Březnové Sněhurky a pět trpaslíků

luckamb
12. zář 2008

Tak snad tohle téma přinese štěstí i nám 5 trpaslíkům 😀

maky82
15. pro 2008

ahoj holky, po dlouhé době vás všechny moc zdravím a gratuluju Elis k Nikolce...je úžasná!!!

Já jsem teď doma, malej je nemocnej. Má chycený průdušky a já se tedy dala do předvánočního úklidu.

petis
15. pro 2008

Ahoj holky,

tak žehlička přijde na řadu až odpoledne, byla jsem na procházce 🙂
Psala mi kamarádka, že jde s malým (7 týdnů) na procházku, tak jsem šla s ní.
Teď udělám obídek a pak se teprve bude žehlit 😉

Zítra dopolko nám nepůjde elektrika 😢 , takže ani koník ...

kacenka25
15. pro 2008

Peťko to je průšvih co s tou elektřinou, první člověka napadne koník 😀 Já jsem po obědě vytuhla, taky jsem chtěla pobíhat po úřadech a do obchodu. Tak asi půjdu teď, jen se rozkoukám 😅

kaca007
15. pro 2008

ahoj holky, jdu vás pozdravit a zkontrolovat, jestli petka a kačí jsou stále 2v1. koukám že stále 😵
jinak já dnes byla na KO, dopadla dobře, další až zase za 3 týdny, taky mě 9.1. čeká ten test na cukrovku.
v pátek jsme byli na 3D, takže jsme viděli naše zlatíčko....bylo to náááádherný. fotečky mám v albu 😵 😵 😵

puckalucka
15. pro 2008

Ahojky,
Kači007, krááásný fotečky. Má nádhernou pusinku 😵

lehna
15. pro 2008

Kaca007,
nooo to je hézkéé ty fotečky 🙂. A super,že KO je v pohodě.

lehna
15. pro 2008

Kači25 a ty jsi dopadla asi taky dobře na KO, neechali si tě tam,tak Kubíkovi se jaksik nějak nechce ven🙂. nejdřív bububu a pak se mu najednou nechce. No chlapi😀 😀

Ahoj Market,jak se ti daří? že se taky ukážeš 😉

ilonkaa
15. pro 2008

Kaca007,super fotky!! 😵

kaca007
15. pro 2008

jj holky, fotky jsou super a pusinka se mi taky moc líbí 😵

ilonkaa
15. pro 2008

Kaci pěkně postrašili a malému se ven nechce!!Hezky tady bude snáma a malej se vyloupne až po Vínocích 😀

lehna
15. pro 2008

a jestli si vzpomínáte z března na Korčulu, ze začátku tu taky mezi náma chvilku byla, tak se jí 10.12. narodil chlapeček Honzík.

zdáár Ilu,jak je?

ilonkaa
15. pro 2008

Leni:Dobře a co ty??? 😵

lehna
15. pro 2008

Il: mi taky dobře 😀. jak tože jsi nehlásila,jak si byla v nemocnici, ty jedna 😠

ilonkaa
15. pro 2008

No bylo to na rychlo a ležela jsem tam jen chvilku..a vlastně se nic nedělo... 😅

lehna
15. pro 2008

no halvně,že to dobře dopadlo.
už máš všecko nachystané pro prďolku??

ilonkaa
15. pro 2008

No asi jo,jen mě chybí dokoupit líh na pupík a ty čtverečky na to a takové ty tyčinky do uší..a snad už je to vše..
A co ty??

lehna
15. pro 2008

jéé, no vidíš,tak to nemám taky. zíítra chcu taky tak nějak ty věcičky přebrat, ve středu jdu nakupovat,tak zjistím co mi ještě chybí a dokoupím.

ilonkaa
15. pro 2008

No já ty věci musím nandat už do skříně,ale nák s k tomu nemám 😝

lehna
15. pro 2008

já je zas musím ještě vyprat a nachystat. dneska budem skládat postýlku a přebalovák

ilonkaa
15. pro 2008

Tak postýlku už nán slouženou a přebalovák taky...

lehna
15. pro 2008

tak nám přebalovák teprve přišel minulý týden,jenže jsme dělali okna,tak jsme to ani neskládali. tak máme o dnešní večerní program postaráno. teda hlavně manžel😀

jitie
15. pro 2008

ahoj holky
ellis,nikolka je nádherná 😵 😵 opravdu moc krásná 😵
těším se na další přírůstky do koníkovské rodiny 😎

maky82
15. pro 2008

krásný večer, já dneska celý den uklízela, pak jsem spadla na schodecha narazila si koleno. Taky jsem nachlazená. A vymyslela jsem nové jméno pro mimčo - Pavla nebo Pavlína(i když se tak jmenuje má švíca).

Co holky, stále 2v1? Moc na vás myslím, mějte se fajn...

jitie
15. pro 2008

maky,dávej si pozor!!pád je v těhu blbej!!!
Pavlínka..hm, mě se moc nelíbí, ale každý má jiný vkus 😉 já mám vybranou Elišku nebo Rozárku a Adámka😎
a co ty??jak těhulkuješ?????

maky82
15. pro 2008

Jitie, my stejně začneme vybírat jména až budeme vědět pohlaví. A nejhorší je, že se s manžou neshodneme.
Jinak docela pohoda,břicho sem tam bolí, ale asi je to normální. Každý večer číhám, jestli už se mimčo nevrtí, ale zatím se nic neděje. V pátek jdu na krev a do poradny, mám se rozmyslet, kam chci v lednu na utz a jestli chci 3D.

kacenka25
15. pro 2008

Jíťo Elišku 😵 tu jsme dali jako jméno pro holčičku na ten formulář do porodnice. Adámek se nám moc líbil, jen by se chuděrka nemusel narodit na Vánoce, to by bylo asi blbý. Jakub je 25.7.

Jeeeeee miiiiiii taaaaaaaaaaaaaak blběěěěěěěěě 😢 Takhle nastydlá jsem nebyla už hodně dlouho, zavrtat do peřinky s čajem a knihou, no to už tu dlouho nebylo 😀 Zítra na půl desátou se zas poženu ke svému panu dr. do poradny. Leni máš recht, dneska mě v porodnici nenechali, Kubí to celé prospal a skutečně ani po hodinovém!!!! záznamu srdíčka se nepodařilo ho vzbudit. Vysvětlovala jsem panu doktorovi, že jsme v noci nespali, že mám rýmu a kašel a tak jsme se oba pořád budili a tak teď že spinká. Naštěstí mi to spolkli a nemusela jsem tam zasejc dvakrát na přetočení. Vzbudil se až po obědě, jinak opravdu celé dopoledne chudák prospal a já si dáchla po obědě. To kašlání je blbý, navíc z toho bolí bříško a tvrdne.....

Nikolka je andílek že jo holky? 😵 Fakt nádherný miminko, strašně moc moc moc krásná holčička sněhuláček náš.... 😵

lehna
16. pro 2008

dobré ránko,
manža měl dneska sen,že jedem do porodky. no už to začíná. a mi se zdálo,že píšu Kačce a Peti smsky,že Kubíka i Kájinku předběhla Sašenka. no to jsou sny,co? už nám to začíná lézt na mozek a to máme ještě měsíc do termínu😀

kacenka25
16. pro 2008

Leni ty máš takovýhle zaječí úmysly? Jako předbíhací? Teeeeeda si na tebe budeme mušet dávat pozor 😅

Ještě měsíc? No tak to se už může přihodit kdykoliv....

lehna
16. pro 2008

Kači, no já nemám zaječí úmysly. předbíhat se mi teda opravdu nechce. si počkám nejdřív na ty vaše andílky.
jj, měsíc, ale na řadě jste vy,takže žádné takové,že se to může přihodit kdykoliv, do nového roku, chcü být ještě doma a koukat na pohádky.-)

kacenka25
16. pro 2008

taky chci koukat na pohádky a Kubulka to asi ví 😀 😀 😀 my budeme ledňátko jako vy 😀