Březnové Sněhurky a pět trpaslíků

luckamb
12. zář 2008

Tak snad tohle téma přinese štěstí i nám 5 trpaslíkům 😀

puckalucka
10. srp 2009

Ahojky, jdu Vás zase alespoň v krátkosti pozdravit 🙂 .
S tím Nutrilonem je to tak, že jsem se na něj vyprdla a neřeším to...po mém mléce Matěj krásně přibírá a tak hold to časté buzení nějak zkusím přežít. Zkoušeli jsme mu ho dávat přes stříkačku po malíčku, ale nenechá se obelhávat a po chvilce se vzteká 😀. Flašku bych si neriskla mu dát. Mám mu dávat v těhle teplých dnech čajík po lžičkách, ale to jsme dávali jen párkrát, četla jsem si, že plně kojené děti nepotřebují čaje...a hlavně jsem s ním doma a v tomhle vedru s ním ven nejdu.
Jinak nám krásně "povídá" a usmívá se jen kdyby to ten náš foťák stíhal fotit 😠 .
Pozdravujte všechny Vaše zlatíčka a užívejte si krásných dní.

maky82
10. srp 2009

ahoj Luci, srdečně tě zdravím 🙂

My už měli taky asi 2x krizi, že byl přisátý každou hodinu, dr.řekla, ať si koupím Nutrilon, ale vždycky to trvalo jen 1den a zase to bylo dobrý. Prý sem tam je taková krize, že děti potřebují pít častěji. Tím pádem se samozřejmě vytvoří víc mlíčka. Čaj jsem dávala taky jen ve velkých vedrech. Jinak se máte dobře?

jitie
10. srp 2009

tak k tomuhle vám nemám co říct, zatim 😀 pak budete radit vy mně 😉

maky moc ti to sluší 🙂
luci, až budeš mít čas, tak nám přidje nějaké fotečky 😵

maky82
10. srp 2009

ahoj Jitie, díky...nevím, jestli je to tam dostatečně vidět...hodně známejm se to nelíbí, ale mně ten účes maximálně vyhovuje 🙂

jitie
10. srp 2009

maky hlavně, že je to pohodlné tobě 😉

luckamb
autor
10. srp 2009

Maky, účes je hezkej, sluší ti a musí být maximálně pohodlnej.
LUci, ahojky, to je dobře že ses n nás taky přišla mrknout.

puckalucka
10. srp 2009

Maky, tys zkracovala, aby to bylo pohodlné a rychle učesané a já jsem si to ze stejných důvodů už dlouho neostříhala, abych to jen stáhla do do gumičky 😀 😀 .
Luci, tak v září? Konečně se to pohne, co?
Přidala jsem 3 fotečky 🙂

luckamb
autor
10. srp 2009

LUci, jj v září se to pohne a doufám, že pak už se to bude hýbat rychle.

tercie
10. srp 2009

Ahoj hoky, přišla jsem vám říct co u doktora... Jak jsem měla strach abych nedostala vynadáno, že jsem nečekala, tak nic nenamítal, jen, že jsem nedodržela to tříměsíční braní listovky, tak jsem se pochlubila že skoro 4 měsíce jím dvojnásobný dávky, 1600jednotek Tak se jen pousmál že prej jsme nezaháleli. Jelikož jsem jen malinko těhu tak na UZ viděl jen vysokou sliznici a náznak... dostala jsem Utrogestan, 2x denně zavádět a 24.8. jdu na konrolu a to už bude vidět prcka
Brali mi krev na hcg a zítra do tří hodin si mám zavolat pro výsledky... 🙂

tercie
10. srp 2009

Maky účes super, moc ti to sluší a vypadáš jako holčička, a ještě s miminkem v náručí, moc ti to sluší 🙂

Puciluci děkuju za vzkaz, už jsem koukala na nový fotečky, malej je moc krásnej, a s tím kojením myslím že děláš dobře, i když to mám taky jen zprostředkovaný, vlastní zkušenosti žádná celá nula nula nic 😀

luckamb
autor
11. srp 2009

HOj holky

sluninka
11. srp 2009

Luci ahojík

maky..vlásky super, na léto ideální 😵
hele nenarodila se malá Laura v Nerátkách? je hrozně podobná mimču jedný maminy co se mnou byla na pokoji

maky82
11. srp 2009

Dobré ránko holky moje 🙂

Taky je u vás tak hnusně a lije? Děkuju všem za pochvalu účesu 😀

Sluni, Laura je tady od nás, narodila se v Brně 🙂

Terci, držím palečky, ať ti dr.řekne jen dobré zprávy...

amelie001
11. srp 2009

Zdravím holky,

miminka jsou krásné a ty odrostlejší taky🙂)

Docela mi chybí Eximka,kdo ví jak se má ☹

Budoucí mamince Míši GRATULUJU!!!A zítra jen ty nejlepší zprávy!!!!!!!!!!! 😵 😵 😵

luckamb
autor
12. srp 2009

Amel, zrovna jsem si na ní vzpomněla a říkala jsem si že se vás hned ráno zeptám jestli o ní někdo něco nevíte.

luckamb
autor
12. srp 2009

NO halooooo děvčátka, kam jste dneska všechny zmizely?

jitie
12. srp 2009

ahoj holky,
míše vyšla krev dobře, značí začínající těhu 😉 a tímto jí moc gratuluju 😵

tercie
12. srp 2009

Holky ahoj, jsem strašná ostuda, já myslela, že jsem vám to sem napsala, a nenapsala, to jsem ale hňup, a přitom vy na mě tolik myslíte, normálně se stydím 😨 😕 😅
Jak píše Jiti, v úterý v krvi bylo 285 jednotek HCG, vzkazoval mi dr že se mám chovat náležitě, mluvila jsem jen se sestrou, a 24.8. se jdu na UZ už podívat na miminko 🙂

luckamb
autor
13. srp 2009

Ahoj holky,
Terc: tak to je super. ¨Ty už uvidíš miminko, jůůů. No tak držím palečky.

maky82
13. srp 2009

Terc, taky moc gratuluju 🙂

ahoj Luci 🙂

luckamb
autor
13. srp 2009

ahoj maky, jak se vede?

maky82
13. srp 2009

Luci, docela to ujde,až na to, že Adam nechce přes den moc spávat, tak 3x po 20minutách. Chce se jen osit a sledovat vše kolem sebe. Ani v kočárku nevydrží, pořád jezdíme se řvaním.

A co ty? Těšíš se na dovču? Kdy jedeš?

luckamb
autor
13. srp 2009

Ty jo, tak ten ti dává zabrat, co?
No v neděli odjížídím na Smržovku a vrátím se v sobotu. A k moři bych měla letět někdy asi druhý týden v září. Už aby to bylo. Hrozně se těším.

jitie
13. srp 2009

ahoj holky 🙂
Míšo, to neva, jsem ráda poslem dobrých zpráv 😉 teď o víkendu jedeme na chalupu a manža chce jet na kola,takže budu mít celé odpoledne časík, bysme mohli zajít někam na kafčo a nebo na zmrzku 😵

jitie
13. srp 2009

já chci taky na dovolenou 🙄 😀 letos mám smůlu, ale příští rok si to pořádně užijeme ve třech 😉

amelie001
13. srp 2009

maky-máme to stejný,akorát že Dan trochu spává

terci-GRATULUJU!!

tercie
13. srp 2009

Amelko děkuju 😵

Jiti už jsem psala na zamlklinkách, jasný že jo, někam si vyrazíme 😉

petis
14. srp 2009

Ahoj holky,

tak jsme konečně online a moc jsem se na vás těšila, ale s mou docházkou tady to bude asi ještě nějakou dobu váznout ☹ ☹ Karolínka měla v noci i ráno 39,5 teplotu, jeli jsme s ní k Dr. a má nějakou infekci, která by měla do 4 dnů snad odeznít, tak to teď budu mít náročnější, ptž je malá uplakaná, mi je jí strašně líto, celá hoří, má skleněná očička, bobátko moje.
Vzala jí i stěr z krčku, zítra si mám volat na výsledky, aby se vyloučil nějaký zánět nebo něco, co by vyžadovalo léčbu atb.

petis
14. srp 2009

Včera večer jsem dělala s fotkama z dovolené a kdo se chcete podívat, tak jsou tady :

http://petiska.rajce.idnes.cz/Cervenec_2009_-_D...

Na dovči bylo super, krásně, fakt paráda. holky byly obě moc a moc hodné, pochodili jsme po výletech, celkem dost jsme toho viděli, fakt jsme si to moc užili, i když to byly jen 4 dny.

Po návratu z dovči nám vyplivnul ten počítač, no marné. Byly jsme s Kájou na očkování, ustála ho pěkně, tak hexu už má za sebou, jen zbývá prevenar.Na 8M prohlídku teprve půjdeme, ale teď při převážení měla 9,6kg a 75 cm.

Dnes mám jít na akci z práce, na grilování. Pozvalo mě vedení, je to poprvé, co mě pozvali, ještě jsem na žádné akci nebyla. teď jsem přislíbila účast, ale asi to kvůli Karolínce zruším. Neměla bych tam stání. I když Palo říká, ať aspoň na chvíli jedu, že to s malou zvládne a já se aspoň odreaguju. Ach jo. V noci jsme toho moc nenaspala, asi tak 3 hodiny, měla jsem malou u sebe v posteli a pořád ji kontrolovala.

Nezlobte se, že vás nedočítám, ale budu se snažit, fakt.

luckamb
autor
14. srp 2009

Peťulko krásný fotky. Neboj ona se malá brzy uzdraví.