Březnové Sněhurky a pět trpaslíků

luckamb
12. zář 2008

Tak snad tohle téma přinese štěstí i nám 5 trpaslíkům 😀

kacenka25
18. zář 2008

v telce vypadá taková drobná a malá, tak mě to překvapilo. ale je sympaťačka ty jo, krásná ženská 🙂

čauky Peťuli, uvař španělský ptáčky a bramborovou kaši, dej do termobalíčku a pošli do Náchoda ju? 😉

jitie
18. zář 2008

ale kačí ne každý přibere 2 kilečka jako ty 😉
já to vidím tak na 20kilo až budu někdy těhu 😀

peti ahoj, vaření???ty jo já nevim, zapečený těstoviny, špagety, rizoto, kuře, řízek.... 😕

petis
18. zář 2008

Jé, najednou toliko tipů na vaření ... mi se do ničeho nechce, to je právě ten problém 😝

petis
18. zář 2008

Teď jsem volala na gyndu, musím si tam zajít pro nemocenskou ... myslíte, že mě bude doktor vyšetřovat? Až mě sestřička šokla, že si mám přijít zítra, kdy ordinuje můj Dr. Mnule mi totiž říkala, že je to úplně jedno, kdy přijdu ...

jitie
18. zář 2008

peto to nevim jestli tě bude vyšetřovat, já tam pro nemocenskou nikdy nešla 😀

petis
18. zář 2008

Já jsem právě nemocesnkou taky ještě nikdy neměla, tak jsem z toho nervozní, abych něco nezvrzala nebo tak ...

kacenka25
18. zář 2008

myslím, že vyšetřovat nebude, máš určený den na poradnu na průkajdě, zítra ti to jen napíše, když jste domluvení. neboj. nezvrzneš, neboj. nemáš co pokazit......

Jit to těžko odhadneš, kolik kdo přibere. Když ti nebude chutnat jídlo, 20 kilo nepřibereš, z čeho bys je přibrala, když nebudeš jíst

kaca007
18. zář 2008

ahoj holky!
kačí pekná fotka... a pěkný bříško taky... jsem si myslela, že to je už postýlka u vás doma a ted tady čtu, že budete někdy měnit byldení? tak je to u vás nebo ne... vypadá to totiž krásně, střešní okna miluju 😉

strouží... pěknej pupík
já se dneska v noci budila, píchalo mě v bříšku a ráno se mi zdálo nějaký nafouklejší... tak že by rostlo přes noc????

tercie
18. zář 2008

Terci pracuje.... blééééé

petis
18. zář 2008

Holky, tak bude špenátek, snad tím budu mít u manži očko 😉
Že bych se taky vyfotila, abyste viděly pořádné pupendo 😀 Jdu na to 😉

luckamb
autor
18. zář 2008

Lucinka byla s tatínkem pro chlebíček 😀 😀 😀 😀

tercie
18. zář 2008

A co ta nová fotka Lucko? 😉

Peti foť foť, ať máme inspiraci 😉 žejo, trpaslíčci? 🙂

petis
18. zář 2008

My máme doma všude tmu, tak jsou ty fotky nehezké 😖

kacenka25
18. zář 2008

Kači ahojky ta postýlka je u nás doma, v tom novém malém bytě, co v něm bydlíme z donucení od konce března. Proto musíme najít jiné bydlení, tohle je na přechodnou dobu, páč jsme ze dne na den neměli kde složit hlavu víš 😢

Kači roste přes noc, taky si to myslím. Někdy je větší a někdy menší, záhada. Ale kolikrát se mi zdá, že je fakt přes noc větší 😉 V bříšku tě píchá, protože ti roste a pracujou tam ty svaly a úpony, jak roste děloha.

Spapkala jsem dvě housky a hned je mi na světě veseleji 😀 obzvláště vypečené a křupavé

Petis špenát budeme mít v neděli, s uzeným a malýma knedlíčkama, teď mi vypadlo jak se jmenujou. už vím, špalíčky 😀 chjo ta paměť 😀

petis
18. zář 2008

Tak domeček naší Kájinky máte v albíčku. Omlouvám se za kvalitu!!!

kaca007
18. zář 2008

tak a mám inspiraci na víkend... uzený s knedlíkem a špenátem nebo zelím.... díky kačí 😵

kaca007
18. zář 2008

pěknej domeček petis, řekla bych, že čím dál hezčí 😉

tercie
18. zář 2008

Taky asi udělám zelí, ale upeču k tomu asi kuře... v neděli... a v sobotu udělám nějaký mexiko

kacenka25
18. zář 2008

nemáš zač Kačenko 😉 taky se na to těším. v sobotu budou ty španělský ptáčci s kaší. rýži nemusím, na kaši mám vyloženě chutě.

krásný domeček pro Kájinku Péťo, nádherný 😵 😵 😵

petis
18. zář 2008

Tak to my o víkendu budeme mít asi králíka, asi, pokud se ještě nevyvine něco jiného ...

Dík, Kači, domeček roste 😎

tercie
18. zář 2008

Holky Sněhurky, ty fotky bříšek jsou všecky tak pěkný, jsem z toho nějaká na měkko 😅

petis
18. zář 2008

Holky, utíkám do kuchyně, ale ještě se později ukážu, zatím pá pá 🙂

tercie
18. zář 2008

Zas králíka, furt králíka.... 😀 Kači viď?

luckamb
autor
18. zář 2008

Petis: krásnej domeček pro Kájinku opravdu
TErc: dneska mám mastnou hlavu, takže se nemůžu vyfotit. Tak až zítra jo 😀
Kaca: ahojky, jak se vede??
Kačenko: já miluju guláš s br. kaší a manža na mě kouká jak na prase když to jím, že prý to nikdy dřív nevidě, až u nás doma 😀 😀 😀

strouzek
18. zář 2008

tercie to bývávalo u našich králíka denně 😝 taťka jich choval někdy až 80 ks takže to bylo na všecky způsoby 🙄

tercie
18. zář 2008

Luci já mám dneska taky friťák na hlavě, večer budu mejt 😀

kacenka25
18. zář 2008

pa pa Peťulko

Míšo jsem taky naměkko, koukala jsem, jaký krásný kočárek pro Kájinku vybrala Petis, ty jo, mě se líbí 😵 😵 😵 Králíka bych nejedla, mě je toho hrozně líto 😢 Mě vadí i kuře, když je celý, já si musím koupit čtvrtky, jinak mám slzy i když jdu kolem boxu v obchodě a vidím je..... mají nožičky a křidýlka 😢 To ne, tohle já nemůžu...

tercie
18. zář 2008

To já jim všechno maso kromě koniny a telecího...

luckamb
autor
18. zář 2008

No já králíka taky nejím protože mi ho je líto no. ☹
kaca007: a co tvoje bříško, kde máme fotečku??

kaca007
18. zář 2008

no jo luci, musím ho aktuálně vyfotit 🙂