utřela prach, provoněla byt Prontem, nazdobila si záclony, parapety, stůl ... a teď dovařuju obídek 😉

jitie
16. pro 2008

peti ahoj..žádná změna koukám 😀

kacenka25
16. pro 2008

ahojda jen nakouknu zas peláším pryč. Kontrola OK, ale vůbec mě neprohlíželi, takže nic nevím. Jen jestli mi neotékají nohy, nemám bílkovinu v moči, nemám vysoký tlak atd. O miminku nepadlo ani slovo. Teda padlo, že už bych chtěla a že bych aspoň chtěla vědět, jak na tom jsem. Prý příště. Jenže to už říkal minule, to příště ☹ Chjo. Tak nevím, kdy budu máma a ani jestli se to chystá. Panu dr. se nelíbilo to nachlazení, prej by to teĎ nebylo dobrý rodit, že bych to neudýchala. Jsem k tý blbý rýmě přišla ještě ke kašli, holky těhule, normální kapky do nosu můžete a můžete paralen. Na kašel nic, jen teplý čaj. Žádný bylinky. Tak jsem si vykapala nos, okamžitě se mi ulevilo a usnula jsem jak špalek a teď se probudila, dobalila dárky a vzpoměla si, že mám napsat co a jak. Potřebuju něco zařídit ve městě, než se vrátí manžel, tak to oběhnu a za hodinku jsem zpátky na příjmu. Snad tu někdo bude, na kus řeči.

Hmmm a to příště bude 23.12. to se to blíží co? Já budu inventář v té ordinaci, ještě v lednu je budu chodit strašit 😀

kacenka25
16. pro 2008

ale no taaaak nakukuju sem už dvě hodiny a nikde nikdo?

amelie001
16. pro 2008

Kačenko,neboj v lednu už budeš dávno mamuška. 😵

jitie
17. pro 2008

dobré ráno 🙄
holky, mě přepadá nějaká deprééséé, když tady vidim jak všichni těhotní, rodí..je toho všude hodně, v novinách Menzlová, pod ní hned vyfocená Borhyová.. no, je to na p........ 🙄
ale tím se vám nechtěla kazit středeční ráno..přeji pěkný den

tercie
17. pro 2008

Ahoj holky, přišla jsem vám oznámit, že mám dovolenou do konce roku, tak nebudu na netu, možná na chvilku, co budu u našich, to bych se ozvala.

Tak kdybychom se neviděly, neslyšely 😀 tak Vám přeju všem Krásný vánoce, šťastnej Novej rok a krásný, rychlý, bezproblémový porody a nádherný zdravý miminka, a nám snažilkám přeju, abychom se co nejdřív v novém roce dočkaly svého štěstí.

Papapapa a prosím všechny důležité události na mobil, moc díky, ať jsem v obraze 🙂

tercie
17. pro 2008

Jen k tvému příspěvku Jiti, mám úplně stejný pocity jako ty, nejradši ze všeho bych strčila hlavu do písku jako pštros a počkala až ty hnusný časy přejdou... jenže to asi těžko, že... :-P

eximka
17. pro 2008

krásné dopoledne holky snažilky i těhulky dneska jsem nějak přispala, příští týden se stěhujeme tak musím ted nabrat síly ale jinak se máme fajn, včera jsem byla kontrole, no byla asi nejhorší za celý těhu, nejdřív mi brali 3 ampule krve, sestra nemohla najít žílu takže ve mě jehlou šmrdlala až mi z toho bylo šoufl, tak jsem šla k dr tak to bylo docela dobrý ale když jsem odcházela tak mi řekl at mi sestry změří pánev, 3 týdny před porodem? Sestry se divily že tohle se dělá když se vystavuje průkazka, takže mě tam pěkně mučily, vy vole to byla bolset jsem myslela že to snad ani nevydržím ale musela jsem být silná a statečná maminka 😀
Takže docela mazec včera, další kontrola 22.12 a to už bych měla jít na monitor tak se těším co nám poví

A co nového u vás?

kaca007
17. pro 2008

ahoj sněhurky, koukám, že se držíte a pořád jste 2v1 🙂
no tak bud už šup do porodky nebo až po vánocích 🙂

kacenka25
17. pro 2008

Terezko 😀 no mě pánev neměřil nikdo za celý těhotenství 😀 I když mě už je jedno snad všechno.... Už mě ani neprohlížejí, nezkoumají, prý necháme to osudu..... Tak já nic nevím a fakt jen čekám. I když co by u mě měřili, když mám kritický hodnoty 13 týdnů 😀 😀 😀 Ale jak vidno, i takový průšvihář jako já může donosit dítě do termínu, baaaaa dokonce i přenášet, no však po Vánocích si to povíme 😀 😝 Tady nechávají přenášet max. 10 dnů, takže nějak počátkem ledna bych třeba už mohla být máma 😀 To k tomu příspěvku od Amelky 😀

Hele, jste tu někdo? Nebo si budu povídat sama?

maky82
17. pro 2008

ahoj holky, poctivě dočítám...

Zítra jdu s malým na kontrolu, ten zase bude vyvádět!!!

lucasaerik
17. pro 2008

Ahojky holky, nakukuji, omlouvám se nemám vůbec čásek, jj vánoce na krčku tak se finišuje se vším 😅 ..
Jinak Kači já ti to psala... 😀 😀 😀 aby jsi se nedivila a ještě nepřenášela, když tě stále strašily s porodem dříve..já to tiž takto měla u druhého klučíka... otevřená na 2 cm jsem byla cca 2 měsíce před porodem...a pak se frajerovi nechtělo ani náhodou, měl být 17.10. a je narozen až 5.11. ani po vyvolávačkách se mu prostě ven nechtělo, potvůrce jedné...
Jinak u nás stále při stejném...uvidíme jak to bude do konce roku...ale doufám že se "Beba" umoudří a začátkem ledna by se mohla vyloupnout 😀

maky82
18. pro 2008

dobré ránko holky...jak se všechny máte? 🙂

kacenka25
18. pro 2008

ahojky, pořád někoho sháním a nikde nikdo není? Ty pracující chápu, před koncem roku to je vždycky fičák, ale ty těhulky a maminky, kde se toulají? Taky mám doma co dělat, ale chtěla jsem si povídat a drndat... Hooooooooolky kde jste?

Maky já za sebe hlásím, že mooooc moooooc dobře, to jsou tak krásný Vánoce. Včera jsem měla dva hrníčky svařáku, přišla i manželova maminka, seděi jsme u zapáleného věnečku (teda jen svíček 😀 , ne že by hořel ten smrk 😀 ) a zobali nezdravé slané pochutiny a zdravý sýr 😀 abychom to vykompenzovali. Pak jsme poslouchali starý písničky, vrátili se do mládí manželový maminky a bylo to super. To bylo překvapení, že už je najednou půl devátý 😀 😀 😀 Ten svařák holky, ty jo, to byla dobrota! Spala jsem jak dudek až do rána 😀

kaca007
18. pro 2008

ahojky... nikdo tu není a pracující chodí jen na kontrolu, co?
😉

kacenka25
18. pro 2008

a tak já nevím, pročpak jsem tu stále sama ☹

petis
18. pro 2008

Ahoj holky,

já bych tu s vámi ráda byla, ale bohužel nám stávkuje Net 😖 Připojit se trvá celou věčnost a pak to celé spadne. Akorát icq a skype jakž takž jede.
No jsem zvědavá, či vám sem aspoň vložím ten příspěvek ...

Jinak jsme stále 2v1, pokud se přes noc nebude nic dít, tak jdeme zítra na kontrolu a monitor k mému Dr. Tak jsem zvědavá, co bude ...

Tak zase pa pa, opatrujte se a mějte se krásně 🙂 🙂 🙂

maky82
18. pro 2008

dobrý večer...

Kontrola u nás s malým dopadla dobře, ještě do neděle má brát sirup a kapky na noc. Jinak já jdu se sebou zítra ráno, dostanu žádanku do Brna na utz a pak chci jít na menší nákupy.

maky82
18. pro 2008

Jo a dneska jsem byla v mimi prodejně, vyhlídla jsem si krásnou rychlozavinovačku, zelenou a supr kočár. Bohužel ale s nafukovacíma kolama. Ale jinak supr na ovládání, krásně lehoučkej...

jitie
19. pro 2008

ahoj holky,
tak jsem se včera dozvěděla,že nám budou v práci omezovat net..žádný icq, žádný neznámí stránky..tak doufám, že koník patří k těm známím a budu se moc na vás kouknout...ale to icq mě pěkně ser....... 😠

jinak u mě nic nového, práce jak na kostele, Vánoce se blíží a já nemám nic hotovýho, musim dokoupit dárky, zabalit, uklidit..no hrůza 🙄

kdybych se sem dneska nedostala,tak přeju krásný víkend a všechny důležitý info do mobilu 😵 díky