Březnové Sněhurky a pět trpaslíků

luckamb
12. zář 2008

Tak snad tohle téma přinese štěstí i nám 5 trpaslíkům 😀

kacenka25
17. bře 2010

Taky jsem se jukla na Sofinku. Krásné jméno co 😵 😵 jak pro princeznu. Hooooooodně zdravíčka!!!!

lehna
17. bře 2010

Jééé Neluška je hééézkááá 😵 . na té fotce vypadá jako kus baby 🙂

máme další zuby. nahoře trojky, jsem nenápadně koukla a šáhla do pusiny u přebalování a kuk,takové zubky na mě vykukly 😵 .
takže jich máme 10 dokupy 🙂

fim
17. bře 2010

Tak ještě nakukuju na ty krásný dárečky a jeden je hezčí než druhej. Ještě jednou moc blahopřeju. 😵
Míšo, takže teď jsi na řadě ty, viď? Tak ať to jde dobře a hlavně rychle. 🙂

luckamb
autor
17. bře 2010

Tak vám tam ty prcky pomalu přidávám a musím říct, že rostou jak z vody a máte všichni krásné dětičky 😉

jitie
17. bře 2010

Gratuluju Musilce 🙂
obě holky jsou nádherné 😵 😵

jj, teď je na řadě Míša, už se těšíme na Lukáška 🙂

lehna
17. bře 2010

jééé, už tam máme i Nikolku od Elis, a proč tu nejde na nás mrknout??? 😅

Luci- máš více fotek Nelinky?? já cu takýýýý 😎

petis
17. bře 2010

Jé, Nelinka je krásná a fakt veliká, tak to má být 🙂 Normálně mi připomíná naši Kájuli, jak se narodila, taky tak čisťounká a veliká. Krásná slečna!!!

Leni, tak vy už máte trojky zuby?
Teda, whaw, a pak že trojky lezou až po čtyřkách stoličkách 😉

Já jsem dnes objevila, že už Kájce trčí kousek 11. zubečku, stolička nahoře 🙂

luckamb
autor
17. bře 2010

Holky od eliis mi přišla jen tahle jedna fotaka mailíkem. A čekám na zbytek, ale nějak se to tam nehrne.

lehna
17. bře 2010

Peti- jj, trojka nahpře a koukala jsem u koupání,že i dole. my čtyřky předběhli 🙂

To je škoda,že Elis tu nekoukne a ani EXIMKA!! přidává fotečky do albíka a nás nepřijde pozdravit. No Teri, co to je za způsoby? 😠 😠 😀 😀

lehna
17. bře 2010

Luci- ono nás moc není, kdo by přidal fotečku v roce. Dneska jsem psala s Ilonko, jsem jí to zapomněla říct.
a brzy bude mít roček Amy od Kaci007 a Simonka od Misy.Ottovky 🙂

kacenka25
17. bře 2010

ahojec

my jen 4 zuby a vy už začínáte druhou desítku jo???? 😎 Čekáme na 4 nový zoubky, jsou tam boule...... mikinky pořád mokrý a ruka až po loket v puse 😝 jeden už je fakt dole u kůže, jen se neprořízl.... a to na něj čekám už druhý týden.....

jdu se taky podívat na elis a na eximku

lehna
17. bře 2010

jééé čau Kači, tebe tady vidět při večeru? 🙂
nojo u nás čtyřky předběhly trojky. ale čtyřky má taky opuchlé,tož nám jich roste najednou více 😅

Nic(k)olky jsou kočandy 🙂
😵

kacenka25
17. bře 2010

manža jel na koncert a já čekám na seriál v devět tak abych neusnula 😀 😀 😀 😀

lehna
17. bře 2010

jo tak to joooo 🙂

já jsem si tu taky jen odskočila, manžel čučí na combek-či jak se to píše 😅

kacenka25
17. bře 2010

stahuju nový fotky a chci poslat domů rodičům..... ty se zas povedly...... ale neber to jako samochválu, jen se mi líbí 🙂

lehna
17. bře 2010

to věřím,že se povedly. mi se taky většinou líbí co nafotím. jen jaksik teďka moc nefotíme, jsem zjistila 😅

no tak já zas jdu, tak ať se ti daří dál, zítra kůň nepojede, to bude doma udělané práce 😀

kacenka25
17. bře 2010

paaaa já už posílám a půjdu v mezičase usušit vlásky a už bude seriálek. dobrou.

maky82
20. bře 2010

Ahoj holky, co říkáte na novou verzi?

My dneska byli na vycházce, na krátké návštěvě u známé a dělala jsem už velikonoční výzdobu. Adam dostal rýmu, kašle, v noci nechtěl spát vleže, tak mi spal v náručí... ☹

eximka
21. bře 2010

ahooooooj kočky, předem se omlouvám že vás tak moc zanedbávám, ale nějak vůbec nic nestíhám, dělám autoškolu, k tomu se učím na přijímačky na vysokou a malá je čertík, takže není na nic moc čas. 😀 😀 😀
Ale na všechny ročky jsem koukala a jsou to naše prdelky co??? Tak se mějte moc hezky a já už musím zase letět hrát si s niki 😀
večer napíšu víc papa

luckamb
autor
21. bře 2010

Ahoj ženy,
zdravím 😀

jitie
21. bře 2010

Ahoj Luci, taky zdravím 😀 😀
jak je???co pohyby, už cítíš???

luckamb
autor
21. bře 2010

Ahoj Jíťo,
pohyby už cítím docela dlouho. Ze začátku jen občas taková bublina, teď je to čím dál častější a intenzivnější. Co vy?

lehna
21. bře 2010

Terko- no ahooojky. teda ty sis toho naložila🙂. autoškola je super věc, to je dobře,že ses do toho pustila. teda a vysoká, tak to máš můj obdiv. na co podáváš přihlášku?

JIti- ahoj, ráda tě taky vidím🙂. tyjo, Fila roste jak z vody🙂. taky obdivuju studium. teda holky vy jste šikovní, to já na to nějak nemám buňky a hlavně mám lenost na učení 😀

Maky- nová verze nic moc, se nějak nemůžu zorientovat, před tím se mi to líbilo více. chudáčku, ti tvoji kluci ti dávají zabrat 😔 . tak ať to Áďu brzy přejde a je líp. co Šimi? taky byl nemocný.....

Kači- na jakém koncertě vlastně manža byl?

Luci- no vidíš na pohyby jsem se tě ani nezeptala, beru to jako samozřejmost 😀. už jsi v půlce, za chvílí bude Mareček na světě 😅 .

my máme dny protivenství a opět nespavosti, vstáváme kolem půl 6. v noci se budí hooodně často a nemůže zas pořádně zabrat,tak je to na dlouho a já pak ráno K.O.

lehna
21. bře 2010

Jo a Marto vííítááám tě doma🙂. jsem teďka četla zážitek z porodu na neprokletém... . jako bych to psala já, teda skoro,ale byla jsem na tom podobně jen né s tím zvracením a omdlíváním a epidurálem,začátek podobný hodně 😉 . ale zvládly jsme to a zvládnou to i ostatní 😉

eximka
22. bře 2010

ahoooooooj, no včera jsem po celým náročným dni usnula jako špalek 😉
jinak se dámy podržte ale dala jsem si přihlášku na porodní asistentku 😀 😀 😀 😀 😀 😀

luckamb
autor
22. bře 2010

Lehni: no jo, ta půlka hrozně utekla a příští úterý jdeme na velký UTZ
exim: no tak držím palce ať tě vezmou 😉

lehna
22. bře 2010

Teri- no ty brďo, tě ten porod nějak chytl 🙂 😀 . to jsi teda dobrá.

Luci- no super, to zas uvidíte Marečka jak povyrostl 🙂

luckamb
autor
22. bře 2010

lehni: jjj, taky es na něj těším, sem ho viděla naposledy 1. března :-d

lehna
22. bře 2010

Luci- no týjo, 1.března 😀. to je doba,že? ti dělá utz nějak často,ne?

luckamb
autor
22. bře 2010

jednou za měsíc, tak ono to tak vychází ve 12tt NT v 16tt taky nějaký vady ve 20 další zkoumání zda je prcek v pořádku. FAkt to vychází vždy přesně po měsíci.