Březnové Sněhurky a pět trpaslíků

luckamb
12. zář 2008

Tak snad tohle téma přinese štěstí i nám 5 trpaslíkům 😀

martek
8. říj 2008

kasi s gulasem? ty jis brambory? a vis, ze to je zelenina?????????? 😀 😀 😀 😀

luckamb
autor
8. říj 2008

jo vím že je to zelenina, ale brambory náhodu jím. A budeš se divit dokonce jím třeba i špenát 😀 a ještě okurku a ředkvičku, ale to je asi tak všechno 😀 😀 😀

martek
8. říj 2008

ty jo, ty ses skoro vegetarianka 😀 😀

petis
8. říj 2008

Teda Luci, to je kombinace, br. kaše a guláš 😎 Já ho znám jen s knedlíkem, s chlebem nebo s těstovinama 😝

luckamb
autor
8. říj 2008

martke: 😀 😀 😀 😀
petis: jo někdo se nad tím pozastavuje a jak to ochutná tak už nechce jinak 😀 😀 😀 😀

petis
8. říj 2008

Tak to budu muset vyzkoušet 😉

luckamb
autor
8. říj 2008

petis jdi do toho je to mňamka

luckamb
autor
8. říj 2008

Lucasku: ty máš teda super bříško, fakt moc hezký a veliký 😉 🙂

lucasaerik
8. říj 2008

luci, děkuji...taky koukám že zase nějak porostlo...aby taky ne když ta naše kočka roste jak z vody 😵

luckamb
autor
8. říj 2008

To je dobře, alespon má Beatka hezkej a útulnej domeček 😉

lucasaerik
8. říj 2008

no jenom aby se jí tam líbilo až do ledna, pevně v to doufáme...že se pupík umoudří a Beatku nechá bydlet až do termínu 😵

luckamb
autor
8. říj 2008

Luci, leden je za chvíli. Musíš Beatce domluvit a je to. 😉

lucasaerik
8. říj 2008

😵 jj to jí stále domlouváme....
a co ty Luci kdy že jdeš na tu krev a drahá polovička na spermio?

luckamb
autor
8. říj 2008

Já mám jít na krev 3DC a vzhledem k tomu že teď jsem nějaký 14 myslím, tak až tak za 14 dní zhruba. V tu dobu půjde i drahá polovička na spermio - musí tam jít po 4 až 5denní pohlaví abstinenci, tak jsme říkali, že to v období MS bude nejlepší. No a pak jdu na krev ještě jednou cca 20DC 😉

luckamb
autor
8. říj 2008

A nebo se tenhle měsíc zadaří a nepůjdeme nikam 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 to by jako bylo vůbec nejlepší, ale kdo ví, spíš si myslím že nás to nemine.

lucasaerik
8. říj 2008

a jak to bere?..v poho?..někteří chlapi jsou ješitové a nechtějí tam jít, známá tak manžela přemlouvala tuším skoro půl roku..ale to asi váš případ nebude... 😉

luckamb
autor
8. říj 2008

Luci: jako to víš že se mu tam nechce, říkal že tenhle měsíc prostě budu těhotná a hotovo 😀 Ale přemlouvat ho muset nebudu. On to mimčo chce moc a hlavně i mnohem dýl než já, takže holt mu nic jiného nezbude. A v tomhle jsem radikální, nepřemlouvala bych ho - prostě musí, ženksá chodí na gyndu od 15 pořád a chlap by nemohl jít jednou někomu dát svůj vzorek?!

lucasaerik
8. říj 2008

😀 super názor, ale je fajn že půjde...Erik se taky v květnu smiřoval s tím že hold bude muset jít, ale pak jsem mu zamávala testíkem a bylo po chmurách...nu Luci moc přeji aby bylo vše v pohodě a hlavně aby se brzy našly krásné // a pak už jen pohodové těhu...a bezproblémový porod samozřejmě 😵

luckamb
autor
8. říj 2008

Luci tak řekni že to není pravda. 😉
Jako věřím že to pro ně není příjené, ale pro mě gynda taky ne.
Ale díky a doufám že se ty // objeví brzy. Třeba jako u vás,když už se s tím Erik smiřoval tak si našla // tak uvidíme.
Já to balím a letím domů, tak pa pa a možná se doma ještě připojím.

lucasaerik
8. říj 2008

jasan Luci utíkej já se půjdu zase chvíli natáhnout a odpočívat tak zatím pápápá 😉 bud ještě dnes nebo zítra

tercie
8. říj 2008

Ahoj holky, tak jsem se sem po celým dnu dostala teprv teď, a akorát se s vámi rozloučím, páč tu stejně žádná nejste a papa zítra 😉

luckamb
autor
8. říj 2008

a já už tady zase jsem

lucasaerik
8. říj 2008

a já na skok taky 😀 za chvíli dojde manža z práce, dnes chudáček toho měl až běda.... 😖

jitie
8. říj 2008

ahoj holky,
my jsem dorazili domu pozdě,takže sem se sem dostala až teď..všechno vám písmu zítra...

martek
8. říj 2008

jitie, hod to i na neproklety 😵 😵 😵

jitie
8. říj 2008

ok,ráno to sesmolim a zkopíruju to tam..teď se jdu umýt a spát, bolí mě hlava jako prase... 🙄 pa

martek
8. říj 2008

pa

tercie
9. říj 2008

Ahoj holky, kde jste kdo? 😉

kacenka25
9. říj 2008

dobré ránko sněhurky trpaslíci všichni 🙂

výhoda koníka je, že se může psát a nemusí mluvit, poprskala bych si monitor. Posílám si do bříška bílý jogurt a oříškový křupínky, mňam. Chci vás pozdravit, než zas půjdu pozdravit postel a knížku 😀 😀 😀 😀 Už je to trapný co? ☹

luckamb
autor
9. říj 2008

Ahojky holky 😉