Březnové Sněhurky a pět trpaslíků

luckamb
12. zář 2008

Tak snad tohle téma přinese štěstí i nám 5 trpaslíkům 😀

jitie
24. zář 2009

Kačí, teda Kuba je pěkný raubíř 😀
mě ještě chybí pleny, povlečení, hračky..jinak oblečení už máme a tak hodně 😀
Filda mě v noci vůbec nebudí, on je nějaký hodný dítě..tak snad mu to vydrží i po narození 😕

maky82
24. zář 2009

Ahoj všichni 🙂

Luci, gratuluju k termínku a držím palečky, aby všechno dobře dopadlo a hnula si se z místa 🙂 a brzo byla těhulkou...

Puci, o pasení koníků mi ani nemluv, zrovna včera jsem říkala dr., že by si Adam radši odřel pusu než zvednul hlavu...při držení v náručí ji umí držet hezky, ale na břichu je to taky lenoch. Zadek letí nahoru ale vždycky 😀
Nebuj, on to Matýsek dožene...

My byli včera v té poradně, Adama nenaočkovala kvůli nachlazení, snad v úterý.Dostal sirup a kapky do nosu. Máte některá zkušenosti s Libenarem? Na cucání prstů nic neřekla, ale z hladu to určitě není. Váží totiž 6800g a měří 67cm. V úterý jdu taky se Šimonem na výtěr z krku, kéž by mu něco zjistili a konečně vyléčili. Jsem z toho už zoufalá!

kacenka25
24. zář 2009

Maky Libenar jsem kapala do nosánku při rýmě, je to takovej šetrnej způsob pro miminka. Nám to nepomáhalo, páč se nám rýma nechtěla spustit, nakonec přešla tak, jak přišla.

Jitie to máš pravdu, kéž by to Filípkovi chtělo vydržet i po narození na náš svět 😉

puckalucka
27. zář 2009

Jéé Maky to jsem ráda, že v tom nejsem sama 🙂 . Zjistila jsem teda, že po koupání, když mu mažu zádíčka, tak zvedá hlavičku krásně a ani prdelku mu nemusím držet, ale přes den nemám šanci ☹ 🙂 . Když ho nosím, tak hlavičku taky hezky drží, sem tam mu teda ještě ujede přeci jen je ještě "malinkej"-váží 6kg a měří přes 60cm určitě, ale jinak je šikula. Baví ho hrazdička, to chytá hračky jako divej 🙂 a včera si už začal hrát i s tím špendlíkem...když mu ho dám do ručičky, tak si ho cpe do pusinky a chytá ho i druhou rukou.
Kačí, tebe jsem se chtěla optat, jak jste se poprali s tím ekzémem, jak se objevil u Kubíka?
Jitii, za chvilku je to tu...miminko 😀 😵 .

jitie
29. zář 2009

ahoj holky 🙂
koukám, co Míša, už jsem jí tu dlouho neviděla 😕

luckamb
autor
29. zář 2009

Dobré ráno holky,
tak jaký byl víkend?
U nás super. V pátek jsem na rádiu vyhrála večeři pro dva, zatím jsme na ní ještě nebyli. V pátek večer jsme byli popít a dorazil za náma kamarád angličan. V sobotu jsem měli rozloučení s létem (byla jsem za sluníčko), horzná legrace. V neděli, odpočinkovej den, večer pizza a v pondělí svíčková u našich jinak samé váleníčko 😀

kacenka25
29. zář 2009

Dobré ránečko 🙂

Puci musím to vydatně zaklepat na stůl, ekzém držím silně pod kontrolou 😵 😵 😵 . Zatím nad ním vyhrávám, nevím co na to má vliv. Asi to bude kombinace všech opatření 😀 , ale neosypal se mi v létě ani po jahodách či broskvích 😎 , tak jsem děsně ráda. Jogurty taky nedělají neplechu, ba ani trocha celeru v jídle. Mám radost, no uvidíme, co provede zima. Ale sehnala jsem punčošky 100% bavlna, tak by se teoreticky nemělo nic stát. A pročpak se ptáš, Matýsek snad taky někde vynalezl ekzém?

Luci my jsme v pátek taky byli popít, už od čtyř odpoledne 😝 páč se kamarádům narodil hošíček (velmi vysněný hošíček), sobota a neděle byla venkovní a též dobrý obídky a pondělí? No svíčková u Mírový mamky jako u mý ségry z netu 😀 😀 😀

luckamb
autor
29. zář 2009

Kačenko: 😀 😀 😀

strouzek
29. zář 2009

ahoj holky jdu se na vás zase po dlouhým čase podívat.

luci já jsem vždycky po víkendu unavená víc jak z práce, sice jsem nebyla nikde pít 😀 ale byli jsme furt někde

luckamb
autor
30. zář 2009

no jo, ty víkendy jsou fakt náročný 😀

luckamb
autor
30. zář 2009

No tak co je to tady za morálku?? 😠

maky82
30. zář 2009

ahoj holky, jak se máte? 🙂

Adam je konečně naočkovaný, zatím to snáší dobře, Šimonův výtěr z krku bude v pátek a já řeším, zda ho poslat do školky nebo ne. Dr.ho tam moc dávat nechce, aby něco nepřenesl na Adama.

tercie
30. zář 2009

Ahoj ženy, jste některá online? Jsem přišla na drb, ale tady celej kůň snad spí 😀

tercie
30. zář 2009

A stále spí a á jdu taky, dobrou noc 🙂 Snad vás tu chytím jindy 🙂

kacenka25
1. říj 2009

ahojka

teda já nevím, že se furt musí ta Káča s Lúcou opičit 😝 😀

Hoj Miško berunko tebe jsem neviděla možná i sto let 🙂 Jak je? Máš se dobře? Miminko taky? Není ti zle?

Náš trpaslíček chodí, tak mám celý dny co dělat, venku ho zajímá každá blbina, takže se pořád ohejbáme na kaštany, kamínky, špačky ...... A vždycky úplně nadšeně ječí na celou ulici, že něco našel..... To mi je vždycky až trapný, že tak ječí, aby si lidi nemysleli, že ho trápím. Jenže on má pokaždý takovou radost, hned mi ukazuje, co našel a šup s tím do papuly....

Huš je zas vzhůru, tak já pádím. Pa holky... A Miško, napiš někdy 😉

luckamb
autor
1. říj 2009

Ahoj holky,
Míšo: jakej drb??? A jak ti je beruno?

tercie
1. říj 2009

Čáááu, tak jsem zas tady, a tady zas nikdo 😀

Kači tak Kubík už sám pochoduje, to je brouček 😀 máš co dělat viď?
My se máme snad fajn, nějak špatně se necítím, ani náznak že by ělo být něco špatně, tak snad to bude dobrý. Já tomu prďolkovi věřím 😉 Na UZ k našemu dr v pondělí, a pak 13. na tu genetiku.

Holky dneska jsem byla v práci odevzdat lístek na prachy, a dostala jsem výpověď, čuměla jsem jak jelito. Vím že jí můžu dostat ve zkušebce jako těhule, ale že i když jsem na PN, to jsem nevěděla. Teď si říkám, jestli nejdem blbá, že jsem jim to podepsala...
A od sociálky nepřišla pořád ještě ani koruna, jsem totál bez peněz, taky už mě pěkně štvou, si z toho dělaj pěknou cochcárnu.

Luci žádnej konkrétní drb, jen jsem chtěla pokecat 🙂

kacenka25
2. říj 2009

čaaaaaauuuuu Miško jenže ty chodíš vždycky v nevhodnou dobu 😀 , tak například já chodím ránko kolem osmé, páč Kubíno usíná a já se jdu najíst a zjistit, co kde nového a co v mailu nového. Tak a už to víš 🙂 , zas nějakej drb 😀

Holky, tak já jsem 30. 9. byla přesně rok doma....... To to uteklo.......

My měli ránko 2,5 st 😲 fuuuuuj zimaaaaaa 😲 😠 . Je to hnus, léto je lepší. Čepice, punčocháčky pod kalhoty, teplá mikina no než se oblečeme jsem celá zpocená a Kuba uřvanej 😝

luckamb
autor
2. říj 2009

Ahoj holky,
ty jo Míšo to je pěkně na prd. Ale co, hlavně se hlídej, nenervuj a užívej si těhotenství. Jo jinak já jsem tu vždycky během dne. Večer a navečer vůbec.
No já když jsem teď jela tak bylo 7 st. Je to hnus. Nemám ráda zimu. Ach jo ☹

kacenka25
2. říj 2009

páč večer jsou na plánu jiné aktivity žáno 😀 než sedět u počítače 😀 třeba žehlení 😀 dělám si srandu ha ha ha 😀

luckamb
autor
2. říj 2009

no tak já mám večer žehlení, praní, uklízení a tak 😀

maky82
2. říj 2009

ahoj kočky 😉

sluninka
3. říj 2009

ahojte holky 😉
tak koukám a koukám a nestěčim se divit, to je stejně hrozný jak to letí...

Naty už leze vo sto šest a už ťapká kolem stolu a za ruce...jenže chvilku neposedí, pořád vymejšlí co by vykrámovala a udělala bordel..hračky ji nebaví, jen TV, PC, moje taška, pleny... no kde jsou ty časy, kdy jsem si hodila nohy nahoru a miminko si leželo a hrálo s chrastítkem 😀

kacenka25
5. říj 2009

Dobré ránko berunky

tak jsme sami, siroty, manža odjel na služebku. Týden budeme válčit sami, ale my to zvládnem. Dneska jsme vstávali v 4,50 abych vyprovodila manžela a ten náš rorejsek v 5,00, hned jak zjistil, že už tam máma neleží už se hlásil o snídani 😀. Tak jsme se hned po ránku proběhli po bytě, jestli se náhodou něčehož něco nezměnilo od večera, kdy to viděl naposled. Ta rána jsou kouzelná, dělá, že nikdy nic v bytě neviděl. Takže to všechno musíme proběhnout, na všechno si musí sáhnout a olízat a pak nakročí ke krabici s hračkama, všechny postupně vyndává a ocumlává. Nikdy ani hračky neviděl a podle toho se taky tak tváří. Vejská a ječí a ocumlává. Po této ranní procedůře nastává první měnění mikči a bodýčka, páč je celej mokrej a uslintanej 😀 😀 😀 A přitom holky já bych tak ještě šla hají.....

maky82
5. říj 2009

Tak Šimon je po měsíci opět ve školce.............no kéž by na dýl a ne jen na pár dnů 😀
Adam je v poho, hraje si na dece s chrastítkama, chvílema zlobí, hodně si sedá, chce všechno vidět a taky ocucávat...

jitie
6. říj 2009

ahoj holky
zrovna mi psala Míša, že kontrola dopadla výborně a NT je nízké, takže mimi je určitě zdravé 😵 😵
ještě jednou moc gratuluju!!!!!!! 😵

lehna
6. říj 2009

ahoooooooj holky,

zdravím po 14ti dnech.
nám nešl doma net, jsem měla absťák. ale najednou jsem doma udělala spoustu věcí 😀 😀

no ale pokec je někdy potřeba,že? 🙂

ale vcelku nic nového u nás není. Štěpi se snaží lozit, dopředu mu to stále nejde, to se hrozně vzeták, čím dál víc péruje na kolínkách, od soboty si začíná sám sedat,tak je spokojen,že nemusí být pořád na břichu. na zádech už nevydrží ani minutu, už bojujem i u přebalování 🙂.
zoubky má dole dva, nahoře dva, a myslím,že se mu nahoře tlačí další.
na nožičky si zatím sám stoupnout neumí, jen když ho postavíme my, tak je vysmátý jak lečo😀

Zpráva od Míši mi přišla taky, ještě jednou moc moc gratulujiííí a mám radost,že je vše tak jak má být🙂

tercie
6. říj 2009

Ahoj holky, tak už koník fachčí, ale koukám, že jste mě předběhly a novinky si sdělily, tak já už nemám co psát 😀

Kačko v osm ráno já mám ještě hlubokou noc, člověče 😀 By mě zajímalo, kdy mě ta šílená únava přejde. Myslela jsem že po dobrání utrogestanu, ale houbelec 😝

No tak fotky mám v albu, kdo chcete koukněte na našeho broučínka a ještě aby nám ten výsledek posvětili genetikové příští úterý, a budu nejšťastnější mamča na světě 😵

petis
7. říj 2009

Taky mi přišla zprávička od Míši a já trubka jsem jí zapomněla napsat ... Míši moc a moc gratuluju, je to krásné, užívej si těhu a těš se na miminko 🙂
Míši, fotečky jsou krásné, mimi je nádherné !!!

Já bych taky ještě v 8 hodin ráda spala, ale my vstáváme mezi 6-7 hodinou ... a přes den Kája spí 2x po max. půlhodině, tak je to o nervy.
Capká kolem všeho, dostane se kam chce a už se pouští a udělá pár krůčků sama. Točili jsme ji na kameru, ale to jak ona strašně chce za někým jít, tak vystrčí břicho a spíš letí volným pádem. Jak se sama rozhodne, tak jí to jde daleko líp. No jenže to nemám kameru po ruce, že jo.

Jinak máme stále 4 zuby - jedničky dole a dvojky nahoře, tak vypadá jako pidi upírek 🙂 A už taky těmi zoubky pěkně skřípe 😖

https://www.youtube.com/watch?v=5TUVxQJR2UM


To jsou ty naše "lety volným pádem" 😉

maky82
7. říj 2009

Ahoj všichni 🙂 taky je u vás tak hezky? My šli ráno do školky, pak jsem šla na kaštany a tak jsem se u toho zapotila... 😀 vzala jsem si novou podzimní bundu v domnění, že po ránu bude zima a sakra jsem se spletla...

Šimon je ve školce zatím spokojenej, poctivě bereme sirup a bylinky, tak třeba se nám bacily vyhnou...

Leni, jak je?