Březnové Sněhurky a pět trpaslíků

luckamb
12. zář 2008

Tak snad tohle téma přinese štěstí i nám 5 trpaslíkům 😀

tercie
2. říj 2008

Luci to teda je

tercie
2. říj 2008

Jdu domů, papapa drbny 😀

petis
2. říj 2008

Já jsem se teď příhlásila a tady nikde nikdo 😢

maky82
2. říj 2008

ahoj holky a maminy...jak se všechny máte? Já stále makám, MM nás pořád ráno vozí do školky a odpoledne domů, tak stihnu i něco doma podělat.

Jinak jsem 25.DC, břicho docela bolí jako na mrchu,ale teploty jsou stále kolem 37st.C. Bůh ví, co z toho bude.
Zítra musím jít nakoupit, tchýně má svátek a zve nás v neděli na kafe. Vůbec nevím, co jí koupit.

Zhruba jsem vás dočetla, ale myslím nic moc extra nového, že? Když ale sleduju vaše tt.v pase, je to neuvěřitelné, jak to utíká!!!

Zatím se mějte krásně a já se o víkendu ozvu, kdybych náhodou zkusila test nebo dorazila mrcha.

Užijte si víkend!!

jitie
2. říj 2008

ahoj maky,
koukám, že teplota se drží nahoře,tak budu držet palce,aby se takhle držela pořád a byly z toho krásné //
jsem ráda, že malí už si zvykl ve školce, první dny jsou nejhorší, a když si najde kamarády,tak je hned líp 😉

určitě se zase ozvi,ať víme jak je..pa

maky82
2. říj 2008

ahoj jitie 🙂 no kéž by se konečně zadařilo!!!! Bolí mě ale dost břicho, takže tomu moc nevěřím. Spíš čekám mrchu.

jitie
2. říj 2008

maky,naděje umírá poslední
co v práci,jak ti to tam jde???

maky82
2. říj 2008

Jo a malej ve školce docela dobrý. I když někdy mu je to tam dlouhé. A dneska se frajer dokonce počural, já myslela, že ho něčím praštím.

A i kdyby se mimčo zadařilo, budu mít šílenej strach z toho, aby to nedopadlo špatně. Však ty sama víš, o čem mluvím. 😒

maky82
2. říj 2008

V práci je to fajn, rychle to utíká, zadávám objednávky do pc, beru telefony, dělám opravenky...Příští neděli,pondělí a úterý se budud zaučovat na odpolední a další týden už bych to snad mohla zvládnout sama. Ženský jsou tam taky fajn, je tam sranda, zvlášť když se chlapi vrátí z linky, donesou objednávky a kecá se...Jedna holka je tam zvlášť moc ukecaná a pěkně do chlapů ryje...Ale fakt je prča. Co se nasměji tam, to jsem se nenasmála doma už dlouho. MM to taky docela rozchází a smiřuje se s tím, kde pracuju. Je totiž dost žárlivej!!!

jitie
2. říj 2008

on si zvykne, zatim je tam chvilku 😉
já to znam moc dobře, strach budeš mít od početí až do smrti, ale nesmíš na to myslet, určitě bude všechno v pořádku!!

petis
2. říj 2008

Ahoj holky,
jé, to jsem ráda, že tady jste 🙂

Maky, držím palečky, aby byl u tebe v bříšku mimišek. Teploty vypadají nadějně, tak jen tak dál 😉

Ahoj Jitu 😵

maky82
2. říj 2008

Ahoj Peti, ty jsi tu taky? To jsem ráda, že tě "vidím"! Jak je malé a co ty?

petis
2. říj 2008

Jj, jsem tady 😉
Udělala jsem chleby na večeři, máme tady plynaře a teď čekám, až bude mít hotovo.
Malé je snad fajn, věřím v to !!! Zítra jdu k Dr., tak budu chytřejší. Hlavně ať je vše v pořádku.

jitie
2. říj 2008

já vařim rizoto..vydržte tu prosím ještě chvíli, až to dodělám,tak se objevím 🙂

petis
2. říj 2008

Já tu zatím jsem, než mě povolají chlapi dolů ... tak kdybych se neozvala, tak jsem musela jít.

jitie
2. říj 2008

jsem zpátky 🙂
tak co peto doma??ještě tě to baví?? 😀

jitie
3. říj 2008

bré páteční ránečko

kacenka25
3. říj 2008

nazdaaaaaaaaaaaaaaaaaaar 😀 😀 😀 😀

mimořádně vyjímečně nebo vyjímečně mimořádně jsem tu 😉 Páč čekám dvě hodiny na druhý test na cukrovku, tak jsem šla domů, co bych tam otrapovala dvě hodiny...... Fuuuuj to je hnus.

Ten čas zas letí jak magor co? Už je pátek!

martek
3. říj 2008

ahooj!
test na cukrovky, to je ta mnamka, co musis vypit??????? pry je dobry si tam dat citron 😉
drzim palce!!!!
a zitra sobotaaaaaa a bude volnoooooooooo

kacenka25
3. říj 2008

čauky martek, o citronu jsem neslyšela, to dovolí ta doktorka??? Je to glukóza, prej. Chutná to jak taková ta šťáva, co si ředíme vodou a pak pijeme. Citrónová, ale neředěná tou vodou, jen ten koncentrovanej sirup. Je to tak sladký, že se mi kroutily prsty u nohou. Hlavní je vypít to v co nejkratším čase, pokud možno najednou nebo nadvakrát. A udržet! Paní doktorky se mě zželelo, dala mi to zapít asi třema hltama vody, já bych to v sobě neudržela. Tak teď ty dvě hodiny stále nesmíš nic jíst a pít. Je mi stále na blinkání ☹ Ale další vodu prej už nemůžu pít.

martek
3. říj 2008

holkyyy, ted mi psala kamaradka! narodil se ji Vasik! ve 4,20 zacaly bolesti a v 5,28 Vasik vykoukl na svet 😵 😵 😵 😵

martek
3. říj 2008

kaci, o tom vysetreni jsem slysela, prej fakt humac! ale mas to za sebou 😉

kacenka25
3. říj 2008

jeeee tak to byl rychlý porod!!! To jí závidím, panejo, takovou fofrovku. Tak ať jim štěstí přeje i dál a že přeji pevné zdraví oběma ju?

ale zas tak hrozné to není, jen se tak holky strašej. Horší jsou nervy z něčeho závažnýho, tohle je fakt prkotina. Trošku blbý je to, že se nemůžeš najíst a napít, takhle blbě mi bylo naposled na začátku těhu 😀 😀 😀 😀

martek
3. říj 2008

kaci, dekuji a vyridim 😉

opatruj se mamco nase, ja valim do prace!
papa

kacenka25
3. říj 2008

pa pa pa

jakože jsem tu sama jo? 😠

kacenka25
3. říj 2008

kde jste všechny??? ☹ 😢

ilonkaa
3. říj 2008

Ahoj holky

luckamb
autor
3. říj 2008

Dobré ráno holky

tercie
3. říj 2008

Dobrý páteční ránko 🙂 Tak zas konec týdne, to nám to uteklo co? 😉

tercie
3. říj 2008

Kde je kdo? TO jste zas povídaly než jsem přišla a do čtyř se ani nepípne? 😨 😵