Březnové Sněhurky a pět trpaslíků

luckamb
12. zář 2008

Tak snad tohle téma přinese štěstí i nám 5 trpaslíkům 😀

jitie
26. zář 2008

už jsem tuuuuuuuu
já dneska vyprala 2 pračky, obě už mám pověšený,v neděli budu muset zase žehlit a skládat ponožky, to jsou dvě práce,které mě vůbec nebaví 🙄

kacenka25
26. zář 2008

tolika? dvě pračky? to bych neměla kde sušit
ponožky nerada skládám, ale je to lepší než žehlení. Mám tam jednu várku nevyžehleného, ale to je pár kousků, pro ně se mi nechce všechno rozkládat a žehlit. Počkám si na další dvě várky, páč jednu mám tu, co jsem opoměla vyprat dneska a ránko jsem povlékla pelíšek, tak ještě povlečení. Pak to vezmu najednou

jitie
26. zář 2008

to já suším zatím v dětském pokoji,až bude mimčo,tak nevim kde budu sušit... 😕 máme barák jako kr.... a sušárnu žádnou 🙄

kačí beruško,já si půjdu hajnout,byla jsem běhat a bolí mě nožka,asi se si něco namohla..tak si užij zbytek večera a paaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa, hezké sny, pohlaď za mě Kubíčka 😵

kacenka25
26. zář 2008

paaaa jdu se koukat na telku

dobrou Jíťo

kacenka25
27. zář 2008

ahojky Sněhurky a trpaslíčci,

kdo tu o víkendu jste, tak hlásím od Tercie samé dobré zprávy. Zatím MS nikde a teplotka stále 36,8 😵 . Tak všichni, kdo tu jste a budete, držte palce, jasný!!!!! 🙂

petis
27. zář 2008

Držím, držím !!!!

martek
27. zář 2008

drzim takyyyyyyyyyyy 😵 😵 😵 😵 😵

kacenka25
27. zář 2008

držím pořád 🙂 těším se na zítra, snad zas bude hlásit vysoké teploty 😵

maky82
28. zář 2008

Terci, strašně moc ti držím palečky, ať už prolomíš aspoň ty tu dobu, kdy nám tady dlouho nikdo neotěhotněl. Myslím na tebe!!!

A i u mě se teploty stále zvyšují, včera jsem měla dokonce 36,95!!! Dneska sice klesla na 36,7, ale kéž by se zase zvýšila. Snažím se na to nemyslet a neztrácet naději. MS by měla dorazit až příští víkend. A docela mě pobolívá břicho a prsa mě bolí víc než dřív.

Mějte se hezky všechny a myslím na vás. Pa moje zlatíčka 🙂

jitie
28. zář 2008

ahoj holky,tak Terci psala, že teplotka klesla na 36,5...takže mrcha je asi za dveřmi 😔

strouzek
28. zář 2008

ahoj holky, jdu se podívat jestli nepsala tercie ☹ koukám že teplota klesla, ach jo držela jsem jí palečky

maky teď je to na tobě teplotka může o trošičku padat nic není ztraceno kdy zkusíš test?

jitie
29. zář 2008

dobré ráno všem,
už je ZASE pondělí 🙄

kacenka25
29. zář 2008

dobré ránko všechny

blbý pondělí co Jíťo ☹ Ale za chvíli je zas pátek, ono to uteče...

strouzek
29. zář 2008

brý ránko holky hlásím se už z práce konečně mezi lidma, a jak tercie nevíte?

kacenka25
29. zář 2008

terci chuděra čeká na MS.

lehna
29. zář 2008

dobrééé ránko

kacenka25
29. zář 2008

dobré rááááááááááááááááááánko 😀

luckamb
autor
29. zář 2008

Dobré ráno berušky moje!!!

jitie
29. zář 2008

ahoj 🙂
taky je u vás tak krásně???

luckamb
autor
29. zář 2008

Jíťo zima jak v pytli 😀

lehna
29. zář 2008

Zatím svítí sluníčko, ale kolik je stupňů jsem se ještě nedívala

kacenka25
29. zář 2008

tady je modro a krááááááásně pod zámkem už jsou barevné stromy, hezky se na to kouká 🙂

na teploměr jsem taky nekoukala, ale jdu štrachat kalhoty a teplý ponožky 🙂

jitie
29. zář 2008

sluníčko svítí,ale je ještě zima..ráno byly 3 stupně

lehna
29. zář 2008

brrrrr 3stupně

luckamb
autor
29. zář 2008

No já když jela před osmou do práce tak bylo 4,5 stupně.

martek
29. zář 2008

cau holky
tady je tedka uz pet stupnu 🙄

tercie
29. zář 2008

Dobrý ránko Sněhuráčci a trpasličky 🙂

lehna
29. zář 2008

Míšo, ahoj, vidím,že to zase stoupá. Tak co test????

jitie
29. zář 2008

brr,ještě dneska má být hezky a pak se zase ochladí 🙄

tercie
29. zář 2008

Leni stoupá ale testy pořád negativní, to už mimi není ani náááhodou, chci se dneska objednat na Agolutin, už nechci čekat, už takhle mám celej cyklus pěkně narušenej a bůh ví jakej bude ten příští.. ☹

Ale dočítala jsem, a děkuju vám všem moc za to, jak jste na mě myslely, to potěší 🙂 😵 😵 😵