Březnové Sněhurky a pět trpaslíků

luckamb
12. zář 2008

Tak snad tohle téma přinese štěstí i nám 5 trpaslíkům 😀

maky82
13. led 2009

ahoj Katy, co malej? spinká?

jitie
13. led 2009

ahoj kačí 🙂
a samozřejmě všichni ostatní 😉

jak je beruško??už je to lepší???

kacenka25
13. led 2009

Kubí spinká, nevím na jak dlouho, hodinu a třičtvrtě jsem uspávala ☹

měla bych jít žehlit.... dopo jsem to nestihla

hoooooolky, já si dneska ránko poprvé sedla na zadek!!! teda na polštáři, ale sedla juchuuuuu

maky82
13. led 2009

Luci, určitě to tak dopadne, jak se znám a podle toho, co mám ve skříni...Sice i švagrová mi nabízí spoustu věcí, univerzálních barev, tak to nejspíš taky proberu a uvidím...

Jo Katy, látkový plínky dáváš do papírové, že jo? Takže pereš látkový...Já to taky tak dělala a asi i budu...

kacenka25
13. led 2009

teď koukám, 2 týdny a 5 dní? panejo to to letí!!! a neměla bych si dát jinou fotku? holky, mě se stýská po bříšku ☹ mě se moje bříšenko moc líbilo, teď mi to je líto, že už ho nemám..... když vidím svý fotky s pupíčkem, je to slzavý údolí ☹

lehna
13. led 2009

ahoj KAči007,
Kači25 i Jitu.

Maky- no tabletku jí sice dali,ale kdoví jak to bude dlouho trvat. jedna holka v lednu už je na vyvolávačce do pátku, a pořád nic.

jitie
13. led 2009

kačí,je to záhul co??ale neboj všechno se určitě zlepší, musíte si na sebe zvyknout..to se mi to radí co?děti nemam,ale rozumu jak za pět 😀

co jinak holky nového???luci co u vás, bude nějaký další vyšetření?? a maky co mimčo???

jitie
13. led 2009

leni ahoj 🙂 tak exi už má po první tabletce, jo??no tak snad jí co nejdřív zabere..

lehna
13. led 2009

no to právě nevíme ajk jí to zabere

luckamb
autor
13. led 2009

jíťo: u nás žádná další vyšetření v plánu nejsou. Když se nepodaří do jara, mám zase přijít na gyndu a uvídí se co dál nebo ne nebo co. Já nevím. Začíná mě to pěkně s..t 😀

lehna
13. led 2009

a psala jsem Slunince, ta má malou taky ještě v bříšku, taky se jí nechche nasvět. tak prý do pondělka jak neporodí,tak jde taky na vyvolání

jitie
13. led 2009

luci,to se ti ani nedivim, tohle by mě taky štvalo 🙄 já čekám na výsledky z krve,pak se uvidí co dál,prý když to bude dobrý,tak se můžeme snažit zvesela dál a jinak další testy na krev..

lehna
13. led 2009

Kačko- jo letí to, a Kubíček je fakt k sežrání🙂 fotku si dej nějakou s Kubíkem.

luckamb
autor
13. led 2009

Lehni: sluni má termín kdy

lehna
13. led 2009

J9ťo a co z té krve vlasně zjistí??

jitie
13. led 2009

sluni taky ještě nic..teda holky, vy to pěkně protahujete 😀

kacenka25
13. led 2009

Maky, dávám obráceně. papírovou na tělo, pak látkovku kvůli kyčlím a pak bodýčko a overálek nebo dupky. mě to s tou látkovkou nebaví, páč Kubí řve jak tur. ale zasejc prevence je prevence... dávat je nemusíme, kyčle má v pořádku, ale kdoví, jak se to bude vyvíjet, že... teď je má v pořádku, ale co v 6 týdnech nebo 3,5 měs? abych něco nezanedbala

eximka šla na vyvolání? ježiš chudák malej, to jí nezávidím.... horší porod asi neexistuje. přeju vám všem, abyste měly porod jako já 😉 ale aby vás stihli nastřihnout a nenechali roztrhat jak na zápase s býkem 😢

jitie
13. led 2009

leni, brali mi krev na anti-spermie - obrana těla proti spermiím..dr mi řekla,že si myslí, že to bude dobrý 😕

maky82
13. led 2009

Jitie, mimčo je snad zdravý, kéž by 🙂 už se začalo docela hýbat, malej zlobí pořád stejně...

jitie
13. led 2009

kačí neboj do dalšího porodu se to zahojí 😉 😀
maky, určitě bude zdravej jako rybička, neboj 😉

kacenka25
13. led 2009

Jíťo, strašně moc moc moc držím palce!!!!!

Leni mě manža nefotí, 😠 musím fotit jen já. Už to není takový miminko jak v porodnici, už se projevuje. Drží hlavičku, ale jen chvilinku. na bříšku se mu nelíbí, tak ho nechci trápit, vím, že bych měla častěji pokládat aby trénoval svaly, ale je mi ho líto. Sílu má, to je pravda. Dala jsem nějaký nový fotky do alba, moc nefotíme, není kdy. Snažíme se na sebe zvyknout....

lehna
13. led 2009

Jit aha, tak z toho jsme stejně jelen😀. jo tááák, jestli na ty spermoně nemáš alerfgii nebo tak něco?

Kaci-přebalování se Kubíkovi nelíbí? to si musíš teda s ním užívat, bobku

lehna
13. led 2009

Kačko,aspoň ty chviličky stačí. neboj však si zvyknete🙂. na fotky už jsem koukala, píšu,že je malej k sežrání 😀

jitie
13. led 2009

berušky moje, loučím se s váma, jdu domu,mějte se pěkně,paaaaaaaaaaaaaaaaa 🙂

maky82
13. led 2009

Katy a bodíčko ti tu látkovou udrží??

lehna
13. led 2009

Jituško papááááááááá a zse někdy přijď 😉

kacenka25
13. led 2009

Maky, udrží úplně v poho. dávám jednu na třetiny složenou a do cípu druhou, tou tu první zavinu dokola pasu a mezi nohy a upevním bodýčkem. teda když se daří, protože sebou hází a vzteká se. je to mazec, zásadně když oddělám plínku, počůrá mě. už si dávám bacha, ale tak dvakrát za den to nevychytám a namíří tu svoji zbraň na mě, když se ohnu pro plínku a už to mám v uchu 😀 v oku 😀 či v puse. už si načůral i do svý pusinky, to ztichnul, přestal brečet, vyvalil oči, rozhodil ruce a nohy a usmál se 😀 😀 😀 😀 😀 to jsem nevěřila a vyprskla smíchy. čímž jsem spustila lavinu pláče, protože se lekl. no a tak je to dokola no

lehna
13. led 2009

mě dneska nějak divně pobolívá břicho, zdá se mi že trochu i kleslo a tlačí mě to když chodím. a to chci jet dneska ještě na nákup.

kacenka25
13. led 2009

Leni, jak začíná tlačit když jdeš, tak už pokleslo. mě pomohli tím Hamiltonovým hmatem, taky mě to tlačilo při chůzi. jenže já už měla čtyřcentimetrovou díru mezi nohama.... 😲 když jsem byla na tom zákroku.....

jo, našla jsem fotku ze ŠD a prvního vánočního svátku, v den porodu. ty jo, nafouklá i v obličeji... už jsem hodně zadržovala vodu... bylo načase porodit.

lehna
13. led 2009

to jsem si všimla ráno,že to kleslo a fakt jak jdu,tak to pobolívá. tak jsem zvědavá co mi řekne dr. ve čtvrtek.

mi v pátek jeden kamarád taky řekl,že začínám být v obličeji nateklá. no já nic teda nevidím,ale on mě neviděl týden,tak asi ví.