Březnové Sněhurky a pět trpaslíků

luckamb
12. zář 2008

Tak snad tohle téma přinese štěstí i nám 5 trpaslíkům 😀

kaca007
21. říj 2009

sorry v březnu jsem chtěla prodávat, paní ho chce už v lednu... 😉

aalca
21. říj 2009

Dobrý večer,
chtěla bych se zeptat zda jste pro mimi narozené v březnu kupovali kombinézu? Není to zbytečné? Děkuji za odpověď. Alča

puckalucka
22. říj 2009

Ahojky holky, copak to tu čtu...taková trápení s chlapama 😠 ...někteří potřebovali by občas dostat přes zadek!! 🙂
Jinak hlásím naše údaje z 3 měsíční kontroly: vážíme 6,3kg a měříme 65cm. Jsme dlouhý jako náš skoro půlroční soused 😀 😀 . Dva dny po kontrole začal Matěj pást ukázkové koníky, první fotečku pasení dám do alba 😉 . Teď už má snahu se překulovat na bříško, ale jde mu to zatím jen s naší pomocí a začíná se přitahovat za ruce do sedu....jak tu psala Léňa jsou to pokroky ze dne na den 🙂 .
Petis, máte krásného chodce 😉 , jo a moc děkuju za podporu přes sms, už se to papání tak nějak zlepšilo a zase vydrží i dýl, díky moc 😉 .
9.10. mi zemřela babička ☹ , jsem z toho smutná a večer při kojení, když se koukám na Matěje a je všude klid, tak pořád brečím...pořád slyším jak říká, že má moje oči atd.atd.....vím, že je jí teď líp a že mi splnila to co jsem si přála nejvíc, aby ještě Matýska viděla, ale stýská se mi 😔 .....

lehna
22. říj 2009

ahojík holky,

teda ty naše mimina jsou všechny šikulky 🙂.
Peti- Kájulka krásně cpaká, to je nádhera, se na ni pořád koukáme s manžou a těšíme se až začne i Štěpík. i když ten se zatím nesnaží ani si soupnout. no jen doleze ke mě, stoupne na kolínka zbytek ho musím přitáhnout já😀. lenoch😀.

Kač 007- no já ti nevíms tím přebalovákem, v lednu bude Emi stejně "stará" jak Štěp a my zatím přebalujem na přebalováku,ale je to někdy taky boj, tak to střídáme, někdy přebalujem na zemi, někdy na posteli. takže uvidíš do konce roku jak budete bojovat na přebalováku a pak ho teda prodej. ale máme ho jen na to přebalování a oblíkání jen něčeho, taky oblíkáme v sedě.

Pucííí- Matěj je teda veliký šikula a teda kus chlapa🙂. Babičky je mi líto 😢 , snad ti bude brzy líp.
my už lozíme i po čtyřech a je rychlý jak blázen 🙂

Aalca- Štěpánek se narodil v lednu,ale myslím, že v březnu ještě kombinézu nosil. to záleží jaká bude zima. Tak kdyžtak třeba jednu kup a uvidíš. vždycky ji třeba můžeš prodat 😉

kaca007
22. říj 2009

lehna...díky, asi ho prodáme

puckalucka...to je mi líto s babičkou. moje babička umřela v měsíci, kdy jsme zplodili emminku. takže jí bohužel nezažila...je mi to strašně líto. i ted, po takové době, mám slzy v očích, když to píšu... 😢

maky82
23. říj 2009

Ahoj kočky... 😒

Luci, babičky je mi líto, drž se... ☹

Jinak u nás nic nového, na dnešek jsem spala 3h, mám ze všeho nervy na dranc, bolí mě žaludek...Nic se mi nechce a nejradši bych se neviděla.

kacenka25
23. říj 2009

ahojka holky
Kači my přebalovák dávno uklidili. Přebaluju na gauči nebo na zemi, kde je to široké. Bála jsem se, aby mi Kubíno z přebalováku nespadl. Kolikrát ho chytím za nohu, jak se během vteřinky vydá někam pryč s holou prdelkou 😀. Na zemi u toho sedím na patách, abych byla pohová, kdyby se něčehož něco dělo.

Alca, my neměli kombinézu vůbec, mimi je narozené v prosinci. Mám teplý fusak, nosili jsme do něj jen dupačky a mikču. Fusak nám vydrží do tří let, i když to pochybuju, že budeme tak dlouho v kočárku 😝

Petis, Kája je geniální 😵

lehna
23. říj 2009

Ahoj holky,

já mám taky dneska taky nervy na dranc. jsem taky bez nálady, už od včerejška. ach jo, jsem unavená, nevyspaná, malý furt něco vymýšlí☹. ale jinak se máme dobře🙂.
teď nechce jíst oběd, tak tlačí suchý rohlík, večer odmítá mlíko. dneska mi spadl z postele, tak snad je o.k.,

jitie
23. říj 2009

ahoj 🙂
u nás všechno ok, CS 1-2, mimi hlavou dolu 🙂
puciluci, to je mi líto s babičkou ☹ hlavně se drž!

jinak koukám, že všechny dětičky jsou šikulky, Kája už chodí, no to je bomba 😀 zachvíli budou chodit do školy jak to letí😀

puckalucka
24. říj 2009

Holky, moc moc moc děkuju za podporu 😔 ...musela jsem to někde ventilovat...
Přidala jsem fotku toho našeho raráška, jak pase a s tím půlročním kamarádem. No nevypadá Matěj jako hodné neviňátko? 😀 😀

luckamb
autor
26. říj 2009

Ahojky sněhulky,
tak jsem zpátky z nemocnice, teda už od soboty. Na sále sem místo běžné půlhodinky byla přes tři hodiny. Měla jsem srůsty v celém břiše a po celé děloze, nějakou cystu, takže místo 2 dírek mám 4 a jednu 4cm jizvu. Ale jsem doma a v pohodě. Teď už bych to měla rozchodit a měla bych otěhotnět raz dva. Hlavně mi řekli, že to v žádném případě nemám odkládat a že do dvou,tří měsíců bych měla otěhotnět jinak se ty srůsty vrací. (se jim to kecá, co?!) 😀 Jediný lék na ně je těhotenství nebo antikoncepce. Břicho ještě bolí, ná žádný velký výlety to není, ale dá se to vydržet. Zítra jdu na vyndání stehů a jakmile přestanu krvácet tak s chutí do toho a půl je hotovo :-d

kaca007
26. říj 2009

luci to jsou super zprávy!!! vypadá to, že jste na dobré cestě, moc ti fandím a je moc dobře, že už se to někam pohlo!

jitie
26. říj 2009

jéé Luci, už jsem ti psala do neprokletého 😀
tak ještě jednou, držím moccc palce, teď už to půjde jako po másle 😉

tercie
26. říj 2009

Luci zrovna jsem si na tebe dneska vzpomněla, a říkala jsem si, jak asi jsi na tom, a ty už jsi dokonce doma 🙂
Tak to je dobře že ti všechnu neplechu zlikvidovali... vědět to, tak na to jdeš asi dřív viď, než se pořád trápit, proč mimi nepřichází... Ale teď už přijde, mooooc držím palce!!!

lehna
27. říj 2009

ahoj holky moje,
já nějak nestíhám, či co 😀.

Puci- však od toho tady jsme,aby jsme se i s některými smutnými věcmi svěřily a podpořily se 😉 . Matěj je skvělý, andílek, ňufínek, prostě kouzelný 😵

Se těším na další miminka 🙂

Lucííí- jsem ráda, že jsi o.k. , přeji moc moc štěstí,ať to těhu přijde brzy a hlavně aby bylo bez problémůůůůůůů 😉

My dneska byli na KO na neurologii, u Štěpiho je vše o.k., vyvíjí se stále dobře, paní dr. ho nemohla ani pořádně unést, jak mu zkoušela reflexy😀. Hlavička nám za měsíc a půl ani neporostla, má stále 48,5cm. tak je vše o.k. a další KO máme až za 4 měsíce. ještě nás v listopadu čeká zase sono, ale to bude taky o.k., tak jsem rádi, že nás doktoři už jen sledují a nic Štěpánkovi není🙂

luckamb
autor
28. říj 2009

Ahoj holky,
díky za podporu. Teď už to určitě půjde, to je přece jasná věc. Hlavně že je všechno pryč a doufám, že se to nevrátí.....což závisí teda na tom otěhotnění.
Jo mimochodem na kontrolu jdu 10. 11. a už do prahy do gyncentra do Hloubětína ke své známe. Ke svému bývalému doktorovi u nikdy více.

maky82
29. říj 2009

Luci, gratuluju k úspěšnému zákroku a držím palečky, ať jsi brzo těhu 😉

lehna
29. říj 2009

ahojky,

no holky, zase na třetí straně!! ☹ . kde jste se zas všechny poděly??

Marti- koukám, že to u vás bude holčička🙂. no super, gratuluju🙂.

Luci- máš recht, ke svému už nechiď, to je fajn, že sis dr. vyřídila jinde 😉

Maky- co u vás? jak manžel? už jsi začla zkoušet jezdit v tom autě?

Peti- co Kájka? ty už asi nestíháš,co? jsi v jednom kole. no já už taky moc ne, Štěpi je čím dál víc rychlejší a něco udělat to je nadlidský výkon 😀

lehna
30. říj 2009

pořád nikde nikdo?

tak já si budu psát třeba sama,

na víkend jedeme ke tchýni, tak aspoň trochu relax. venku je teda ale pěkně hnusně 😖

a co vy ostatní plánujete na víkend?

luckamb
autor
30. říj 2009

já plánuju,že už možná dneska vyrazím na chvíli na vínko. Doufám.

luckamb
autor
2. lis 2009

No holky, že se nestydíte, takhle mrtvo tady.
Já jsem dneska první den v práci.

jitie
2. lis 2009

ahoj 🙂
Luci, tady je mrtvo už dlouho..holt holky mají jiné starosti s prckama 😉 a jak se cítíš????

luckamb
autor
2. lis 2009

ale jo, dneska jsem první den v práci, tak je to teda krapet náročnejší, mačkají mě džiny do jizev a trochu to bolí, ale přežiju to. Co ty? už se ti to hrozně blíží, co?

kacenka25
2. lis 2009

ahojka ahojka

máme druhej zub a narozdíl od prvního úplně bez příznaků. Jen je nějakej křivej, no snad se srovná 😅 můžou mít vůbec děti první zuby křivé??? 😲 Jináč Kubíno se pouští čím dál víc deset krůčků udělá a radši si sedne. Tak zatím žádný velký pokroky na chlubení no, ale já jsem ráda i za to málo 😵 pro mě je to stejnak hodně a jsem na něj pyšná 😵 a chválím i za těch pár krůčků co se pustí 😉 .

Luci my zas dneska vyrážíme na 2Bobule, už se těším!!!! My chtěli už před týdnem, ale pořád to nevycházelo a když už to vyšlo, byli jsme v Praze na celý den a večer jsme byli rádi, že si sedneme v klidu..... a v půl 9 jsme oba usnuli 😀 😀 😀 😀 😀 😝 to ten náš mladej 😀 . Holky to byla sranda na Staromáku jsme byli více než hodinu...... Nejprva Kubíno objevil koně, tak jsme je museli podrobně prozkoumat a když jsem ho s pláčem a řevem odtáhla pryč (přeci jen se bojím těch kopýtek) tak na druhé straně objevil holuby...... Běhala jsem jak splašená s Kubou, kterej mě táhnul za holubama a vejskal jak kdyby byl v lese na samotě..... Japonci nás fotili 😀 😀 😀 . No ale užili jsme si to, ona je občas potřeba taková oddechová chvilka...... aby máma nezblbla u těch plínek že 😀 😀

luckamb
autor
2. lis 2009

Tak vy takhle výletujete..to je super.
Jo tak na 2Bobule chci taky jít, ale nějak nemám nikoho kdo by šel se mnou. Ach jo ☹

kacenka25
2. lis 2009

tak teĎ nestíhám tady a tam..... 😲 😀

prej je to sranda, tak se těším 😎 . Já jdu s manžou 🙂 , taky žádná kámoška 🙂

petis
2. lis 2009

Ahoj holky,

ach jo, já fakt nestíhám. Kája je pořád na nohou, chodí jak čertík, no co chodí, ona už i popobíhá, fakt mazec, dělá strašné pokroky. Už si sama řekne, že má žížu, jako ne, že by mluvila, ale ukáže na to, co chce a buď udělá ručkama "prosím prosím" nebo ukazuje a huláká EEEE. Je hodně muzikální, máme DVD Kouzelná školka a tam jak vidí Jitku Molavcovou, jak hraje na kytru a zpívá, tak je úplně ve svém živlu, tancuje, cupká nohama, no síla. A jak Jitka skončí a nastoupí Michal, tak je zle ... prostě u nás vede to, kde se zpívá a tančí. Koupili jsme i CD s dětskýma písničkama, ale to ji zatím nebere, když to nemá obraz.

Od včera nás trápí rýma, je to vlastně poprvé, co jí teče z nosu, tak odsáváme, stříkáme do nosu ... Káji se to nelíbí a je kumšt ji přeprat. V noci blbě spí, za poslední 3 noci jsem spala hodně málo, tak cca 4 hodiny za jednu noc, včera jsem Pavla už poslala spát do obýváku, aby se vyspal do práce. Kája včera nespala od půlnoci do 3, pak usla, ale v 5 byla vzhůru a pak ještě na chvíli usla do 6:30. takže máme kruché období, jednak nemůže dýchat skrz tu rýmu a taky ji ke všemu drtí zoubky - klubou se jí horní jedničky, má to nateklé, bolavé, zouek už jde vidět pod kůží, tak snad brzy vyleze. zatím máme 5 zubů venku - jedničky dole, dvojky nahoře a jedna dvojka dole.

Kači,
super, že je Kubík taky zubaťák, teď už mu zoubky porodtou jako houby po dešti. A paráda, že už je z něj taky chodec.
Leni,
krása, že bylo na kontrole vše OK 🙂 Štěpi je šikulka, počkej, taky bude brzo lítat a ty pak za ním.
Luci,
tak už máš po laparce, to je dobře a super, že miminku nestojí nic v cestě. držím moc palečky !!!
Míši a Maky,
co manžílci, už se aspoň krapet uklidnili??
Jitu,
krátí se ti to, strašně rychle to uteklo, naše dítka už budou mít roček a ty budeš brzy mamina.
Puci,
jsem ráda, že jsem ti mohla aspoň přes SMS trochu "poradit" nebo aspoň napsat své zkušenosti. malý je krásňoučký. S babičkou je mi to moc a moc líto a mrzí mě to, ani nevíš jak. Vím, čím procházíš, já jsem si tím bohužel taky prošla a to hned 2x a nejsem pořád v pohodě. V červnu mi zemřela jedna babička a 16.10. jsme pochovali druhou, se kterou jsem 25 let žila. Cítím strašné prázdno po obou, jak píšu, tak u toho brečím, neumím se s tím vyrovnat. Proto ti přeji hodně síly a drž se.

lehna
2. lis 2009

čau holky,

zdravím při večeru. Jsemy byla dneska v kině. a přesně na to, co tu holky píšete🙂. Na 2Bobule 🙂. byly tam dobré seky. zasmála jsem se a hlavně trochu i odreagovala. je to někdy potřeba 🙂. vytáhli mě kamarádi, manžel české filmy nemusí, tak hlídal🙂

Kači- tak to je Kubíno teda divoch, ty už musíš být jak proutek tenká, jak tě tak prohání 🙂.
šikula, že už taky sám pomalu capká 😵

Peti- Kájulka je taky akční. Rýmou jsme is taky prošli, byl to děs, jak si nechtěl nechat nos vysát ani si do něho kápnout. Tak na spánek 4-5h denně jsem si už za těch 9měsíců celkem zvykla 😖 . ráno je to nejhorší, kdy já bych ještě chtěla trochu dospat,ale malý se na mě začně smát a dělat úšklebky,tak musíme vstávat🙂

Luci- ať brzy jizvy přestanou bolet, musíš si vzít něco pohodlnějšího na sebe, když tě rifle tlačí.

Jitiííí- teda, za chvíli už tu bude Filípek, už se moc těším, teda to uteklo 😵 . jen ještě ať těch 5 týdnů vydrží. a jak jinak, jak se cítíš?

tercie
3. lis 2009

Ahoj holky, přišla jsem omrknout co novýho, a koukám, už samostatný kroky a samej zub 😀 To je paráda 🙂
Kači jak jsi psala o těch Japoncích, že si vás fotili, tak jsem si vzpomněla: Ješito Ješito, už to máš ušito 😀 A měli náramky? 😀
2Bobule bych taky chtěla vidět, ale manža je teď pořd v práci a nebo doma makána těch kotcích, aby mohli bejt hafici brzo s náma. My už vegetíme na baráčku, ale zatím bez TV , a taky je to děs, sama nepřestěhuju, tak se snažím aspoň po kouskách, ale jak mám něco vařit, zjišťuju, že mi pořád cybí potřebný nádobí, koření a zásoby, tak pořád pendluju jak blbec. Ještě že to není daleko.

Jo a už taky mrně cítím, takový jemný šťouchanečky zatím, ale je to super, že už o nm vím, jsem víc v klidu. Příští týden dvě kontroly, tak už se těším 🙂

Manža je v pohodě, když to neřeším, nezajímám se a nemluvím o tom... Není to ideální stav, ale co mám dělat, běháním za ním a kontrolováním stejně nic nevyřeším a akorát se budu ponižovat, a tím víc ho od sebe budu odhánět. Co jsem přijela od našich, po tom týdnu co tu byl sám, mi povídal, jak moc jsem mu chyběla... nevypadalo to, že by kecal, no tak to nechám bejt, nějak bude 😉

Tak se mi opatrujte!!!

luckamb
autor
3. lis 2009

Ahoj holky,
no konečně se to tu trochu rozjelo.
Ty jo tak to čučím, jaký máte šikulky a zubatky 😀
Oni už vám fakt běhaj, jo? A to jste nedávno byly těhule. Pecka jak to letí.
Dneska jsem si vzala pohodlnější kalhoty, tak je to lepší. Ale včera jsem přišla z práce domů, lehla jsem a spala a spala. První den byl fakt náročný.