Březnové Sněhurky a pět trpaslíků

luckamb
12. zář 2008

Tak snad tohle téma přinese štěstí i nám 5 trpaslíkům 😀

lucasaerik
15. čer 2009

takže jsem příspěvek Leničky nějak unavou přehlédla.....omluva maky: vše takže vše neeeeeeej k adámkovi a ať je zlatíčko nejzlatější...a já už vážně musím něco dělat...

petis
15. čer 2009

Jé,
Maky, nádhera !!!
Moc a moc gratuluji k Adámkovi, ať je zdravý jako řípa a roste jako z vody 🙂 🙂
P.S.: Konečně nás někdo předběhnul s váhou miminka v tabulce 😉

tercie
15. čer 2009

OBROVSKÁ GRATULACE AMELCE I MAKY KE ZDRAVÝM CHLAPEČKŮM!!!!! Ať hezky rostou a dělaj rodičům jen radost. Hodně štěstí do života, to je důležitý 😉

ilonkaa
15. čer 2009

Ahoj holky,

Já nák všechno zanedbávám!!

Lenka mě psala,že holky už jsou maminkama 😵 😵

Tak Amel a Maky...moc moc moc gratuluji ke klukum at jsou zdraví a dělají Vám jen samou radost!!!!! 😀 😀 😀 😀

lehna
16. čer 2009

ahoj holky,

jdu vás pozdravit od MAKY:je v pořádku, nakonec taky rodila normálně🙂. Porod trval 6h, hodně jí zabrala až kapačka kolem 12, to začly šílené bolesti no a ve dvě se narodil. Malý má velké papulky🙂.hezky papká, nepláče a spinká 😵

U nás nic nového, Štěpi zrovna taky spinká.vcelku je hoďnoučký, občas si pomrčí,ale to je normálka. je to zlatíčko,jak se řehní, kulí očima,sedět by už chtěl. a všecko sleduje. manža říká,že je zvědavec po mamince 😀 😀 , haha 😀 . a čekáme kdy vyleze první zoubek, zatím to ted na nic moc nevypadá,ale zdá se mi,že už má malinko dásnička naběhlé 😵

luckamb
autor
16. čer 2009

Gratuluju maminkám a už jsem údaje dala do albíčka. Teď počkám na fotečky a hned tam pak šoupnu i fotečky. Mějte se krásně.

fim
16. čer 2009

Jdu tak kolem vás, tak jsem jen nakoukla, jak jsou na tom těhulky a ony už jsou maminkami.....
OOOOBR GRATULACE KE KLUČÍKŮM, SPOUSTU RADOSTI A NÁDHERNÝCH CHVIL PLNÝCH ŠTĚSTÍ A ZDRAVÍ. 😵 😵 😵
Obě maminky jsou moc velké bojovnice, že to zvládly - jedna utekla CS, druhá takového klučíka velkého.... a chlapečkové jsou určitě zlatíčka všech zlatíček. 😵

puckalucka
17. čer 2009

Ahojky 🙂 ,
Amel Maky velikááánská gratulace ke klukům 😵 . Konečně to máte za sebou to jste obě rády, co 🙂 . Hlavně ať je všechno v pořádku a jste všichni čtyři zdravoučký 😵 !!!

tercie
18. čer 2009

Holky, no a co nějaký fotky? 😉

fim
18. čer 2009

Míšo a co ty? Jak jsi dopadla s tou prací? 😕

amelie001
18. čer 2009

Ahojky,my jsme dneska byli na kontrole žloutenky,snad budem ok,paní doktorka říkala že to nevypadá,ale pro jistotu vzala krev,no máme 3300g,přibíráme prej bohatě,roznesli jsme fotečky v porodnici na nástěnky,sestřičky chtěli obrázky.No spinkáme poměrně hezky,vždycky usneme v autosedačce.Jo a máme kapečky do očička,trochu nám teče.

Jinak všem velké díky za slovíčka podpory!!!

petis
18. čer 2009

Amel,
malý je moc krásný, povedl se vám 😉
Fakt nádherné miminečko 🙂
Jaký byl porod, popíšeš nám ho???

Puci,
jak se daří tobě? Už to máš taky za pár, co?

My jsme včera byli na 6M prohlídce a taky na očkování 2. hexou.
Prohlídka dopadla dobře, Karolínka se předvedla v plné kráse, otáčela se na břicho, kradla hračky, taky ukázala, že se umí postavit na kolínka a pérovat. Paní doktorce vytrhla z ucha stetoskop a taky jí pěkně zatahala za vlasy.
Dostali jsme pochvalu, že je moc šikovná, pozorná, že už můžeme začít se zeleninkou.
Jo, akorát nedoporučuje ještě dávat do sporťáku Ale já jí říkala, že ji tam nebudu dávat sedět, ale jen ležet, ale že bude líp vidět a na to mi neřekla nic, tak snad můžem. Stejně jak v kočárku nespí, tak ji tam musím dát na břicho, aby viděla, jinak je zle.
No a váha a délka? 8,65 kg a 71 cm 😀 Trháme rekordy, jsem se úplně lekla, když jsem viděla tu cifru na váze. Ale prý je to v pořádku, je hodně dlouhá, tak má k tomu i adekvátní váhu.
Jinak tam se mnou v čekárně byly i 2 maminky s 8M dětmi a ta jedna se mě ptala, taky jdete na 8M prohlídku? Já ne, že jen na půlroční a naše Kája byla větší než její Kája, jj, sešly se tam 2 Karolínky. A ta její se ještě nekulí vůbec na bříško, ta maminka se úplně divila, co naše prdela předvádí v čekárně. Její Karolínka spořádaně seděla na klíně a moje se vrtěla jak šídlo, chvíli byla na břichu, chvíli na zádech, no děs ji zabavit.
Taky jsme dostali 2. hexu, tak snad nebude velká reakce.
Na 3. hexu a 2. Prevenar jdeme 5.8., překvapila mě, že mi nechtěla dát ten Prevenar dříve, prý je lepší dodržet mezi očkováním 2M pauzu.
No tak asi v sobotu zkusíme poprvé mrkvičku, ať je u toho i taťka, jsem zvědavá 😉

Akorát teď Karolínka míň spinká přes den, tak je to čím dál těžší zabavit ji, dopo v kočárku spala jen půl hodinky a pak protivka, tak šla na bříško, vždy domů dorazím uřícená jak blázen.

Tak to jsem toho písla, co 😉

tercie
18. čer 2009

Amelko malej je krasaveček 🙂 ještě jednou gratuluju!!!

Peti teda takovej sloh, super jak malá roste a jak je šikovňoučká 😉

No a s tou mojí prací jsem teda nedopadla slavně, dneska mi volali, že mě bohužel ve výběrovém řízení na práci nevybrali, takže smolík, a opět jsem na začátku. A nebo to je znamení, že nemám práci hledat, že se třeba brzo povede a stejně bych šla na PN? To jsem asi naivní co 😀
No prej si mě nechaj v databázi, kdyby jim někdo odešel ve výpovědní lhůtě, že je ještě šance.

Jdu koukat na ordinaci, papa berušky 🙂

puckalucka
19. čer 2009

Ahojky,
Amel, Daník je krásňoučkej 😵 , jen ať mu to hezké spinkání vydrží co nejdýl 😉 .
Petis, jojo už to taky máme celkem nadohled 🙂 . Jinak je mi pořád dobře a nemůžu si na nic stěžovat, zatím mám hodné miminko 😀 . S těma očkováníma mě docela děsíte, to Vám vždycky někdo řekne, kdy a na co přijít se nechat naočkovat? Já vůbec nevím, proti čemu je miminko očkováno automaticky a co je na nás abysme mu radši dali. Jinak, úplně vidím sebe, když popisuješ jak ses lekla váhy Káji, že se leknu váhy miminka až se narodí 😀, nějak se mi daří poslední týdny pěkně přibírat 😠 😀 . Buď na Káju náležitě pyšná, že je taková šikulka, vím, že jsi tím té druhé mamince určitě dala pěkného brouka do hlavy 😉 .

lehna
19. čer 2009

ahoj holky,

Am- Daneček je nááádhernýýýýý klučina. faktr krasaveček🙂.že jste žluťouncí nevadí,náš Štěpík byl taky a buď ráda,že vás pustili domů,nás tam kvůli toho drželi o několik dnů dýl. Očičko jsme taky kapali,ale jen asi týden, rychle mu to zmizelo,tak to bylo fajn🙂

Peti- Kájinka je mooooc šikovnááá. váhy se neděs, Štěpík má 5 měsíců a těch 8 kilo už má taky😀. za 14 dní jdeme na KO,tak jsem zvědavá jestli vás doženeme 😀. a na poslední kontrole měl 68cm,tak jsem zvědavá jak se vytáhl teďka 😉

Pucinko- máš krásné bříšenko na té fotce v pase🙂.

Míšo- tak to je mi líto,že to tak dopadlo,ale co, třeba se brzy zas zadaří a nebude třeba jít do práce. co barák, kdy bude kolaudace? jak pokračujete??

puckalucka
19. čer 2009

Lení, dala jsem do alba pár minutek staré fotky"bříška" 😀 😀 .

lehna
19. čer 2009

Luci, mooooooooooc krásnééééééé 😵

nezt mám zabržděný, venku hnusně, ach joooo.

Štěi prdí do plíny a kecá, to bude nálož 😀

tercie
19. čer 2009

Leni no kéž by to tak bylo 🙂 A kolaudace vypadá na červenec - srpen, tak v září už bysme měli bydlet... tak to bylo naplánovaný kvůli mimču a asi to vyjde... aspoň něco...

A vůbec co Maky, nepsal jste si s ní někdo? Adámka jsme ještě neviděly 😉

lehna
19. čer 2009

Míšo- tak aspoň něco teda vyjde. držím palečky.

Maky psala akorát v tu středu, nebo úterý,nebo kdy to bylo😀. já ji psnu jak se mají, jestli už jsou doma atd..

jitie
19. čer 2009

ahoj berušky 🙂
am, Daneček je nádherný 😵 😵

terci, s tou prací mě to mrzí,ale třeba to bude opravdu znamení 🙂 bude se teď už snažit a nebo ještě čekáte???

peti, teda Karolínka vám dělá jen samé radosti, je to moc šikovná holčička 😵

puciluci, jak se vede??dlouho jsi tu nebyla..chtěla jsem se tě zeptat, kdy jsi se objednávala do Hořovic na 3D UTZ??já nemůžu nikde najít číslo a můj dr má jen na jiného dr, tam se mi nechce..

jinak my se máme dobře, dneska jsem byla poprvé na těhu plavání, bylo to super, moc se mi to líbilo. Nejdřív jsme se protahovaly a pak aquaaerobic a plavání. Jen teď přemýšlím o tamponech do vody, jako prevenci, člověk nikdy neví, co by mohl chytnout, nemáte s nima někdo zkušenosti??
Příští týden ve středu jdu na odběry Tripplů, tak mi držte palečky,aby bylo všechno v pořádku!!!!! 😖

tercie
19. čer 2009

Jiti četla jsem teď jedna holčina psala, že měli za sebou vo samý jak my,. vyvolávání porodu a tak, a jí doktor řerkl že stačí aby počkala 3ms a může začít nanovo, takže já mám za sebou teď druhou, tak už to pomalu zkusíme. Ten můj doktor nevím, co se mu hnulo že mě tak odrazoval. Stejně musel vědět, že tak dlouho čekat nebudu...

A kdy pojedete na chalupu Jit? Dej vědět, zatím jsem doma, tak bych nemusela špekulovat s časem, myslím, že by to mělo klapnout, ta kávička 😉 Už se těším až tě uvidím, a tvoje bříško 🙂
S těma tamponama nevím, já plavání nestihla, ale myslím, že tampopon ničemu nepomůže, stejně tam máš vodu tak jako tak, nasákne celej a na čípek doléhá stejně, tak jako by tam vlastně nebylů... zkus se zeptat dr, jestli to doporučí nebo ne...
Tripply budou OK, neboj 😉

jitie
19. čer 2009

míšo, tyhle jsou přímo na koupání do vody a je tam psáno že je vhodný i pro těhule, takže je dělaný trochu jinak než normální tampon na mrchu..poptám se dr..
jinak já si myslím, že když se cítíš už dobře a nemáš žádné problémy a potíže,tak můžete určitě začít, oni půl roku asi říkají všem, je to přeci jen zásah pro tělo, ale záleží na tobě

na chalupu pojedeme nejspíš 4.-6. července, tak se určitě sejdeme na kafíčku, to neuvidíš bříško,ale pořádný špek 😀 mě spíš rostou boky a zadek, bříško taky trochu,ale spíš vypadá jak kdybych hodně přibrala 😀

puckalucka
20. čer 2009

Ahoj Jitu, týjo tak telefon už tam nemám, vymazala jsem ho, ale zkus si písnout o kontakt přímo do nemocnice nebo si tam zavolej mají internetové stránky. Já jsem se jich tenkrát přes net ptala jestli u nich musím být registrovaná, aby mi ho udělali a odepisovala mi paní z recepce a napsala mi přímý kontakt na ten 3D. Ten ultrazvuk tam dělá hrozně milá paní/slečna a myslím, že mi říkala, že nejlépe je to všechno vidět ve 28 týdnu, ale klidně si tam zavolej a ona Ti sama řekne, kdy je nejlepší tam jít a objedná si Tě 😉 . Jinak 30min. záznam stojí 600,-, fotka nějak kolem 100,- a nepovedený záznam taky 100,-.

lehna
21. čer 2009

ahojík,

já jdu jen v rychlosti -
Maky jsem ještě npísla jakse mají,ale chystám se dneska to napravit 😉 ,tak večer hodím kdyžtak info.

Míšo- tobě ještě jednou gratuluji k dnešním narozeninám 😉 . jsem to tu musela vykecat 😀 ,když máš to jubileum 😎 😀

amelie001
21. čer 2009

Díky moc za pochvalu malého. 😉
Míšo-gratulace k narozkám 😵
Jinak porod,byl super.Napsala bych víc,ale mladý pán nám knourá v postýlce,asi bude hládek.Takže ještě vydržte. 😉

lehna
21. čer 2009

Am- malý je je fakt kouzelný a strašně kráááásný 🙂.no jako každé miminko 😵 😵

jitie
21. čer 2009

Míčo, mocccccccccc gratuluku k dnešním narozeninám, přeju hlavně hodně štěstí, zdraví a lásky!!!!!!!! 😵

lehna
21. čer 2009

asi se Štěpíkovi tlačí zoubek 😵
má tam takovou malou špičku, zatím teda nic nevidíme,ale na prstě to jde dost cítit 😵 😵 😵

jitie
21. čer 2009

teda holky, já si teď čtu tu zprávu po sobě 😀 vždyť já už neumím ani psát 😀
oprava: Míšo, mocccc gratuluju...... 😀 😀

leni, už zoubeček 😵 tak to přeju klidné noce 😀

petis
21. čer 2009

Míšo,
moc gratuluju k narozeninám !!!!
Strašně moc zdravíčka, štěstíčka, lásky, pohody a splnění toho největšího přání přeji a Kájinka posílá tetě hudlánka 🙂

Jitu,
já tampony nepoužívala na těhu plavání a bylo to v poho. Poptej se svého dr., ale myslím, že pokud nemáš sklony k nějakým zánětům, tak by to mělo být v poho. Jak píše Míša, voda se tam dostane tak i tak 😉

Leni,
ty brďo, už zoubek, super !!!