Březnové Sněhurky a pět trpaslíků

luckamb
12. zář 2008

Tak snad tohle téma přinese štěstí i nám 5 trpaslíkům 😀

puckalucka
1. dub 2009

😀 , připadá mi totiž, že si to doktor asi myslí.
Já jsem si sama naordinovala v lékárně magne B6 a připadalo mi, že to pomáhá, protože se to tak nějak rozehnalo, ale od pondělní noci mi přijde, že je to naprd 😒 i když dneska přes den už je mi zase líp a ztvrdlo mi asi jen 3x no jo zavolala jsem doktorovi, tak už budeme v pořádku 🙂 . Doktor taky tvrdí, že je to normální, ale když ono je to někdy vážně drsný a nedá se pořádně jít a v noci je to nepříjemný. Včera mě přes den potrápilo minimálně 10x.

maky82
1. dub 2009

Někde jsem četla, že od 20.tt je to prý normál. Možná ale záleží, v jaké intenzitě. Já mám zítra poradnu, tak jsem zvědavá, co mi řekne. Měla bych dostat žádanku na utz a uvidíme, co mi řekne na mateřskou.

Luci, pálívá tě žáha? Pomáhá ti na to něco?

amelie001
1. dub 2009

Tak mě bříško tvrdne malinko.Žáha mě pálí teda pořádně.
Maky-budeš prát věci mimískovi?Kdy mám začít?

puckalucka
1. dub 2009

Maky, žáha mě nepálí, vůbec nevím co to je, snad mě alespoň tohle mine 🙂 a bohužel netuším, co by na to mohlo pomáhat 😒 , slyšela jsem, že se pije mléko, ale radit nemůžu...

amelie001
1. dub 2009

Luci-Rennie ovocné,ty pomáhají mě.No a žáha mě pálí pořádně až tedka,v noci jsem si vstávala pro léky.

puckalucka
1. dub 2009

Já jsem zase v noci vstávala a snažila se rozchodit ztvrdlé břicho 😠 . Tak holky, kdo přihodí nějaký další problém, "kdo dá víc" 😀.

amelie001
1. dub 2009

Já jsem měla v noci v krku guláš,ten jsem jedla v pět,ale byly to dvě lžičky co manža nesnědl.

puckalucka
1. dub 2009

😀 😀 hezký Amel 😀 .
Když vy už máte vejikanánský miminka a tak je ta žáha normální, jak Vám to tam mimi utlačuje nahoru.

amelie001
1. dub 2009

Luci-neboj to přijde a brzo.Čtu to v knížce že od 7.měsíce,horší pálení žáhy,zhoršující se zácpa apd. 😉

puckalucka
1. dub 2009

Amel, takže budu sedět na wc se ztvrdlým břichem a gulášem v puse a marně se snažit,jo 😀 ? Už asi začínám chápat proč se všechny holky tak moc na konci těhotenství těší až ho budou mít za sebou 😀 .

amelie001
1. dub 2009

Ne,tak to určitě nebudeš. 😀 Těším se na konec to jo,ale aby ten konec těhotenství byl až po 38 tt.

puckalucka
1. dub 2009

Já se taky těším na miminko, ale zárověň se těším až už budu doma a budu si moct konečně vychutnávat těhotenství, v práci za stolem mi to nějak nejde.

amelie001
1. dub 2009

Však se dočkáš,bud ráda že jsi zdravá,manža je kaput,nachystala jsem mu léky,a hned jak přijede,se bude léčit.

puckalucka
1. dub 2009

Jsem ráda, že jsem zdravá 🙂 , ale na volno před bouří se těším 😀 . Já jsem přítele léčila minulý týden, škrabkalo ho v krku a měl rýmu 😀

jitie
2. dub 2009

dobré krásné a sluneční ráno 😵

maky82
2. dub 2009

krásné slunečné dopoledne holky a maminy...

mám po kontrole, vše je ok, nějaká poznámka na mou váhu samozřejmě byla, jsem na 0kg, takže jsem už celkem 3kg přibrala 😀 15.4.mě čeká utz a od 20.4. jdu na mateřskou

jo a taky jsem dostala v práci výpověď, ta paní, místo které jsem byla, se vrátila

maky82
2. dub 2009

poslouchala jsem srdíčko, dost dobrý 😀 a hlavičku má už dolů, i když se prý ještě klidně může přetáčet

zítra mě čekají nehty a půjdu si objednat ten kočárek a skořápku 🙂

petis
2. dub 2009

Ahoj holky,

jdu vás pozdravit, byly jsme s Kájou venku a ještě dospává v chodbě, tak jsem se rychle nadlábla ...

Maky,
gratuluju k úspěšné kotrole. Ty brďo, jen +3kg, to je zázrak, ne? Já mám nahoře ještě pořád 6 😖

Puciluci,
já jsem si taky dovolenou vybírala, než jsem šla na mateřskou.

Holky,
já za těhu pálení žáhy neznám, ale mám kamarádku, co je v 31tt a pálí ji žáha od počátku, Taky na to bere rennie a nebo zkuste mandle.

Jak se jinak všechny máte?
My rosteme jako z vody, smějeme se, vykládáme ... akorát já mám teď smutnější období, mám babičku v nemocnici, zlomila si krček a kdo ví, jak to bude dál. Dnes za ní s mamkou jdu, tak se toho popravdě bojím.

Pa pa a já se zase ukážu 🙂

maky82
2. dub 2009

ty brďo Peti, malá má už 3měsíce, letí to jak blázen!!

Na tu žáhu piju mlíko, ale už mi to moc nepomáhá. Možná zítra zkusím koupit Rennie...a mandle Peti, jo? no tak ty si teda taky dám, ty můžu 😀

Fakt jsem na výchozí váze před těhu, sama se tomu divím, že zatím moc nepřibírám, dneska se divily i holky v práci...přitom samy vědí, kolik jsem byla schopna sníst za dopoledne při práci. A myslím si, že teď jím tak akorát, někdy i dost. Ale nechci to zakřiknout, ještě mám před sebou 2měsíce těhu, tak kdo ví, kolik mi těch kil ještě přibude 😀

jitie
3. dub 2009

dobré ránečko..
dneska sem si vyrazila jako dáma ve slabý bundičce a mokasínách a byla mi teda strašná zima 😲 doufám, že se to do odpoledne venku prohřeje 😵

jitie
3. dub 2009

terci co dr včera, všechno už ok???????????

maky82
3. dub 2009

ahoj holky, tak mám objednaný kočárek, vyhlídlou matračku a skořápku...teď už jen čekat, až to přijde 🙂

Mně teda ráno byla pěkná kosa...měla jsem i šálu a malýmu jsem nakonec stejně dala zimní bundu 🙂

Zítra jsme chtěli grilovat, ale manža je samozřejmě v práci, takže budem asi s malým na zahradě na písku 😀

tercie
3. dub 2009

Ahoj holky, to je venku krásně co? U nás je snad 20stupňů!!! Hned lepší nálada...jen aby to vydrželo.

Včera kontrola dopadla celkem gut, doktor mě docela uklidnil, podrobnosti jsem vypsala do alba, už se mi to nechce vypisovat znovu 😀

Jo, a taky už jsem cítila šimrání v pupíku 🙂

Maky ty se máš že už máš kočárek vybranej... mě se teda pořád líbí ten Boston, a včera jsem viděla ve městě a měl sportovní nástavbu, a připadal mi strašně nizoučkej, a pak jsem ho viděla znovu v bazárku, a to měl nasazenou korbičku, a byl zase vysokej, no to jsem z toho jelenice, asi jsou teda různý podvozky... budu to muset ještě prozkoumat 🙂

jitie
3. dub 2009

terci,tak to jsem ráda, že je to dobrý 😉 počkej za chvíli bude Kristýnka lítat sem tam 😵

v Praze je taky nádherně, před chvílí sem byla venku, obešla sem krámky, sháním nějakou bundu na jaro a nic se mi nelíbí 😒

amelie001
3. dub 2009

Zdarec holky,

tak u nás je momentálně 24,6 stupnů.Peru zimní bundy a chystám se do města.Manža mě vyslal at jsi jdu vybrat kabelku.Včera jsem si dovezla jarní bundy od našich,a zase tam odvezu ty zimní.Zimní boty zanesu opravit strejdovi,maximálně některý vyhodím.Novou jarní bundu se nechystám kupovat,dochodím to v lonských,i když je tak tak dopnu.No večer se chystáme plavat do Aquaparku,manža vaří večeři,náš oblíbený salát Caesar.

Terci-gratulace ke kontrole,s kočárku si nedělej těžkou hlavu,koukala jsem u tebe v albíčku na ty vaše pejsany,já už se tak těším až si naši pořídí štěnátko.

jitie-něco určitě seženeš 😉

maky-vidíš jak všechno krásně stíháš objednávat 😉

amelie001
3. dub 2009

Jo a Terci-tak už je to opravdu Kristýnka? 😉

amelie001
3. dub 2009

Tak všichni jste asi venku,tak i my pádíme.Kdyžtak kouknu ještě dneska. 🙂 😉

petis
3. dub 2009

Ahojky holky,

že by už konečně jaro? My jsme dnes vyndali fusak z kočárku 🙂

Míši,
konečně jsem se rozhýbala a vyfotila manžela u kočárku. Mám to v albu. Manžel má 195 cm a jak se tak koukám na tu fotku, tak i tak vypadá ten kočárek vedle něj malý, i když je fakt dost vysoký.

Pa pa a hezký víkend

tercie
4. dub 2009

Peti díky za fotku, teda manža je fakt kus chlapa 😀 My jsme s mám manžou oba o 20 čísel menší, tak to snad bude dobrý 😀
Dneska opět krásně, takže co nejdřív mažu ven, na baráku makají, takže bude navečer grilovačka, už se těším na prvního letošního buřta 🙂

Holky a na tom jméně už jsme se fakt asi shodli, měla jsem strašnou radost, že manža už nebejčí, a že už můžu prckovi říkat jménem 😀 A jako by na to čekala, tak mě večer začala v pupíku šolíchat, takže jsem byla totál na měkko 😀
Dneska je prostě vysmátej den, tak mějte všechny takovej, já utíkám na sluníčko, papááááá 🙂

maky82
4. dub 2009

Ahoj holky,

Terci, gratuluju ke kontrole 🙂 Jméno máte hezký, my taky kdysi chtěli Kristýnku, ale je jich moc...takže proč teď nedát Adama, že 😀no asi jsme praštění 😀

U nás je taky hezky, 20st., i když nějaký ten mráček se objevuje. Dopekla jsem vídeňský dort a pojedeme s malým k babičce.

Za kočárek jsem ráda, ale v tom fofru jsem se zapomněla paní zeptat, jestli je k tomu i pláštěnka. Myslím ale, že spíš není, takže buď sedne stará nebo budu muset doobjednat.

Chlap mě včera zas totálně vytočil kvůli utraceným penězům...drogerie, Lovela, malýmu mikina do školky, sobě teda tepláky a triko, něco z jídla, knížka o dětských nemocech...no zase jsme se rafli, že jsem moc utratila...už mě to nebaví...