Březnové Sněhurky a pět trpaslíků

luckamb
12. zář 2008

Tak snad tohle téma přinese štěstí i nám 5 trpaslíkům 😀

lehna
15. zář 2008

tu já teďka potřebuju ze všeho nejvíc 😀

jitie
15. zář 2008

ahooojj 🙂
leni, krásné bříško a vítej zpátky po dovče..koukám, že máš nové foto, jen je strašně zdálky,tak tě ani nepoznávám 😀

lehna
15. zář 2008

ahoj Jíťo🙂
zdálky, hledám něco bližšího ,ale nemám žádnou takovou 😀

jitie
15. zář 2008

leni,já furt nic nevidím 😀 tak si jí zkus oříznout a budeš to mít hned blíž 😀

gratuluju k holčičce!!!!!! 😵

lehna
15. zář 2008

Jizi, nmo jo se ti to řekne, ale když já to neumím 😀

petis
15. zář 2008

Ahoj leni,
taky se přidávám ke gratulantům, už podruhé 🙂

Já jsem teď vytírala v obýváku, bylo tam třeba pouklízet, dnes by měl přijít chlápek juknout se, jak tam půjdou vyřešit schody. něco jsem hodila do alba na střeše, jak to u nás vypadá, jak porád kecám o bordýlku...

petis
15. zář 2008

Jdu si přihřát obídek a asi už tu nebudu, tak pa pa 😎

lehna
15. zář 2008

No Peti, teda kus práce za vámi. a taky ještě před vámi☹. ale bude to supééér,fakt.
Tak papa 🙂

lehna
15. zář 2008

Jit: hehe, už jsem na to přišla, musím si s tím trochu ještě pohrát 😀

jitie
15. zář 2008

leni,hezky si hraj, určo to zvládneš 😉 dej si oříznout foto 😉

lehna
15. zář 2008

pořád to není ono☹
když dám to oříznout foto,tak mi to stejnak zmenšit nějak nejde.

strouzek
15. zář 2008

holky vy jedete nestíhám

lehni super fotka

luci no taky mě tak manža uklidnuje že bych měla být ráda že chodím tak málo že to značí že je vše ok. já ale zase pak mám nervy co se za těch5 týdnů mohlo všecko stát

lehna
15. zář 2008

Marti: dík, ale ještě to není ono. teďka sjme to změnšila, aono je to furt takové malé, no nic jdu hledat jinou 😀

strouzek
15. zář 2008

holka kde máš břicho?? 🙂 my byli v sobotu v ikei a už se na mě dívala jedna těhule aji v zoo se lidi dívali na břucho 😀

lehna
15. zář 2008

Břicho?? no já moc břicho zatím nemám, ale už roste, to si piš. však to vidíš v albu

strouzek
15. zář 2008

v albu vidím akorát to že máš ve 22 tt bříško stejné jak já ve 11 tt 😅

lehna
15. zář 2008

no, taky mě to překvapuje že břicho skro nemám,a le taky mi děsně narostla prdel a boky, takže mi to do pbřicha moc nejde(zatím)

strouzek
15. zář 2008

mě to jde do všeho ale prsa zatím nic což jsem ráda prsa by mohli zůstat stejný už ted mám čtyřky a představa že skončím ze sedmičkama jak někdo tak se jdu oběsit

luckamb
autor
15. zář 2008

holky máte krásný bříška všechny.
Je teda fakt, že stroužina má megabřuch, ale to je přece jedno, hlavně že jsou drobečci tam kde mají být.

lehna
15. zář 2008

no koukám že jsi na tom fakt podobně jako já s tím břichem. ale nebuj já mám větší🙂. vlastěn v 11tt jsem neměla žádné,jen špek. apořád tě okukuju kde jsi prosím tě tlustááááááá. ty hubeňoure.
Prsa mi porostly jen na začátku,a le teďka už je mám zas stejné jako jsme měla, ale asi se za chvíli zase zvětší

strouzek
15. zář 2008

no víte holky já musím mít vždy něco extra největší břuch však počkejte až budu v 9 měs. jakou budu mít krosnu na břichu 😀

jé teď jsemsi poplakala, hráli koláře ještě že tě lásko mám naše písnička ze svatby

jitie
15. zář 2008

leni už tě vidím 😀

asi půjdu do solárka, je mi nějaká zimča 😎

jitie
15. zář 2008

Marti,ta je nádherná, já jí mám taky strašně ráda, my jí máme na Dvd ze svatby

luckamb
autor
15. zář 2008

jůůů tak na solárko budu muset asi taky vyrazit.

lehna
15. zář 2008

solárko? tak tam jsem v životě nebyla 😅 . no taky tak vypadám, běloba 😀

Marti: ta písnička je fakt moc hezká, ale já u ní vzždycky vidím pohřeb Svobody.

luckamb
autor
15. zář 2008

lehni tak to já solárko miluju. Přes zimu mě tak nějak dodává energii.

luckamb
autor
15. zář 2008

HOlky pozdravuje vás míša.ottovka. Ve čtvrtek jde k dr. tak mi pak napíše.

lehna
15. zář 2008

jééé děkujem Lucíí, taky ji moc pozdravuj. Ona má nemocenskou???

strouzek
15. zář 2008

😀 pohřeb svobody no jo ale mě se zase vybaví když jí zpíval kolář poprvé a to bylo z lásky na nějaký benefici či co

jitie na solárko jsem chodila akorát před svatbou byla jsem asi 15x a stejně prd, blbě se opaluju, přitom měli nový trubice, já stejně na to moc nejsem, bojím se rakoviny