Březnové Sněhurky a pět trpaslíků

luckamb
12. zář 2008

Tak snad tohle téma přinese štěstí i nám 5 trpaslíkům 😀

jitie
13. lis 2009

asi na nás pěkně prdí 😝 ale my si vystačíme sami 😉
jo letí to hrozně, vám už bude rok 😲

lehna
13. lis 2009

a taky Amelka tady dlkouho nebyla

Máš recht Jiti, si vystačíme samy.
Se mi o tobě včera zdálo, že už máš Filípka u sebe🙂

luckamb
autor
13. lis 2009

A jo na Améllku jsem zapomněla a taky na míšu.ottovku, ale to je tím že s nima si píšu na FCB.
No uteklo to hrozně, vám už fakt většině bude za chvíli rok. Hroznej fofr.

amelie001
13. lis 2009

neprdím na vás 😀

luckamb
autor
13. lis 2009

😀 😀 😀

lehna
13. lis 2009

Amel- teda my o vlku, a ty nás z povzdálí sleduješ😀 😀. jak se máte?

jitie
13. lis 2009

leni fakt??tak doufám, že se to brzo vyplní 😵 mě se taky poslední dobou zdá o tom, že už ho mám doma

kacenka25
13. lis 2009

ahojka

žjóva tady už jsou sny o porodu...... Panejo Jíťo ty si to přivoláváš 😝. Těšení muší bejt, to je správné. Jaký bude Filda, jestli bude mít vlásky, komu bude podobný, jo jo, o tom sní každá těhulka. Je to krásný 😵 😵. Taky jsem zvědavá, těším se na další sněhurčátko 😵.

My jsme nemocný, máme od včera 39 ☹. Dneska jsem šla k dr., protože teploty nelezou dolů. Podle všeho Kubíčkovi nic není, jen bojuje horečkou asi s virem či co. Ani v moči nemá stopy infekce či zánětu.... Tak snad to bude brzo dobrý. Dneska jsme měli po měsíci jet k našim, zas to nedopadne 😢. Jsem jak malá, co holky, ale mě se fakt stýská. Mamka ho ještě neviděla chodit, těšila jsem se, co bude Kubíčkovi říkat. Krásně chodí, už se nechytá mámy a dokonce ani moc nevrávorá. Asi pomaličku získává stabilitu a jistotu 😵. Nechce jíst, ale když namažu rohlík máslem, tak to sní 😀. Mám ho přečtenýho 😀. Tak aspoň něco že sní.

Co to je tady o prdění? To je zas nějaká hromadná akce 😀 😀 😀 😀 ???

tercie
13. lis 2009

Holky díky moc za gratulace 🙂
A taky za vyjádření ke kočárku, s paní už jsem domluvená a v neděli si pro něj jedeme 🙂
Taky už se těším, až budem mít prcka vyfocenýho ve společným albu 😉
Jiti, ty brďo, blíží se to, co? 🙂

jitie
13. lis 2009

Míšo, to teda jo a mílovými kroky 😀
koukala sem, že budete mít Casualplay S4, ten máme taky, akorát žlutý 🙂

maky82
13. lis 2009

holky, ten casualplay je super...a máte krásný barvičky 🙂 my máme taky tyrkysovej 🙂

kaca007
15. lis 2009

ahojky, casualplay můžu doporučit z vlastní zkušenosti. je fakt super, s velikostní zatím nemáme problém 🙂

kacenka25
17. lis 2009

Ahoj holky,

sněhurky maminky, slyšela jste některá, že by se šestá nemoc opakovala? My ji měli teď podruhé. Tři dny téměř 40st a po třech dnech jako když utne a osypal se. 😔 Myslela jsem, že se to dá chytit jen jednou a pak je miminko imunní, tak asi ne no ☹ . Ale už to pomalounku mizí, tak zas bude dobře. Třeba se i vyspíme 😅 těžko říct, proč zas v noci nespí.....

tercie
17. lis 2009

Kačenko s tím ti neporadím.... bohužel ☹ Tak dotřetice ji už snad nedostane ne? 😉

Jit já vím, to je taky pěkná barva, ta žlutá. Ještě k tomu mýmu sháním tašku na rukojeť,snad se trefím do barvy.
Kočár už jsme v neděli přivezli a naši si ho hned odvezli domů,tak jsem si s ním ani nestihla pohrát. Holt budu muset jet brzo k našim 😀
Holky stejně jsem měla na ten kup nos, ti co ho prodávali, tak pán je vedoucí Malvíka v Hostivicích, obchod s kočárkama a dětským zbožím, zajistí mi servis, prodlouží záruku, a dali mi k němu ještě spoustu věcí co si nakoupili, a co ve standardní výbavě nejsou, plus novou rychlozavinovačku, nějaký oblečení pro prcka a hračky, no já koukala jak blázem, byli strašně milí, tak mám z toho radost, že se mi zas jednou něco zdařilo 🙂

jitie
17. lis 2009

Míšo, tak to byl bomba kup 🙂 Malvíka znám, byli jsme tam nakupovat, je to kousek od nás
já si taky musim sehnat tašku, ale asi ne přímo Casualplay, ale jen obyč od Emitexu, ta si myslim, že mi stačí, koupím černou a půjde k tomu 😉

Kačí, s tou nemocí ti taky neporadím 😒 hlavně, aby byl Kubík brzo fit 😉

fim
17. lis 2009

Ahoj holky, hlásí se jeden šmírák... 😀
KOčky, moc gratuluju ke všem úspěchům, prďolkům malinkejm a Jítě držíme pěsti, ať na malýho dlouho nečeká a moc ji ke konci netrápí. 😵
Míšo, gratulka k chlapečkovi. 😵
Kačí, vy jste teda exoti - podruhý, jo? Ale jinak je malej šikulka. 😉 My ještě pořád nechodíme. 😀

jitie
17. lis 2009

jo ještě sem vám chtěla říct, že mě nenechají přenášet, kvůli tomu cukru, prý do termínu a pak hned vyvolání, takže už mi chybí je 3 týdny 😵 😀

fim ahoj, opožděně Toníkovi všechno nejlepší k 1.narozeninám 😵

lehna
17. lis 2009

ahojky,

Kači- jj, četla jsem to na diksusi "šestá nemoc", že se může objevit i podruhé. ach jo, božátko Kubík, furt něco☹

Míšo- tyjo, tak to je mega extra super kup 😵 , paráda.

Jit- noooooooo, třeba si ale Fili řekne dřív,aby tě nemuseli vyvolávat. Štěpi si řekl o den později po termínu, tak Filípek neboj, taky si řekne. Tyjo,ale 3 týdny, tomuse nedá ani věřit, že už tu bude 😵 😵 😵

Fim- ahooooooj, jsem koukala jak Toník roste, jsem mu nestihla ani popřát k prvním narozeninkám, tož tak opožděně vše néééééééééééj 🙂

kacenka25
18. lis 2009

ahojka dobré ránko

Miško to je teda kauf, ty jo to čumim! Fakt jsi zas narazila na poctivý a slušný lidi! 🙂 Tak máš radost což, teda fakt valim oči, takovejch dárečků co ti pro malý princátko dali.

Čauky "šmírajdové" 😀 taky jsem pokoukala v albíčku, Toník je strašně krásnej, ty vlásky jsou hrozně rozkošný. My máme pořád takovou divně neholou hlavu, vlásky máme, ale takový jemný chmíří a vypadá jak holohlavec ☹ . Též gratuluju k prvním narozeninám v životě, to je tedy mezník!!!

Jíťo, zas to máš dobrý, že víš, kdy se miminko nejdéle narodí. Asi je to správné, že tě nenechají přenášet, přeci jen bůhví, co vysoký cukr může vyvolat za neplechy. Ke konci těhu budeš stejnak oteklá jak konev i bez vyššího cukru. Ale když už jsi 37tt tak to už můžeš čekat každej den, opovaž se nám nenapsat! 😀 😀. Mě pak pan dr. radil hodně se hýbat, chodit do schodů a tak. Stejnak se mě Kubíček držel zuby nehty 😅 až do poslední chvíle 😀

Leni ahoooooojka vy budete mít co nevidět 10 měsíců co? Já si pokaždý 25. v měsíci vzpomenu víš, proto to říkám 🙂 vy jste 20 to už je za pár.... Jak jsme onehdá mluvily o kouskách v jídle, tak jsem ti zapomněla napsat, že to zvládá úplně v pohodě, ani se nedivil kouskům. Teď tedy nejí teplý jídlo vůbec, skončíme po dvou lžičkách. Asi zuby nebo co. Studený sní, jogurt ovoce zelenina rohlík to je v poho, ale teplý ignoruje.

lehna
18. lis 2009

Ahoooj,

Kači- jj, 20.tého nám bude 10 měsíců🙂.Já si na vás taky vždycky po dvacátém vzpomenu, že jste o měsíc starší a na Káju si vzpomenu hned toho dvacátého, to se dobře pamatuje🙂. tak to je super, že Kubík kousky zvládá parádně. tak aspoň trochu jsem poradila a neměl s tím problém🙂. mě jednu dobu taky teplé jídlo nechtěl, všechno v pohodě jak píšeš a oběd prostě 2 lžičky a konec. ani nevím čím to bylo, možná ty zuby. teď už zas papká všechno.

Jinak u nás vše stejné, lozí po řtyčech jak drak, nestaví se, jen jak ležím na zemi na boku nebo manžel, tak se o nás opře a stoupne si,ale o nábytek nee. zítra jdem na KO, tak se těším na ty jeho míry🙂

Co jinak holky maminy, kdy plánujete druhé dítko? jako mě už se po rodině začínají ptát, tak jim říkám, že druhé my mít asi nebudem. asi to nedám. jsem divná,asi,že?

kacenka25
18. lis 2009

Leni pak napiš, jaké míry vám naměří 😉 Jsem zvědavá. Nám se asi klubou dva nahoře, jedničky, jsou přes kůži v dásni vidět, už aby byly venku, nespíme teď snad vůbec 😢 a třeba začne i hamat 😉

lehna
18. lis 2009

Určitě napíšu, my jsme na tom s mírama podobně jak Kájka od Peti🙂. Taky jsem koukala, že mu asi rostou nahoře dvojky, má to tam trošku bílé,tak nevím.
Jinak my už něco přes týden spíme dobře. chodí spát kolem půl 8, v půl 11 ho budíme na mlíko, přebalíme a spinká tak do 3 do 4, kdy dostane další mlíko a pak spí takdo půl 7 max.. jinak od půl 8 do té doby než jsme šli spát, byl vzhůru snad 4x, teďka se nebudí vůůůůůbec 😵 . snad mu to dlouho vydrží🙂

amelie001
18. lis 2009

Zdarec maminky,
my se máme dobře,ale toho času není tady sedět,když je hezky tak jsme venku.V zimě bude volněj.Jinak máme 68 cm,8390g.Nosíme tak velikost 68-74.Malý se snaží sám sedět,vydrží chvilku bez opory,ráno mě vždycky v postýlce vyhlíží.Je s ním sranda,je hodný,vydrží si sám tak hodku hrát a pomalu nám lezou zuby.V plavání se nám vede dobře.Jinak máme většinu fotek na Facebooku.Sem se mi je dávat nechce,protože bych to musela složitě zmenšovat.Jo a snažíme se plazit a koulíme se.Tož tak 😉

amelie001
18. lis 2009

My druhé dítko nee.Jedno stačí.

luckamb
autor
18. lis 2009

Ahoj berušky 😀
jo od té doby co je facebook to tu upadá čím dál tím víc. Ale tak na facebooku už je nás většina 😀 a vy co tam nejste, tak se rychle přidejte 😀

amelie001
18. lis 2009

jj,souhlasím.Facebook je prostě Facebooku,je to kult.

lehna
18. lis 2009

hmm, tak já na facebooku nejsem a nerozumím tomu ☹

martek
18. lis 2009

facebook forever 😎
a kdi vas tam luci vsechny nahnal????? 😎 😀 😀 😀

jo a k tematu, my druhe ditko zatim neplanujem, vsechno musi byt poporade, napred prvni, pak druhy 😀 😀 😀

lehna
18. lis 2009

no jo, tak aspoň se vykecáte tam.
já zas toho času nějak nemám, jsem ráda, že zajdu pokecat sem a víc nedávám🙂

Martek- 😀 😀 😀

strouzek
18. lis 2009

ahoj holky

petis díky ale oblečky ani tak potřebovat nebudu, nebo teda aspoň ty miminkovský toho už mám až moc, ale určo budu mít pak holky zájem o ty větší velikosti od půlroku, roku dál to budu mít určo velkej zájem tak na mě holky myslete až budete něco prodávat ju 😉

tercie takže už máš kočárek? to je paráda, náš přijde v pondělí nebo úterý ke tchýni na dobírku tak jsem celá natěšená, mě stačilo jen jak jsem ho objednávala, rozrušením jsem spletla kontaktní email i číslo 😀

k tomu facebooku, jsem asi jako lehna, nerozumím, no trošku jo ale prostě se mi tam nelíbí ty věčné vzkazy typu jsem fanoušek limonády aj. kraviny, já když si chci podrbnit jsem na koníkovi nebo icq 😀

teda Jíťo už jen 3 týdny? to je mazec, hrozně to uteklo, já už jsem taky ve 23 tt a pořád tomu nevěřím 😀 měla bych asi začít studovat teorii porodu, já jsem hrozně znalá snažilka, v tématice potratů a štítce zběhlá ale o porodu nevím nic 😅